• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mladé maminky Praha

(Zamčená)
19. března 2011 
Marti, fakt?! Tak jsme se alespoň hezky prošli. Akorát zase dnes ta cesta tím autobusem :unamused: .
My jsme taky neměli ty jadýrka a šli jsme taky v osmi měsících na kontrolu a pak tam byli.

Tak si zítra hezky užijte procházku. :slight_smile:
28. črc 2009 ve 20:55  • Odpověz
MArkét nene, včera dorazil bráška a opravil mi miláška a dnes už jsem jela autem. Sice to tam smrdělo benzínem, ale otevřela jsem okna a bylo to lepší než lidskej pot v mhd :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Měj se, jdu do hajan :slight_smile:
28. črc 2009 ve 21:02  • Odpověz
Tak to je dobře. Dobrou noc
28. črc 2009 ve 21:03  • Odpověz
Ahoj holky!
Já zejtra taky nemůžu :frowning2: Přijede mi ségra s prckem
Dnes jsem se Sofi byla v Tescu v Let. a potkaly jsme Lenkazdenek s makou Klaudinkou
Holky na sebe výskaly a sahaly na sebe, jinak bychom se úplně přehlídly :grinning:

Sofi má ráda starí děti a je z nich úplně na větvi, teda hned po fontáně :grinning: :grinning: :grinning:
28. črc 2009 ve 21:05  • Odpověz
soanpe:grinning: tak to je dobry teda:grinning: skoda ze nemuzete:slight_smile: :wink: sofinka se uz citi strasne velika, vis?:grinning:
28. črc 2009 ve 21:06  • Odpověz
oprava : starší děti :grinning:
28. črc 2009 ve 21:06  • Odpověz
28. črc 2009 ve 21:07  • Odpověz
Ahoj holky,
Andy,to byla fakt dobrá náhoda,akorát sem ségře pomáhla s výbavou do porodky a najednou ty :grinning: ,ale dost si zhubla-vůbec bych tě nepoznala :slight_smile: a Sofinku už vůbec ne,je to už velká holka.
28. črc 2009 ve 21:16  • Odpověz
leni, já mám momentálně nejvyšší váhu za celej život :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
28. črc 2009 ve 21:47  • Odpověz
Andy,ale mě jsi fakt přišla hubenější :wink:
29. črc 2009 v 08:39  • Odpověz
marfu, jestli tu jsi , tak se mocinky omlouvam, ale neni mi moc dobre:frowning2: v noci jsem teplem nemohla spat a ted mam strasny prujem:frowning2::frowning2::frowning2: takze budu doma radsi na to slunicko vubec nevylezu:frowning2: chjooo:frowning2: tak se mocinky omlouvam:frowning2:

...aspon doma vyperu a vyzehlim-SUPER!:-/
29. črc 2009 v 09:07  • Odpověz
Dobré ránko holky, jo jo pak se dyštak přidáme i s Adámkem, kdybychom to nestihli dřív :grinning: . Dneska máme ten předporodní kurz od jedné, tak jsem na to zvědavá, bude to asi docela sranda s manžou :grinning:

pipiii, to znám, někdy ty dny jsou prostě dobrý a jindy zase ne, já už jsem teď ráda, že žiju........ :grinning: , občas si připadám jako velryba, která se nemůže hnout, ale někdy je to zase lepší, tak ať je ti brzy lépe...

bříškové fotky jsou moc hezké...
29. črc 2009 v 09:27  • Odpověz
Pipiii vůbec to neva, taky to znám. Večer je fajn a ráno je vše jinak. Hlavně ať se ti udělá líp :slight_smile:
A rači moc v tomhle horku nežehli a šetři se :wink:
29. črc 2009 v 09:50  • Odpověz
marfu, ty brdo a kdo bude zehlit??:frowning2: jsme z toho na nervy:frowning2: jsou tu tak 4 pracky na zehleni, 3 pracky na vyprani :frowning2: plus vsechno pro mimi na vyprani:frowning2: chjo:frowning2:
29. črc 2009 v 09:51  • Odpověz
halooooo
žijete?
kde je raubirka, miška...? dlouho tu nebyly
31. črc 2009 v 19:59  • Odpověz
ahojte...

Andy..taky jsem se pídila po Mišce, nechodí vůbec na koně,ale vše prej ok, jen sem nechodí :confused:
31. črc 2009 ve 20:01  • Odpověz
Ahojky holky,
taky jsem myslela na Mišku, že sem nechodí, tak hlavně, že je vše ok :slight_smile:
31. črc 2009 ve 20:09  • Odpověz
kašle na nás :angry:
31. črc 2009 ve 23:47  • Odpověz
Ahoj holky, tak jak se máte. Lukášek mi začal už cestovat po celém bytě :slight_smile: . Hlavně stále pádí za Sindíkem.
Zítra jdeme na desetiměsíční kontrolu, tak jsem zvědavá kolik vážíme. :wink:
2. srp 2009 v 18:55  • Odpověz
tak už se ohlásila, jsou v pořádku, Vivinka už zkouší ťapkat :dizzy_face:
2. srp 2009 ve 22:46  • Odpověz
juj tady je to uplne mrtve:-O
3. srp 2009 v 09:45  • Odpověz
tady je opravdu mrtvo........ :grinning:
3. srp 2009 ve 14:42  • Odpověz
tak to tu trochu oživím :grinning:

my byly v pátek na 8m ko. a Sofí má 7,98kg a 70cm
pneumokoka jsem definitivně zavrhla
náušnice zatím taky. at se sama rozhodne,až jí budou tak 4-5let
má fakt pidi boltce, takže kromě peciček, by žádný náušnice nepadly v potaz.
a stejně se mi líbí bez náušniček,je taková miminkovská :dizzy_face:

futr se plazí a dost rychle
mám co dělat, abych jí dohonila,když se plazí po obyváku :grinning:

jinak o víkendu nás pěkně dostala.hodně ji láká žaluzie na balkonových dveřích,tak jsme ji vytáhla a ona mrška Sofí mě pozorovala a jak jsem odešla,tak jí opět spustila dolů :angry: a hihňala se tomu

jinak je pěkně škodolibá- pokaždý, když vidí někoho plakat, tak se mu tak od srdce vysměje a zatleská :grinning:
tukle si bránila hračky před bratrancem.normálně do něj kopala nožičkama a tahala ho za triko, aby šel pryč
dnes se překřikovali a měla z toho radost.do toho štěkal pes,tak fakt cirkus.

taky se naučila,když je pokaděná, tak leži na zádech a natahuje si gumu u tepláků a vypadá to ,jako by si větrala kalhoty :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

sluni a kde je miška,když se tu neobjevuje ????
snad nemá zákaz vstupu na MK :wink: :sweat_smile:

sofí zatím nestojí, ale tuhle mi do kuchyne přitáhla svojí tříkolku berušku-viz album
MP ji na ni posadí a vozí ji a ona se rozhlíží po místnosti a vypadá u toho důležitě jako Papež v papamobilu :grinning: :grinning: :grinning:
4. srp 2009 ve 23:03  • Odpověz
6. srp 2009 v 00:48  • Odpověz
Ahoj Andy,
domeček je úžasnej.
My máme doma obříka byli jsme na půl roční prohlídce a MArtínek má 71cm a 9,36kg :grinning:
Zoubek už se začíná prořezávat. Na dvou místech už má vidět bílou tečku :slight_smile: , ale občas strašně pláče chůdě malinký jak ho to bolí :frowning2: .
6. srp 2009 v 08:22  • Odpověz
ahojte
Andy...no nějak sem prej nemá co psát, se aspoň z toho koně vyléčí, taky bych to potřebovala:grinning:
Sofinka má skoro stejný kila jak Naty :grinning: :grinning: :grinning:

marfu...teda Martínek je taky dobrej řízek :grinning: my zuby taky nic, teda už máme prasklou dáseň , ale pořád ne a ne vylézt:wink:
6. srp 2009 v 08:51  • Odpověz
teeeeda holky, vy máte pěkný cvalíčky :wink: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
tak to mi ted Sofí připadá jako chděrka podviživená :sweat_smile:

sluni, jak nemá co psát? :astonished: :grinning: :grinning: :grinning: ty jo, takovej věcí, co Vivinka určitě umí a neřekne nám je :frowning2: :wink:
nevíš, jestli někdy nepojedou na prosek na hřiště?

Sofí dnes na sebe stáhla ubrus ze stolku, kde jsem měla hromadu vyžehlenýho prádla :angry:
no ale jakou radost z toho měla :grinning:
ted trápí tatku a tahá mu kabely od noťase :grinning:
6. srp 2009 v 09:59  • Odpověz
Ahojte maminky, dlouho jsem tu nebyla.. Soanpe, Sofinka je šikovná holka!Taky se těšim, až bude Lili lézt a dělat bordel :grinning: Ikdy ona už se snaží jako blázen, kolínka dává pod sebe, ale neumí to zkonbinovat s ručičkama tak, aby lezla :grinning: Mno, má ještě čas.. ale už se jakýmsi záhadným způsobem otáčí a dostává tam, kam potřebuje.. včera ráno jsem jí normálně našla mimo postel!!!Spinkala s náma, teď máme matrace na zemi, ještě že tak.. prostě se tak nějak v noci přesouvala, ani mě to nezbudilo, že spala na zemi nad našima hlavama na bříšku..
Soanpe, proč jsi zavrhla pneumokoka?My o něm teda přemýšlíme, první dávku bychom dostali v 6. měsících..sice nejsem takový zastánce očkování, je mi jí líto, že to tak malý tělíčko musí snášet, ale nechci zase riskovat.. :unamused:

Marsulinko, tobě se blíží, kdo ví, jestli třeba už nerodíš :grinning:
7. srp 2009 v 10:59  • Odpověz
Ahoj mamuseny, muzu se k vam pridat, je mi cerstvych 26 a mam 3 letou cacoru, bydlime na rozhrani libne a vysocan :wink:
rady bysme nasli kamarady na pokec, prochazky, kafco atd
7. srp 2009 ve 12:34  • Odpověz
Ahooooj Mirunda :wink:
zavrhla jsem ho, protože těch pneumokoků je x mutací a očkování chrání jen proti jednomu druhu.
většinou se očkují děti s rizikem, tzn.když rodiče nebo někdo v rodině trpěl na záněty a infekce středouší a to u nás ani u MP nikdo neměl.
moje dr.mi řikala,že zrovna naočkovala chlapečka proti pneumokoku a stejně chytil jinýho :confounded:
takže mi přijde zbytečný zatěžovat tak malé tělíčko "zbytečnou" vakcínou.
ale když bych šla tak až po 1.roce.je tam mín těch dávek :wink:

já si myslí, že hexa už je dostatečně velký zatížení. v tý hexe nechápu třeba žloutenku B :sweat_smile:
já bych ocenila spíš A, protože ta se přenáší dotekem
B bych očkovala povinně až kolem 10.-14. roku,než zčne člověk sexualně žít a hrozí potencionální nebezpečí nákazy krví, tělesnými tekutinami atd. přece jen po 15.roce se dítě může setkat i s drogama :pensive: :stuck_out_tongue_closed_eyes:, ale u kojenců mi to přijde divný
7. srp 2009 ve 13:13  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.