• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mladé maminky Praha

(Zamčená)
19. března 2011 
marti, ta mladá rozmazlená, co bydlela s rodiči a umřel jí ,anžel?
1. čer 2009 ve 21:13  • Odpověz
Andy jo přesně ta. No jak jsem psala Luky se držel, aby jí jednu nevrazil, když měl Máťa málem tenisku v obličeji. To dítě kopalo tak, že by Máťovi pěkně ublížilo.
1. čer 2009 ve 21:19  • Odpověz
Martínkovi budou příští týden 4 měsíce, tak taky už začnu přikrmovat. Už se nemůžu dočkat :slight_smile:
1. čer 2009 ve 21:21  • Odpověz
Soanpe: ja vim, ale me to vubec nenapadlo.... myslela jsem, ze by to neslo...
1. čer 2009 ve 21:22  • Odpověz
kamaradka mi psala, ze se to stalo jeji mamince a te to pry vytahla ta pani v kukani nejakou tyci...
1. čer 2009 ve 21:25  • Odpověz
ahoj holky

jedete některá na ten sraz na Vyšehrad???
1. čer 2009 ve 22:43  • Odpověz
Ahojky Lener, my nedorazíme jdeme na kontrolu k dr. Příště se snad už konečně připojíme :wink:
2. čer 2009 v 08:52  • Odpověz
Luci,kdy je ten sraz???
2. čer 2009 ve 21:05  • Odpověz
Ahojky holky, kde se touláte?
3. čer 2009 v 16:09  • Odpověz
ahojte holky..teda nikde nikdo :confused:
3. čer 2009 v 16:21  • Odpověz
Ahojky Sluni taky koukám už několikátý den, že tu nikdo nejni :frowning2: . Já jak jsem s klukama doma, protože jsme stále marod, tak se tu nudím a nikde nikdo :sweat_smile: .
My dnes byli na kontrolách po doktorech a zítra jdeme zas. Máťa dostal langoše a vypad mu zub, tak už nemá tři :grinning:
A co děláte s Natálkou vy? :slight_smile:
3. čer 2009 v 16:52  • Odpověz
jejda jakto po doktorách? ty bezzzubí děti jsou správňácký :grinning:

my teď čekáme až nám opraví auto abysme mohly zase jezdit na výlety, teď se couráme spíš tady po okolí, včera jsme teda byly manželovo autem ve Stromovce a super...tam chodíme rády,je tam krásně
3. čer 2009 v 16:55  • Odpověz
Ahojky holky,jj nějak to tady vázne:frowning2:
marfu:a kdypak budete koečně zdraví???
3. čer 2009 v 16:56  • Odpověz
miško...ahoj,srazík jsi prošvihla,byl dneska ve dvě,ale pochybuju,že tam někdo byl:wink:
3. čer 2009 v 16:57  • Odpověz
sluni:aha,ale dneska bylo taaaak hnusně,že mi to ani neva:slight_smile:...
A kdypak dáme my srazk???
3. čer 2009 v 17:05  • Odpověz
já mám časík skoro pořád :wink: teď jen čekám až mi vrátí auto a můžem se sejít téměř kdekoliv a kdykoliv :wink:
3. čer 2009 v 17:26  • Odpověz
Holky nikdo neví co nám je, Martin má už tak dva měsíce strašlivou rýmu a pořád teplotu mezi 37-37,2 po odečtení antibiotika zabraly jen na opravdu hnusnej kašel a jinak nic, tak jdeme zítra na odběry krve a musim v noci chytat moč na co jsem docela zvědavá :unamused: .
Máťa teploty nemá, ale pořád rýmu a o víkendu ho chytili uši, tak jsem dnes byli na ORL, naštěstí tam byla moc hodná pani doktorka. Do toho jezdíme na strhávání toho piňdi a dneska ráno se probudil a měl úplně rudý jedno oko a celý zalepený :frowning2: . No prostě je u nás veselo.
Do toho jsme měli jít s kamarádkama v pátek do zoo kam jsem se moc těšila, ale v tomhle větru se neodvážim někam chodit. Je to fakt na palici bejt doma jenom s nemocnejma dětma a pořád hlídat kdy komu co kápnout, namazat, odebrat atd. A manžel místo, aby odpol pohlídal a já si zajela aspoň za mámou, tak se sebere ajde se psem a nechá mě tu zase samotnou.
Už se moc těšim až budeme zdraví a konečně se vydáme na nějakej srazík, abysme vás už konečně poznali :slight_smile:
3. čer 2009 v 17:26  • Odpověz
marfu..nachytat moč?? se zbláznili,ne? jak to jako máš udělat?? :confounded: jedině ho svlíknout aby mu byla trošku zima, ale teda ty jsou chtrý...

a neboj se, zoo Ti určitě neuteče :wink: hlavn ěabyste byli už v pořádku, chudáci..takový prckové a takový trápení :frowning2:
3. čer 2009 v 17:32  • Odpověz
Sluni no u holčiček teda s tou močí fakt nevim, ale já koupila pro chlapečky v lékárně speciální pytlík s takovym otvorem kam se mu ten piňďa strčí a čekáš až se vyčůrá. Spíš pak bude asi zajímavý jak to budu přelejvat do tý zkumavky :grinning:
Už Natálku přikrmuješ?
3. čer 2009 v 17:39  • Odpověz
tý jo,tak aspoň trochu to máte lehčí :wink:

jojo, tím, že už dlouho nekojím a hlavně jí to mlíko nestačilo, tak už baštíme mrkev,brokolici,jablíčko...a na noc dáváme kaše :wink: vy taky?
3. čer 2009 v 17:40  • Odpověz
No my ještě ne Martínkovi budou 4 měsíce v pondělí, tak se pak zeptám doktorky jestli už můžu začít. A jak to dáváš. 2x svačinu a noc kaši nebo jen jednu svačinu?
3. čer 2009 v 17:43  • Odpověz
Teď jsem ti koukala na fotečky Natálky a krásně papinká :slight_smile:
3. čer 2009 v 17:50  • Odpověz
a joo,vy jste mladší :wink:
dávam ji zatim 1x příkrm většinou kolem poledne - zeleninu nebo přesnídávku+ večer kaši
3. čer 2009 v 17:53  • Odpověz
No vidíš já už si to vůbec nepatuju :slight_smile:
3. čer 2009 v 18:06  • Odpověz
marfu..každej to dělá jinak..je to na těch prckách jak to snesou :wink:
i když Naty by jedla klidně pořád,hlavně kaši :grinning:
3. čer 2009 v 18:08  • Odpověz
jdem plavat a pak přijde švagrová mi udělat melír..tak se mějte a smějte...zítra se tu stavím,pokud tu někdo někdo budete :wink:
papa
3. čer 2009 v 18:29  • Odpověz
ahoj ženy :slight_smile:
je tu někdo?
3. čer 2009 v 19:55  • Odpověz
Ahoj Andy, vůbec nestíhám chodit na net. Máme nějak moc zařizování a večer většinou odpadnu.
Co je u vás nového?

Lukáš už docela dobře vyslovuje mama a sem tam řekne tata. Naučil se dělat pápá. :slight_smile:
3. čer 2009 ve 21:16  • Odpověz
Ahoj holky :slight_smile:
tak to je super, že Lukášek začíná mluvit. My začnem nějak příští týden přikrmovat, tak jsem zvědavá na toho našeho bobánka :dizzy_face: .
Teď nám poslední dobou začal večer dělat to, že kolem půl osmý usne a pak se tak za půl hoďky probudí, tak mu musim dát pusinku a pohladit a spinká dál. Asi kontroluje jestli je maminka pořád doma :grinning: . Je to číslo.
3. čer 2009 ve 21:22  • Odpověz
Ahoj Marti,

četla jsem, že jsou kluci stále nemocný, chuděrky malý. :frowning2:

No my už dopoledne baštíme přesnídávky, pak nějaký ten maso-zeleninový obídek a odpoledne ke svačince jogurt a kukuřičné křupky. Ale mám pocit, že mi málo pije. Dávám mu přes celý den čajík a moc ho nevypije.
3. čer 2009 ve 21:27  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.