• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mladé maminky Praha

(Zamčená)
19. března 2011 
Markét Martínek je mladší, ale tomu pití, taky moc nedá. To Matěj naopak pil až moc. Ajaký mu dáváš čajíčky ty granulovaný nebo vaříš sáčkový?
Matěj se mohl utlouct po těch granulovanejch :slight_smile:
Nemocný jsme furt a nějak se nám toho kupí pořád víc a víc, tak doufám, že už to brzy překonáme.
3. čer 2009 ve 21:36  • Odpověz
Dříve jsem mu vařila sáčkový, ale to si vystrkoval lahvičku z pusinky a spíš si s ní hrál. Teď mu dávám ty granulované nápoje od Hippu a něco málo alespoň vypije, ale i tak si myslím, že je to málo.
3. čer 2009 ve 21:40  • Odpověz
To chce mu tu lahev dávat prostě pořád, ale některý dětičky pijou míň. Neteř taky pila moc malinko a nic se nedělo. :slight_smile:
Jdu si lehnout v noci budu chytat moč jako Martínkovu :grinning:
Dobrou Markét.
3. čer 2009 ve 21:52  • Odpověz
Jasný :grinning: :grinning: , tak dobrou Marti.
3. čer 2009 ve 21:54  • Odpověz
Ahojky holky,
tak jak se máme???
4. čer 2009 v 16:22  • Odpověz
ahoj holky
jsme po 6ti měs. kontr. a Sofi má 68cm a 7,53kg, tak snad nebude po mamince :grinning:
dr. nám napsala do průkazky "šikovná" :sunglasses: :grinning:

mně Sofi pije jen vodu anebo čaj čiperka. je s prebiotikama. Když jí vařím já, tak chce každý sousto zapíjet vodou-hneček nuby z dm- protože jí to nemixuju so úplný kaše. Má zuby, tak musí kousat :wink:

dnes si pochutnala na telecím s kukuřicí, fazolema a brokolici

Marké, počkej, až tě začne Luky buzerovat. táta práce, máma vařit, Lukášek hají :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Marti, už se uzdravte. Sice počasí je na h...o :stuck_out_tongue_closed_eyes: ,ale aspoň, že neprší
4. čer 2009 v 17:49  • Odpověz
Ahoj Andy,
to je Sofinka ale kus ženský,co?!:slight_smile:...My budeme vědět až za 14 dní kolikvážíme měříme:frowning2:....
Ty už jí vaříš taový dobroty?Nebo kupuješ???

Holky,poslali mě s Viv na neurologii s tím,že má velkou tu fontanelku.Slyšeli jste o tom někdy?
4. čer 2009 v 18:19  • Odpověz
ahojte holky

Andrej..jsem zvědavá jak bude vedle Sofinky vypadat Naty, my máme asi 65cm a 7,2kg :grinning: ale jsem o "něco" mladší :sweat_smile:

Miško..tak to netušim, o tom jsem neslyšela

My dnesk aměly k obědu brokolici s bramborem, ale před chvilkou se chudák poblila, to splácala tak rychle, až jí to nesedlo :confused:
4. čer 2009 v 18:24  • Odpověz
sluni:my dneksa objedvaly brokolici s rýží a nic moc,protože včera měla k obědu sunarku-banánovou tak dneska tu zelelninku nechtěla:frowning2:...
zítra bude mít mrkve,květák brambor,kuřecí maso:slight_smile:
4. čer 2009 v 18:32  • Odpověz
tak my dáváme kaši na noc Hami banán a jí mi normálně...ale brokolici má moc ráda, asi je po mě :grinning: manža broko nesnáší....
4. čer 2009 v 18:38  • Odpověz
já taky brokolici miluju,ale Vivi moc nee:frowning2:,ani květák nemá ráda(takže není po mě)...
Dneska už taky dostala na noc kaši,aby lépe spala:grinning:
4. čer 2009 v 19:42  • Odpověz
Ahoj holky,
tak my jsme dneska byli celý den po výletech a Martínek má jen 36,7 tak uvažuju jestli zítra jít do tý zoo nebo ne. No ještě to musim promyslet.
Ráno jsem chytila moč a vůbec to nebylo těžký naopak docela sranda i Martin se smál jak kdyby tomu rozumněl :grinning:
Krev mu brali z prstu s plakal, ale až za chvilku, když jsme mu dlouho drželi ručičku, jinak byl moc šikovnej.

Dneska jsem se bavila s tchýňkou o těch příkrmech a shodly jsme se, že lepší vařit než to kupovat. Už se těšim až začneme asi příští týden :slight_smile:

Mám dneska nějakou dobrou náladu, tak snad už ty nemoci prorazíme :slight_smile:

Andy já teda nevim kolik měříme, ale vážíme už 7,740 :sweat_smile: tak jsem zvědavá kolik budeme mít v půl roce, ale koukám, že Natálka je taky pěknej kusanec.

Miško švagrová na tom vyšetření byla se synovcem, ale vim jen to, že to nebylo nic hroznýho a nekonec se to zpravilo :wink: tak bude Viv určo taky v pořádku.
4. čer 2009 ve 20:05  • Odpověz
marfu...já ty příkrmy začnu taky vařit,ale až toho bude jíst víc, teď se to nevyplatí:wink:
jdeš zítra do zoo???? :dizzy_face:
4. čer 2009 ve 20:11  • Odpověz
No s tou zoo ještě pořád nevim Martin dnes stávkuje a nechce spinkat naštěstí uspává taťka, tak je to dobrý.
Tak tam asi půjdu taťka nezabral :frowning2:
4. čer 2009 ve 20:30  • Odpověz
marfu:tak to jsi mi uklidnila.Mě to znepokojovalo...
Já vařím tak na 3-4 dny,malá sice jí dlouho to samé,ale mám i do zásob.A nějak mě to i baví:grinning:
4. čer 2009 ve 20:37  • Odpověz
Tak už spíme nakonec jsem musela zasáhnout já, ale jinak už týden uspává taťka.
4. čer 2009 ve 21:02  • Odpověz
ahoj,
ty jo a já si myslela, že mám velký dítě :grinning:

já začínám taky už vařit, protože už máme pestrý jídelníček a ty lahvičky jsou omezené výběrem
ale mám nějaký kdyby něco nebo na cestování.

vařím max na 2dny, protože ani sobě a příteli jídlo nemrazím, tak to nebudu přece mrazit ani Sofince. Mně to prostě nechutná, když je to mražený :sweat_smile:

zítra jdu koupit pohanku, abych mohla zahustit polívčičky

předevčírem se mi Sofinka taky poblinkala. Vařila jsem jí,jedla i větší kusy a poslední lžička byla studená a zved se jí žaludek a bylo to :cry:
4. čer 2009 ve 21:04  • Odpověz
Ahoj holky,
tak to já taky vařím. Dělám jak obědy, tak ovocné přesnídávky. Navařím tak na deset dní, udělám tak dva až tři druhy jídel a pak to střídáme. :slight_smile:
4. čer 2009 ve 21:07  • Odpověz
je tu někde sluninka?

používá stejný pleny,jako my a v rossmanu je maj zlevněný na 205,-
4. čer 2009 ve 21:39  • Odpověz
marfu:tak to je super že uspává chlap.ten můj jen koupe a krmí,ale neumí uspávat:frowning2:...
Já na zítra zrovna dělám zeleninku,brambor.Nevím co vymýšlet a hlavně co dát aby to malá mohla papat
4. čer 2009 ve 21:41  • Odpověz
Já bych chtěla udělat těstoviny, ale teď nevím, jestli můžou rajčátka a vepřové masíčko.
4. čer 2009 ve 21:57  • Odpověz
Miško Martin na mě začal bejt moc zavislej a já už jsem byla úplně hotová. nemohla jsem ani v klidu uvařit, aby neřval, že mě nevidí, tak jsme museli nějak začít ho zvykat, že musí vydržet i s taťkou. To víš babičky se těší až budou hlídat, ale ani jedna nechce hlídat máminu sukni :rolling_eyes: .
Markét nemyslim, že by rajčata nebo vepřový mohlo bejt něčim špatný. Jestli nemá Luky třeba ekzem, tak kousek rajčete snad neva. Ale jestli jo, tak bych to zatim asi nedávala rajčata jsou dost alergení.
Jdu do peřin dobrou :slight_smile:
4. čer 2009 ve 22:08  • Odpověz
Lessi:já Vivi udělala v sobotu rajčátka(ty cherry) s bramborem a normálně to spapala a mooc jí to chutnalo:grinning:
Holky,můžou hrášek,kukuřici???
4. čer 2009 ve 22:08  • Odpověz
marfu:tak asi takhle podobně to má Viv,ta je můj mazel.Jako s přítelemje v klidu,všechno,ale pokud mě nevidí tak je zle:frowning2:občas je to dost náročný :frowning2:
4. čer 2009 ve 22:12  • Odpověz
Andy...coooo? fakt? týjo,zítra preo ně letim :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
4. čer 2009 ve 22:34  • Odpověz
sluni, já koupila 5balíku 4 a 4+ :grinning: ale ještě asi pojedu jednou pro ně

jinak v interšparu maj sunary za 125,-
mám to zmáklý,co? :sunglasses:
ale nevím,jestli i tenhle tejden

miško, kukuřice, hrách ok, ale rajčata prej až 8měs.
4. čer 2009 ve 22:38  • Odpověz
jaj:frowning2: tak to se mi s rajčaty nepovedlo:frowning2:...měla je o víkendu a je fakt,že dneska má divný pupínky na obličeji:frowning2:...Ale tak dlouho netrvá než se projeví alergie?Nebo jo?
4. čer 2009 ve 22:40  • Odpověz
já sofi vykoupu,dám do postýlky, mlíko, dudlík,mazlíci,peřinka pohladit,pusu, dobrou s kobrou a usíná sama :grinning: :dizzy_face:
4. čer 2009 ve 22:41  • Odpověz
no to se vyplatí, taky udělám nějakou zásobu :dizzy_face:

my koupeme, papáme kaši, čajík, postýlka, dudlajz, pusinu a hají sama šikulka
4. čer 2009 ve 22:46  • Odpověz
ahoj holky
4. čer 2009 ve 22:47  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.