• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mladé maminky Praha

(Zamčená)
19. března 2011 
Marfu díky,my je právě taky používaly,ale po roce se mi po nich začla opruzovat ,takže sme přešly na hugies premium a pampers active baby který dřív protejkaly,mě ty tesco příjdou úplně stejný jako jsou Clever plínky,takže ste nemlěi takový ty od 2 kil?
9. čer 2009 ve 14:50  • Odpověz
tak dm sunar 225 kč 600g,ale měla jsem slaevový kupon na 25 kč :wink:
9. čer 2009 v 17:53  • Odpověz
leni
do porodky jsem měla huggies, byly nejmenší.pak dm pleny-pozor,jsou tak o velikost větší než pampers- a ted stejne jako sluninka rossman babydream.mají gumičku i vzadu na zádíčkách.Hlavně nejsou parfemovaný.
9. čer 2009 v 19:46  • Odpověz
jinak těch pampersek je v balíku tuším 48 a huggies jen 28 a jsou za stejnou cenu.
rossman prodává i testovací balení po 2ks
9. čer 2009 v 19:48  • Odpověz
Ahojky holky,
tak jsme doma nákupu.O sunaru mi nemluvte :angry: !V DM 225Kč-to je síla:frowning2:...Nechala jsem tam 666 za 2Ks sunaru,2 kaše a ubrousky...A pak jsem Viv šla koupit kroužky na tyči a jsem zase dorazila domů s prázdnou peněženkou:frowning2:...

Leni,jak bys to viděla s tím srazíkem???
9. čer 2009 v 19:58  • Odpověz
Leni já ne, protože když jsem kupovala pleny tak už bylo jasný, že Martin bude mít mimimálně 3,5kg
A ty Tesco mi zatim vyhovujou. Jinak dneska už jsou pleny dobrý, já si pamatuju s Matějem, že papírový byly jen Pampers a nebo huggies a jinak byly normálně igelitový a to pak měly dětičky opruzeniny :stuck_out_tongue_closed_eyes: .
9. čer 2009 ve 20:00  • Odpověz
Míšo,já dnes v dmku nechala 900stovek,ale je fakt,že jsem toho kupoovala víc,2 sunary,kaše,příkrm,přesnídávky,njáký bio potraviny,čaje a pro manžu holící strojek. Já bych to viděla na příští týdeen,tenhle mám fakt narvanej :slight_smile:
Andy,na ty dm sem dneska koukala,ini maj snad i ty nemenší od 2 kil,akorát sem je chtěla ségře dneska koupit.
9. čer 2009 ve 20:47  • Odpověz
Lenino já tam toho právě moc nevzala:frowning2:...Jo,já mám volnej jen zítřek,pátek.takže př.týden bude lepší:slight_smile:
9. čer 2009 ve 20:58  • Odpověz
leni i ty od 2kg jsou docela velký.
nejmenší jsou fakt huggies
ale zase ty dm může mít na pozdějc.
já od nich pak nějak přešla na ty rossmanky
9. čer 2009 ve 20:58  • Odpověz
Miško, to mi něco připomíná - jak jsi psala, že ta malá holčička k vám nechce, že na ni Viv ječela. Podobně to máme u sestřenky. Je jí 10m, takže nám ještě nepoví, že nechce být s Kubíkem, ale vždycky se strašně rozbrečí. :cry: Pěkně mě to štve, protože se ségrou se moc rádi navštěvujem, ale tihle dva dohromady, to je síla.
Do Prahy se vracíme až v neděli. Jakub si vzal na týden volno, tak tu vegetí s námi. Dneska jeli s mým taťkou koupit autí a naše stávající dát do bazaru, tak ho zítra s Kubíkem vyzkoušíme a pojedem na nákupy. :wink:

Jéé, dobře, že řešíte plínky. Já teď zkouším o 106. :frowning2: Doteď jsme měli Pampersky, ale nějak nám přestávaj vyhovovat. Koupila jsem ty z DM, přijdou mi na dotek takový vlhký a Kubík teď strááášně čůrá, takže po noci máme kilovou plínu. Včera jsem byla v Rossmanu a zkusila jsem to jejich malé balení dvou plínek. Mně se docela líbily, ale manželovi ne, prý jsou mooooc naducaný. :frowning2: No a pak si vyber...
9. čer 2009 ve 21:18  • Odpověz
cupi,tak to je fajn,že ho tam máš u sebe:slight_smile:A co budete mít za autí???Jj,Viv je živel,ikdyž vedle Kubíčka to moc vidět nebylo:grinning:!!!A pořád malej tak povídá???
Já teďka koupila schlecker pleny-nemůže je mít-jsem v nich otlačený(si jsou Viv větší),ale má v nich narvaný nohy:frowning2:.Helen Harpers-taky ne!Jednu se vyčurá a plena má o klio víc:frowning2:.Huggies-taky ne-tlačí:frowning2:!Tesco jsou hrozný!Takže máme pampersky a dobrý!:grinning:
9. čer 2009 ve 21:41  • Odpověz
cupi,ale kaká se do nich jedna báseň :grinning:
jo a v globusu jsou taky slušný pleny,ale ani za boha vám neřeknu,jak se jmenujou.jsou žlutý a je na nich fotka chlapečka, aspon myslim

miško sofi má taky tlustý nořky na huggies :grinning:
9. čer 2009 ve 21:58  • Odpověz
Holky,budu si muset změnit asi nick.Otravuje mě na mailu úchyl a pořád.Dneska mi napsal ahoj Míšo z Hovorčovic a tak jsem mu psala jak ví od kud jsem a on že si mě přes nick našel na googlu,tak jsem na to koukala a ono všude kde jsem pod tímhle nickem to ukáže,co jsem kdy,komu,kde psala.I tyhle diskuze.Takže jdu rušit a měnit Nick,ale nebujte mě poznáte:slight_smile:
9. čer 2009 ve 22:07  • Odpověz
miško, proro nikde nepíšu pravý jméno :wink:
9. čer 2009 ve 22:36  • Odpověz
Andy,to jo:slight_smile:Jdu smazat fota a měnit nick pak písnu:slight_smile:
9. čer 2009 ve 22:39  • Odpověz
:slight_smile:Jsem zpět holky:grinning:...
9. čer 2009 ve 22:45  • Odpověz
hele ty vopice :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: co se opičíš? :grinning: :wink:
9. čer 2009 ve 23:00  • Odpověz
Teda vidítě holky to mě nikdy nenapadlo,ale já teda nevím kdo pak by mě tady tak hledal :wink: :grinning:
My zkoušely tesco,clever-fakt mi příjodu stejný a v poho,teda než sme začly používat ty pampersky a prdelka se zhejčkala,ale teDˇsme zas koupily tesco tak uvidím ,pak sme zkusily pampers sleap and play-hrůza,babylove-taky nic moc strašně hrudkovatěli,helen harper-skvělý,šup šup plínky nic moc,ale malá tenkrát měla průjem,takže sem měnila plenku co půl hodinu a fakt,že stačily,pak ty pampers active baby,ty jsou super,ale lepší mi příjdou hugies spešl nebo jak se jmenujou ty s medvídkem pů :wink:
Míšo,tak si během víkendu napíšem ju :wink:
9. čer 2009 ve 23:01  • Odpověz
Soan:mě nic jinýho narychlo nenapadlo:grinning:
10. čer 2009 v 08:39  • Odpověz
Ahoj holky,
tak Martínek si dneska celej den snaží sundat ponožky už s nim začíná být sranda :grinning: . Jen by nesměl zase dostat teplotu teď jsem naměřila 37,6 po odečtení, tak zítra zase k doktorce. Ani rači nechci vědět co si myslí, když nás tam zas uvidí :frowning2: .
Venku je krásně, takbych rači lítala po venku :cry:
A co jste dělali celý den s dětičkama?
10. čer 2009 v 17:55  • Odpověz
marti, tak si vyžádej vyšetření na imunologii a alergologii.může být senzitivovanej nějakým pylem a to může taky zvyšovat teplotu :wink:
10. čer 2009 v 19:08  • Odpověz
Andy na tu Imunologii se jdu zeptat zítra taky mě to napadlo. A s tou alergologií mám prej počkat až na podzim.
Všechny krevní testy a moč měl naprosto v normě a v úterý jsme byli na výtěrech z nosu a krku, tak snad už zítra budou výsledky.
Od včerejška má zas o hodně horší rýmu, trochu začal pokašlávat a má zánět spojivek při kterym mu teče z očí.
No a odpoledne dostal teplotu. Tak jsem mu dala čípek a už spinká. Už mě to fakt štve, začínám se dost bát :frowning2: :cry:
Ve skrytu duše doufám, že to bude "jen" alergie. Protože jsme s Lukym přemejšleli, že když se ochladí, tak se mu to zlepší a při oteplení zase zhorší. Myslíš, že se alergie může zhoršovat při hezčim počasí?
10. čer 2009 v 19:36  • Odpověz
marti, jak to popisuješ, tak mi to alergii připomíná.ty tekoucí očíčka, rýma...
když je hnusně, tak se tolik nepráší, některý květy se v zamračeným počasí ani neptevřou, takže nemůže z nich poletovat pyl.
zkus mu dát 6kapek fenistilu ráno a na noc a uvidíš. Ten mu neuškodí, jen bude dobře spinkat :wink: :grinning:

tchýně dostala před dvěma lety alergii, která se jí projevila horečkou, bolestmi v krku jako angína, ale neměla žádný bakterie v krku ani zvšený cpr při odběrech.

na vše se poptej dr. a uvidíš. jak říkám, líná huba - holý neštěstí :wink:
držím palce a dej vědět
10. čer 2009 v 19:45  • Odpověz
Jojo fenistil mám tak mu ho zkusim dát. Doktorky se ptám pořád na něco, ale ona sama už si neví rady.
10. čer 2009 ve 20:03  • Odpověz
to je blbý. a je mi vás líto :cry:

na tý imunologii by měli vědět dřív.dobrá je na karláku, ale musíš mít doporučení od pediatra.

jinak máme nový šatičky http://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImageID=2879263&vReferer=%2Falbum%2Fmyalbums.php%3F
10. čer 2009 ve 21:06  • Odpověz
Jeeeeeee to bude Sofinka fešanda :slight_smile:

Já objednala Martínkovi deku a nechala jsem na ní vyšít hlavu žirafky a jméno, tak už se těšim až dorazí :dizzy_face:

Martínek bude mít žirafkovej sporťák http://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImageID=2879164&vReferer=%2Falbum%2Fmyalbums.php%3F
10. čer 2009 ve 21:12  • Odpověz
Ahoj holky,

Marti, to je mi sakra moc líto, že se to zase takhle zhoršilo. :frowning2: Taky bych se cítila strašně bezradná, ale do prčic to ta doktorka by si měla vědět rady. Tak jsem zvědavá, jak zítra u ní pochodíš.
10. čer 2009 ve 21:13  • Odpověz
Andy, ty šatičky jsou kouzelný. :dizzy_face:
10. čer 2009 ve 21:14  • Odpověz
Ahoj Markét, tak to jsem na ní zítra taky zvědavá. Kouká na mě vždy jak kdybych si tam chodila pokecat a nebo vymejšlet, že jako nemám co dělat :frowning2:
No a Martínek dneska už spapal půl skleničky mrkvičky a vydržel potom 1,5 do mlíka :slight_smile: . No a odpol jsem koupila Máťovi jablečnou přesnídávku a jak měl Martínek tu teplotu, tak jsem mu dala dvě pidi lžičky na osvěžení :dizzy_face: no a tu jablečnou by zblajznul celou tu velkou sklenku :grinning: otvíral pusinu a mlaskal, když koukal na bráchu jak se cpe, je to mlsoun po mě :slight_smile: .
A co Lukýsek, na plavčo jdete zítra viď?
10. čer 2009 ve 21:19  • Odpověz
Jo a 1,5 hodiny do mlíka :wink:
10. čer 2009 ve 21:20  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.