• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mladé maminky Praha

(Zamčená)
19. března 2011 
Holky díky,snažila jsem se jí to schladit,ale nechtěla,tak sem otevřela příkrm aby nemusela kousat,zbaštila ho,hodinku se prospala a už zas řádí,tak se taky najím a vyrazíme ještě na chvilku někam ven :sunglasses: odpoledne až přijede manža tak razíme do tesca na velkej nákup-to zas bude peněženka plakat :confounded:
8. čer 2009 ve 14:03  • Odpověz
Leni,já jedu na nákup ve středu až bude doma chlap.to bude plakat on:grinning:,já hrozně utrácím:slight_smile: a Vivinka potřebuje na vít.občánků koupit botičky...
Já taky razím ven
8. čer 2009 ve 14:25  • Odpověz
Markét, tak se těšim :slight_smile:

Zítra se zeptám dr. na příkrmy dnes nám jsou 4 měsíce :dizzy_face:
8. čer 2009 v 17:34  • Odpověz
TAk sme zpět z nákupu 3 táci v háji a to ještě nemám koupenej sunar a kaše. :unamused:
8. čer 2009 v 19:02  • Odpověz
miskastehlik: a jak jsi si zvykla na tenhle uces, ja myslim, ze Ti moc slusi!!!! ze k Tobe moc jde...

Market: ted jsem byla v Modranech, ale ja tam jezdim tak na jeden den a nikdy mi to nevyjde, abych Ti dala vedet... spis az tam budu pres noc, ale to jeste potrva, Jirka ted ma novou slecnu, ktera ted u nich bydli, tak az si najdou bydleni, tak se tam asi budu zdrzovat vic... :slight_smile:

Soanpe: uz se chystam do toho outletu... jak drahe vecicky tam maji? tak priblizne... ale uz se tam tesim :slight_smile:
8. čer 2009 v 19:22  • Odpověz
Ahoj holky

leni, můžu tě uklidnit,že psí sliny maj míň bakteriíé než lidský :grinning:

Raubi, tu sukýnku, co máme v albu, jsem tam koupila za 280,- a to jsem se plácla přes kapsu :grinning:
jinak je to do 200,- ,ale záleží, co zrovnamaj

já stihala Sunary v interšparu za 124,90 tak jsem jich koupila asi 12 .Víc jsem s kočárem nepobrala :angry:
byly až do 11/2010, tak jsem vzala i od 12m
8. čer 2009 ve 20:03  • Odpověz
Andy, my tam byly a suanry už neměly :angry: :angry: takže budu muset kupovat dražší v dmku a to jsou tam pořád celkem levný,kor když mám na ně slevu :sweat_smile:
8. čer 2009 ve 20:04  • Odpověz
Leni za kolik jsou sunary v DM.
Amdy v jakym Intersparu si ty sunary kupovala já v Hostivaři, ale akci měli jen do 30.5.
8. čer 2009 ve 20:13  • Odpověz
Ahojky holky,tak mám vykoupáno:slight_smile:,nakrmeno,uloženo:slight_smile: a jdu pěéct buchtu...
odpoledne jsem byla u kamarádky a Viv se tam tak vyřádila,že celé odpoledne nespala a pak padla jak švestka a chrní:slight_smile:...
zítra ráno budu hlídat 3 letou holčičku,tak se musím připravit,naklidit,napéct...
8. čer 2009 ve 20:21  • Odpověz
Miško připrav se a upeč, ale rozhodně nenaklízej, před příchodem 3 letýho špunta je to zbytečná práce :grinning:
8. čer 2009 ve 20:25  • Odpověz
marfu:už jsem poklidilato nejnutnější:slight_smile:...A jdu dneska brzo spát,ta Kačenka přijde už v 7 ráno:grinning:
8. čer 2009 ve 20:57  • Odpověz
miskastehlik: a komu hlidas? a jakto, ze hned takhle po ranu? tak to budes mit doma veselo.... :slight_smile:
8. čer 2009 ve 21:14  • Odpověz
raubi:kamarádce tady ze vsi:slight_smile:Ona má dvě a stím starším jde ráno na lokopedii tak nechtěla brát Kačenku sebou.Jj,aspoń se nebudu nudit:grinning:
8. čer 2009 ve 21:23  • Odpověz
marti, jo bohužel to tam měli jen do 30. :confounded:
8. čer 2009 ve 21:28  • Odpověz
miskastehlik:tak to jsi hodna teta :slight_smile:
soanpe:hned jak dostanu materkou, tak tam klusu :slight_smile:
8. čer 2009 ve 21:36  • Odpověz
Pavli, tak se určo ozvi až tady budeš déle, vyrazíme s prckama na prochajdu :slight_smile: .
8. čer 2009 ve 21:52  • Odpověz
raubirka:já mám děti ráda:grinning: a ráda někomu pomůžu...už jsem taková
8. čer 2009 ve 22:00  • Odpověz
Ahojky holky,
tak jsem si ráno přivstala dale kávičku a čekala že teda budu hlídat Kačenku.Těsně před 7 smska,že Kačenka pojede radši s maminkou k doktoru,protože se bojí aby na ní miminko zase nevískalo...takže nehlídám:frowning2: a to jsem se na to tak těšila:frowning2:...
Ona totiž včera na ní Vivi hrozně vřeštila,no přímo pištěla a Kačenka z toho hodně plakala,takže asi proto k nám dnesk radši nechtěla:frowning2:
9. čer 2009 v 08:46  • Odpověz
Marfu,přesně nevím,ale vím,že to vycházelo levnějš než v obchodech,teda pokud není akce třeba sunar za 200,ale dneska jdu do dmka tak ti dám vědět.
Míšo to je mi líto :frowning2:
9. čer 2009 ve 13:00  • Odpověz
Tak jsme dali první lžičku mrkvičku a Martínek pěkně papal, je to šikulka.
Markét bylo to super :slight_smile: zase vás rádi uvidíme.
9. čer 2009 ve 13:12  • Odpověz
marfu:to je ale Martínek šikulka:slight_smile:...
Já nejlevnější sunar co jsem koupila byl na pol.Prosek.Jdno balení za 88Kč,lékárnice mi řekla,že si nedávají svojí přirážku totiž
9. čer 2009 ve 13:15  • Odpověz
na tý poliklinice maj 300g bal a mám pocit, že počáteční
ty od 4-6měs jsou dražší :unamused: a jsou bud 400 nebo 800g nebo ten sunar plus oranž.kr. je 300 a 600g

jinak v tom sparu to byly sunary plus 600g
9. čer 2009 ve 13:39  • Odpověz
já tam koupila ten od 4. měsíce za 88Kč
9. čer 2009 ve 13:46  • Odpověz
Já teď už budu kupovat ten od 4.měsíce, ale koukala jsem, že začali dělat nový od narození takový fialovomodrý krabice a je to stejně drahý jako ty žlutý, ty jsem v lékárně kupovala za 195,- a ty zelený 800g tam maj za 225,- dneska jsem na to koukala.
Takže Miško jestli to je ten zelenej malá krabice 400g, tak to je hodně slušná cena :slight_smile:
Jo dávám odkaz na Sunar lékárnu občas maj docela zajímavý akce :wink:
http://www.sunarlekarna.cz/
9. čer 2009 ve 13:52  • Odpověz
tak ty malý nevím,my byly do 8 měsíce na nutráči ,pak měsíc na hami a pka teprv sunar
9. čer 2009 ve 13:54  • Odpověz
miško a jaký balení?myslím gramáž

marfu nový jsou jen 600g :confounded: za cenu 800g :stuck_out_tongue_closed_eyes:

koukněte na tohle:
http://www.novinky.cz/ekonomika/170665-za-olovo-v-hrackach-dostal-mattel-rekordni-pokutu.html
9. čer 2009 ve 14:18  • Odpověz
Tak jedinou akci, kterou jsem našla na Sunar je tahle, ale to ais jen pro Klaudinku :slight_smile:
http://www.akcniceny.cz/detail/instantni-pokracovaci-vyziva-sunar-571169/
9. čer 2009 ve 14:24  • Odpověz
Marfu díky :slight_smile: akorát škoda ,že ta drogerka není někde poblíž,abych nemusela mhd :frowning2:
Holčiny dotaz,jaký používáte pro prcky plenky? My na začátku měli víc zneček a ty co dřív nevyhovovaly,tak teď super a naopak. Vhtěla bch ségře njáký koupit,jenže ty pampers newborn jsou drahý jak prase :frowning2:
9. čer 2009 ve 14:35  • Odpověz
Leni nám naprosto od narození vyhovujou Tesco pleny, takový fialový balení. Když neni v akci, tak stojí 249,- když je akce, tak kolem 200,- a přijdou my stejný jak pampersky :slight_smile:
9. čer 2009 ve 14:41  • Odpověz
Jedeme pro brášku do školky, tak se tu zatím mějte :slight_smile:
9. čer 2009 ve 14:47  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.