• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mladé maminky Praha

(Zamčená)
19. března 2011 
Takže nic rýchlýho.. Tak to je dobrý.
No já doufám že to nevolno už nebude. Vždycky to začne, jako že je mi na zvracení, a nakonec to skončí jinak. Břicho mě tak jako...tlačí, teď mi dost často už asi tvrdne, tak je to nepříjemný. A občas mě sem tam píchne, takže pokud se to blíží, tak to nebude asi rychlý. Maximálně si mě zítra rovnou tam nechaj :grinning: Ježiši, zase divnej knedlík v krku...ne, už ne, já už to nechci.. :confounded:
12. bře 2009 ve 23:24  • Odpověz
ahoj
nechali,kdyby jsi byla hodně otevřená
ale asi tě možná pošlou na monitor i o víkendu
jestli tedy neporodíš no :slight_smile:
snad to bude vše ok
13. bře 2009 v 10:11  • Odpověz
Ahoj, tak po 3,5 hod v porodnici, dneska byl děsnej nával, sem doma. Dr. mě ani nevyšetřil, takže nevim jestli něco... Ale když se samo nic neudá, tak v pondělí jdu na zátěžovej test. A myslim, a taky co sem slyšela od přítelovo kolegy, tak ten test by už mohl něco rozject. Ten kolega to tak měl, teda jeho pani :grinning: Byla na tom, jeli domu a za 3 hodiny jeli zpátky, protože to začalo :grinning:
Noo, takže případně v pondělí by se už mohlo něco dít, a jelikož tam du na 10, tak při troše štěstí bych mohla mít Kristýnku večer v ruce..pokud to na mě zabere ten oxytocin, či co :grinning:

Sem zvědavá co Miru. Už je to skoro týden, co?
13. bře 2009 ve 14:40  • Odpověz
ahoj

jak se na tebe doktor nepodíval?co je to za bordel?
a co monitor?
to já měla tedy vždy gynekologickou prohlídku
no jo maj hodně těhulí

zátěžovej test?o tom jsem neslyšela!
tak snad to na tebe přijde o víkendu no

jo jo Miru v pondělí už bude týden po porodu :wink:
13. bře 2009 ve 21:19  • Odpověz
Prostě žádná prohlídka, už se mi to teď ke konci stalo po 3. Minule tam byl jinej, měla sem termín, tak prohlídka byla, já mu i řikala že bych jako teda ráda něco věděla.
No, ale dneska zase nic. Příde mi to divný, myslela sem, že takhle ke konci to kontrolujou pořád...ale asi ne. Hm.

Zátěžovej oxytocinovej test...zní to fakt pěkně. Máma se mě ptala, jestli prej pojedu na kole :grinning:
Nee, je to hodinovej monitor. Prvních 20 minut normál, pak mi na 20 minut napíchnou kapačku s tim oxytocinem, a pak zbylejch 20 minut se bude zase normálně monitorovat, co to se mnou dělá a jak na to malá reaguje. Sem fakt zvědavá, jestli mi to vyvolá kontrakce, jako že asi jo a jaký to bude. To bude asi dobrej mazec :unamused: Jako že bych se na to těšila, to teda nevim. Ale zase jako...když by to vedlo k porodu, tak hurá :sweat_smile: To si budu pískat...jen chvíli :grinning:
13. bře 2009 ve 22:23  • Odpověz
je to fakt divný s tím vyšetřením
přeci musí vědět na kolik jsi otevřená,zkontrolovat to
příště,jestli tedy nějaký příště bude musíš se asi ozvat
si myslí,že jsi mladá a můžou s tebou vorat,ale né!!!!

no a co na víkend plánujete?
budeš s přítelem?
13. bře 2009 ve 22:28  • Odpověz
Asi dr. stačí, že se mě zeptá jak se cítim..hm. Nebudu to zatim řešit, doufám že už ani nebudu muset.

Víkend přítel pracuje. O dělá po-ne a pak má zase po-ne volno. Takže o víkendu sem doma, mamka taky prej za tim svym nepojede, má teď o mě strach, a i když je táta doma, tak má lepší pocit když je tady. Tak se tu budem nudit všichni :grinning: Přítel dorazí v neděli po práci, aby si mě mohl v pondělí dovést na ten test. No kéž by mě třeba v neděli v noci vezl rovnou jen tak :grinning:
Uklizeno už mám, každej den najdu něco a pak to lítá. Ale dneska už by to mělo bejt snad vše.
Pro malou mám všechno připravený, jen sbalit oblečky na odchod z porodky, ale nemůžu se dokopat k tomu je vyžehlit. Tak se na to asi vybodnu a nechám to na mamce až já budu tam :grinning:
Připadám si jak důchodce jak sem takhle pořád doma. Jako nic proti tomu, ale až budu muset začít makat do školy, tak mi to asi nepude, jak sem si od toho teď odvykla :grinning:
13. bře 2009 ve 22:46  • Odpověz
no jak říkám,mě to žehlení pomohlo k porodu,ale je fakt,že Kačce se prostě chtělo ven
už podle ultrazvuku Dr.bylo jasný,že mám málo plodovky a už se tam asi necítila dobře
a pohyby máš pravidelný?
já už ke konci,když byla malá v klidu,tak jsem byla dosti nervozní,že nekope
tak jsem byla mrcha a budila jsem jí

když nějaký mimča v Podolí stávkovaly na monitorech
tak je budily kravský zvonem
no kačka na to taky reagovala,hned byla čilejší
a Dr,pak spokojený,že je monitor ok
13. bře 2009 ve 22:57  • Odpověz
No tak jako pohyby mám skoro pořád..nebo mi to tak aspoň přijde. Ona jak už je asi velká a má málo místa, tak se mi pořád někde dělají boule, už to nejsou takový ty pohýbky :grinning: Ale fakt jí cejtim snad celej den. Ale zase třeba dneska, když sem byla na tom monitoru, tak dělala že nic. Jen dvakrát sebou trochu hejbla. No dělá si ze mě prču. Ale vždycky řeknou, že monitor je ok.
Teď třeba mám pocit, že je nohama zapřená pod žebrem a protahuje se, protože mi zadkem dělá na druhý straně moooc pěknej hrbol :grinning: Je to docela už i bolestivý, a jak tam mrská těma nožičkama, tak to dělá takový nepříjemný...jako chroustání :grinning: Ale víc mě trápí to břicho jak beton. Fakt to mám teď pořád. Připadám si jak betonovej mičuda...a fakt mě to tlačí.
13. bře 2009 ve 23:11  • Odpověz
jo jo tvrdnutí břicha je na konci těhu normální
a co jde ti dolů břicho?

takže jak jsem pochopila vaši jsou rozvedený?
a jak to,že nespíš,nejde ti to?
já taky byla noční pták a ráno se mě nechtělo vstávat

kdy,že děláš tu maturitu?
13. bře 2009 ve 23:15  • Odpověz
Jo, podle mámy a přítele mi břicho trochu slezlo. Já to nějak nevidim, protože se mám na očích denně :grinning:
Naši sou rozvedený, ale jelikož to jinak "nejde", tak bydlíme všichni pohromadě. Barák je mámy, táta tu má doživotní právo. No je to takový zamotaný a zvláštní..
Teď díky bohu spolu ty dva zase vycházej, jindy se totiž sou schopný pozabíjet. Ale teď normálně komunikujou, dokonce se během tohohle týdne stalo asi 2x, že sme společně obědvali..to už se nestalo ani nepamatuju. Tak sem ráda.
Nespim..sem schopná bejt vzhůru fakt dlouho. I když sem třeba unavená, tak neusnu. A nebo se během noci budim. Nejde mi nijak ležet, břicho je těžký a tak to docela bolí.
No a maturita je v květnu. Teda už přesně za měsíc se píše čj, to je myslim jen sloh. Ale i tak...bude to docela rychlý po porodu :grinning: No a pak koncem května praktický, začátkem června ústní.. Doufám že se mi to povede na poprvé..i když ono mi dá zabrat i to "pouhý" uzavření známek aby mě připustili k matuře..
13. bře 2009 ve 23:24  • Odpověz
ježíš v šestinedělí dělat maturu
tak to klobouk dolů
já bych to nezvládla
a to si asi vezmeš malou s sebou nebo jí necháš mamce a s flaškou odstříkanýho mlíka?
já si to tedy nedovedu představit
snad bude malá hodná a vydrží bez maminky,než ty všechny žkoušky uděláš

no určitě se vaši zase bavěj,hlavně kvůli tobě
a že se těší na malou :wink:
s tím bydlením ,to je zvláštní,ale není to jediný případ
13. bře 2009 ve 23:28  • Odpověz
Já vytuhla a teď sem se probudila :grinning:

No já si tu maturu taky nedovedu představit. Myslim si, že malou budu mít asi sebou, protože už vidim jak jí nechám doma někomu a celou dobu stejně budu myslet jestli všechno ok a tak. To ne, to si jí radši vezmu sebou a budu tak v klidu.
Bude to dílo a já si fakt nedovedu představit jak to bude a jak to dopadne.

Hele, naši tady spolu válčej takhle cca 4 roky. Od doby, co máma řekla tátovi, že má přítele.. Tak jako to sme tady za tu dobu zažili zajímavý věci, který bych ani nikdy zažít nechtěla. Křik, nadávky, policajti, tátovo pokusy se zastřelit...no moc milý věci, a nebejt při mě můj přítel, tak teda nevim, ale totálně by mě to odrovnalo.. Doteď se divim, že se mnou po tom všem zůstal, když viděl, do jaký bláznivý rodiny se žene :grinning: Ale sem mu za to vděčná. Protože jít a postavit se opilýmu chlapovi kterej ti před obličejem mává pistolí a ty se mu ty kraviny snažíš rozmluvit...to chtělo sakra odvahu.
No, a tak si tu vesele žijeme, ale naštěstí tyhle sebevražedný akce byly "jen" na úplnym začátku, kdy to táta prostě nedokázal řešit jinak. Kdy se s nim nedalo absolutně bavit, kdy to bylo čerstvý..
Teď je to tu proti tomu všemu havaj.. a já sem ráda. Protože..no, prostě proto.

Tak sem si tu trochu vylila srdíčko..někdy si řikám, že to byla dobrá zkouška našeho vztahu s přítelem, respektive jedna z více. Nebo možná jedna ze 3 takových zásadních. A to že čekáme Kristýnku, to byla ta naše 3 zkouška, a my jí naštěstí ustály..sem za to strašně ráda. A i když bych toho svýho někdy nejradši zabila (a teď na konci těhu nějak víc a víc :grinning: ), tak bych neměnila..ne!

Druhá hodina ranní je nějaká přemejšlecí a uvažovací, takže já na to radši prdim a du pokračovat ve spaní :grinning:
14. bře 2009 ve 02:21  • Odpověz
ahoj

jé já myslela,že už ti praskla voda a proto píšeš tak pozdě v noci,spíše brzy ráno
ale aspoň jsi se vypsala no

no tátu trošku chápu,protože asi několik let,žil s mamkou a ta mu nakonec řekla,že je konec
zhroutil se mu svět
nedokážu si představit ,jak bych reagovala já
kdyby mě manžel opustil
asi by byly taky depky,ale střílení asi né
nemáme zbraň

no ,ale alkohol je blbej
to taťka pil i když u vás bylo vše ok?
u nás sice alkohol nění,ale taky máme veselo
s naší mámou :frowning2:
14. bře 2009 ve 21:09  • Odpověz
a jak pak ti je?
vidíš na sobě nějaký změny?
to je divný,že se Kiki ven nechce

kde pak jsi?
14. bře 2009 ve 21:10  • Odpověz
Ahoj, kdepak, moje zdržení v psaní je jen kvůli usnutí, nějaký porody? Néé, neblázni :grinning:

No, alkohol u nás dřív jako nebyl, prostě jako asi v každý rodině. Táta si občas došel na pivo, normálka. Jenže pak tam občas švihnul tvrdej a to nebylo dobrý.
Já absolutně chápu, co se v člověku musí dít, když přijde o partnera, já bych to taky nerozdejchala...jenže, hnát to až do takových extrémů a máchat v tom i dítě..to mi nepřijde tolik dobrý.
A je pravda, že člověk, když je dítě (když se rozešli, tak mi bylo asi 16??), tak nevidí spoustu věcí a zabejvá se jen sebou a svýma koníčkama. Pak když do toho vidíš, uvědomíš si spoustu věcí, co se dělo a co vlastně i vedlo k tomu, že se máma rozhodla od táta "odejít"..
No, ale snad už to bude v pohodě. Snad k tomu přispěje i mrňous.

Jak mi je? Pořád stejně, v podstatě dobře. Dneska sem byla celej den na zahradě, bylo hezky, tak sme něco i dělali, já pracovala.. Bylo to fajn, ale k ničemu to nevedlo :grinning: A změny taky necejtim. Pořád se vrtí, občas mě někde hlodne křeč..dala sem si víno, hopsám tu na míči.. ale fakt nic.
14. bře 2009 ve 21:27  • Odpověz
ježíš ty jí tam snad budeš mít do velikonoc či co?
14. bře 2009 ve 21:37  • Odpověz
No asi jo, vypadá to tak :grinning:
Nee, já doufám že když fakt nic zítra, tak že ten test v pondělí to třeba rozjede. No a když né on, tak během příštího týdne budou stejně asi už vyvolávat, takže max. do příštího týdne tam bude, no.
14. bře 2009 ve 21:51  • Odpověz
no vidíš
Miru si taky myslela,že jí budou malou vyvolávat,ale nakonec si dala říct
neboj taky se dočkáš :slight_smile:
14. bře 2009 ve 22:01  • Odpověz
co já taky budu dělat sama?
Miru mimčo a pak i ty
14. bře 2009 ve 22:03  • Odpověz
No dyť tady byl ještě někdo..kam všechny prchly? Hele, myslim že já tady budu strašit ještě nějakou dobu :grinning: Pak se vrátí Miru, mezi tim třeba konečně porodim, a pak sem hopnu..hm?
14. bře 2009 ve 22:14  • Odpověz
no jsme na vás holky zvědavá
já po porudu nevěděla x týdnů co je PC
Kačka mě nenechala
sice byla hodný mimčo,ale do 3měsíců jsme si užívali jejích prdíků
do 17h jsme o ní nevěděla a jak přišel manžel z práce zažal koncert
a ustal tak po tý 1h ranní někde i déle
prostě neuměla krkat a já blbá já pořád cpala prso,takže jsem jí taky dávala zabrat no
14. bře 2009 ve 22:19  • Odpověz
no ještě tady s náma kecla Moba,ale ta je snad na horách či co
ale jestly tu nebudete,tak se asi budeme zase věnovat naší diskusi
Hledám kamarádku v Praze :wink: tam jsme s Mobou byly často
14. bře 2009 ve 22:21  • Odpověz
No tak to chvíli kdyžtak zvládnete, když máte ještě jiný diskuze, to bych se o vás nebála :grinning:
A já budu na PC asi víc než bych chtěla, protože si budu muset vypracovávat otázky a práci do školy, takže sem určitě budu jukat, to se neboj
14. bře 2009 ve 22:27  • Odpověz
no u tebe ,to je jasný
už aby jsi tu školu měla za sebou co?
14. bře 2009 ve 22:31  • Odpověz
To mi povídej. Teď sem jí totálně vysunula z hlavy a sebemenší zmínka o ní mě děsí. A ještě ke všemu, když se malá nemá k tomu, aby už šla ven, tak každej den navíc sem víc nervozní, jak to pak budu stíhat.. Fakt mě to už štve. Hlavně, nějaký šestinedělí? Prdlačka, jestli se fakt narodí kolem toho 19, tak to budu mít třínedělí a šup deme psát češtinu. A kromě toho ještě zkoušení aby mě vůbec k tý maturitě pustili...jako, začíná mi z toho bejt poměrně nevolno.
14. bře 2009 ve 22:33  • Odpověz
no to jo no
a ty sedíš u PC na židli nebo máš notebooka?
já pak už ani nemohla na konci těhu sedět u PC vše mě bolelo
a ty jsi tu furt :grinning:
14. bře 2009 ve 22:35  • Odpověz
Notebooka nemám, bohužel :cry: Moc bych ho chtěla, ale nějak nejsou peníze.. Takže tady normálně dřepim na židli, i když dneska se tu kutálim na míči :grinning: Jako teď už to nemám s tim sezením až tak hrozný, mám pocit že tak před těma 2 měsícema to bylo mnohem horší. Ale jako jo, záda mě začnou bolet rychle a někdy se fakt kroutim. Jenže, nuda je nuda, a člověk i když si řiká že si lehne, tak prdlačka.. No ale dneska už to asi možná zapíchnu. Pudu se chvíli svalit do obýváku, jestli už se tam uvolnilo místo :grinning: Ale stejně sem pak ještě juknu. Nedá mi to..vždycky mě něco napadne, tak hned začnu vyhledávat :grinning:
14. bře 2009 ve 22:39  • Odpověz
Jo jo, je tam volno, takže já du dělat gaučing :grinning: Zatim papa, a neboj, kdyby náhodou něco začalo...dám sem vědět :grinning: To snad stihnu :grinning:
14. bře 2009 ve 22:45  • Odpověz
to je dobrý
ta řešíš školu a já pro malou školku
taky jsem z toho na prášky,že mě jí nikde nevezmou

no nic
tak zatím pa
14. bře 2009 ve 22:51  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.