• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mladé maminky Praha

(Zamčená)
19. března 2011 
miško,
vypadá to na sluníčko :wink:
28. kvě 2009 ve 20:21  • Odpověz
Tak to je mooooc dobře:grinning:
A co sofinka?A vyrážka???
28. kvě 2009 ve 20:58  • Odpověz
zinková pasta míchaná v lékárně zabrala :sunglasses:
28. kvě 2009 ve 21:04  • Odpověz
tak to je mooooc dobře:grinning:
28. kvě 2009 ve 21:34  • Odpověz
Ahojky holky,
tak jsem nakonec lehla i já a dnes jsem byla u doktorky, ale zastupovala jí jiná no krá.. nechtěla mi udělat výtěry, tak jsem si je prosadila, kdybych nedej bože byla já bacilonosič a na ty svoje chůďata to nepřenášela náhodou já :frowning2: . No paní doktorka to nedokázala pochopit :angry: což zas nedokážu pochopit já, když je to doktorka :confounded: .
Nakonec jsem se stavila na Zahraďáku v Intersparu a maj tam různý Sunary (od 6 měsíců) v akci za 124,- což je slušný, tak jsem vzala tři do zásoby maj trvanlivost až do roku 2010, tak se nestratí. Ale akce je jen do 30.5. takže do zítřka.
Teď peču kuřátko a doma je to zas jak po výbudchu, tak musim aspoň trochu uklidit což je neustálej koloběh :grinning:
Martínek se v noci probudil jen jednou a to ve tři, takže noc dobrá a co u vás.
Dnes jsem vytáhla uimní zavinovačku do sedačky je tam strašná zima :stuck_out_tongue_closed_eyes: a ten hnusnej vítr.
29. kvě 2009 ve 12:10  • Odpověz
holky jsem ta nejstastnejsi mamina na svete!!! Amalka je potvrzena na 100000000% a delali jsme podroby UTZ, ledviny, mocak, mozek, prstiky, jatra, srdce atd atd, vsechno na jednicku, jenom hlavicka je mensi ta odpovida 20tt jinak vsechno na 21tt, ale jak vime tak velikost hlavicky je vzdy lepsi mensi takze tim se mi posunul TP na 16.10 Jsem nadsena, placenta je na zadni leve stene. Pupecnik uplne v poradku, za 14 dni jsem objednana na 3D video a za mesic mam dalsi kontrolu vcetne cukrovky:/ a zaroven pojedu tentyz den do Liberce na ECHO srdicka(v rodine mame vrozene vady srdce). No jinak jsme strasen stastan... a mam nejkrasnejsi fotku- uplne stejnou jako minule zase na nas ukazuje prstikama V kuba vybuchnul smichy
29. kvě 2009 ve 12:34  • Odpověz
No pipiii veliiiiikááááááááááááááánská gratulace :slight_smile: . Mám radost s tebou :dizzy_face:
29. kvě 2009 ve 12:48  • Odpověz
ahoj pipiii

naše sofi měla zase nožičky o týden - 10dní delší.
že by modelka? :sweat_smile:

jinak grtuluju k Amálce :slight_smile:
29. kvě 2009 ve 20:53  • Odpověz
ahojik, strasne diky:slight_smile:
29. kvě 2009 ve 20:54  • Odpověz
pipiii:strašně mooooc gratuluju!!!! :wink: :slight_smile: :wink: :slight_smile:
29. kvě 2009 ve 21:05  • Odpověz
vrátili jsme se ze svatby a jsem hroooozně přežraná :stuck_out_tongue_closed_eyes:
29. kvě 2009 ve 21:07  • Odpověz
a jaká byla svatba??
29. kvě 2009 ve 21:18  • Odpověz
Ahojky holky!!!
Hlasim se z vikendu, byla jsem tyden na chalupe, a ted jsem u znamych.... a zitra domu....
Predstavte si, dostala jsem k narozkam notase, a tatova pritelkyne mi ho hodila vcera omylem na zem, sice neni novy, ale myslela jsem, ze ji zabijuuuuu!!!
Notas je snad ok, jen ho musim znovu nainstalovat!!!
Jak se mate??? Uz jste my chybely!
Co u Vas noveho?
30. kvě 2009 ve 21:08  • Odpověz
pipiii

gratuluji k Amálce
taky bych si přála moc druhou holčičku :slight_smile:
máš krásný albíčka
30. kvě 2009 ve 21:24  • Odpověz
pipiii

tak to máš skoro stejný termín jako švagrová
a taky čeká holčičku Barunku
už se všichni moc těšíme :wink:

a jak ti je,bříško roste co?
30. kvě 2009 ve 21:28  • Odpověz
miško

ty jsi nemocná?
30. kvě 2009 ve 21:28  • Odpověz
ahoj raubi
tak to bych ji za toho notase zakousla :angry: :angry: :angry:
já potřebuju taky vyměnit toho mýho mrzáka

ahoj luci
kde se poflakuješ? asi v jiný diskusi, co?
30. kvě 2009 ve 22:06  • Odpověz
no já jsem všude
:grinning:
30. kvě 2009 ve 22:17  • Odpověz
Ahojky holky,
tak co víkend jak jste se s drobečkama měli?
My jsme se léčili a Máťu do toho ještě chytli uši, takže nic moc. Ale v pátek máme už dlouho naplánovanou zoo, tak doufám, že už se konečně vykurýrujem a vyjde i počásko a půjdem koukat na zvířátka :slight_smile:
Andy co Sofi vyrážka už je dobrá?

A co ty Miško jak se Vivince jezdí v novém sporťáčku?
1. čer 2009 v 08:56  • Odpověz
Ahojky Marfu,
malá je v něm nadšená.Hlavně když v něm může sedět..to je teďka od včera její záliba si sedat:grinning:..Hrozně mě poslední dny překvapuje:slight_smile:...
1. čer 2009 v 10:26  • Odpověz
jéééééééé vy už si sedáte, to je super. Martin už by chtěl taky sedět, ale ještě je malej, tak si ho o sebe vždy na chvilku opírám.
Do jednoho roka je spousta změn a nejlepší je chození. Dítko je spokojený, že chodí a tebe bolej ukrutně záda jak ho držíš za ručičky :grinning:
1. čer 2009 v 10:45  • Odpověz
Ahoj hoky!
Musim Vas nejdriv za ten tyden docist!
Ale Pipiii moc gratuluji k dobrym vysledkum! :slight_smile:
Notas nefacha, musim si koupit novy hardisk... :frowning2:
1. čer 2009 v 11:10  • Odpověz
Pipii krasny fotky!!!!
1. čer 2009 v 11:13  • Odpověz
Holky no to byste nevěřily, byli jsme v Tomayerce s Máťou na tom pinďovi a jak čekám, tak se tam vřítila do celkem plný, ale poklidný čekárný pani (jestli jste koukali na "Hledá se táta", tak tak s těma dvouma malejma klukama) na tom by nebylo nic divnýho ani to, že, aby si jí aspoň někdo všiml, tak dělala všemožný tyjátry, pořád volala na ty kluky přebíhala po celý čekárně a kdykoli se otevřeli dveře, tak na ně hulákala, že už jsou na řadě a to teda ještě zdaleka nebyli :rolling_eyes: . Když pochopila, že jí všichni kolem jen ignorujou a většina jí podle mě opravdu nepoznala, tak naštvaně vzala toho menšího do náručí a šla rovnou směrem k nám. Máťa seděl normálně na židličce pod takovou tou informativní nástěnkou a ona nad Matýskem v náručí držela toho kluka, kterej, tak kopal nohama, že jen o milimetr minul Máťovu hlavu, no já do něj strčila a Lukáš to nevydržel a sjezdil jí jestli je normální. Pani se tvářila jak kdyby jsme mi ublížili jí no pipina. :angry: .

Raubi, tak ti to koupí tátova přítelkyně ne, když ti ho hodila na zem?
1. čer 2009 ve 13:01  • Odpověz
Holky, musim Vam rict co se mi stalo.... Vylejzam z metra a jdu pozadu- s kocarkem... a predstavte si, ze se mi vyzula bota (pantofel) a spadla mi do kolejiste....
Musela jsem na Andel vylezt a hned u Daichmana jsem si koupila zabky... respektive jsme je koupily pro segru, ktera si je pak vezme, a ja si koupim kdyztak ty same boty...
Tak nevim, jestli ted jeste nemam zavolat na dopravni podniky, jestli by mi to nekdo v noci nevytahl?? Co myslite?
1. čer 2009 v 18:57  • Odpověz
Marfu, ja vim, ale ja to od ni nechci, jeste mi tata vycita, ze jsem to tam nemela mit.... bylo to na takovem mensim stolku... ja jsem ho zrovna chtela uklidit, ale az po kojeni a ona byla rychlejsi... :frowning2: ma cumet, krava!
1. čer 2009 v 19:19  • Odpověz
Raubi já bych tam zavolala a řekla na který stanici si ji ztratila a domluvila se jestli by to šlo udělat. Škoda boty
1. čer 2009 v 19:56  • Odpověz
Ahoj
tak Sofinka ochutnala švestkovou přesnídávku a odpol jsme šly na procházku a totááááál se mi o ní ne pokakala, ale přímo pasrala :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

takže rada pro nezkušené, před procházkou nikdy švestky :grinning:
jo a baštíme kukuřičný křupky :sunglasses: snědla dvě

raubi
ta bota by mě pěkně štvala.já bych to řešila hned.jsem držka jedna ,huba nevymáchaná :sweat_smile:
1. čer 2009 ve 20:26  • Odpověz
Marfu a jaka to byla? Ta jak si mela vybrat mezi tim usounem a tim lehce zarostlym fousem, myslim, ze Mirek se jmenoval? A mam pocit, ze byla z Moravy a bydlela s rodici?
1. čer 2009 ve 20:41  • Odpověz
Raubi jojo tak to byla. V televizi celkem milá holka, ale na živo pěkně namyšlená pipina. Určitě je mi líto co se jí v životě stalo, ale nemusí se chovat takhle.
Jo dneska jsem dala klukům dárečky ke dni dětí. Máťa dostal kytku do pokojíčku s plyšovou opičkou :slight_smile: vypadá to fakt skvěle a dokonce měl i radost až budu mít foťák, tak vyfotim. A martínek dostal štěkající štěně od Lamaze :grinning:.
1. čer 2009 ve 21:01  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.