• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mladé maminky Praha

(Zamčená)
19. března 2011 
Ahoj holky,
já začínám s dietou zítra. doma mám taky rotoped a ještě takovej ten točící kruh, tak budu cvičit a uvidíme jestli s těma kilama zatočim. Nevejdu se do ničeho letního a mám strach, že léto prochodim v dlouhejch kalhotách, protože nic novýho velkýho si kupovat nebudu to bych se nikdy nedonutila zhubnout.
Včera jsme jeli na chatu, protože nám tchýně volala aby sme dorazili. Když jsme přijeli, tak nás přivítala chrchlající neteř což bych ještě zkousla a hned jsem nařídila ať se nepřibližuje k Martinovi. Synovec zatim spal, ale za chvilku se probudil no a začalo to. Nudle až ke kolenům a chrchel zas jak tuberák :angry: . Když jsem se už rozčílila, že Martin má poruchu imunity a že nechci, aby chytil nějakej hnusnej bacil, tak se ne mě všichni svezli, že než jsme přijeli, tak byli děti zdravý. Takže to nakonec vypadá, že jsou chudáci nemocný z toho, že nás viděj :sweat_smile: .
No nakonec jsem Matějovi zakázala zůstat na chatě a dostala jsem ceres od tchána, že sem sobec a že se mi to vrátí a v to taky doufám, že se mi to vrátí a Matěj nebude nemocnej.
Markét, tak to je super, že jste si to užili. My po cestě na chatu taky potkali svatbu i nevěstu jsme viděli, když jsme jeli zpátky a mám pocit, že ji zrovna unášeli :grinning:
Andy taky jsem kdysi dávno dokázala cvičit 2 hodiny a pak ještě lítat po venku a bejt plná energie a dneska, tak 2 minuty a padám únavou :grinning:
14. čer 2009 v 07:37  • Odpověz
Dobré ráno,

Marti, to snad není možný. :angry: Taková bezohlednost!! Ať si myslej, co chtěj. Hlavně aby kluci byli zdravý.

Tak si můžeme sdělovat potom úspěchy ve schazování kilíček. Docela jsem začala uvažovat o tom aqua aerobicu, jak si říkala. Našla jsem, že na Brumlovce je nějaké fit centrum, je to pod Budějárnou. Ještě teda nevím, kolik to tam stojí, ale je to kousek.
14. čer 2009 v 09:25  • Odpověz
Tak to ja se holky pridavam!!! Chtela bych taky uz zacit neco delat, na tom ufounu (to tocici) se bojim, kvuli jizve po cisari... ale mam ho doma taky arotoped taky, ale u taty... tady neni misto :frowning2:
snad az se presunem....
Tady u nas jsem nasla nejake nove dance studio, tak se tam hned zitra pujdu mrknout...

Jinak Marfuu: co deti?

lesii: nemyslis hned to fitko pod magistralou? to je celkem setsakra mastne...
14. čer 2009 v 19:49  • Odpověz
Ahoj raubi, no asi jo, když jsem se dívala do mapy, tak to vypadá, že to je u magistrály. Jsem si to myslela, že to nebude levné, ale přeci bych chtěla zjistit, kolik to tam stojí.
14. čer 2009 ve 20:16  • Odpověz
ahoj
na hubě mám opar :angry:
bolí mě kolena

raubi, mně dr říkala, že půl roku, žádná námaha kvůli jizvě :wink:
14. čer 2009 ve 20:43  • Odpověz
Lessi: no to se mrkrni, ale neni to pro obycejne smrtelniky... co si vybavuji, ale mrkni a pak dej klidne vedet... mam pocit, ze mi nekdo rikal, ze permice tam stoji cca 5000,- na mesic...

Soanpe: no, tak nevim jestli tancovani bych mohla :slight_smile: ale ja mam zatim v planu plavco a badminton... tak to snad muzu :slight_smile: ale doktor mi nerikal, ze bych mela pul roku cekat, jen ze pomalinku... tak Ti nevim, clovicku :slight_smile:
14. čer 2009 ve 21:17  • Odpověz
Raubi, tak to je teda pecka. Tak ti nevím, jestli to mám vůbec zjišťovat, protože to bych jim do toho telefonu musela snad něco říct :wink:
14. čer 2009 ve 21:25  • Odpověz
Ahoj holky, tak jsme zdravý :slight_smile: Hurááá snad nám to dlouho vydrží.
Markét včera mi strašně blbnul koník, prostě nechtěl naskočit, tak ti píšu do IP tel.číslo, kdybych sem dlouho nevlezla, tak je to zas mimo :astonished:
Holky našla jsem tenhle aqua - cena přijatelná i čas a je to na Slavii, tak asi začnu chodit.
http://www.aqua-aerobic.cz/cenik.asp
Jdu se zvážit, abych věděla přesnou výchozí váhu :grinning:
15. čer 2009 v 08:00  • Odpověz
Ahoj holky,
Luci,gratulace k těhu :slight_smile: :slight_smile:
Já už hubnutí nee,teĎ sem byla ve středu na té gastroskopii,vrtaly se mi tam o 15 minut dýl než je normální protože mám kapku přiškrcenej žaludek-lépe řečeno,mám ho ve tvaru přesípacích hodin :stuck_out_tongue_closed_eyes: takže mám buď brániční kílu,nebo a to prý spíš to mám od toho hubnutí :frowning2: jako tohle vědět rak snad na to hubnutí prdím. Ono já všude hlásim že sem zhubla jen 20 kilčo,jenže když si vezmu,že po porodu jsem měla 86 a teĎ mám 57 tak to fakt je asi pro tělo docela záhul. Jinak mě ale cvičení začlo byvit,takže cvičím takřka každý den aspon 20 minut když malá po o spí aerobik,fakt super,na aqva jsem taky chodila,ale bohužel se mi při něm nják extra hubnout nedařilo,ale jinak byl teda super :dizzy_face:
15. čer 2009 v 08:53  • Odpověz
Ahoj holčiny,

Marti, juknu na ten odkaz, co jsi posílala :wink: .

Leni, tak já měla po porodu o deset víc než ty, kdybych se dostala na 80, tak budu celkem spokojená. Snad to můj žaludek zvládne, ale já žádnou drastickou dietu nedržím.
15. čer 2009 v 17:31  • Odpověz
Leni a ty si nejedla nebo jak sis takhle zkazila žaludek?
Mě by vyhovovalo 68-70kg to bych byla celkem spokojená.
Dnes jsem to vydržela, ale chutě jsou veliký :grinning: Jo a výchozí váha ráno na lačno byla 82,7kg.
Markét jak často se vážíš? Kdyby se ti to hodilo na ten aqua tak bych chodila s tebou. Já můžu chodit cvičit krom pátku od 17.30 každý den :slight_smile:
15. čer 2009 v 18:23  • Odpověz
Marti, já se vážím jednou týdně. No to bych byla ráda, když na to budeme dvě :wink: Mně by se celkem hodilo pondělí. Hlídání bych domluvila s tchýní. :slight_smile:
15. čer 2009 v 18:49  • Odpověz
MArkét na tý Slavii tam píšou, že to je út a čt od 18 - 19.
15. čer 2009 v 19:32  • Odpověz
No před chvílí jsem si toho všimla, tak to bych mohla jedině to úterý. Hodina mi vyhovuje a co ty na to? :wink:
15. čer 2009 v 19:35  • Odpověz
Jojo já si to myslela ve čtvrtek chodíte s Lukáškem na plavčo :slight_smile: . Viděla bych to od příštího týdne úterý. Musim si koupit plavky :grinning:. Přes týden tam zavolám a zeptám se jestli se musí rezervovat, protože co si pamatuju, tak bylo vždy narváno.
Máš tenhle týden čas, že bysme se sešli. Třeba zas v Modřanech.
15. čer 2009 v 19:56  • Odpověz
No tak joooo :slight_smile:. Jak by se ti to hodilo? Zítra bych mohla odpoledne, tak okolo druhé a ve středu kdykoliv. Můžeme klíďo zase v Modřanech nebo bychom s Lukym mohli dorazit za vámi.
15. čer 2009 ve 20:33  • Odpověz
Markét zítra nemůžu, ale ve středu by to bylo ok. Tak se zítra domluvíme.
15. čer 2009 ve 21:23  • Odpověz
Ok, budu se těšit. Jdu do hajan, tak dobrou a klidnou noc :slight_smile:
15. čer 2009 ve 21:28  • Odpověz
Ahojky je mi 16 a jsem v 6 měsíci těhotenství,bude to kluk a bude se jmenovat budto Lukáš nebo David :slight_smile: ale bojim se porodu :frowning2: je mi jasné že to nebude žádná sláva.Ale doktor říkal,že miminko je usazené správně takže císařský řez nejspíš nebude nutný.Napište prosím někdo jak ste to zvládali vy,děkuju vám :slight_smile: Nikola
15. čer 2009 ve 23:33  • Odpověz
Nikolo,
jetli si z nás neděláš srandu, tak tě můžu ujistit, že s tach z porodu jsme tu měly všechny :grinning:
a přežily jsme :wink:
jinak co se týka císaře, nikde není psáno,že de něco nestana a CS bude nutný.Nechc njjak strašit, ale člověk musí počítat se vším.
Jestli máš ale opravdu strach a nepomůže ti jen tlachání o tom,že to zvládneš, doporučuji ti navštívit psychologa spolpracujícího s gyn.,dulu, PA atd. určit ti pomůžou.
Já bych měla spíš strach v15- 16letch spát s klukem bez antikoncepce v době, kdy ti ji napíše každý gyekolog
15. čer 2009 ve 23:46  • Odpověz
NIkolo,
jestli si fakt neděláš srandu a čekáš miminko, tak se ničeho neboj a koukni na tuhle diskusi tam je spousta přízpěvků.
http://www.modrykonik.cz/forum/show.php?vThreadID=70234&vGroupOffset=0
16. čer 2009 v 08:03  • Odpověz
AHOOOOJ HOLKY
Zjistila jsem, že fakt trpím mateřskou demencí. Zapomínám.... :confounded:

Koupila jsem Sofi knížku než se narodila a včera jsem ji koupila znovu :sweat_smile:
Nejkrásnější říkanky pro nejmenší - Oldřich Syrovátka, ilustrace Helena Zmatlíková v Globusu za 179,-
Posílám dál, kdyby měla některá zájem...

http://www.knihy-dvd.cz/pro_nejmensi/nejkrasnejsi_rikanky_pro_nejmensi.html
16. čer 2009 v 09:34  • Odpověz
MArkét, tak já zítra nemůžu. Mamka mi teď volala, že jde zítra do tomayerky na nějakej zákrok a že bude po narkoze. Tak si ji vemu k nám. Ve čvrtek máte cvíčo, ale v pátek máte čas?
16. čer 2009 ve 12:46  • Odpověz
Děkuju Vám za rady a chci Vám říct,že kdyby se mě ten kluk se kterým čekám to mimčo na něco ptal,jestli to chci nebo ne,tak bych určitě byla proti,ale bohužel už je teď pozdě,ale na miminko se těším,ten za svého debilního otce nemůže... :frowning2:
16. čer 2009 ve 13:10  • Odpověz
Marti, nic se neděje, hlavně ať je maminka v pořádku. V pátek zatím máme časík.
16. čer 2009 ve 14:39  • Odpověz
Ahoj Markét, tak jsem mamku vyprovodili do nemocnice a teď budeme čekat až se ozve.
V pátek bysme mohli celý den, tak se přizpůsobíme vám :slight_smile:
17. čer 2009 v 08:05  • Odpověz
Ahoj Marti, tak v ten pátek bychom mohli okolo jedenácté. Klidně přijedeme k vám, jen mi třeba do IP písni, kde bychom se sešli. :wink:
17. čer 2009 v 08:47  • Odpověz
BAF!
lekly jste se? :grinning: :grinning: :grinning:

nějak nám to tu pokulhává :unamused:
17. čer 2009 v 19:30  • Odpověz
Ahoj Andy,
no já se celkem lekla. Hledala jsem na straně 2 a už jsem si řikala kam sme zmizely :grinning:
Jak se máte co děláte?
U nás už se spinká a jsme bez teplot. :slight_smile:
17. čer 2009 v 19:49  • Odpověz
Ahoj Andy,pokulhává,třeba Míša se ztratila skoro úplně :unamused:
17. čer 2009 v 19:51  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.