• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mladé maminky Praha

(Zamčená)
19. března 2011 
Cupi,
to u nás se zase spí:slight_smile:Malá si hodnuku hrála a teďka zalomila,takže aspoň v klidu uvařím oběd(pro nás hrach.kaše)pro Vivi zeleninka s rýřží:slight_smile:...
Tady u nás svítí sluníčko a pěkně peče,takže odpoledne jdu s kamarádkou trajdat s kočárkama...
Akorát je vtipný jak je Vvi malinkatá,tak se v tom sporťáčku trochu strácí:slight_smile:,ale zase když mi nechce ležet,tak je to rp ni přece jen lepší:grinning:
27. kvě 2009 v 10:14  • Odpověz
No to mně se Kubík právě probudil a volá na mě z postýlky. :sunglasses: Já dnes nevařím - já mám cizrnu s těstovinami a zeleninou od včera a Kubík má červenou řepu, rýži a krůtu z mrazáku. :slight_smile: Je to super, o víkendu mu zase nakoupím a navařím na týden dopředu, ať to mám bez práce. :wink:
Jee, u nás už taky svítí sluníčko. :slight_smile: Tak to vyvezu Kubíka ve sporťáku. :wink:

Chi, chi, taky se mi nejdřív zdál ve sporťáku malinkatej, ale sklopila jsem mu takový podstavec pro nožičky úplně dolů, takže se tím ten kočárek trošku zkrátil a je to super!!! Jen vyjedeme, hodí si nožky na to madýlko, za který se sedící děti drží, a je šťastnej. :grinning: :grinning: :grinning:
27. kvě 2009 v 10:38  • Odpověz
Já vařím ob den/ob dva dny...Já mám v mrazáku tu maraženou zeleninku a tu Vivince uvařím a jen přidám maso,někdy bramabor,někdy rýži:slight_smile:.
Já jsem si chtěla uvařit včera,ale nějak jsem se na to večer vyprdla:frowning2:...
No malá v má sklopenou tu sedačku do pololehu/polosedu ale stejně chce sedět,nožky má v puse a je nejšťastnější na celým světě:slight_smile:...
Dneska jí jdu pro kolotoč:slight_smile:jupí se na něj moooc těším!
27. kvě 2009 v 10:45  • Odpověz
Ahoj holky,
tak jsme dorazili od doktorky tenhle týden už podruhý a v pátek jdeme znovu. Jak byl Martínek nemocnej, tak to už vypadalo, že je vše ok, jen trošinku rýma, ale to jsme s mudr mysleli, že už se doléčí sluníčkem a ono nee, vrátilo se to a daleko hůř a přes všechny naše snahy jsme dnes museli nasadit antibiotika jinak by se toho asi nezbavil. Včera už se i dusil a nemohl popadnout dech :frowning2:. Teplota pořád přes 37, takže děs.
Markét až se doléčíme, tak se určo ozvu a sejdem se, ale chci to doléčit, aby sme to na vás nenaprskali je to opravdu hrůza :cry:
Abych měla i veselejší novinky, tak koukněte do alba. Martínek je tam v židličce jak čeká až maminka "ukuchtí" mlíčko :slight_smile: :dizzy_face:
27. kvě 2009 ve 12:54  • Odpověz
Holky našla jsem tyhle stránky, dá se tam najít pěknej originální dárek (oblečení) :wink:
http://cesky.bess.sk/?p=productsList&iCategory=7&iPage=2
27. kvě 2009 ve 13:47  • Odpověz
ahoj holky,
Sofinka dnes začala před pátou se zpěvem, pak kopala do žbrdlin u postýlky a když jem konečně na ní promluvila, tak se začala chechtat
dnes jsem byla na kosmetice :sunglasses: a je to parááááda.
tatka hlídal a Sofi se mu 3x přímo pos.... už baští maso, tak je to fááákt humáč, ten obsah pleny :grinning:

marti
Martínek je kus chlapa. Já mám v albu taky Sofinku v nový židličce a už jí máme zapatlanou :angry:

dnes jsem těm svejm láskám dala instrukce ohledně oběda, bryndáků atd. a oni mi zapatlali božohodocý luxusní bryndáček.
ořitom měli připravený dva kika bryndáky s rukávy
ach, jo.
snad to savo perex vyčistí, nebo žlučový mejdlo. frotáky se porou dobře a sluníčko mi je včera hezky vybělilo
27. kvě 2009 ve 14:00  • Odpověz
Andy Sofinka pěkně papá :slight_smile: a maj s Martínkem oba oranžovou židličku :slight_smile: .
Teď jsem měla rozmluvu s Martínkem a má slíbeno, že když sedo neděla uzdravý, tak dostane nějakou pěknou hračku, tak jsem zvědavá jestli si to veme k srdci :grinning: :sunglasses:
27. kvě 2009 ve 14:14  • Odpověz
marti,
taky promlouvám k Sofince
někdy na mě lidi divně koukaj, ale já jí prostě všechno vysvětlím, aby věděla o co jde :grinning:

podel mě jsou ty děti pak klidnější a pohodovější a nemaj důvod řvát atd.
27. kvě 2009 ve 14:22  • Odpověz
Andy kdysi dávno jsem někde četla, že se má dětem opravdu od malička vše vysvětlovat. Oni ač se to nezdá, tak všemu rozumí a časem to i chápou, ale ještě jen neumí odpovědět a pak, když už to umí, tak mi přišlo, že nechtěj :grinning: .
Já to měla s prvnim synem jednoduchý to mi ho pomáhalo vychovávat spousta lidí a každej na něj mluvil, vlastně se mnou prošel učňákem a pak i částečně nástavbou. Byl vždycky moc hodnej až se dneska divim jak je to možný :grinning:
Dneska mu jdu na první třídní schůzku do školy, tak teď bude školák z něj :slight_smile:
27. kvě 2009 v 15:44  • Odpověz
Ahojky holky,
vy teda kecáte:slight_smile:...
Marfu:malej jde o září do školy???a jak se těší???
27. kvě 2009 v 17:32  • Odpověz
MIško jojo Máťa jde v září do školy a těší se :slight_smile: . Máte pěknej sporťáček.
Na třídní schůzce jsem měla pocit jako kdybych byla na svojí je to asi tim, že jsem školu skončila před dvouma rokama, tak ji mám ještě živě v paměti a tak jsem vše brala docela sportovně, To ostatní rodiče byli ze všeho zděšený a rozčílený, no docela sranda.
Martínek hezky spapal anribiotika, tak jsem ráda, že to jde bez nucení a snad už budeme zdravý.
27. kvě 2009 ve 20:09  • Odpověz
marti,
některý rodiče jsou zbytečně hys
27. kvě 2009 ve 20:14  • Odpověz
hysterický :grinning:

chudáček Martínek.je to malej statečnej marod
27. kvě 2009 ve 20:15  • Odpověz
U nás už se spinká, tak se koukáme na comeback a pak na fotbal :rolling_eyes: .
27. kvě 2009 ve 20:19  • Odpověz
jj. ozzák je dobrej.
já pokropila trávník a půdu klízet.nějak jsem zanedbalal domácnost :sweat_smile:
protože ne jen úklidem je člověk živ :sunglasses: :grinning:
uklízím, abych žila a nežiju proto, abych uklízela :wink:
27. kvě 2009 ve 20:41  • Odpověz
Andy zrovna jsem koukala na mega kopu prádla na žehlení a nakonec jsem si řekla, že nikam neuteče a vyžehlim to zítra :grinning:
27. kvě 2009 ve 20:43  • Odpověz
Marfu:to je dobře že to bereš sporovně.:slight_smile:,to je nejlepší:slight_smile:
Holky,já dneska nic nedělám:slight_smile:,na zítra je vařeno,jen smyju nádobí a ráno vytřu a nazdar ven:grinning:
27. kvě 2009 ve 20:46  • Odpověz
trička nežehlím, jen je pověsím dobře vyklepané na ramínka a do praní dám trošku víc aviváže a nazdar bazar :sunglasses:
pak je na těch ramínkách pověsím do skříně

jenže mám tam cejchy :stuck_out_tongue_closed_eyes:
no a pak jedeme na tu svatbu,tak bych měla něco vyžehlit
27. kvě 2009 ve 21:13  • Odpověz
Ahoj holky,

Marti, tak to mě mrzí, že jste stále marod :frowning2: . Tak snad se toho už brzy zbavíte.

Andy, koukala jsem na Sofinku. Mají s Lukáškem úplně stejnou židličku, taky ho mám v ní vyfoceného. :sweat_smile:
Zítra jdeme zase na plavání, tak jsem zvědavá, jak bude probíhat potápění. Už se dva týdny potápíme, ale vždycky když ho vytáhnu, tak začne plakat. Přesto se nelokne, jen se mu to asi moc nelíbí.
27. kvě 2009 ve 21:14  • Odpověz
andy,tak to já žehlím všechno.Hlavně pro malou.Kromě plen:slight_smile:...
Je Lessi,vy takhle hezky plavčíte:slight_smile:.My budeme plavat až od září:frowning2:,ale těším se až si Vivi sedne a já jí napustím pidi bazének na zahradě:grinning:.to bude veget holky...
27. kvě 2009 ve 21:22  • Odpověz
Misko, jojo plavčíme. Od září už budeme chodit do pokročilých. je to s nima sranda na tom plavání. :slight_smile:
27. kvě 2009 ve 21:25  • Odpověz
Lessi:to věřím:slight_smile:.my ještě neplavema,takže nás to ček až v tom áří,tak jsem na Vivi zvědavá:slight_smile:
27. kvě 2009 ve 21:31  • Odpověz
Padla na mě únava, tak jdu do hajan. Dobrou noc a ať nám naši andílci krásně spí
27. kvě 2009 ve 21:36  • Odpověz
lessi:dobrou.
27. kvě 2009 ve 21:43  • Odpověz
na Sofinku žehlím i pleny, ale na nás ty trika ne.většinou maj všechny lycru a ta se ničí žehením

my plaveme doma a dokonce si Sifinka 2x po sobě ponořila obličej a byla vykulená.tak vždyky dělám,jako, že jásáme a ona se pak nestihne rozbrečet.

lessi dobrou
27. kvě 2009 ve 22:09  • Odpověz
http://www.youtube.com/watch?v=zPOayqtX3Ks

holky, to je hrozný.normálně jsem po tom, co jsem zkoukla to video,šla obejmout Sofinku :cry:
27. kvě 2009 ve 22:32  • Odpověz
haloooooooooooooo

je tu někdo?
28. kvě 2009 ve 14:44  • Odpověz
ahojky Andy,
jak je???
28. kvě 2009 ve 14:56  • Odpověz
ahoj miško,

balím na svatbu věci, protože to má ségra v Berouně a normálně jsem vytáhla i zimní fusak :confounded:
sofinka bude mít sukýnku a šatičky, atk aby mi nezmrzla
28. kvě 2009 v 18:15  • Odpověz
Andy,no to jo.to by v tomhle počásku mohla mít omrzliny...Jak se těšímte na svtabu???
28. kvě 2009 ve 20:09  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.