• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mladé maminky Praha

(Zamčená)
19. března 2011 
Leni,mě jí dneska i uspal bez histerie:slight_smile:Jako fakt jsem z toho nadšená:slight_smile: a za odměnu mu dělám langoše:grinning::grinning::grinning:...
Tak to já to zase blbě pochpila,ale kdybys chtěla tak můžem dát spicha:slight_smile:.Vy máte na Proseku hezkou pizzerku... :sweat_smile:
7. čer 2009 ve 20:01  • Odpověz
Holky tak prosek je zas pro nás totálně z ruky :frowning2: . jsme z Krče, tak se domluvíme až budeš mít Leni po tý sondě a držim palce ať vše dobře dopadne.
7. čer 2009 ve 20:16  • Odpověz
Ahoj holky,
tak víkend je za námi. Včera mi kámoška dělala melíry, tak zase konečně vypadám trochu k světu po dlouhé době. :slight_smile:
7. čer 2009 ve 20:25  • Odpověz
Lessi:je to se máš...Já bych taky potřebovala udělat hlavu,ale není čásek:frowning2:
7. čer 2009 ve 20:49  • Odpověz
Misko, ještě si musím zajít k ségře na kosmetiku, tu potřebuju jako prase drbání. :slight_smile:
7. čer 2009 ve 21:13  • Odpověz
Lessi:ty bude celá nová:grinning:...Já bych potřebovala jen hlavu udělat a masáž!!!:grinning:
7. čer 2009 ve 21:17  • Odpověz
No bylo na čase :grinning: , dokonce už i nějaká kilča jdou dolů, tak snad za rok budu vypadat trochu k světu :grinning: .
7. čer 2009 ve 21:34  • Odpověz
Co Vivinka a náušnice? Netáhá si za ně?
7. čer 2009 ve 21:35  • Odpověz
Lessi:noto je super!!!
Ne netahá,ale hnisá jí jedno ouško,tak jsem z toho taková špatná :cry:
7. čer 2009 ve 21:36  • Odpověz
Jéé, tak to je mi líto. :frowning2:
7. čer 2009 ve 21:40  • Odpověz
Lessi:tak jako já doufám,že je to jen tím jak je to čerstvě píchnuté,ale bojím se.Protože já jsem alergická na všechno co není stříbrné nebo z ocely.Viv má v uších sice bílé zlato,ale nevím jestli jí nevadí jako by vadilo mě:frowning2:!tkže doufám,že to co nejdřív přejde!Jako 3krát denně jí to ouško mačkám,abych to dostala ven,mažu lihem,ophalmoseptonexem,ale zatím bez úspěchu:frowning2:
7. čer 2009 ve 21:45  • Odpověz
Chudinka, snad to nebude mít po tobě. :frowning2: Kolegyně z práce taky má alergii na nějaký kov a to se jí dělali takové strupy, které měla až do masa.

Snad to bude z toho, že je to čerstvé.
7. čer 2009 ve 21:51  • Odpověz
taky doufám!uvidím tak do úterka,kdyžtak bych jela k mudr.Já jako malá právě měla strupy jako blázn.úplně hnusný:frowning2:vypadala jsem jako když mám lepru!
7. čer 2009 ve 21:54  • Odpověz
Misko, jdu do hajan. Tak dobrou noc!
7. čer 2009 ve 22:00  • Odpověz
lessi dobrou!:slight_smile:
7. čer 2009 ve 22:06  • Odpověz
Míšo a kdyby jen jednu pizzérku,tady snad není normální hospoda,jen pizzérky :grinning:
Marfu díky,snad myaspoň řeknou co mi je :sweat_smile:
Míšo a zkoušela jsoi na ty ouška dávat framikoin, nám ho dr předepsal hned jak malý píchnul naušničky abych jí to pro jistotu první dny potírala kvůli hnisu :confused: :confused:
7. čer 2009 ve 23:16  • Odpověz
ahoj leni
co tak pozdě?
7. čer 2009 ve 23:22  • Odpověz
a jak se vůbec máte?
ty už ani do letnan do diskuse nepřijdeš
a já jsem tady tak málo,že se snad nikdy nesejdeme
zítra jedu se ségrou do ZOO
na ty lachtany,tak snad vyjde počásko
7. čer 2009 ve 23:24  • Odpověz
Ahoj luci,já jsem žehlila,takže sem se kapu zdržela :sweat_smile: já minule nakoukla,ale nechtěla jsem se nják vměšovat,koukala jsem že tam živě diskutujete :wink: :slight_smile:
My taky plánujeme zoo,ale ještě podle počasí,jsem zvědavá jak bude,za 3 týdny jedem na dovču na chalupu a jelikož je to kousek od hor,tak doufám,že tam nezmrznem :sweat_smile:
8. čer 2009 v 08:44  • Odpověz
Ahojky holky,
Leni,framikojn jsem nezkoušela,ale taky mě to už napadlo...Já myslím tu pěknou v tom parčíku za billou.No my tady na vsi máme jen hospody.takže pizzerka je pro mě změna!:slight_smile:...
8. čer 2009 v 08:57  • Odpověz
Míšo,jo tam klidně skočit můžem,tady je opravdu pizzérka na každém rohu,jednu máme hned vedle baráku a ještě sme tam nebyly,mi tak nják máme jednu oblíbenou ještě z dob kdy sme neměli Klaudinku,je tam hned vedle sportbar tak proto :grinning: blbý je,že ten framikoin je jen na předpis,takže asi beztak pokud se to nezpraví budeš muset k dr
8. čer 2009 v 09:02  • Odpověz
Ahojk holky,
Miško ten fram. by Viv mohl pomoct, ale zašla bych s ní k dr. zánět u takhle malejch dětiček neni sranda. Nechci tě strašit jen je to muj názor, já jdu rači k dr, když si nejsem jistá.
Já volala kůli těm Martinovejm odběrům a vše je v pohodě, tak jdeme zítra ještě na výtěry. Teplotu má pořád kolem 37, tak už ani pani doktorka neví co a jak :frowning2: Doufám, že bude vše v pohodě.
MArkét jestli budeš mít zítra čas, tak bysme mohli nějak kolem dopoledne. Na devátou jdeme na výtěry na polikliniku, tak písni jak by se to hodilo tobě :slight_smile:
8. čer 2009 v 09:12  • Odpověz
Ahoj holky,
Marti, mohla bych být u polikliniky tak okolo desáté.
8. čer 2009 v 09:47  • Odpověz
Leni,no já ještě den,dva pčkám a kdyžtak se sní poradím a koupím ho.Protože se mi nechce jí ten hnis vymačkávat,to jí asi fakt bolí :confounded: ...
No tak to by bylo super.Si tam někde kávičku a Klaudinka bude mít pidi kamarádku:grinning:...

Marfu:jako ono jí hnisá jedno ouško,ráno jsem volala mojí mamině a ta říkala že je t normální reakce na píchnutí,ale stejně prý to chce mazat víc než lihem!.Ale k mudr.asi stejně půjdu,kdfyž se to nesklidní...
To je dobře že už jste zdravější:grinning:
8. čer 2009 v 09:48  • Odpověz
Markét tak na desátou před poliklinikou?

Miško maminky maj zkušenosti, tak poraděj vždycky :slight_smile:
8. čer 2009 v 10:25  • Odpověz
marfu:jj,to jo.a hlavně moje má 3 děti:grinning:
8. čer 2009 v 11:00  • Odpověz
TAk máme sedřenej ret,malá ukradla venku kamarádce motorčičku špatně nasedla a sjela po puse dolu chudinka,té krve navíc když se jí to otírala achladila odkud si se objevil pes a začal jí olizovat,asi prto že plakala,tak doufám,že snad nic nechytí,jako ret se asi dezinfikuje špatně,olíznul jí spíš přes nos,pak sem ho hned odehnala. Teď má chuděra rtík jak havajská domovnice
8. čer 2009 v 11:15  • Odpověz
Leni,tak to je síla teda,že jí ještě olíže pejsek :angry: !Ale ret splaskne a zhojí se za chvilinku,to bude dobrý...
Já si taky jednou jako malá narazila ret a týden jsem vypadala jako kačer Donald:grinning:
8. čer 2009 v 11:26  • Odpověz
Marti, ok budu na desátou před poliklinikou. :slight_smile:

Leni, to je mi Klaudinky líto, snad se to brzy zahojí. :fearful:
8. čer 2009 ve 13:20  • Odpověz
Lessi:kepak máš nové fotečky melíru?:slight_smile: :confused:
8. čer 2009 ve 13:30  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.