• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mladé maminky Praha

(Zamčená)
19. března 2011 
my koupání,sunar,kaše,a uspávám:grinning:...
Ahoj Luci
4. čer 2009 ve 22:49  • Odpověz
lener..ahojky
4. čer 2009 ve 22:49  • Odpověz
holky..hele jaký mám koupit malý plavky na léto? jsou lepší ty jednorázový plenk.kalhotky,nebo ty normál plavky fakt fungujou?? nevíte??? :unamused:
4. čer 2009 ve 22:52  • Odpověz
sluni,kamarádka používala ty plenky a říkala,že super.Prý se dají vyprat nebo co...
Já bych koupila je msíto plaveček,ty mi nepřijdou jako dobrá volba
4. čer 2009 ve 22:54  • Odpověz
jsem nad tim zrovna dneska dumala, páč budem brát malou do bazénu v létě a nevim jaký koupit "oděv" :grinning: :sweat_smile:
4. čer 2009 ve 22:59  • Odpověz
já půjdu určiě do plen!Palvečky se mi nezdají:frowning2:...
Je lepší plavat v bázenu nebo rybníku?
4. čer 2009 ve 23:07  • Odpověz
já třeba do rybníku nemlžu,jsem náchylná na záněty,takže tohle je pro mě tabu :unamused:
4. čer 2009 ve 23:10  • Odpověz
aha..tak to potom jo.
Moje ségra má jednu ledvinu a mudr.jí řekla,že nesmí§do bazénu,ale jen do rybníka.Prý když se někdo vyčurá v bazénu tak to tam zůstane a v rybníce se to prej samo filtruje,jak jsou tamproudy,tak nevím co je pro miminko lepší...

Ale necháme to na zítra,jsem unavená:grinning:

dobrou
4. čer 2009 ve 23:17  • Odpověz
já mám huggies a koukala jsem že i rossman ma nějaký.
já se v rybníku koupala naposled asi před 8lety, ne li víc :sweat_smile:

a Sofi bych tam už vůbec nedala, kvůli gyn,infekci :stuck_out_tongue_closed_eyes: :unamused:
4. čer 2009 ve 23:20  • Odpověz
Ahoj holky,
tak jsme nakonec do tý zoo nejeli a ani mě to nemrzí, protože je dneska ošklivo. Já včera padla do postele a hned jsem spala. V noci jsem pak chodila dělat mlíko jak praštěná něčim do hlavy a nebo jak kdybych něco pila :grinning: . Ale teď jsem docela odpočatá.
A co vy jaká byla noc u vás?
5. čer 2009 v 09:48  • Odpověz
Ahojky,u nás super.Viv se vzbudila až v 7,místo v 5,a pak zabrala do 9:slight_smile:...
za chvilinu se chystáme na náušničky,tak snad se to obejde bez křiku.Protože jí je nechám píchnout a ne nastřelit.Tak pak večer dám fotečky:slight_smile:,papa
5. čer 2009 v 10:16  • Odpověz
Ahoooj holky, tak se po pauze zase hlásíme. :wink: Včera jsem dorazili k babi a dědovi na "prázdninky". Zatím je to super, z Kubíčka jsou všichni paf, jak umí lézt a pořád se řehtá. :grinning: A on je samozřejmě rád, že je středem pozornosti, tak o to víc řádí. Dneska jsme oslavili malý úspěch. Kubík se ráno v pět probral, začal na mě povykovat, že vstáváme a nakonec se nechal po lahvičce přesvědčit, že ještě budeme spát, no a vydržel to až do osmi. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: Tak dlouho ještě nikdy nespal.
Miško, to Vivi teda spinká ukázkově. :wink: Na fotečky se moc těšíme, to bude kočka. :slight_smile:
5. čer 2009 v 10:53  • Odpověz
Ahoj holky,
koukám, že jste řešily plavečky. No já jsem na plavání používala klasické plavky, ale teď z nich vyrostl a používáme jednorázové. Jinak v létě budeme jezdit na koupák na Slapy, hrozně se na to těším. Na plavání se učíme plavat s různýma pomůckama a prý příští týden zkusíme kruh. Tak jsem zvědavá :slight_smile: .
5. čer 2009 v 10:57  • Odpověz
Misko, to bude Vivinka ještě roztomilejší :dizzy_face: . Těším se na fotky.
5. čer 2009 v 10:59  • Odpověz
Ahoj Cupi, tak to je Kubíček velkej šikula. Lukášek má k lezení ještě daleko :frowning2: .
5. čer 2009 v 11:01  • Odpověz
cupi:tak to je šikulka Kubík,už se na vás moc těšíme,až se zase uvidíme...A Vivi bude parádnice:grinning:...
Holky,tak musím letět.Papa
5. čer 2009 v 11:04  • Odpověz
No tak z Vivinky bude už opravdová slečna, tak to se taky těšíme na fotky :slight_smile:
Matýsek se překulil v 5 měsících, v 6m a 1týden se posadil a začal lízt 6m a 2 týdny, tak jsem zvědavá u Martínka :slight_smile:
Z bříška na záda se Martínek už několikrát otočil, tak jsem zvědavá kdy se překulí i opačně :dizzy_face:

Markét příští týden bysme se mohli sejít co?
5. čer 2009 v 11:22  • Odpověz
Ahoj Marti,
určitě, akorát mám volný jen úterý a pátek. Tak kdyby se ti to hodilo, tak ráda kamkoli dorazím. :wink:
5. čer 2009 v 11:35  • Odpověz
Ahojky holky,
tak jsme konečně doma:slight_smile:..Celý den byl takový rozlítaný.Ráno náušničky-no to plakala jako blázen,ale doma ani necěděla,že je má:slight_smile:.Pak prochajda s kamarádkou a v půl 8 Viv padla jako švestka a spinká..
A copak jste dělali celý den vy?
5. čer 2009 ve 20:46  • Odpověz
Ahoj Miško, no Vivinka je slečna krásná. Moc jí naušničky sluší velká pochvala :dizzy_face:

Markét u nás by to šlo v úterý, po víkendu se dohodnem v kolik :wink:

A my jsme dneska měli odpoledne srazík se sestřenkou v krčskym lese, protože hlídá ročního klučinu, tak jsme jí ho pomohli zabavit a já koukala jak blázen jak velkej je to rozdíl 4měsíce a 14měsíců :astonished: :sweat_smile: . A s jednou maminkou na písku, která měla taky miminko v kočárku jsme se shodli, že už se těšíme až budou ty naši drobci taky pelášit.
Martínek se dneska zase snažil večer békat, ale my jsme se nedali a šli jsme tam každej jen dvakrát a pak usnul. Zato Máťa to táhne do teďka, leží v posteli a hraje si s autíčkama, protože má zhasnuto, tak mu nemůžu ani nic říct.
Jo a babička nám dneska odjela do Chorvatska, tak držte palce ať se nám v pořádku vrátí :wink:
5. čer 2009 ve 21:13  • Odpověz
Miško...Vivince to hrooooooooooooozně sluší, je už taková dospělácká :dizzy_face:
5. čer 2009 ve 21:47  • Odpověz
Cauky holky....
Misko, tak gratuluji k nausnickam :slight_smile: hned se mrknu na fotky :slight_smile:
Market, tak Ales uz mam leho doma a vypada vsechno v poradku, ale nic blizsiho nevim... ale snad je vse OK :slight_smile:
5. čer 2009 ve 22:06  • Odpověz
marfu:díky:slight_smile:...koukám veselé odpoledne,co?!:grinning:
Sluni:mě taky přijde že z ní ty náušničky udělali takovou slečnu:grinning:
5. čer 2009 ve 22:20  • Odpověz
ahoj holky co nového?
U nás krom zlepšení kecání skoro nic,nočník sme vzdaly,takže nastoupí až bude zas pěkně-jestly teda ještě někdy bude.
Za 3 týdny máme jet na chalupu tak přemýšlím,že zabalím zimní bundy :sweat_smile:
JO a zkoušely sme odnaučit od dudu,normálně sem ho nastřihla-malá s nm smutně chodila,chvilku podudala,vyndala zkoumala , pak chodila a furt dudák bebí a šla spát až o půl 12! tak sem jí dla druhej normální a měli ste vidět ty rozzářený očička,no aspoˇm se teď naučila usínat s manžou :dizzy_face:
Jo a na léto máme plavečky v celku a mylím,že pod ně koupím radši i plenky do vody
6. čer 2009 v 19:16  • Odpověz
Ahoj Leni,
nebuj za 3 týdny bude hezky.Jakto,že jste vzdaly nočník?Malá nechce?Koukám dudlíka se jen tak nezbavíš co?:slight_smile:
A jak jsi donutila chlapa uspávat??? :astonished:

My dneska byy chvilinku odpoledne venku,ikdyž mrholilo,ale nechtěla jsem trávit celý den doma.malá v půl 3 usnula v kočárku a spinkala do 6...takže nevím jak jí dneska dostanu do postele :sweat_smile:
6. čer 2009 ve 20:33  • Odpověz
Míšo,no ono to nemělo cenu,když si prostě neřekla,takže já ji dala na nočník,ona nic a za chvilku mokrá a řve čůrala,čůrala :unamused: takže sme ho zas na chvilku odložily a dudu taky,teď si musí zvyknout usínat i s taťkou a pak odstraníme dudu a nakonec půjde k sobě do pokojíčku,takže do 5 let máme o zábavu postaráno :wink: :grinning: :grinning:
Jak sem donutila manžu uspávat? No po pár ostrých hádkách,on chtěl uspávat,jenže malá ho prostě když chtěla spinkat nesnesla,teď sice tak 10 minut hysterák,volá máma máma,ikdyž včera si ho sama odvedla do ložnice,že půjdou dělat hají :slight_smile:
6. čer 2009 ve 22:07  • Odpověz
Leni,tak to potom je beze smyslu:frowning2:.to tě chápu...
Je tak to jsi vyřešila rafinovaně:slight_smile: a malá usíná v ložnici s váma?
Mě Viv usíná na gauči :angry: ,pak když usne,tak jí nosím do postýlky.A přítel neuspává.Ona na něj není zvyklá a tak 20 min.mu řve,jemu rupnou nervy a jdu uspávat já!
Dneska když jí večer po koupání krmil,tak začala dělat his.scény a kroutila se a hledala mě,tak to vzdal a řekl ať jí dokrmím...to už do mě vjel vztek,že jí pořád ustupuje a ona pak od něj nebude nic chtít :confounded:
6. čer 2009 ve 22:12  • Odpověz
Míšo,takhle to bylo i u nás,malá mu udělala scénu,a on odešel,jenže teď sem si vydupala,že po roce už toho mám dost a chci změnu,byly to pak tři hoodně ostré hádky,ale vyšlo to :slight_smile: asi jsem měla štěstí.Malá spinká s náma v ložnici u nás na postely ,v postýlce nechce spát od 8 měsíců,takže to bude taky boj dostat jí do pokojíčku :sweat_smile:
Hele já takhle ustupovala od malinka,k malý sem furt chodila já a manža se pak divil ,že s ním malá nechce usnout. To chce čas a možná kapku změnit režim,i když je Viv na to možná ještě moc malá,naše usínala buĎ sama do 8 měsíců pak zlom a chtěla uspávat a nejlíp v obýváku ,no tak sme v 11 měsících udělaly režim - 6:30 večeře 7 kaše a půl osmý spinkat,já tam byla s ní dokud neusnula,z prvu hodinu pak půl a ke konci třeba jen 10 minut,teĎ je to taky trošku jiný jak se měnil čas a je venku světlo tak se jí moc spinkat nechce tak čteme ještě do 8 pohádku a pak jde hajat :slight_smile:
6. čer 2009 ve 22:35  • Odpověz
leni,no malá se kolem 18:30 vykoupe,nakrmí a pak do chvilinky unse.mě usne do 10 min.,chlapovi do 30min. i 2 hod.!A to je pak protivná ona i on!!!...Jenomže já udělala velikánskou!chybu hnedka jak se narodila a to že jsem si ji naučila usínat tak,že jí držím za ručičku...Jako jsou dny kdy to nevyžaduje a usne i bez toho,ale někdy to bez toho nejde.a na to ten můj trpělivost fakt nemá:frowning2:
Ale jako super!Máš obdiv že si ho "donutila"uspávat:grinning::grinning::grinning:...Asi si taky budu muset dupnout:grinning:
6. čer 2009 ve 23:28  • Odpověz
Míšo já ji zas měla od malička naučenou ,že usínala při houpní na ruce,jekmile sme přestaly houpat,bylo zle :confounded: jako rozhodně nemám na to,nechat jí vyřvat,jednou jsem to zkusila,když už sem byla fakt na dně a jako snad bych jí uspávala do 15 než ještě jednou zažít takovouhle hodinu,malá hysterák,plakala volala mě,bušila do dveří,já vždy jen přišla ,pohladila a řekla jsem jí,že jí mám ráda ,ale že musí spinkat,no děs,chuděra po necelé hodině opravdu usínala ,ale vyčerpáním,celou noc se s pláčem budila,takže sem si řekla,že než tohle to jí radši budu dosmrti číst pohádku a držet za ručku-ono některý děti prostě potřebuju cejtit někoho blízkého když usínaj. Naše když je odpolede hodně unavená tak si prostě dojde do ložnice sama a sama usne i bez dudu :wink:
Každopádně držím palce,ono to che i kvůli tomu aby siss mohla někam večer vyrazit :wink:
7. čer 2009 v 00:13  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.