• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mladé maminky Praha

(Zamčená)
19. března 2011 
jejda marfu,
tak to je hrozný :astonished: :astonished: :astonished:
to by mě ani ve snu nenapadlo
já chtěla sofi nechat očkovat příští rok
11. črc 2009 ve 22:16  • Odpověz
soan:já práve nevím jak se začíná s nočníkem.me tam mamka dávala hned jak jsem sedela,ale to mi přijde moc brzo,tak nevím jak to mají ostatní...
Marfu:tak to jsem ani nevedela ze to mů¨že být takovýhle to očkování.Díky za upozornení
12. črc 2009 v 11:21  • Odpověz
ahojik holky:slight_smile:

mivipa, tchane Mateje davala take pred 2 rokem na nocnik:slight_smile:

holky me se to uz tak strasne moc blizi:grinning: leti to jak blazen:grinning: jsme uz v 7.mesici, za 3 mesice budu mit u sebe nasi krasnou princeznicku:grinning: a pali me zaha, doufam ze to bude vlasatice:grinning: :dizzy_face: :dizzy_face:

martfu, dost jsi me zaskocila s tim ockovanim, ja sama ockovana nejsem ale malou jsme proti klistatum take chtela nechat naockovat:-O
12. črc 2009 ve 12:28  • Odpověz
pipiii
klíšťata pouští ty hnusy do těla až několik hodin po zakpousnutí, takže prevence je asi lepší-repelent,kontrola, sprcha

jinak než klíštata, tak na 100% hepat.A. Nechápu, proč je v Hexe B a ne A. B je přenosná krví a pohl.stykem a pochybuju,,že dítě bude mít styk, či kontakt s infikovanými jehlami....
Za to A je ze špíny a tam, už si myslím, je větší riziko.

Malou nechám očkovat A těsně před školkou. Pokud jí mám pod svým dohledem na zahradě, tak si myslím, že riziko nákazy není až tak veliké.

Mivipa. před 20ti lety se spoustu věcí dělalo jinak :wink:
12. črc 2009 ve 13:30  • Odpověz
Holky taky jsem byla překvapená, když mi to pani doktorka na neurologii řekla. Ale věřím jí byli jsme v Thomayerce a tam maj neur. fakt dobrou. A u dětí prý průběh není až tak hrozný jako u dospěláků. Manžel prodělal meningoecefalitidu minulý rok, bylo to fakt strašný málem mi umřel doma a pak byl dlouho v nemocnici na infekčnim a dloho se mozek vzpamatovával i podepisovat se musel učit :frowning2: . Dnes už je to dobrý, ale znova bych to zažít nechtěla.
Jak píše Andy u dětí je moc důležitá prevence :wink: .
Míso mě taky všichni kolem mě říkali s matějem, abych dávala na nočník co si sedne, ale s nim to byla sranda sednul si v 6m a začal lézt v 7m, takže ho tam udržet byl docela výkon :grinning: natož, aby se vyčůral. Pak jsem to vzdala a nakonec se přiznám, že jsem to začala dost flákat no a nakonec v létě ve 2,5letech přestal pleny chtít a za týden na to i na noc, takže si řekl sám kdy mu to nejvíc vyhovovalo a byl připravený :wink:
S Martínkem jsem zvědavá jak to bude, ale nutit ho taky rozhodně nebudu.
Pipi mě pálila žáha s oběma klukama a Matěj byl vlasetej a Martin plešoun (dodnes :grinning: ), ale ty máš krásný vlasy, tak myslim, že budeš mít vlasatici :slight_smile:
12. črc 2009 v 18:17  • Odpověz
12. črc 2009 ve 20:24  • Odpověz
pipiii
ty jo Amálka má výbavu jako princezna. Nad tou komodou jsme taky přemejšlela, ale kuopila jsem komody i Ikea. protože tahla se mi zdála malá :sweat_smile:
avničku jsem chtěla větší. zrovna včera jsem si šimla, že z tý megavany Sofince už čouhá hlavička :astonished:
13. črc 2009 v 11:27  • Odpověz
soan:no to jo,před 20 lety nás vychovávali opravdu jinak:grinning:...
marfu:tak to jsi me ukludnila,žes ho nehnala hnedka.Me to přijde zbytečne brzo dávat už teďka
13. črc 2009 ve 14:30  • Odpověz
Ahoj holky, tak se zase hlásím :slight_smile: , nějak jsem to všechno nestíhala, hodila jsem do albíčka fotky bříška. JInak mi připadá pořád těžší a těžší, ale to vy maminy už znáte. No jo už se to sakra blíží
14. črc 2009 v 09:20  • Odpověz
pipiii, krásná výbavička pro malou :slight_smile:
14. črc 2009 v 09:21  • Odpověz
Ahoj holky,
taky se hlásím po dlouhé době. Jsme ještě na chalupě, tak jsem na netu moc nebyla.

Pipii, opravdu krásná výbavička.

Tak Lukášek už umí paci,paci. Taky zvládá jak je velikej :wink: . Je to sranda :dizzy_face:.

Marsu, to máš opravdu za pár. Tak držím palečky.
15. črc 2009 v 11:29  • Odpověz
soanpe, tu komodu mam pouze na nejnutnejsi, amalka ma vlastni satni skrin:slight_smile: vedle komody, doufam ze jiz brzy dodelame loznici a vyfotim amalcinu postylku atd:slight_smile:
15. črc 2009 ve 13:53  • Odpověz
pipiii
už jste se přestěhovali?
Já budu muset přitlačit na MP, abysme Sofi koupili skříň :sweat_smile:

Markét, ahoj.
Sofi dělá paci paci, ne svejma ručičkama, ale čapne první ruce, co vidí a mlátí s nima jako o život :grinning:

taky když ji řeknu bác bác, tak mlátí dlaněma do stolu
včera plácla kámošky kluka, on je takovej trochu ňouma :sweat_smile: a já jí říkám, že bác bác s chlapečkovi nedělá a ona mu ještě přidala :grinning:
15. črc 2009 v 18:40  • Odpověz
Ahojte maminky!
Tak moc jste toho nepopsaly za těch 14 dní teda..
My máme za sebou druhou hexu, Lili to zvládla výborně, nekřičela, pak neměla teploty, nic.. tak jsem byla ráda..
Za týden jdeme na nastřelování naušniček, tak jsem zvědavá.. :dizzy_face:
Dočetla jsem si o očkování - dobře vědět.. :unamused:
15. črc 2009 ve 21:54  • Odpověz
Ahoj mirunda,
no vázne nám to tady :unamused:
16. črc 2009 ve 23:19  • Odpověz
To teda.. a jak se máme Soanpe?Co Sofinka?Jak snášíte tyhle vedra?Naše Lili moc dobře ne, špatně spinká, i v noci.. :frowning2: A co mě štve nejvíc, tak se mi začala v noci budit a už se mi takových dobrých 14 dní budí teba i 2x.. a to mi dřív spala 7-8hod v kuse.. :unamused: :unamused: :unamused:
17. črc 2009 v 08:19  • Odpověz
miru, Sofi to má přesně jako Lilinka :frowning2:
do toho bouřky , ty ji budí
17. črc 2009 ve 23:54  • Odpověz
fakt?Taky se ti budí a dřív se nebudila?Mě ještě napadlo, jestli jí nesvrbí dásně od budoucích zoubků.. tak nevim.. už se mi budí, ikdyž vedra nejsou.. nebo jestli si zvykla, že hekne a já k ní přiletim k prsem :grinning: je to mrška moje malá :slight_smile:
Mno, Soanpe, dneska jsem byla v Mothercare a teda nic moc.. buď už je to vykoupený, nebo jsem prostě nenatrefila.. to co se mi líbilo, tak nebylo ve slevě a to co bylo zlevněný, tak stálo stejně docela dost.. ale v Tescu jsem koupila krásnou zimní vestičku, tam maj taky výprodeje pro děti..
18. črc 2009 ve 21:27  • Odpověz
Zdravím maminky i těhulky, nějak poslední dobou nestíhám přispívat vůbec nikam, do té diskuze kam chodím Termín srpen, tak se rodí o sto šest :wink: , holky já už se tak těším, až to bude za mnou a Adámek tu bude s námi...., už aby to bylo. Jinak, když se bavíte o těch oblečkách, tak manža mi z pracovní cesty z Filipín přivezl pro miminko krásné oblečky: župánek, pyžamko, letní dupačky a košili a kalhoty, no je to kouzelný :slight_smile:
18. črc 2009 ve 21:53  • Odpověz
miru, já si dnes objednávala věci Next atd. přímo z Anglie
snad se zadaří nákup :wink:

marsul. já fakt krásný modely viděla v Thaisku, ale to jsem neměla ještě v plánu rodit :grinning:
19. črc 2009 ve 22:53  • Odpověz
Ahoj holky taky se hlásím po dlouhé době,máme za sebou dovču,první návštěvu na dětský chíře-jen tekuté stehy,který nám zítra sundaj a konečně i svatbu ségry -malá musela svědčit se mnou jinak,celou dobu při obřadu sem jí měla na ruce jinak byl bengál :grinning:
JInak malá už začíná říkat takoový ty dětský říkanky-fakt se hodně rozkecala a začla zvládat nejen nočník,ale i záchod :slight_smile: a přes sobotu měla premieru a spala prvně u tchánů a probíhalo vše naprosto v pohodě.
K tomu posazování na nočník,za našich maminek se dávalo už v půl roce,teď doporučujou okolo 18 měsíců až 2 let,my začly v 13 měsících,když to k ničemu nevedlo tak sme to na měsíc odložily a pak nočník nechaly jen ať si zvyká a ví,že něco takového existuje :wink:
Jo a ty výprodeje,my teda byly v outlet aréně a super,malá si vybrala na písek malý adidasky a pak taky njáký oblečeníčko,rovnou sem brala i ségře-měli bodíčka za 39kč,teda ty malý pro nás už byly kapku dražší :grinning:
20. črc 2009 v 00:56  • Odpověz
Ahoj Leni,takže takový pokroky, jo :slight_smile:

Sofi pěkně lumpačí a vymejšlí záludnosti. Ted se naučila chodit spát pozdě a když náhodou usne před 20.hod, tak kolem 21.30 je vzhůru a musíme koukat na Tipa a Ťapa :grinning: koukne na dva díly a je ko :grinning:

Plazí se nám po celým obyváku (70m2) Rošťanda je to.
Už jsme jí zavedla lepek, baští sama meruňky....

Ted chce mlíko a řve
20. črc 2009 v 16:46  • Odpověz
No hlavně už nesmím nic nakupovat :grinning: , už by se mi to ani nikam nevešlo..., jo to věřím, že v Thajsku měly taky krásné oblečky, protože ty z těch Filipín jsou prostě kouzelný, hlavně jsem koukala, jak to manža dokázal tak pěkně vybrat, docela mě překvapil, protože on a nákupy.....
21. črc 2009 ve 12:47  • Odpověz
marsuli
tam v těch končinách se nedá sáhnout vedle :wink: tam maj všechno hezký
21. črc 2009 ve 13:06  • Odpověz
soanpe, to máš pravdu, hlavně ho tam prý neuvěřitelně obskakovali, takže jim jen řekl, že je to ještě na nenarozené mimi, ale z Evropy, takže bude větší, ukázal které věci chce a oni mu to přinesli :grinning: . Ale tak, že se vůbec vypravil do obchodu pro miminka, to ho musím pochválit...
22. črc 2009 ve 12:32  • Odpověz
achooj.. tak vy nakupujete takhle v cizině přes net?A kde?
Přítel do ciziny nejezdí, tak ten nic nekoupí a je fakt, že by mě zajímalo, co by vybral :grinning: :grinning: Hlavně velikostně :grinning: :grinning: A táta teda jezdí hodně, ale ten by se do toho sám nevrhnul..

Dneska jsme byli nechat prostřelit Lilince ouška.. má to moc pěkný, fialový pecičky, za 6 týdnů je vyndáme a dáme tam naušničky, který jsme jí koupili.. ani neřvala, jen chviličku, co jsem jí musela pevně držet, aby se nehýbala, pak byla zas v pohodě.. jsem ráda, že to máme za sebou a moc jí to sluší a přijde mi jiná :grinning: :grinning:

Venku je tak hnusně, že dneska snad ani nikam nejdem.. :frowning2: Tady hučí klimatizace na plný kule, tak se odsud nehnem.. :unamused: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
22. črc 2009 ve 12:53  • Odpověz
Marsulinko, klobouk dolu, že máš takovýho chlapa, že (jak píšeš) se vůbec vypravil do obchodu pro mimča.. já bych chtěla toho svýho vidět.. :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
22. črc 2009 ve 12:54  • Odpověz
miru, no právě hrozně mě to překvapilo, já ho kolikrát nemůžu ani dostat do obchodu, když potřebuje na sebe něco on, jako technický věci, to vybere sám, ale takhle na mimčo, no bylo to od něj moc milý a navíc ty věci jsou fakt kouzelný.

Jinak já přes net v zahraničí nenakupuju, to spíš jen tady takhle v Čechách jsem něco přes net pro mimi objednávala :slight_smile:

Tak to je Lilinka šikulka, že takhle pěkně držela při nastřelování náušniček, bude to fešanda :wink:
22. črc 2009 v 16:06  • Odpověz
Marsul, tak je vidět, že se hrozně moc těší.. taky už budete mít za chviličku miminko doma.. už abys to měla za sebou, viď? A chtěli jste kluka?Mohla bys hodit do alba, co manža koupil, ať se jukneme na jeho vkus :slight_smile:
22. črc 2009 v 16:10  • Odpověz
Andy no jo už vámn to začíná,počkej jestly to bude taková raubířka jako je ta naše-všechny děti seděj na pískju a plácaj bábovky jen ta moje cácorka by furt někde lítala-a já se pak divím,že ne a ne přibrat :sweat_smile:
Jinak my už jíme skoro všechno až na takový blbosti jako letnilky atd :wink:
22. črc 2009 v 18:10  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.