• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mladé maminky Praha

(Zamčená)
19. března 2011 
Holky co jdete spat dobrou!!!
Lessi: co mas se zadama? V Modranech je pry ta super maserka, po sestinedeli tam zacinam chodit!
20. kvě 2009 ve 23:12  • Odpověz
Dobré ráno holky :slight_smile:
tak Martínek se nakonec za celou noc probudil jednou. Bylo to hladem, budu mu dávat víc mlíčka na noc a od 4m začnu dávat kaši na noc. Přece jen je velkej jak půl roční miminko, tak na to má nárok mít hlad :slight_smile:
Koupila jsem mu lžičku od Canpolu, takovou měkkoučkou, tou by mělo jít krmení samo :wink:
http://www.babydracek.com/zbozi/3084-canpol-silikonova-lzicka-1kus-21-488
Jo a zkusila jsem dát dudlík od lahve Canpol LOVI na Avent a krásně tam sedí a neprotéká, naopak to protéká, tak je to dobrý, že nemusim kupovat drahý Avent dudlíky. :slight_smile:
21. kvě 2009 v 08:46  • Odpověz
Ahojky Marfu:u nás se Vivi ani jednou za noc nevzbudilaVzbudila se až v 7 ráno:slight_smile:,takže úplně super!
Já zatím kaši dávat nebudu.Vivienne je pěknej macík a prý někdy ty kaše na to aby děti dýl spaly nemají vlvi.
Včera jsem trochu jukala na kočárky: http://www.mimistyl.cz/sportovni-kocarek-shopper-6-2009/ , http://www.hrosikshop.cz/eshop/produkt/kocar-sport-moving,ale stejně furt nevím?!
21. kvě 2009 v 09:35  • Odpověz
Ahoj Miško,
tak to si měla parádní noc :slight_smile: .
S tou kaší se poradim u mudry, protože je opravdu velikej, tak abych ho nevykrmila ještě víc. Máťa byl taky velkej, ale pani doktorka ke který jsme chodili se nedivila znala i mě a bráchu jako děti, tak věděla, že je to rodový. Ale tahle mudr se divý jak je velkej a neposlouchá, že je to pro mě normál :slight_smile: .
Ty kočáry jsou pěkný, já se včera radila s tatíkem a potřebujeme s rozdělenym madlem, aby se to dalo složit a šoupnout klukům dozadu pod nohy a pesan do kufru.
21. kvě 2009 v 10:35  • Odpověz
Marfu:já potřebuji jen aby byla dbře skládací a lehkej.Protože když jsme do kufru narvaly tenhle obr co mám,tak už se tam vejde snad všechno:-d.
Jo u vás je problémek ten pejsek,co?!A co máš za rasu???
nějaký mudr.jsou fakt divný.Ale na tvém místě se raději poradím,abys ho fakt nevykrmila.Já Vivi rozhodně s kaší do 6-7 měs. počkám!
Jdu se napapat Papa,ukážu se k večeru
21. kvě 2009 v 11:24  • Odpověz
Miško máme Německýho boxera :slight_smile:
21. kvě 2009 ve 12:15  • Odpověz
Marfu:tak to máte teda velikána:grinning:...

Odpoledne jsme byly venku s cupy v čako.parku se projít a pak mě pozvala na kávičku:slight_smile:.Holky Kubík je takovej šikulka a živel:slight_smile:,je to fakt moc šikovnej klučina.úplně jsem koukala co už všechno umí.Jsem zvědavá kdy budeme my takhle šikovný:grinning:
21. kvě 2009 v 17:42  • Odpověz
Ahoj Miško, ty nás tady takhle vychvaluješ... Kubík se určitě červená až na prdýlce. :sunglasses:
Budu na to myslet, až se mi po večeři zas bude půl hodiny otáčet na bříško a lézt po postýlce, potvůrek jeden malinkej. :frowning2:
Uvidíš, že Vivuška se bude brzy taky snažit, vypadá, že je taky pěkná čiperka. :wink: Moc se nám odpoledne s vámi líbilo, tak doufám, že to brzy zopáknem. Jak jste dojeli? Nezmokli jste?
21. kvě 2009 v 18:15  • Odpověz
Ahoj holky,
ted jsme u bráchy a za chvilinku razíme domu, tak jsem zvědavá jak Martínek večer usne :astonished: .
Dneska se dvakrát přetočil z bříška na záda, tak nevim jestli to bylo jen omylem nebo nám to začne taky rychle jako Cupi s Kubíkem :grinning:
21. kvě 2009 v 18:29  • Odpověz
Romi,
taky se nám to odpolko moc líbilo:slight_smile: a ať se klidně črvená,byla jsem z něj fakt moooc unešená:grinning:...Ne ne nezmolky jsme.Dojely jsem za chvilinku.doma jsem probrala oblečení co malý není a co naoak vyndat na léto,pak jsem jí umyla,nakrmila a už spí:slight_smile:!Co Kubík?Taky spinká???
Marfu:určitě to nebylo omylem,je to taky šikula:slight_smile:!

Holky,já se jdu vrhnout na pl.knedlíky,tak se sem juknu dýl až budu trochu hotová
21. kvě 2009 v 19:22  • Odpověz
Kubík, lumpík, usnul chvilku potom, co jste odjely a v sedm jsem ho musela jít vzbudit, protože by mi nespal v noci. Takže si teď ještě hraje - seznamuje se s židličkou. :slight_smile: A já mu vařím červenou řepu na zítra. Dám ho spát radši až po půl deváté, aby se mi ráno zase nevzbudil ve čtyři. :frowning2:
Mrkni ke mně do alba, vložila jsem tam fotky našich prcků. :wink:

Marfu, ty máš taky ďáblíka? :grinning: :grinning: :grinning:
21. kvě 2009 ve 20:04  • Odpověz
Cupi:tak fotečky se vydařily:slight_smile: a jaké bylo testování nové židličky???Vivinku Kubík pěkne vyčerpal:grinning:

Holky,tak mám na zítra uvařeno a jdu se naložit do vany
21. kvě 2009 ve 21:31  • Odpověz
Miško, jak jsme ho do ní posadili, tak začal natahovat, ale pak dostal do ruky kukuřičnou křupku, aby mu došlo, že tady se papá. :grinning: No a docela se mu tam zalíbilo. Na tácek jsem mu dala pár víček od přesnídávek (moooc dobrá hračka) a on je honil po tácku a házel na zem a řehtal se, takže židlička měla snad úspěch. :wink:
Kubík z těch dnešních zážitků nemohl vůbec usnout, řádil až do 21:15, to je rekord. :confounded:
Zato já padám únavou... dobrou noc.
21. kvě 2009 ve 21:47  • Odpověz
Cupi:tak snad ti bude spát celou noc,když ho tak zmohlo:slight_smile:
Jdu taky do hajan
21. kvě 2009 ve 22:52  • Odpověz
Cauky holky!
Dneska teda pocasko nic moc, co? A ja zrovna si vyrazila tak na lehko, cely tyden navalena a pak mam plno veci u sebe a kocarku a dnes naopak...

Jinak se muzete mrknout, jsou to stranyk svary... http://www.booczech.eu/ a po mesici se tam pise i o nas :slight_smile: no aspon ze po mesici.... nejak nestihal, chalan... :slight_smile:
Dneska spime s eliskou spolu v posteli, jsme doma sami... :slight_smile:
21. kvě 2009 ve 23:35  • Odpověz
A dlouho jsem tu nevidela Pipiii
21. kvě 2009 ve 23:36  • Odpověz
Ahoj holky :slight_smile:
měla jsem v pc nějakýho hnus vira, tak jsme celý včerejšek vyháněli záškodníka z pc :angry:

raubi, super hláška o tom, že Eli bude za vodou, protože přišla na svět s císařem :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
Máš tam hezkou fotku. Já se taky chystal a do fotoatelieru a nějak to těhotenství uteklo tak rychle,že nemám žádnou hezkou fotku.

Koukám že miska a cupi seznámily dětičky :slight_smile:

my už baštíme vzorně.Dnes jsem dala Sofince dýni a snědla Půlku tý velký skleničky. Včera jsme prubly rýřovou kaši s banánem od Nestlé a to bylo něco. Ani jsi neupatlala pusinu, jak jí otevírala :grinning: :grinning: :grinning:

jinak koukala jsem. že hipp má dost jídel se solí :unamused:
a u kaší bacha an to, aby byly s kojeneckým mlékem.
22. kvě 2009 ve 13:32  • Odpověz
Ahojky holky,
tak jsme doma z výletování:grinning:
Andy,u nás se baští už i svačinky,ale už jen domácí nebo kousek ovoce.Já aši dávat nebudu do 6m.,protože už takhle je Vivi pěknej buřtík a na spaní to prý vliv nemá...
Jo kupoaný jsou fajn hami a nebo sunárek jsou super!!!:slight_smile:

Jj,Vivi byla z Kubíčka opravdu moooc vykulená:grinning:
22. kvě 2009 v 17:22  • Odpověz
ahojte holkýýýýý

tak copak nového?? jak se tady máte??? :dizzy_face:
22. kvě 2009 v 17:26  • Odpověz
Ahojky sluni,kdepak si tak dlouho byla???
22. kvě 2009 v 17:53  • Odpověz
misko...byly jsme měsíc u našich, nějak jsem se tam měla tak dobře,že ani na net se nám nechtělo :wink:
22. kvě 2009 v 19:02  • Odpověz
Sluni:tak to jo!to je dobře že sis to užívala:grinning:
22. kvě 2009 v 19:49  • Odpověz
dnes mi Sofinka málem vyloupla nosní mandle :cry: :sweat_smile:
šla jsem ji koupat a tak mě rejpla do nosu, že mi z něj asi 10minut tekla krev :grinning: :grinning: :grinning:
bolelo to jako čert
22. kvě 2009 ve 20:16  • Odpověz
Ahoj holky, tak jsme dneska Kubíka vyvezli do centra. Měli jsme s rodičema spicha na Václaváku a šli k Prašné bráně. Kubík koukal po lidech a byl úplně paf. :grinning:
Miško, jaká byla noc? U nás nic moc - sice usnul dlouho, ale po třetí už byl zase na bříšku a koukal na nás, naštěstí po lahvičce hnedka usnul. Ale vstávali jsme v 6:30. :frowning2:
22. kvě 2009 ve 20:18  • Odpověz
Ahojky Romi,tak u nás se vztávalo ve 4,pak v 7.takže docela dobrý..Jaj,to jsme teda Kubíka musely hooodně rozhodit:grinning:.Ale dneska ti to určo vynahradí:slight_smile:
andy,tak Sofinka je pěknej "zákeřNáček"co?!:slight_smile:
22. kvě 2009 ve 22:21  • Odpověz
Andy...pijete ještě to mlíčko z DM? já jen že tu mám ještě jeden nerozbalenej pytlík,tak že bych vám ho dala,jinak bych ho vyhodilia :confused:
22. kvě 2009 ve 22:24  • Odpověz
ahoj sluni
ted jedeme v sunaru. sofinka je hubička zmlsaná :grinning:
díky za nabídku
23. kvě 2009 ve 12:52  • Odpověz
Ahoj holky :slight_smile:

Je tu někdo?
23. kvě 2009 ve 20:44  • Odpověz
nezkoušela některá z vás mlíka a kaše od Humany?
23. kvě 2009 ve 21:24  • Odpověz
Ahoj holky,po dlouhé době se hlásím :wink:
Andy,my občas kupujem kaše Humana nejvíc jí chutí třešňová,ale ty dm kašičky nebo sunarka kašičky chutěj taky :wink:
24. kvě 2009 v 18:45  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.