• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mladé maminky Praha

(Zamčená)
19. března 2011 
Ahojky holky!,
tak se hlásíme...
včera jsme byly v mírovicích na motorkářském srazu a moc jsme si to užily.Vivienka byla totálně unešená.Dokonce byla i hodná,no prostě perfekt:grinning:

a jaký jste měli vy víkend?
24. kvě 2009 v 19:50  • Odpověz
Ahoj Míšo,tak to muselo bejt super
U nás krom dnešního vystoupení s tchýní dobrý :slight_smile:
24. kvě 2009 ve 20:20  • Odpověz
Ahoj holky

leni, já koukala,že sunarky jsou ze sušeného mléka a nestlé z kojeneckého mléka. tak budu muset zjistit, jestli to je jedno, nebo jstli je lepší ta s tím kojeneckým

já makala na zahradě.zasadilka jsem si rajčata a chci si udělat záhon s bylinkama
24. kvě 2009 ve 20:22  • Odpověz
andy no to asi neporadí,nám po tom teda nic nebylo :sweat_smile: jako jediná co byla fakt nechutně sladká byla Nutrilon kaše :stuck_out_tongue_closed_eyes: ani jí malá nechtěla
24. kvě 2009 ve 20:24  • Odpověz
já koupila nestlé rýžovéu s banánem. Sice jí nesní celou dávku, jen tak z 50ml. Jsem radši, protože přijme víc tekutin. Jinak jsem Sofince zkoušela dát banán naškrábaný lžičkou a byla to sranda.Lepilo se jí to na patro, tvářila se u toho hrozně a seem tam se jí zved žaludek ,ale statečn ěotevírala pusinku a žádala si další lžičku :grinning:
24. kvě 2009 ve 20:41  • Odpověz
jdu do sprchy.papa
24. kvě 2009 ve 20:45  • Odpověz
andy,u nás čerstvé ovoce neexistovalo,malá ho totálka odmítala i teď problémy jediný co sní je občas banán,jabko ,hruška a co jí jediný chutí je meloun a hrozno
24. kvě 2009 ve 21:20  • Odpověz
Leni,Vivi ovoce miluje.Kromě banánové přesnídávky ho fakt nadšeně papá:slight_smile:...
Dneska jsem si dělala k obědu brokolici,tak jsem dělala i Vivince s bramborem a baby karotkou a chutnalo jí tak má i na zítra:slight_smile:.a zítra jí uvařím kuřátko s rýží a zeleninkou.Nějak mě to začalo bavit:grinning:

Holky,od kdy může malá po ránu svačinku,oběd,svačinu.
Zatím má jen oběd,svačinu
24. kvě 2009 ve 21:35  • Odpověz
Ahoj holky. :slight_smile:
Andy, koukám, že dáváš malé stejnou kaši, jako já Kubíkovi. :wink:
My jsme zkusili Nestlé, Hami nebo Sunarku. Koupila jsem i Nutrilon hrušková, ale je fakt moc sladká. :stuck_out_tongue_closed_eyes: Chci taky zkusit nějakou z DM, ale nějak tam pořád nemám cestu... :frowning2:

Miško, moc moc vám závidím víkend na srazu. Ty nebo přítel jezdíte na motorkách? :wink:
24. kvě 2009 ve 22:11  • Odpověz
Romi,nejezdíme:slight_smile:,ale hrozně se nám motorky líbí a tak jsme se tam šli pokochat:grinning:
24. kvě 2009 ve 22:23  • Odpověz
Miško, tak to máme další společné téma. :wink:
My jsme s Jakubem dřív jezdili každý víkend (teda Jakub řídil a já se vozila :grinning: ), teď už jen občas, takže na motorku padá prach. Před měsícem mi malého pohlídali naši a jeli jsme se projet a bylo to taaaak super!!! :slight_smile: :wink: :slight_smile:
25. kvě 2009 v 08:46  • Odpověz
Ahoj holky,
hlásím se po dlouhé době. Moje záda jsou v relativním pořádku, tak jsem zase pohyblivá :wink: .

Dneska jdeme na 8-měsíční kontrolu k dr., jsem zvědavá jak dopadneme.

Marti, co kdybychom se někde někdy sešly. :wink:
25. kvě 2009 v 11:24  • Odpověz
Ahoj Markét a ostatní ženy! :sunglasses:

Dej vědět,jak rostete atd.

Dnes nebo zítra si jedeme pro Fábulu.Objednala jsem lonskou, protože vyjde na 1800,- a má roztomilé myšičky na polstrování.

Ve středu jdu ,snad po dvou letech, na kosmetiku. Tak doufám, že mi to bude k něčemu. 29. má ségra svatbu, tak chci být vyžehlená :grinning:

Dnes přiletěl přítelův brácha s rodinou z dovči v USA. Jsou opálený, krásně bronzový. přivezli mi voňavku od Dony Karan DKNY summer, ale voní mnohem líp, neč ty co se prodávaj v ČR. A hlavně je o víc než půlku levnější :angry:

Sofinka si to už drandí ve sporťáku, ale asi budu muset vymyslet nějakou lepší clonu nebo slunečník, ale ten se zase viklá tam a zpět. No zapojím mozek a na něco příjdu :wink:
25. kvě 2009 ve 12:59  • Odpověz
Tak jsme zpět, dnes to bylo na dlouho, čekali jsme hodinu a půl. Tak Lukášek je 73 cm dlouhej a má 9 kilo.

Andy, taky bych potřebovala kosmetiku. Moje ségra je kosmetička, tak se musím dokopat a zajet k ní do práce.
Taky tam musím vyzkoušet neinvazivní liposukci, prý to má dobré výsledky. Já fakt vypadám hrozně. :frowning2:
25. kvě 2009 ve 14:39  • Odpověz
jů Markét. Neinvazivní liposukce mě fáááákt zajímá. Když tak napiš

Ty jo , to čekání je děsný. Nás dr. objednává na určitou hodinu a tak ném to zabere tak půl hodinky.

Sofinka dnes řádí jen v plíně a tričku a je jí fajn. Chvíli byla na zahradě pod slunečníkem a hodila jsem přes něj mokrej ručník a lebedila si :sunglasses:
25. kvě 2009 v 16:47  • Odpověz
Ahoj Andy

já už tu vůbec nejsem
jak se máte holky?a jak zvládáte ty vedra?
25. kvě 2009 v 16:49  • Odpověz
ahojté holký

tak hlásim,že máme úspěšně za sebou očkování, Naty ani slzičku,byla statečná :dizzy_face:
před chilkou jsme zkoušeli poprvé lžičkou, mrkvička jí chutná, spapal čtvrt skleničky :grinning:

foto tadý
http://www.modrykonik.cz/album/album.php?vAlbumID=367418&vReferer=%2Falbum%2Findex_basic.php%3FvOffset%3D0%26vOrderBy%3D1
25. kvě 2009 v 16:52  • Odpověz
sluninka Natálka je krásná
a jak se směje
hned bych brala miminko :wink:
25. kvě 2009 v 16:58  • Odpověz
lener..děkujém:wink:
no musíte hodit strasti a starosti za hlavu aby už se další mimí klubalo:wink:
25. kvě 2009 v 17:25  • Odpověz
sluninka vím
už to moc neřeším
buď se povede nebo né
do prosince času dost :wink:
25. kvě 2009 v 17:36  • Odpověz
koukaly jste
holky už tam zase navrhly nový termín toho našeho srazíky na Vyšehrad :wink:
25. kvě 2009 v 17:36  • Odpověz
Romi,takže bylo vseslo?!:slight_smile:
Holky,
tak jsem dneska koupila Vivince sporťák,ale dokonalej:grinning:...jsem z něj úplně nadšená.večer hodím foto:slight_smile:
25. kvě 2009 v 17:37  • Odpověz
Andy, to my jsme byli také objednaný, ale někdo před musel přijít pozdě a tím se to všechno posunulo. :unamused:
Lukášek už byl trochu nepříjemný, protože měl hlad. Nepočítala jsem z takovým zdržením.

Až tu lipo vyzkouším, tak dám vědět. :wink:

Sluni, Natálka je opravdu mooc roztomilá. Nám dneska dr. řekla, že můžeme klidně už rohlík. Ale já nevím, když nemá zoubky :unamused: .

Lener, taky bych brala už druhý, ale musím udělat něco se svoji váhou. To bych jinak asi dopadla :grinning: .
25. kvě 2009 v 18:52  • Odpověz
jejda, tady se to dneska sešlo :slight_smile:

Natálka je velká slečna, když už baští mrkvičku

miško, jsem zvědavá na kočár.

Markét, to cěřím,že Lukášek byl nevrlej, já bych byla taky :unamused:

Luci,vítej opět mezi námi :wink:

Sofinka má zaze vyrážku na lokýtkách, pod krčkem a na prsíčkách suchý fleky :cry:
25. kvě 2009 ve 20:53  • Odpověz
andy,chudák Sofinka:frowning2:,to se jí pořád vrací en ekzém?Já teďka projížděla diskuzi právě o ekzémku,a tam jedna mamina doporučuje masti z konopí,tak nevím ale za přečtění to stojí:slight_smile:
25. kvě 2009 ve 20:55  • Odpověz
Andy, tak to je mi Sofinky líto :frowning2: . Ach jo, z čeho to může mít?
25. kvě 2009 ve 20:59  • Odpověz
lessi...neboj, on už si s tím poradí:wink: si ho rozžužlá, hlavně je to super na dásničky :wink:

jdu juknout na ten Vyšehradskej srazík :dizzy_face:
25. kvě 2009 ve 21:03  • Odpověz
já si myslím,že to má z mlíka, protože přes měsíc pila obyč sunar a zase se jí to objevilo.myju ji jen ve vodě,nemažu ničím dle pokynů,jen když se mi zdá suchá tak kalciovou mastí,
zítra s ní půjdu k doktorce a poptám se, jestli by nešlo udělat odběr na alergeny.Ale pokud to bude z hlavičky tak do toho nejdu.
25. kvě 2009 ve 21:07  • Odpověz
Lessi, rohlíku se neboj. Moje neteř nemá ani jeden zoubek (je jí 10m) a ségra jí dává kostičky chleba. Oni to rozdrtí dásničkama, trénujou si žvejkání, a jak píše sluninka, promasírujou si dásničky. Já dávám po sváče Kubíkovi kukuřičnou křupku a taky jí drtí dásničkama, pěkně trénuje. :wink:

Miško, to je super, že jsi sehnala kočárek. :slight_smile: Dneska jsem taky Kubíkovi přestavěla kočárek na sporťák a mělo to úspěch. :grinning: Pak se mi mimochodem v parku pokakal, tak jsme premiérově přebalovali v kočárku. :wink:
Nechceš se v týdnu zase sejít? Já mám čas až do pátku, pak přijede ségra s malou a příští týden pojedeme k našim.

Taky jdu mrknout na ten Vyšehrad. Holky, já chci pořádnej srazík!!! :grinning: :grinning: :grinning:
25. kvě 2009 ve 21:24  • Odpověz
Andrej...z hlavičky??? cože? to jako fakt? pro boha kdo to vymyslel??????????? :fearful:

cupi..kde sídlíte? která část Phy?
25. kvě 2009 ve 21:30  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.