• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mladé maminky Praha

(Zamčená)
19. března 2011 
No těšíme se oba hrozně, už aby to bylo za mnou, máš pravdu :wink: čím víc se to blíží, tím víc začínám být nervózní, jestli máme všechno a tak, nafotim co koupil a přidám do albíčka :wink:
23. črc 2009 v 11:36  • Odpověz
Tak jsem hodila do albíčka ty oblečky od manži a taky jaký máme kočárek a autosedačku, i když na fotkách to nevypadá tak pěkně, jako ve skutečnosti... :slight_smile:
23. črc 2009 ve 12:03  • Odpověz
holky nevite jaky je heslo na wifi v motole v nemocnici?
23. črc 2009 ve 12:10  • Odpověz
holky, tak máme první vozítko. dám jí ho později, ale museli jsme ho vyzkoušet :sweat_smile:

http://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImageID=3061061&vReferer=

Miru, já jezdím do Drážďan. Z našeho konce Prahy , pokud není zácpa, to je 1,40minut :sunglasses:
takže lepší než Zlíčín, kterej mám na opačnou stranu a je to tam ještě předražený.

před 3týdny jsem tam byla a nakoupila sametovou kombinézu s kapuckou tak na září za 4,- €
ségře na mimi overálek krásnej s žirafkou za 2,- €
jezdíme do Kaufparku nebo Elbeparku. Ted se chystáme i do centra :wink:
23. črc 2009 v 17:13  • Odpověz
Marsul, manžel se teda pochlapil!!! :wink: Moc krásný.. :dizzy_face: A nebuďte nervozní, jestli máte všechno, já si dobalovala do porodky, až když mi rupla voda a to jsem 10 dní přenášela, takže jsem to doslova čekala :grinning: A co mi chybělo, tak mi přivez druhej den přítel nebo jsme koupili postupně, co jsme neměli.. V Praze koupíš cokoliv i o půlnoci, takže se nestresujte a užívej si poslední týdny těhu, pak už to bude jen záhul :grinning:

Soanpe, vozítko je ukrutný :grinning: To máte doma šikulínu, že se na něm udrží takhle malá :slight_smile:
To je báječnej nápad jezdit do Drážďan, věřím, že je to lepší než na druhej konec Prahy, ale zní to o hodně dál, takže to navrhnout tomu svýmu, tak si poklepe na čelo, jestli jsem se nezbláznila :grinning:
23. črc 2009 ve 20:40  • Odpověz
mirunda, díky :wink: , no taky si říkám, že v Praze se to dá kdykoliv dokoupit podle potřeby, tak hlavně, aby měl manža připravenej foťák a já těhu průkazku a ostatní už nějak zvládneme :grinning:
24. črc 2009 ve 12:26  • Odpověz
marsu a zubní pastu s kartáčkem :grinning:
24. črc 2009 ve 21:42  • Odpověz
Ahojky všem,
tak jsem nakoukla a koukám, že Marsu se to kvapem blíží do cíle :slight_smile: . Užívej poslední dny spánku a klidu, jo a věcičky na mim jsou moc hezoučký a manžel je šikulka jak dobře nakoupil.

Andy Sofinka má super vozítko :slight_smile: . Co Sofinka už vše umí, jsem ostuda a nějak nemám čásek se sem pořádně dostat. Martínek už se otáčí a už i na bříšku vydrží dýl :grinning: , snaží se sednout, ale ještě mu to moc nejde, tak ho vždy na chvilku dám v kočáru do polosedu a to je spokojen, že vidí. Začal mu růst zoubek a fakt tam byl viděla ho i mojem mamka a dnes koukáme a zub nikde :astonished: prostě se nám schoval :grinning: .

Jinak jsem dorazila z chaty a dlouhodobě gradující slovní útoky na mě ze strany švagra a další i jiné věci vyústily v to, že jsem odjela dřív a MM to nevydržel s sjel všechny na tři doby. Jsem ráda, že se mě zastal, ale dopadlo to přesně jak jsem mu říkala. Otočili vše proti mě a snažili se mě před nim očernit, no MM mě zná a tak ničemu nevěřil což se mi ulevilo, protože to není lehký obhajovat samu sebe :frowning2: .
Nakonec místo, aby se omluvili a vše se uzavřelo mě našvali, tak že jsem se zařekla, že mě k nim nikdo nedostane a dost dlouho bude trvat než jim ukážu děti víc než jen na fotce, jestli vůbec.
24. črc 2009 ve 22:26  • Odpověz
soanpe, mám i ústí vodu, kdybych neměla sílu si čistit tam zuby :grinning: :grinning:

marfu, díky, no už to utíká mílovými kroky.... :wink: , už aby to bylo, já už nějak odpočívat nedokážu, docela mi to leze na mozek, ale tak je to poslední odpočinek, kterej asi zažiju :grinning: , tak musím.........
To se švagrem mě vážně mrzí, to je dobře, že manža stojí při tobě...
25. črc 2009 ve 21:41  • Odpověz
marsul,
já to mám se Sofi docela v pohodě.
v porodce měla žloutenku,protože já mám krev A- a ona 0+ , tak chuděrka spinkala
No a tím, že byla od nar.na UM, tak mi spinkala suprově a do ted si nemůžu stěžovat :sunglasses:
až na pár nocí,kdy byla bouřka nebo se měnilo počasí.
Jinak ona si dovede sama hrát třeba i hodinu bud na koberci nebo v postýlce.fakt to je zlatíčko. když jí to neba a já potřebuju něco udělat,tak si jí dám do lehátka na stůl, aby měla přehled a je spokojená. ted mi zrovna spinká :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
26. črc 2009 v 10:23  • Odpověz
soanpe :slight_smile: , tak to nezbývá než závidět, že máš tak hodnou holčičku, no uvidíme jakej bude ten náš ďáblík, ale radši se připravuju na všechno :grinning: , abych nebyla překvapená :slight_smile:

Jinak jsem se dneska vrátila z kontroly a všechno je uplně v pořádku, já i mimís, CS mám 4 a váha +13 kg od začátku :slight_smile:
27. črc 2009 v 09:46  • Odpověz
holky me je smutno:frowning2: je tak krasne a ja nemam s kym jit ven:frowning2:
27. črc 2009 v 11:22  • Odpověz
Pipiii dnes jdeme s Lesi na prochajdu, tak jestli chceš tak se můžem večer domluvit a v týdnu se přidáš k nám co ty na to?
27. črc 2009 ve 12:25  • Odpověz
ahojik marfu:slight_smile: jj rada bych v tydnu nekam zasla:slight_smile:
27. črc 2009 ve 12:29  • Odpověz
pipiii, už je to dlouhé viď? Já už jsem občas hrozně nervózní, že tu nemám žádnou těhuli, která by šla ven :unamused: na pokec...
27. črc 2009 v 15:56  • Odpověz
:frowning2: marsulinko, ja jsem tady v Praze smutna:frowning2: lidi jenom pres net a venku je tak krasne:frowning2:
27. črc 2009 v 16:55  • Odpověz
ahojte holký...tak jsme po měsíci zpátky doma, teda vůbec se nám do Phy nechtělo,ale je tu teda tepleji :grinning:
jinak u nás super, malá je péro, hroznej aktivista,pořád cestuje po obýváku..no už musíme hídat co dělá..jak je ticho, je jasný, že něco koumá :grinning:
27. črc 2009 v 19:02  • Odpověz
jé sluni, vítej na MK :wink: :grinning:

marsul,jestli si myslíš, že se na mimi dá připravit, tak ti nebudu brát iluze :sweat_smile: je to úplně mimo představy.to se nedá popsat, to se musí zažít :dizzy_face:

pipiii, já bych s tebou taky někam vyrazila, ale s naší cácorou je to docela záhul :grinning: v kočáře chce jen sedět :angry: , nejradši je na pískovišti a pozoruje starší děti.
dnes mě pěkně vypekla, mrška malá :grinning:
zatarasila jsem jí přístup ke kabelům od pc a ona se podplazila pod stolkem v obyváku a dostala se k nim z druhé strany :angry: :sweat_smile:

holky
koukněte do bazaru na koupím.mám tam inzerát.nevíte někdo, kde se to dá sehnat. když tak IP :wink:
27. črc 2009 v 19:12  • Odpověz
pipiii, tak se někdy ozvi, ráda někam zajdu :slight_smile: , dyštak klidně písni, dokud to ještě zvládám :grinning:

soanpe, já si nemyslím, že se můžu přímo připravit, zas tak naivní nejsem, jen počítám s tím, že ne všechno půjde hladce, člověk si to prostě nemůže naplánovat :slight_smile:
27. črc 2009 ve 20:25  • Odpověz
marsul
já to nemyslela zle
jen prostě až s miminkem zjistíš, že není nic lepšího :dizzy_face: :dizzy_face:
27. črc 2009 ve 22:01  • Odpověz
soanpe, jasně já to nijak zle nebrala :slight_smile: Už se moc těším
28. črc 2009 v 10:25  • Odpověz
Ahojky pipiii, zítra by mělo být pěkně, tak když budeš chtít můžem se sejít :slight_smile:
Markét co ty máš zítra čas?
28. črc 2009 v 11:30  • Odpověz
ahojik zutra nic nemam:slight_smile: tak bych se mohl nekam projit:slight_smile: kdo chce??:slight_smile:
28. črc 2009 ve 12:56  • Odpověz
Ahoj pipiii, zítra půjdu s klukama do krčskýho lesa kolem druhý, tak když budeš chtít, tak se můžeš přidat :slight_smile:
28. črc 2009 v 19:29  • Odpověz
marfu, to bych mohla, jen se zeptam na jak velike chozeni to vidite????:grinning:a kdebychom se dyztak sesli?:slight_smile:
28. črc 2009 v 19:58  • Odpověz
Jenom bysme sešli do krč.lesa což je tak 15 min a tam je písek s prolezkama a tam bysme si mohli sednout a povídat, Jen nazpátek je to do kopce jestli ti to nevadí.
A dorazila bys 193 na konečnou Ústavy akademie věd.
28. črc 2009 ve 20:01  • Odpověz
Ahoj holky, jen jsem sem rychle nakoukla, ráda bych zítra se k Vám přidala také, ale bohužel nemůžu, zrovna máme předporodní kurz a pak jedu k našim..............Tak snad třeba příště, teda jestli Adámek ještě v tom břiše chvíli vydrží :grinning: Tak si to krásně užijte...
28. črc 2009 ve 20:22  • Odpověz
Ahoj holky, Marti zítra mi to nevyjde, ach jo :frowning2: , tak ráda bych s váma šla, ale jedeme s manželem makat na chajdu.
28. črc 2009 ve 20:26  • Odpověz
marfu, tak joo:slight_smile: budes tu jeste na konikovi zitra???ja bych se plazila dost pomalu, ale snad to zvladnu:grinning:
28. črc 2009 ve 20:31  • Odpověz
Pipii jasan, já ráno zapnu PC a pak než jdu s klukama ven tak to mám zapnutý a během úklidu nakukuju :grinning:

Marsul, tak příště a nebo možná už i s Adámkem :wink:

Markét, tak si představ jakej jsem popleta. Jak jsem šla na ty kyčle, tak jsem tam doběhla totálně splavená a zjistila jsem, že je 27.7. a já tam měla bejt až 28.7. :grinning:
Martínek ještě jadýrka nemá, tak za 2 mésíce znovu, ale pan doktor řikal, že to ještě nic neznamená, tak se neplašim :slight_smile:
Tak se na chajdě nesedřete :wink:
28. črc 2009 ve 20:49  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.