• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mladé maminky Praha

(Zamčená)
19. března 2011 
Ahoj holky,

Marti, ségra mi říkala, že to má velký účinek. Oni tam ale ten přístroj nemají vždy a když jsem se ji ptala na cenu, tak mi spadla čelist až na zem. Říkala mi, že jedna kúra stojí 3500,-. :astonished: Tak ti nevím, to pro mě asi určitě nebude.

Jinak to je mooooc dobře, že Martínkovi tak chutná. Vždyť uvařené od maminky to je to nejlepší!!! Lukáš mi taky plival jídlo ze skleniček.

Vítám tě marsulinko!! Jaké máš těhotenství?
25. čer 2009 v 17:16  • Odpověz
holky, sofi mi bašt jen hami a humany.ostatní vyplázne jazyk, zvedne se jí žaludek a je po jídle :grinning:
vařim zatím jen minimálně, protože nechci zamrazovat a tu jednu mikro porci mi ani mixer nerozmixuje :grinning: :grinning: :grinning: jen to omatlá tu nádobu a výsledek žádný :wink:
25. čer 2009 v 17:21  • Odpověz
Ahoj lessi, těhotenství u mě probíhá od začátku bez problémů, musím zaťukat. Od začátku jsem měla jen pár malých nevolností bez zvracení a všechny testy jsou až do teď v pořádku a mimi i já jsme zdraví. Teď už to jsou spíš takové klasické obtíže, jako bolest zad a tak, ale nemůžu si stěžovat :slight_smile: .Ale tak už se těším, až se nám ten prťousek narodí
25. čer 2009 v 17:21  • Odpověz
Holky dnes se musím rozlučit, ale ráda se k Vám zase připojím.....
25. čer 2009 v 17:37  • Odpověz
ahoojik:grinning: noo ne marsulinka je tehulka:grinning: ze bych mela s kym jezdit s prckem?:grinning:
25. čer 2009 v 17:38  • Odpověz
Marsulinko, tak to je mooc dobře. Zdraví je vždycky nejdůležitější. A chápu, že se už těšíš, taky jsem se nemohla už dočkat.

Andy, tak my jsme měli od Hippu a to smrdělo i mně. Měla jsem pocit, že to má stejnou "vůni" jako instantní polévky. :unamused:
25. čer 2009 v 17:43  • Odpověz
Holky, taky se musím rozloučit, jdu do divadla. Tak třeba zase zítra. Papa

Pipii, zdravím, dlouho si tu nebyla.
25. čer 2009 v 17:45  • Odpověz
lesi, to jo noo. dloouho:grinning: ctu vas obcas ale pisu si ve trech diskuzicjh a nejak nestiham:-X ted odjizdime k nasim a vracime se az v pondeli, zitra jdu do poradny a na cukrovku, tak jsme zvedava...
25. čer 2009 v 18:22  • Odpověz
pipiii
tyyy jo, ty máš už panděro :grinning: :grinning: :grinning:

Sofi dnes vyděsila o měsíc staršího kluka.on se k ní plazil a ona na něj zakřičela to svoje haw agua a kluk se ozbrečel :grinning:

Markét, Hipp má obsahuje sůl :stuck_out_tongue_closed_eyes:
ale ty Alnatury jsou fakt výborný.Je tam dobře cejtit masíčko a klidně bych si tu rajčatovomasovou směs dala i já na těstoviny :wink:
25. čer 2009 v 19:34  • Odpověz
25. čer 2009 v 19:40  • Odpověz
Ahojky holky,no vy jste se dneska rozjely:slight_smile:po tak dlouhým mlčení:grinning:
Pipiii:no konečně vypadáš těhotně :wink: ,jakpak se daří???
Soan:ten chlap je debilní,ne?!Nechápu vůbec o tam řeší.Já taky chodím ven a malou má kolikrát chlap,ale teda nestěžuje si,spíš naopka cápe,že mi doma taky už hrabe...
25. čer 2009 v 19:55  • Odpověz
ahoj holky
Andy,vůbec nevím na co si ten chlap jako stěžuje,my se naopak ven bez malý vyháníme,i když já sem teda už dlouho nebyla........ naposled v kině před 147 dněma :sweat_smile: ale nják není s kým na kafe nebo na pivo :sweat_smile:

Já teď kupoívala příkrmy na chalupu tak sem zvědavá jak malý pojedou-nechce se mi tam vařit takže mi budem jezdit na objedy a na véču si něco ugrilujeme :dizzy_face: už se těším
25. čer 2009 ve 20:24  • Odpověz
Ahoj holky,
teda tady se to konečně rozjelo. Musim vás dočíst.
Mě čekalo překvápko, byla jsem si na hoďku sednout se sestřenkou a kamarádkama a na osmou jsem spěchlala domu, abych přichystala Martínka spát. Když jsem dorazila, tak byl přebalenej v pyžámku, nakrmenej a spinká :grinning: .
Teda taťka překvapil, dělal to poprvé a zvládl na jedničku.
25. čer 2009 ve 20:37  • Odpověz
ahoj leni,
hlad jí naučí :grinning: :wink:

miško, on na začátku napsal, že to maj doma ok a hledá problém tam,kde není
25. čer 2009 ve 20:37  • Odpověz
soan:on je debil.Proč hledat něco co není?Asi si myslí bůhví jakou má doma fůrii,to ještě neviděl jiný ženský:grinning:
25. čer 2009 ve 20:45  • Odpověz
Ten chlap má sám problém, jako spousta chlapů. Nebaví ho se starat o dětičky a chtěl by aby ženuška měla 24 hod šichtu a na koníkovi si myslim čekal podporu od ženskejch, ale to narazil :grinning:
25. čer 2009 ve 20:51  • Odpověz
Ahojte holčiny!
Já se teda musím toho chlapa jen MALILINKATO zastat, psal, že mu jde o to, že chodí pryč KAŽDÝ DEN.. taky by mě to sralo být v jeho kůži.. je jasný, že já se taky těším, hrozně hrozně moc, až tu nechám Lilinku s tátou a budu si moct někam vyrazit - cvičit, kadeřník, s kámoškou.. ale každej den?Ten váš partner by to zkousnul?Nevím, přijde mi to divný.. možná až budu přímo v tý situaci, budu říkat něco jinýho... :sweat_smile:
26. čer 2009 v 08:52  • Odpověz
Marsulinko, taky jsem rodila u Apolináře.. sestřičky byly moc hodný, ale příště asi budu rodit jinde.. :unamused:
26. čer 2009 v 08:53  • Odpověz
ahoj holky, přeju hezké dopoledne, dneska jsem měla teda hroznou noc, měla jsem až paranoidní sny o porodu a tak, tak jsem si to teda užila :grinning:

Ad ten chlap, myslim, že to chce nějakej kompromis, že nemůže ženská furt sedět doma na zadku, ať se taky manžel občas postará a ona si odpočine, nadruhou stranu, jestli je fakt taková, že neni doma denně a je kam vítr tam plášť, to asi taky neni uplně ok.

jéé pipii ahoj :slight_smile: , zdravím další těhulku
26. čer 2009 v 10:11  • Odpověz
ten chlap může bejt rád, že nežije se mnou :grinning: :grinning: :grinning:
já tu holčinu naprosto chápu, že si odskočí na 2 hodinky denně. vždyď večer jsou spolu a víkendy taky.
já třeba když nechám Sofi chlapovi a jdu se provětrat+nákup, tak je to pro oba změna. Sofi se vyblbne a taťka taky :wink:
já jsme s chlapem 15let a kolikrát ho vyháním, at jede aspon na ryby.
než jsme měli SOfinku, tak jsme dovči trávili každej sám,já moře on hory.a nikdo z nás s tím neměl problém :sunglasses:
a ostatní si museli zvyknout :grinning:
26. čer 2009 v 10:36  • Odpověz
Mno, asi je to o dohodě, jak to každýmu páru vyhovuje.. když se tak dohodnou, proč ne.. u nás třeba zas vaří ten můj a každýmu to taky přijde divný.. :slight_smile: Ale on vaří líp a baví ho to, tak proč ne.. já jen občas.. :sweat_smile: Prostě to má každý nastavený jinak.. :slight_smile:
Soanpe - možná po 15-ti letech vztahu budu mluvit taky jinak a taky toho svýho budu vyhánět kamkoliv :grinning: Teď si občas zajde do hospody, ale ta je taky kousíček, tak mi to neva.. pokud nepřijde domu vožralej a pak mi ten smrad nefuní v posteli do obličeje :grinning: :grinning: :grinning: Ale i tak moc často nechodí a prostě nám to tak zatím vyhovuje.. teda nevím jak jemu :grinning:
26. čer 2009 v 18:48  • Odpověz
miru a nechceš mi ho půjčit, aby nám sem tam uvařil :wink: :grinning:
dochází mi inspirace :sweat_smile:

taky nesnáším,když je vožralej a funí :grinning: :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: a ještě je k tomu dost ukecanej a já jsem v tu dobu většinou unavená :grinning:
26. čer 2009 ve 20:21  • Odpověz
Soanpe, muže nepůjčuju :grinning: :grinning: On si ožralej naštěstí povídat nechce, lehne a usne.. donutila jsem ho k tomu, aby se vždycky osprchoval nebo spal na gauči, tak aspoň že tak..ale víš co mě štve nejvíc??Že chrápe.. ale jak.. a to nejde vzbudit.. takže chrápe a táhne mu z huby.. to je prostě na zabití.. naštěstí je to párkrát do roka.. jinak bych ho musela zabít..
26. čer 2009 ve 21:38  • Odpověz
miru
já bych ti ho nepoužila :wink: :grinning:
o chrápání mi nemluv :grinning: to je na tečku :stuck_out_tongue_closed_eyes:
můj chlap byl před třemi tejdny na kalbě.přišel sice v deset, ale měl ji jako z praku.musela jsem mezi námi postavit polštářovou barieru :grinning:
26. čer 2009 ve 23:48  • Odpověz
Jé, vidíš, polštářová bariera mě nenapadla.. u nás byl vrchol všecho, když jsem byla v 8. měsíci těhu a Kuba šel do hospody, přišel bůhví v kolik ráno, přitáh mi domu tři kamarády, který tu někde spali na gauči a na zemi a přišel za mnou do postele a klasika - začal chrápat, smrděl, no fuj :stuck_out_tongue_closed_eyes: Tak jsem nasraná do něj kopala, ale s nim to ani nehlo.. do obýváku jsem jít lehnout nemohla, tam spali ty kamarádi :rolling_eyes: Takže jsem slezla ze spacího patra a lehla jsem si na zem na koberec.. jéé, jak mě pak všechno bolelo, mno, dokážeš si to představit s tim pupkem.. :frowning2: Tak tohle žehlil dlouho.. to jsem mu dala pěkně sežrat :grinning:
27. čer 2009 ve 02:55  • Odpověz
miru
tak v tomhle, co se týká přepávání opilých kamarádů máme oba jasno :sunglasses:
prostě domov patří jen a a pouze nám a naší rodině a pár vyvoleným.A ožírací akce se u nás nepořádají, páč odmítám uklízet něčí blitky :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Máme to tak,že když chceme kalit, tka se jde někam do hospody atd.
Vzhledem k tomu, že můj otec je abstinent, ségra těhotná, švára řídí,tchýně s tchánem pijou víno, moje matka zase ne, tak se u nás alkáč moc často nevidí :grinning:
27. čer 2009 ve 13:40  • Odpověz
Soanpe, tak tady občas někdo přespal, teď už ne, co máme Lilinku.. tohle mě štvalo, že dělali bordel, já s tim pupkem byla ráda, že jsem usnula.. blitky bych po nikom neuklízela, musel by sám.. na to bych se vyprdla.. :slight_smile:
A právě my když chceme kalit, tak všechny ukecáme, ať jedou do hospy sem k nám, je to supr hospůdka a je to pár metrů od baráku..takže když se to protáhne a někdo je z druhýho konce Prahy, tak mu nabídneme ubytování.. :slight_smile:
A tady se teda pije v baráku :grinning: To je samá slivovice, pivo, víno.. oni jsou velká rodina, takže je pořád co slavit, ne že by se ožírali každej večer :grinning: Mno, musim upřímně říct, že se docela těšim, až dokojim a dám si na terase vínko a nechám Kubu, aby se staral o Lilinku.. :sunglasses:
27. čer 2009 v 19:31  • Odpověz
miru
tak já teda nekojím,ale po tom těhotenství nějak prd vydržím :sweat_smile:
a že jsem měla výdrž :grinning:
27. čer 2009 ve 20:30  • Odpověz
a v kterých končinách je ta super hospůdka?
když tak do IP,nemusí celý MK vědět,kde bydlíš :wink:
27. čer 2009 ve 20:31  • Odpověz
ty jo, to jsem si říkala taky, 9měs těhu, tak rok bych ráda vydržela kojit, pak si dám 2 piva a odpadnu :grinning: To chce zase potom trénink asi :grinning:

A kolik ti je Soanpe?Smím-li to vědět.. :wink: A proč nekojíš?Nechtěla jsi nebo nebylo mlíčko?Já s tím měla hroznej problém, trvalo mi přes 2 měsíce, než jsem přestala dokrmovat a plně kojit, snažila jsem se pro to udělat uplně všechno.. a teď nemám ani kapku navíc, ale přibíráme, tak to Lilince asi stačí.. vždycky jsem si říkala, že kojení je takový automatický po porodu, a ejhle.. :angry:
28. čer 2009 v 01:51  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.