• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mladé maminky Praha

(Zamčená)
19. března 2011 
To je Martínek fakt šikulka i přesto trápeníčko.

Jojo, zítra razíme na plavčo a tentokrát bude plavat manžel, už se mooc těší. Tak se budu koukat, jak jim to jde. :slight_smile:
10. čer 2009 ve 21:25  • Odpověz
Holky dobrou,
jdu spát jsem unavená.
10. čer 2009 ve 21:28  • Odpověz
Marti, dobrou noc.
10. čer 2009 ve 21:30  • Odpověz
a to mě ty šatičky vyšly oboje dohromady na 170,- :grinning:
Sofi mi bojkotuje moje jídlo a kromě Hami nic nechce :angry:

dnes jsem ji oblbovala tím,že jsem jí dala lžičku do ruky a když jsem viděla.že se s ní blíží k puse, tak jsem jí rychle strčila plnou lžičku jídla a tak jsme snědly celý oběd :sunglasses: :grinning:

marti, ty žirafky máš od tý paní z mmb,vid?

jdu dožehlit a spát.pa
10. čer 2009 ve 21:36  • Odpověz
Andy, tak taky dobrou noc.
10. čer 2009 ve 21:42  • Odpověz
ahoj holky :wink:
konečně jsme se dostala k PC
a tady už to asi spí :grinning:
10. čer 2009 ve 23:22  • Odpověz
Ahoj holky,
tak jsme po 4 hodinách dorazili od doktorů. Výsledky výtěrů ještě nejsou, ale dr. nás poslala na ORL a opět je vše v naprostym pořádku, tak už nevim z čeho to může bejt. Dostali jsem doporučení na alergologii a zítra tam Martina objednám. Pani dr.tam píše porucha imunity, tak když ani na alegrologii nic nezjistěj, tak půjdeme na imunologii.
Chjo už, aby to bylo za námi.
A co ste dělaly vy celý den?
11. čer 2009 v 16:38  • Odpověz
Ahoj Marti,
ach jo to máte fakt trápení. :frowning2: To je opravdu nejhorší, když člověk neví, z čeho to je.

Jinak dneska jsme byli plavčit a tatínek si to s Lukýskem užil. :slight_smile:
11. čer 2009 v 18:11  • Odpověz
Markét, tak to je super, že se taťka tak pěkně stará. To Luky má z tak malejch miminek strach, jako že mu něco udělá a nebo naopak něco neudělá, tak je vše jen na mě, ale to neva :slight_smile:
Martínek měl už jen 36,9 teď večer, tak se třeba zas zlepší.
Už se těšim až mu budou tak dva to už si pak řekne co a jak.
11. čer 2009 ve 20:13  • Odpověz
Marti, tak to chápu. Taky se těším až bude Luky starší. :wink:
Co plánujete na víkend, tedy pokud bude Martínek v pořádku.
11. čer 2009 ve 20:44  • Odpověz
Markét o víkendu jsem myslela, že zajedeme na otočku na chatu, když by byl Marťas v poho, ale Luky musí bejt v práci, tak budeme jen v Praze.
A co vy?
11. čer 2009 ve 21:27  • Odpověz
No my jdeme v sobotu kamarádce na svatbu, tak to bude hezký den. A v neděli budu doma, protože Petr veze tchýni na Moravu.
11. čer 2009 ve 21:30  • Odpověz
Jééé na svatbu bych se šla taky hned kouknout, vždycky jsem dojatá. Na vlastní jsem si přišla jak ve snu a že je to parvda mi došlo až, když jsem se musela představovat jinak :grinning:
No a v neděli se nám vrací babička od moře, tak ji pojedeme vyzpovídat jak se tam měla :slight_smile:
Když budeš mít čas a chuť, tak se můžem příští týden zase sejít. Budu mít i Máťu, ale ten si veme koloběžku a bude drandit :wink:. Teda pokud bude Marťas v poho, ale ono to fakt vypadá na tu alergii.
11. čer 2009 ve 21:42  • Odpověz
Marti, ráda vás uvidím, tak se domluvíme po neděli, pokud bude Martínek bez teplot.

No hlavně aby zjistili, na co je alergický.
11. čer 2009 ve 21:49  • Odpověz
Soanpe: Hami jako od mamy :grinning: tak asi mleko ted neni ono :slight_smile:

lessi: dnes jsem byla v Modranech na masazi a bylo to baaajo :slight_smile:
11. čer 2009 ve 21:51  • Odpověz
Taky vás ráda uvidim a už se těšim až budou kluci větší a pohrajou si spolu :slight_smile: .
Dobrou jdu spát.
11. čer 2009 ve 21:55  • Odpověz
Marti, tak dobrou noc, taky půjdu do hajan.
11. čer 2009 ve 21:56  • Odpověz
Ahoj Pavlo,
jojo, masáž bych si taky nechala líbit :slight_smile: . Nějak se k tomu nemůžu dokopat.
11. čer 2009 ve 21:57  • Odpověz
ahoj holky.
raubi mlíko máme od nar.umělý :unamused:
ale hlavn je,že jí chutná
zkoušela jsem jí vařit a první va dny to jedla a ted ani neotevře pusinku :grinning:

masáž záááávidííííím :dizzy_face:

marti, snad to bude fakt "jen" ta alergie. Dnes lilo a bylo mu líp,co?
11. čer 2009 ve 22:55  • Odpověz
Ahoj Andy,
ani se mu moc neulevilo :frowning2: . Objednala jsem ho na tu alergologii na 7.7. tak jsem myslela, že to bude ještě za dýl.
A v 11 budu volat na výsledky těch výtěrů. Je to sice strašný, ale už bych chtěla, aby mu tam na něco přišli, dali mu nějaký léky a byl klid.
Holky všem vám přeju, abyste měli zdravý děti tohle je fakt šílený. Chci mu pomoct, ale nikdo mi neřekne jak.
12. čer 2009 v 09:20  • Odpověz
Ahoj holky,
to je dneska počasí teda. Chci razit odpo ven, ale bojím se, aby nás nepotkala bouřka. Snad už bude takhle polojasno.

Marti, jak dopadly výtěry? Chápu, že budeš štastnější, až budeš vědět, co je ta příčina. Mně stačilo, když byl Lukáš dva týdny nemocný. Bylo mi ho tak strašně líto.
12. čer 2009 ve 12:16  • Odpověz
Markét tak tam něco našli za chvilku jedeme pro dělaný kapičky a domluvit se co a jak dál. Ale hlavně, že už dr. ví co s tim. Bude léčení prý na dýl, ale to neva. Důležitý je, aby ho mohla už oočkovat.
Jojo počasí je pěkně náladový. Já mám dnes běhání, tak doufám, že nás to taky někde nechytne.
Zatim pa ukážu se tu zas pozdějc odpol :slight_smile:
12. čer 2009 ve 12:31  • Odpověz
Lener teď koukám jak blázen a ty už čekáš mimi, tak gratuluju :slight_smile: .
12. čer 2009 v 16:56  • Odpověz
Marti
ty si holka všímavá :wink:

Luci,
gratuluju :slight_smile:
12. čer 2009 v 17:12  • Odpověz
Ahoj holky,

Lener, taky ti mooc gratuluju!! :dizzy_face:
12. čer 2009 ve 20:41  • Odpověz
Holky, kde jste?

Dneska bylo krásně, byli jsme na té svatbě a bylo to fakt super. Před chvílí jsme přijeli a Lukášek byl zlatej. Zatancoval si s něvěstou a taky bude mít pár foteček od fotografky. Prostě jsme si to všichni dneska užili. :slight_smile:
13. čer 2009 ve 20:36  • Odpověz
tady se to pěkně fláká
13. čer 2009 ve 20:56  • Odpověz
Ahoj Andy,
no koukám :slight_smile:.
13. čer 2009 ve 21:05  • Odpověz
ahoj markét
dnes jsem usoudila,že jsem fakt nechutně vyžraná a tak jsem si nechala od našich přivézt rotoped.po 5ti minutách jsme odpadla :stuck_out_tongue_closed_eyes:
kde jsou ty časy,kdy jsem vydržela na rotopedu hodinu a další na stepru :sweat_smile:
13. čer 2009 ve 21:13  • Odpověz
Andy,
já už tři týdny držím dietku a alespon každý pátek chodím plavat. Ještě bych chtěla zkusit aqua aerobic. No a za tři týdny mám 3,5 kila dole. Taky jsem obezita sama o sobě :unamused: , musím něco se sebou něco dělat.
13. čer 2009 ve 21:20  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.