• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mladé maminky Praha

(Zamčená)
19. března 2011 
Dobré jitro!
Ty jo, dočtěte si toho chlápka, co si stěžoval na svojí manželku, jak sem dávala odkaz Soanpe -
http://www.modrykonik.cz/forum/show.php?vThreadID=102726&vGroupOffset=0&vOffset=300
Docela se to tam rozjelo :grinning: A on to nevydržel, sledoval tu svojí manželku, kam každý den chodí a zjistil, že chodí pracovat do nějakýho baráku, aby mu vydělala na dárek k jeho 40. narozkám.. že mu chtěla koupit cestu do číny.. tak tim si to posral, že jí sledoval a ona se od něj odstěhovala i s dětma.. tak jestli to neni prdel, tak je to docela krutý - chudák chlap, takhle si to zazdít :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
28. čer 2009 v 09:31  • Odpověz
miru
tak to je hustý :grinning: :grinning: :grinning:
dobře mu tak,blbovi :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

je mi 32, teda až v říjnu
¨kojení- nejdřív zmenšování prsou před 5ti lety, pak porod cs, horečky,atb do žíly a kombinace toho všeho mi to nedovolila
píšu stručně,páč mám to naše zvíře na klíně
28. čer 2009 v 17:55  • Odpověz
Mno, na jednu stranu je mi ho líto..co si měl o ní myslet.. a od ní taky neni uplně fér se nasrat a hned se odstěhovat.. mno, nevím, možná v tý situaci bych taky jednala jinak než řikám..ale hustec - jak z nějakýho filmu :grinning:
28. čer 2009 v 19:07  • Odpověz
jj, argentinská telenovela hadr.
mně by nasrala ta jeho nedůvěra (vyjadřuju se jako dělňas :grinning: )
vždyď se dá o vše mluvit a nemuselo to dojít do takovýho extemu
mně se jen líběj ty světice, jak tam z tý jeho manželky udělaly štětku největší :sweat_smile:
každá má hubu plnou keců, že od rodiny a od dětí nikam nechodí, ale ty co to nevíc odsuzujou, tak maj nejvíc příspěvků, tzn., že se taky tak úplně na 100% nevěnují manželovi a dětem :wink:

jdu žehlit :angry:
zatím čus bus

koukni do IP
28. čer 2009 ve 20:41  • Odpověz
Mno, jo, je debil, že je takhle nedůvěřivej, ale na druhou stranu - je vidět, že měl proč bejt nedůvěřivej, když mu řekla, že je u kámošky atd, a taky byla jinde..

Já jdu chrnět, páčko a brou

Taky koukni do IP :grinning:
28. čer 2009 ve 21:45  • Odpověz
Ahoj holky,
tak jsme na tři týdny na chajdě, ale počásko zatím nic moc, tak snad bude lépe.

Co plánujete nějakou dovču?
29. čer 2009 v 19:02  • Odpověz
Ahojky Markét,
koukni do IP :wink:
29. čer 2009 v 19:23  • Odpověz
ahoj holky

kde jste všechny? neumřely ste z toho horka???
já jsem úplně ko a Sofinka taky.V ložnici máme zatemněno,takže tam má na spinkání chladno
ale jinak děs běs
včera jsem tvořila dort pro kámošku k svátku a v půlce se mi rozbil šlehač, tak jsem dnes ráno jela kupovat novej.
volala jsem do servisu a tam mi řekli, že ta součástka, co se mi rozbila, se už nevyrábí a i kdyby, tak oprava by byla 300-400,- a šlehač od ety vyšel na 499,- :sweat_smile:
30. čer 2009 ve 14:27  • Odpověz
ahojte!
Málem jsme z toho dusna umřely :angry: Fuj, ještě že prší, snad bude líp.. ale schytaly jsme s Lili ten nevětší slejvák u metra, tak pro nás ten můj dojel autem.. :slight_smile:

To je klasika s těma náhradníma dílama.. :rolling_eyes:
30. čer 2009 v 19:47  • Odpověz
ahoj ženský

tak jak se vám tu vede?
a co vaše dětičky?rostou rostou?
30. čer 2009 ve 23:26  • Odpověz
ahoj Lenerko.. rostou, rostou :slight_smile: A co ty?Jak ti je?Nějaké ranní nevolnosti? :wink:
1. črc 2009 v 06:55  • Odpověz
Ahoj holky,
nějak mě ta vysoká vlhkost vzduchu už otravuje. Něco málo udělám venku a hned jsem úplně zplavená. :rolling_eyes:

Už aby bylo normální počasí.

Lener, moje dítě roste hezky :slight_smile: a co tvoje Kačenka a mimísek v bříšku?
1. črc 2009 ve 14:13  • Odpověz
ahojik holky, stydim se ze vas zanedbavam:frowning2: mam takovych diskuzi:-X nj roste mi ted brisko, ale kdyz me vidite celou tak mam malinke uzke brisko:slight_smile: jsem cela malinka a hubena, ale uz mam 58kg:slight_smile: pribrala jsme konecne 5kilo:slight_smile:
2. črc 2009 ve 13:59  • Odpověz
dneska jdeme na 4D, strasne moc se tesim!
2. črc 2009 ve 13:59  • Odpověz
jeee lener, ty cekas mimi!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
2. črc 2009 ve 14:06  • Odpověz
tak holky, byli jsme na 4D a docela sranda, meli jsme druhou nejhorsi variantu na 4D:grinning::grinning::grinning: placenetu pred oblicej nemela ale cela byla otocena k pateri a jenom tvaricku mela mirne natocenou ven ale pred oblicejem mela obe nohy!:grinning:- jenou se skrabala na cele a loket pres tvar :grinning: noo docela akrobatka:grinning: ale nakonec jsme z toho vytahli jednu fotecku:grinning: jsme si fakt oddychla:grinning: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: zlaticko moje krasny!!!!

no teda, kde jste???:grinning:
2. črc 2009 ve 22:04  • Odpověz
pipiii
gratuluju k fotce 4D utz.já nemám žádnou,to jsem si dala i kafe,dělala dřepy, běhala po schodech a sofi se ne a ne otočit :angry:
2. črc 2009 ve 22:36  • Odpověz
ahoj holky

jo jo kačka roste
roste z ní opravdový rošták-měla být kluk :grinning:
je to dračice
nechce se učit oblékat svlékat obouvat
prostě není připravená do školky vůbec!!!!

ranní nevolnosti?
mě je špatně pořád!!!
musím jíst pít a pořád spát
proto jsem tu tak málo

bříško pomalu roste
už mám 54,5kg a do ničeho se nevejdu
dneska jsem dostala těhu průkajdu a bala jsem na EKG a vše zatím v poho
2. črc 2009 ve 23:05  • Odpověz
holky nějak si neumím představit,že budu mít v únoru už dvě děti
bude to záhul!!!!
tedy doufám,že jem 2děti,že nebudou dvojčata brrrrrrrrrrr :sweat_smile:
2. črc 2009 ve 23:06  • Odpověz
pipiii

krásný fotečky
5kg to je tedy sakra málo
i když já taky na začátku moc nenabírala
a pak to bylo 18kg :grinning:
2. črc 2009 ve 23:07  • Odpověz
holky diky...

lener, ja jsme rada za tech 5kilo, pribiram pouze na brisku, tvaricky se mi zakulatily a prsa, ale jinak vse pri starem...ale me to nevadi:grinning: jim tak akorat, zadnou dietu nedrzim:grinning:
2. črc 2009 ve 23:42  • Odpověz
soanpe, nam holcicka lezela cela smerem k pateri jenom oblicejicek mela trosku nastesti pootoceny a pred nim obe nohy a ruku, doktor si myslel ze z toho nic moc nevytahnem..tak mam alespon hlavicku no:grinning:
2. črc 2009 ve 23:43  • Odpověz
al ja jsme max. spokojena:slight_smile: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
2. črc 2009 ve 23:43  • Odpověz
Tak tady to fakt umírá :frowning2:

Sofinka dens dostala první hudební nástroj http://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImageID=3004020&vReferer=
9. črc 2009 ve 21:29  • Odpověz
Ahoj Andy tak Sofinka už krásně hačá :slight_smile:
JAk se máte holky?
10. črc 2009 v 18:48  • Odpověz
Ahojky holky,tak jak se vám pořád daří???my opet hodne cestovali po příbuzenstvu a jsme z toho vyčerpané... :sweat_smile:
10. črc 2009 v 19:49  • Odpověz
ahoj markét a miško

Sofi si nesedá klasicky,ale přitahuje se :sweat_smile:
ale pokud sedí pevně s rovnejma zádama,tak je to snad ok. v kočárku se mi přitáhne za madlo a už sedí.
nebo má nohy skoro za hlvou a pokřikuje na cizí lidi :grinning:
11. črc 2009 v 00:44  • Odpověz
soan:
no tak Viv si sedá jako Sofinka-musí se přitáhnout.
Dáváš už malou na nočník?Me to přijde totiž ješte brzo,tak nevím jak to delají ostatní?!
Holky,včera zaznelo první slovo:slight_smile:TÁTA a Viv ho opakuje pořád dokola:grinning:
11. črc 2009 ve 13:44  • Odpověz
miško, nejsem blázen, abych jí nutila :grinning:
děti si potřebu vyprázdnování začínají uvědomovat až těsně před 2.rokem

Sofi říká hele, a když je diví, tak jééééééééé a kulí u toho oči
11. črc 2009 ve 14:36  • Odpověz
Ahojky holky,
tak to Martínek se snaží přitáhnout a občas se mu to v kočáru i povedlo, ale jinak si papá nožičky :grinning: přetáčí se zatim jen na bok a nechce být na bříšku to se občas vzteky přetočí na záda.
Jo a jen jsem vás chtěla upozornit na očkování proti klíšťatům. Matýsek měl za sebou už třetí a tak jsem žádnou špatnou reakci nečekali, ale opak byl pravdou. Očkování zapůsobilo noapak a Matýsek prodělal do ošklivě meningoencefalitidu. Pani doktorka na dětské neurologii mi řikala, že tohle očkování je nejrizikovější jaké může být i přes to jak velikou reklamu mají. Dospělé očkovat ano, děti v žádném případě.
Tak jsem vám to jen chtěla napsat, aby jste si nemuseli projít tím čím my :frowning2:
11. črc 2009 v 19:58  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.