• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mladé maminky Praha

(Zamčená)
19. března 2011 
Ahojte ,prepacte ze vam sem leziem,ale chystam sa na oddych do prahy,na wellnes a zaujimalo by ma ci neviete poradit kozmeticky salon v blizkosti O2 areny....ideme do hotela Step wellnes a chcem sa objednat skor...je to Malettova 1141 praha 9....ak poradite budem stastna ako blcha....
7. srp 2009 ve 13:38  • Odpověz
ahoj jarko... mmch ve stepu pracuji
7. srp 2009 ve 13:48  • Odpověz
Ahoj Verulik...super....ja zijem v UK a chystam sa tam za relaxom.....je tam kosmetak poblizku?nevies poradit?......uz sa tam velmi tesim,a ty co tam robis?...mozme skocit na kafco spolu.. :wink:
7. srp 2009 ve 14:27  • Odpověz
jarko tak s kosmetakem ti muzu poradit jen tento www.salonimage.cz jinak nevim co by bylo slusneho
jinak ja delam v hotelu terapie masaze,kdovi treba se potkame :wink:
7. srp 2009 ve 14:36  • Odpověz
Super,tak sa aj objednam hned.......a na masaz sa tesim,treba volat do hotelu na objednavku ci staci aj u teba,presny datum viem.....
7. srp 2009 ve 14:51  • Odpověz
jarko staci u me, ted valim do prace, ale pokusim mrknout jestli pisnes, pa zatim se mej
7. srp 2009 v 15:00  • Odpověz
Verulik poslala som ti IP
7. srp 2009 v 15:02  • Odpověz
Andy..zkusím to vysondovat jestli se tam nechystají:wink: kdyžtak bysme se mohly zase domluvit a zajet tam všichni:wink:

miru...ahojík..teda to je šikulá :dizzy_face:
7. srp 2009 ve 21:20  • Odpověz
Pneumokoků je mraky, to jo, ale tak nějak jsme si říkali, že hexy zvládla v naprostý pohodě, tak snad se v pohodě vypořádá i s tímhle.. taky jsem nejdřív říkala,že až v roce, ale dr. říkal, že je to nejlepší před podzimem, že to jich je nejvíc, tak že by nám první dávku dal v těch šesti měsících.. už jsme mohli dát první v měsíci snad společně s hexou, ale to mi přišlo krutý.. :angry:
A co je nejhorší, před necelým půl rokem umřel na pneumokoka syn naší známý.. tak když už takhle někoho znáš, tak je to ještě větší obava.. :frowning2: Sice už byl mnohem starší, už mu bylo -náct, ale stejně..

Jinak zítra jedeme konečně na dovču - nemyslete si hned něco špatnýho - jedeme stanovat :grinning: Ať se Líla učí hned od malička :grinning: Hrozně se těšííím, konečně vypadnu z Prahy, ale co mě štve, že má od pondělka pršet.. tak abychom se nevrátili dřív, páč kdyby propršelo celý dny, tak je to k ničemu, nechci být s Lili ve stanu, ani by tam nevydržela.. Kdyby náhodou tak moc pršelo, tak asi pojedem k nějaký babičce, máme velký výběr, tak snad nás nějaká přijme :grinning:
7. srp 2009 ve 22:24  • Odpověz
http://www.youtube.com/watch?v=M8rSLcgIKvc

http://www.youtube.com/watch?v=GYV4CUQoM8I

holky tady jsou videa ME AMALKY PO RANU:grinning: AMALKA PRALA MAMINCE K DNESNIM NAROZENINAM :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
8. srp 2009 v 09:35  • Odpověz
8. srp 2009 v 09:42  • Odpověz
Miru
přeju hezkou dovču a slušný počasí :wink:

Já se právě na to očkování dost ptala a dokonce tady na koňovi jsou lidi,co maj děti po pneumokovi a objevily se u nich známky autizmu :frowning2: :pensive:
S tím chlapečkem je mi to líto, ale i kdyý je procento úmrtí nebo následků po očkování malé,tak at se rozhodneš tak nebo tak, tak je to vždy 50 na 50. dáš očkování-bude reakce.nedáš-budou komplikace
u hexy se právě očkuje mrtvými kmeny, ale pneumo je živý :confounded:
8. srp 2009 ve 20:55  • Odpověz
pipiii
amálka je divočka.týýý jo. se mrská pěkně :grinning: :grinning: :grinning:
8. srp 2009 ve 20:57  • Odpověz
Ahojte!Tak jsme se dnes vrátili, bylo to báječný, Lilince se pod stanem moc líbilo.. počasí vyšlo, pršelo akorát v noci na dnešek, takže paráda..
Tak já s tím očkováním nevím, ještě nejsme plně rozhodnutí.. musím si o tom přečíst nějaké reference, tak uvidíme..

Pipi - to je krásný.. :slight_smile: Taky se mi takhle hejbalo bříško, když měla Lilinka svůj den :grinning: Hrozně jsem si to užívala.. :dizzy_face:
11. srp 2009 v 19:03  • Odpověz
Ahojte holky, tak po delší odmlce jsem zase tu, koukám, že miru se vrátila z dovči, to je super, že sis to tak krásně užila...........jé taky bych jela, ale já pojedu tak maximálně za chvíli do porodnice, hihi :grinning: , ale už se těším.........

pipiii, to je krásné, jak malá zlobí, to mi přesně dělá Adámek..........., akorát teď jsem byla v pondělí na monitoru a museli jsme ho budit, zlobil celou noc a zrovna spinkal, ale podařilo se, prý mám ukázkový monitor, srdíčko jako zvon. Pak jsem byla ještě na kontrole a všechno je v pořádku, včetně negativního streptokoka, prý jsem ukázková těhule, jen zatím na porod to moc nevypadá :slight_smile:

Jinak jsem zatím u Apolináře moc spokojená...
12. srp 2009 v 09:57  • Odpověz
Ahoj holky!!!
Jdu se na Vas mrknout! Jak se mate?????

Pipii: musim se hned mrknout k Tobe do albika, furt na Tebe myslim, ja myslela, ze uz to miminko budes mit u sebe a ono to je az v rijnu :slight_smile:
Jak se mas? Prosim te a proc mas v profilu to motto vsechno zle je k necemu dobre... ??? Ja nevim, jestli jsi to tam mela, nebo se neco prihodilo?

Tak co je holky u Vas noveho? Soanpe, co mala Sofinka, osm mesicu, to je mazec! To to leti!!!! Nam jsou ted ctyri, chapetet to??? siiiila!
market, co Lukasek??? Ja se jdu mrknout k Vam do albicek :slight_smile:
12. srp 2009 ve 12:26  • Odpověz
Marsulinko, až právě pojedeš do porodnice, tak ti "dovča" končí :grinning:
A máš ještě 2 týdny, tak to neva, že to na porod nevypadá.. to přijde.. u mě to na porod nevypadalo ani po 8 dnech přenášení :grinning: To už bylo hrozný :stuck_out_tongue_closed_eyes: Ale taky to přišlo.. :wink: :dizzy_face:
12. srp 2009 ve 12:45  • Odpověz
Ahoj mamči :slight_smile:

Marsul to má za pár, já bych vrátila tak 7.měsíc :dizzy_face: a pak šestinedělí

Raubi, Eliška má 4měsíce :astonished: edávno se narodila :wink: Zkouknu alba, abych viděla, jak rostete

Mirunda, tak to je super, když stanování Lili zvládla. Já na nějaký velký cestování nebyla,protože jsme od nar.furt tahali s sebou termosku a UM :angry:

Ted už je to lepší.Sofí se nadlábne jogurtem a banánem a konečně začala pít i čaje a vodu.Takže křičím HURÁÁÁÁ!
V sobotu jsme byli v Drážďanech a Sofí byla úplně na větvi z fontán,co jsou na Prager str. to mi málem vylezla z kočáru. Pochpitelně se jí líběj i pejsci a děti, co už chodí.Pokřikuje na ně z kočáru a dělá pá pá.
Všechny děti sedí klidně v kočárech, jen to naše je jak kdyby se s každým zanla :grinning:
Ale co mě štvalo, celej den nechtěla jíst,protože si myslela,že by jí snad při krmení něco uteklo.Takže za celej den snědla jednu přesnídávku :unamused:
Za to v noci to doháněla.
12. srp 2009 ve 14:02  • Odpověz
Ty jo Eliška je veliká :slight_smile:
Koukm, že jste měli vítání občánků
12. srp 2009 ve 14:07  • Odpověz
miru, no jo, dělám si z toho srandu, že pojedu alespoň někam :grinning: . No ještě mám čas, tak jako tak musí mimi z bříška ven :wink:.

stejně to tak rychle všechno uteklo, jak to těhotenství, přišlo mi, jako bych se to nedávno dozvěděla, tak když tu vidím, jak rychle rostou ta miminka.............to se člověk ani neotočí ......... :slight_smile:

no už mi to taky brzy začne.... :grinning:, tak alespoň pak budu chytat rady od zkušených mamin tady

Jinak jsem si dneska koupila ještě nějako kojící podprdu a noční košilku a mám z toho fakt radost :sunglasses:
12. srp 2009 v 15:35  • Odpověz
Ahojky všem,
marsul tobě to fakt letí :slight_smile:

pipi Matýsek mi v břiše taky takhle řádil a byl strašně hodný miminko. Martínek se v břiše moc nehýbal a je to pěkný ukřičený zlobidlo, tak bude třeba Amálka hodnoučká :wink:

Miru to je supr, že vám to vyšlo, já tě obdivuju. Já jsem gaučák, tak si nedokážu pod stanem představit sebe, natož ještě s dětma :grinning:

Raubi Eliška roste jak z vody, je to beruška :dizzy_face:
12. srp 2009 v 16:21  • Odpověz
ahoj holky!
teda muzu Vam rict, ze to je des.....marfuu, ty uz mas taky ty kluky tak velke!!! u Matyska to tak velky rozdil neni, ale u Martinka.... jezis!!! :frowning2:
Snazim si to uzivat, ale ono to stejnak nejde tak jak by clovek chtel... kdyz malou chovam, tak ji furt pusinkuju, cicham tu jeji vonavou a hladouckou plet a snazim se to nejak zapamatovat...
ch jo....
Soanpe: tedy, tak vy takhle vyletite a mala je takova zvedavka, jooo? :grinning: ale je kouzelna...
A pipii, ju, jak ja jsem na ni zvedava! Moc ji to slusi!!
Marsulin: koukam, ze se Ti to blizi! Preji Ti moc stesti a uzij si to! I kdyz muj porord nebyl nic moc, tak na tu dobu tak rada vzpominam!!! tak rada bych to vratila! :slight_smile:
13. srp 2009 v 09:20  • Odpověz
Holky díky, no už aby to bylo, už si připadám taková těžká a neohrabaná.... :grinning: , teď jsem objevila na břiše strie a to i přes usilovné mazání........no holt těhotenství neni procházka růžovym sadem :grinning: , ale ten poklad za to, to je k nezaplacení..........jsme hrozně natěšení..., škoda že to pak tak rychle utíká.

Tak doufám, že když teď Adámek tak řádí taky, tak pak bude hodný miminko, i když moc iluzí si nekladu, jestli bude po mě a manžovi, tak to bude noční řvounek :grinning:
13. srp 2009 v 10:07  • Odpověz
Ahojky Andy :grinning:
dneska má přijít tchýně i když jsem MM prosila, aby nějakou dobu k nám nikoho nebral, ale jí snad nějak vydejchám, hlavně kůli klukům. Nejrači bych odjela na tu dobu pryč, ale MM stropil scénu, že musim bejt doma :frowning2: .

Jinak u nás zatim nic nového. Martínek se otáčí jak vrtulka a když se chce někam hodně dostat, tak válí sudy :grinning: . Jo a zub se zase schoval, tak jsem zvědavá, kdy nás poctí zas svou bolavou návštěvou :rolling_eyes:
13. srp 2009 ve 12:14  • Odpověz
Ahoj holky :slight_smile:

MArti ,držím palce,at to proběhne v klidu.
ju balit.jedeme k mojí segře , večer se vrátíme, ael s tím naším zvířetem je to dosti náročné.
tuhle zbila 3letýho bratrance ,protože ji vadil ve výhledu na televizi.normálně do něj kopala a tahala ho za triko,a by uhnul :grinning: :grinning: :grinning:
13. srp 2009 ve 12:34  • Odpověz
Ahojky holky, tak tchýně nedorazila. Zato Máťa si zlomil ruku :frowning2: Takže mnohem horší varianta :angry:
13. srp 2009 ve 22:08  • Odpověz
Jéééééé marfu, to je mi líto, tak ať se mu to brzy zahojí, to člověka potěší co? :frowning2:
14. srp 2009 v 11:01  • Odpověz
MArsul nejhorší na tom je, že se mu to stalo, tak hloupě. Rozjížděl se na kole a podklouzlo mu a on rukou spadl na jedinej kousek obrudníku široko daleko. Nejdřív sem myslela, že to má jen naražený, ale pak nechtěl ani zmrzku a to Míšu miluje, tak jsem volala MM ten pro nás dorazil. Mezitim k nám přišla taková stará pani a hrozně chtěla pomáhat, nějak mu to prohmatala a hned, že je to zlomený, ale neměl to vůbec oteklý.
Jeli jsme do Thomayerky a tam mu udělali rentgen, já na to koukla "zkušeným okem" :grinning: a konstatovala, že to zlomený neni, pak na to kouk i pan doktor a ten mě vyvedl z omylu a že má skrytou zlomeninu na spodní kosti u loketního kloubu. Má chudák ručičku od prstů až k rameni v sádrový dlaze a v úterý jdeme na přesádrování, ale chtěla bych mu dát tu odlehčenou, protože už ta dlaha je na něj strašně těžká. Nevíte náhodou některá kolik ta odlehčená sádra stojí?

Marsul a jak se cítíš? Je to už dlouhý viď?
14. srp 2009 ve 12:01  • Odpověz
ahoj holky

tak jak se tu všechny máte?

koukám,že i jedna nová duše
marsulinko vítej
16. srp 2009 ve 22:59  • Odpověz
marfu, chudinka malej, tak snad se mu to bude hezky hojit, jinak bohužel nevím, kolik ta odlehčená sádra stojí, nikdy jsem jí neměla, ale prý je to hrozná výhoda, zvlášť pro dítě :slight_smile: . JInak teď ke konci už to utíká pomaleji, člověk je víc nervóznější a čím dál hůř spí, ale to vy znáte :slight_smile:...

Jinak dnes jsem byla na KO a monitoru, tak konečně hezky otevřená, porodní cesty připravené, miminko hezky sestouplé dolů a naléhající hlavičkou úplně na vchod, monitor ukázkový opět, dokonce včetně nějakých kontrakcí, které ale asi ani necítím nebo jsem necítila..., jinak vše v pořádku a pokud do té doby neporodím, tak v pondělí zase na kontrolu :slight_smile:
17. srp 2009 v 10:32  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.