• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mladé maminky Praha

(Zamčená)
19. března 2011 
miškoo tom konopném krému jsem slyšela. ale raději jdu k dr.
25. kvě 2009 ve 21:31  • Odpověz
sluni, na hlavičce jsou větší žíly a jestli je potřeba víc krve, tak se bere z hlavičky :cry:
25. kvě 2009 ve 21:32  • Odpověz
pro boha, no tak to je teda extra mazec..no na to radši nemyslet :frowning2:
25. kvě 2009 ve 21:34  • Odpověz
Ahoj Romi,kromě středy můžu kdykoliv tak klidně můžeme něco podniknout:grinning:..Jj,musel si kořčárek "pokřtít":slight_smile:
Andy,tak to jsem taky nikdy neslyšela :confused: .Tak hlavně aby Sofinka byla zase brzo v pořádku!
25. kvě 2009 ve 21:59  • Odpověz
miško...kde se scházíté? :confused: :dizzy_face:
25. kvě 2009 ve 22:04  • Odpověz
sluni:v čako. parku
25. kvě 2009 ve 22:07  • Odpověz
ty jo dnes je sofinka žíznivá.od 20:00 vypila 400ml

jé ted mě napadlo, že minule měla tu vyrážku, když měla povlečení s medvídkama, co jsem jí šila. V pátek jsem jí ho měnila.Ona ho má ráda, ale posledně po tom exemu jsem jí ho nedávala, až ted, když mi v noci při přebalování počůrala peřinku.Takže jdu měnit povlečení :unamused:
25. kvě 2009 ve 22:16  • Odpověz
Andy,ti vypila 400ml sunaru?Nebo vody?
Mě malá pije cca. 600-700 ml/denně(sunaru) a vody stěží 200ml...
Jo,i tím povlečením to může být
25. kvě 2009 ve 22:18  • Odpověz
na tom odběru z hlavičky byla ted kamarádka s chlapečkem na karláku na imunologii-alergologii
25. kvě 2009 ve 22:18  • Odpověz
miško sunaru.
kdyby mi pila 200ml vody, tak bych byla štěstím bez sebe. vodu si dá tak 30ml po lžičkách po obídku
ale na noc jí zkusím šoupnout vodu, když je v polospánku, tak ji třeba oblbnu :grinning:
25. kvě 2009 ve 22:22  • Odpověz
takže není málo 600ml sunaru denně?(plus,minus).Mě malá nepije vodu ani z lahve ani po lžičkách.Stříkám jí do pusy takovým tím dávkovačem na sirup(Panadol).od kdy se dává hrneček???
A půjdeš na ten odběr?
25. kvě 2009 ve 22:24  • Odpověz
my vypijem 200ml mlíka a pijem tak každý 4hoďky...
čajík jí moc nejede, koupila jsem meduňka-jablko a vždycky když se napije,tak se tak divně ksichtí :grinning:
25. kvě 2009 ve 22:26  • Odpověz
miško, zejtra jdu k dr. a domluvím se. ale do hlavičky ji píchat nenechám :cry:

my máme z DM babylove hrneček, vyrábí ho Nuby a je nahoře celej silikonovej,má ouška a to jí dám,at se s tím pere. dobře teče,když do něj kousne a přece jen něco vypije.

platí, že průměrně by mělo dítě mít denní příjem tekutin 150ml/ 1kg
takž když má dítě 7kg, tak těch 150ml vynásobíš 7
počítaj se i polívky, kaše atd.protože tam je taky voda
25. kvě 2009 ve 22:29  • Odpověz
mě malá pije po 4 hod..ráno vypije 180ml,po obědě 120,odpoledne 150 a k večeři 210(někdy pije víc,někdy ani tohle nevypije)tak nevím jestli nejí málo!????
25. kvě 2009 ve 22:30  • Odpověz
hele, já byla taky trocu nervní, toho,že vypije málo, ale podle mě si řeknou,kdyby něco.a mě to ofi dohání večer. jinak já ji dávám v tomhle vedru třeba takovou "řídkou" 60ml mezi jídli a hl.mlíkem, aby si myslela,že má mlíko a já ji nepřecpávala a doplnovala tekutiny
25. kvě 2009 ve 22:38  • Odpověz
čajíky o ní taky nenacpu :confounded:

ale zkusím si koupit stevii a zasadím ji na zahradě.je to bylinka, co sladí hrozně moc, ale nemá žádné kalorie :sunglasses:
25. kvě 2009 ve 22:41  • Odpověz
tak to si mě uklidnila,mě to přišlo málo...Ale ono v tomhle horu toho sní ještě míň,vůbec jí nechutná v těch hicech,to fakt víc pije vodu než aby papala sunar.
A jakpak Sofinka papá obědy?
25. kvě 2009 ve 22:42  • Odpověz
hele baští všechno na 1
ovšem brokolice, špenát s bramborem jí jedou nejvíc

dnes jsem jí dalazbytek špen+bram a do toho pořádnou lžičku mrkev,králík,brambor a snědla půlku skleničky a na to 60ml mlíka :grinning:
25. kvě 2009 ve 22:49  • Odpověz
jdu do hajan papapa
25. kvě 2009 ve 22:55  • Odpověz
je:slight_smile:tak to baští statečně:slight_smile:já už budu muset Vivi dávat větší porce,proože po obědě vypije 120ml sunaru,takže z malých skleniček jdu na velké.Zítra jí budu dělat polévku s rýží,protože dneska měla brokolici s mrkví a bramborem,tak aby měla změnu:slight_smile:
25. kvě 2009 ve 22:55  • Odpověz
Andy,papa jdu do hajan:grinning:
25. kvě 2009 ve 22:57  • Odpověz
Ahoj holky, vy jste se tu včera pořádně rozjely. :slight_smile:
To je super, že vám dorobečci takhle hezky papaj. :wink: Miško, 200ml vody je dobrý. :slight_smile: To mi Kubík vypije v těhle vedrech, jinak max 150. Nabízím mu teď flašku každou chvilku a vždycky si dá. Zkoušeli jsme i hrneček od Aventu, ale jen si s ním hrál. Mám od ségry i ten Nuby, tak asi vyvaříme a vyzkoušíme. Vždyť už je Kubík velikej kluk, tak by se to mohl naučit. :wink: Já na dnešek připravila bramboru s mrkví a do toho kukuřici. Snad to bude mít úspěch. Taky se mu v tom horku nechce moc papat, sní tak 170ml a měl by 200.

Sluni, já jsem z Čakovic, tak to s Miškou máme k sobě kousek. :wink: Odkud jsi ty?
Miško, tak ve čtvrtek? Slyšela jsem, že v Letňanech je nějaká baby friendly cukrárna kavárna, jmenuje se Nádherné úterý. Tak bysme tam třeba mohly zajet na něco dobrého. Třeba se k nám přidá někdo z holek. :slight_smile:

Jo, jak jste tu rozebírali to braní krve z hlavičky, tak jsem o tom taky slyšela. Ségra byla s malou u dr. a měli jí brát krev, tak jí to doktorka vysvětlila a nabídla jí, ať počká v čekárně, ale ona radši zůstala u Adélky, aby se nebála... no a prej to byla docela síla. Pak litovala, že radši nečekala vedle. :frowning2:
Je to hrůza, ale když oni maj na těch ručičkách takový faldíčky, že jim nejsou žíly vůbec vidět...
26. kvě 2009 v 08:10  • Odpověz
Jee, ještě vám musím napsat dnešní úspěch. :wink: V pět ráno "noční" krmení a vydržel spát až do sedmi. :grinning: :grinning: :grinning: Jen aby mu to dlouho vydrželo. :sunglasses:
26. kvě 2009 v 08:14  • Odpověz
Ahojky Romi,čtvrtek je ideální a do cukrárny mě teda přemlouvat nemusíš:slight_smile:.Já asi taky koupim Vivince hrneček,protože abych jí do pusy stříkala vodu je fakt hrozný:frowning2:
:grinning:,tak to gratujulu ke krásnému vztávání:slight_smile:

Holky,jdu si uklidit a pak ven.Papa
26. kvě 2009 v 09:06  • Odpověz
holky a v kolik tam tak pojedete? my teda budem muset půjčit auto,protože naše jde do servisu, ale dorazily bysme s Naty :dizzy_face:
26. kvě 2009 v 09:23  • Odpověz
ještě nevíme nějak asi po obědě,co?No co se sejít tam u parku a pak vyrazit?
26. kvě 2009 v 10:43  • Odpověz
a kde to tam jé? :confused:
26. kvě 2009 v 11:14  • Odpověz
heleď víš kde je čakovický zámek???
26. kvě 2009 ve 12:26  • Odpověz
Ahoj holky, no to bylo dneska strašný vedro. Byli jsme s Kubíkem venku jen hodinku, nechtěla jsem ho trápit. Teď kouká s tatínkem z okna, jak prší, a ne a ne se unavit. :frowning2:

Můžem se klíďo sejít u parku, projít se, pak sedout na bus ve směru Letňany a jet do té cukrárny.
Sluninko, ty jedeš autem? A budeš mít s sebou kočárek?
Třeba zase před druhou?

Tak u nás už pořádně leje. :unamused:
26. kvě 2009 ve 20:03  • Odpověz
Romi,my byly odpoledne doma,pak jsme jela zaplatit plavání a ke kamarádce do čakovic,kde jsem byla skoro do teď.Malá lehla a spí:grinning::grinning:,takže jdu uklidit,navařit a jedním okem koukat na ordinaci...
Venku je hnus počasí:frowning2:
Holky,já ale autím nebudu :sweat_smile: :confused:
26. kvě 2009 ve 20:05  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.