• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mladé maminky Praha

(Zamčená)
19. března 2011 
Ahoj holky,
tak víkend jsme měli cestovní, mám odřízeno 700 km a to ještě teď jedu pro ségru na letiště. Ale bylo hezky.

Vítám nové tváře :wink:
21. čer 2009 v 17:44  • Odpověz
Oooh, Soanpe, tak to mě těší 2x tolik :grinning: Je to naše veliká kočanda, dlouhá jak čára, ale hubeňoučká, nemá skoro žádný miminkovský faldíčky :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
21. čer 2009 v 19:19  • Odpověz
Jinak - máte taky moc moc moc krásný dítka!!!
Kam chodíte s mimi plavat?Mě to přijde hrozně drahý, jinak bych taky chtěla.. ještě bych měla chvíli počkat, než vlezu do bazénu, mám jizvu po císařským řezu, ale pak bych taky ráda.. tak nevím.. :unamused: Naše Lili vodu naprosto zbožňuje, v koupacím kyblíku by vydržela snad celý den :slight_smile:
21. čer 2009 v 19:40  • Odpověz
ahoj Mirunda

tak my chodili s Kačkou plavat do Hotelu Step na Praze 8
a ten kurz stál 3100kč
ale 1000kč mě dala VZP pojišťovna
jinak teď chodíme už samy do Letnan do Lagoonu
21. čer 2009 v 19:57  • Odpověz
jéé, ahoj Lener, s tebou jsem si psala v tomhle tématu na přelomu únor/březen, pamatuješ?Myslím, že jsi byla ještě snažilka, takže gratuluju k početí dalšího miminka..
A kolik měl kurz lekcí?U VZP jsem taky, ale těch 1000,- si vyberu jinak...
21. čer 2009 ve 20:19  • Odpověz
1000kč dávají pro mimča na plavání
o to nepřijdeš
ježíš kolik bylo těch lekcí?
vím,že jsme začly chodit v září a skončili někdy v půlce prosince
cca 12lekcí?
ale Kačka to tam bohužel probrečela a to vodu miluje
nesnášela to ,že něco musí!!!!
teď chodí do bazánu bez problému
my jsme začly chodit pozdě už jí byly skoro 2roky
měly jsme začít dříve

miru neboj já si tě pamatuji!!!
prožívaly jsme ještě s Petrou tvoje těhu a její :wink:
21. čer 2009 ve 20:31  • Odpověz
Miru, já chodím do Petrovic, RC Čtyřlístek a je to tam moc hezké. Budu pokračovat na podzim, je to 15 lekcí a cena je 5200,- .
21. čer 2009 ve 21:42  • Odpověz
Oni dávají 1000,- pro novorozence (nebo pokud jsou oba rodiče u této poj., tak dokonce 1500,-) a zahrnuje to např. i to plavání.. můžeš si ale za to nechat uhradit i jiné náklady - např. vitamíny, vyšetření kyčlí, očkování, účast otce u porodu atd atd.. jiné zvýhodnění ohledně plavání jsem nenašla..
Fakt to Kačka probrečela?To je divný,když vodu miluje.. no, uvidíme, jestli budem chodit, chtěla bych kdyžtak asi něco na Praze 4, abych nemusela dojíždět moc daleko

Lenerko, přesně tak, s Péťou jsme to prožívaly :slight_smile: Máš dobrou pamět :sunglasses: A ty jsi byla snažilka, viď?Jsi těhu chvíli, jak se cítíš?Chtěli byste tentokrát kluka?Abyste měli doma páreček? :slight_smile:
21. čer 2009 ve 21:51  • Odpověz
Lessi, to je taky pálka.. proč je to tak drahý?Jsou to půlhodiny?
21. čer 2009 ve 21:56  • Odpověz
mirunda
protože pokud je to kvalitní kurz, tak pokažé té lekci se mění voda,pronájem bazénku, lektorky musí mít vzdělání atd...
jinak vyšetření kyčlí je snad zadarmo, ne?
22. čer 2009 ve 13:13  • Odpověz
aha, tak asi jo.. tak uvidím, ráda bych taky chodila..
Klasicky kyčle jsou zadarmo, ale na stránkách OZP to tam píšou, přesně: Ultrazvukové vyšetření kyčlí novorozence. Nevím co tím chtějí říct, třeba se něco platí, když jsou nějaké problémy nebo tak.. nevím.. my byly zdarma.
22. čer 2009 ve 21:39  • Odpověz
hele, já byla se Sofi na 4 kontr.kyčlí a všechy pomocí UTZ a zadarmo :wink:
22. čer 2009 ve 22:19  • Odpověz
Soanpe nevím..takhle to tam píšou.. tak buď to jsou trumberové nebo se fakt třeba platí nějaké podrobnější vyšetření..
23. čer 2009 ve 12:14  • Odpověz
miru
spíš oblbujou a dělaj se lepší :grinning:
23. čer 2009 ve 12:18  • Odpověz
Ahoj holky, tak co děláte v tomhle hnusným počasí?

Zítra se se ségrou chystáme do zoo, ale bojím se, že počasí bude stejně hnusné jako dneska. :frowning2:
23. čer 2009 v 17:21  • Odpověz
Ahoj Markét,
my dneska byli s Matýskem na rentgenu páteře a ve čtvrtek jdeme na eeg, ale pani doktorka řikala, že to stejně vypadá jen na horší průběh virozy.
Martínkovi jsem probrala věci a malý vyřadila a větší po MAtýskovi doplnila, tak jsme se smáli, že je retro. Některý věci jsou opravdu "kousky" :grinning:
A co ty s Lukýskem ani ven se jít nedá co?

Jo jinak holky byla jsem v lékarně na poliklinice v Modřanech a maj tam Sunar od 4 měsíce 800g ten zelenej za 175,- tak jsem vzala hned 5 krabic :slight_smile:
23. čer 2009 v 17:49  • Odpověz
ahoj holky

já brala dnes sunar zelenej od 4měs. 800g za 124,90 :sunglasses:
takže 7 krabic je doma :grinning: :grinning:
23. čer 2009 v 18:41  • Odpověz
Marti, snad budeš mít kluky brzo zdravý.
Ven se fakt chodit nedá, tu zítřejší zoo jsme zrušili, protože má taky pršet celý den. Tak jedeme na návštěvu ke kámošce.

Tak já sunar nekupuju, tak se nemůžu pochlubit nějakou akční cenou :sunglasses: .
23. čer 2009 v 19:12  • Odpověz
koukaly jste na zprávy? jak ve Frýdlantu má ta holčička syfilys :astonished:
23. čer 2009 v 19:33  • Odpověz
Andy, koukala. Prostě hrůza :astonished:
23. čer 2009 v 19:38  • Odpověz
no tady to zase žije
23. čer 2009 ve 22:52  • Odpověz
Holčiny, tak co to? Je tu nějak mrtvo. :frowning2:
24. čer 2009 ve 21:50  • Odpověz
makét
asi ném to tu uzamknou
24. čer 2009 ve 21:51  • Odpověz
Ahoj holky ten náš taťka teď pořád něco dělá na pc, tak se dostanu jen přes den a to tu skoro nikdy nikdo nejni :frowning2: .
Markét ty si mluvila o tý neinvazivní liposukci nebo to bylo něco jinýho a mám to popletený?
24. čer 2009 ve 22:46  • Odpověz
Ahojky,

Marti, jj to jsem o ní mluvila já.
25. čer 2009 v 09:11  • Odpověz
Ahojky,
holky, tak už zase bouří :unamused: . Už, aby bylo pěkně a dalo se jít ven.
Jinak u nás je super stav, jsme bez teplot a jakýchkoli dalších příznaků nemocí :slight_smile: Držte palce ať to vydrží.

Markét a jak to působí, má to účinek nebo ne? Luky řikal, že by mi to zaplatil k vánocům, ale chtěla bych vědět jestli to má smysl. Jo a nemáš nějaký stránky kam bys šla ty?

Jo a vařim Martínkovi ty příkrmy sama a Martinovi to chutná, zatimco ty kupovaný po mě, tak akorát plival :grinning:
25. čer 2009 v 15:21  • Odpověz
Ahojky,
chtěla bych vás informovat o novince - po dosažení 10000 příspěvků už není nutné zakládat nové téma.
Pokud už vás někdo informoval, tak se omlouvám za opakování a děkuji za pochopení.

Krista
25. čer 2009 v 16:32  • Odpověz
Ahoj holky, můžu se přidat, ještě sice nejsem maminka, ale v srpnu se nám má narodit klučík, na kterýho se moc těšíme. Je mi 21 a býdlím na Praze 7 v Holešovicích, tak se ráda seznámím :wink:
25. čer 2009 v 17:06  • Odpověz
Ahoj marsulinko,
vítej mezi námi :slight_smile: .
Kde budeš rodit, když si z Holešovic?
25. čer 2009 v 17:09  • Odpověz
Ahoj marfuuuska, díky :slight_smile: . Rodit budu u Apolináře, snad to přes to centrum nějak zvládneme :grinning:
25. čer 2009 v 17:13  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.