• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mladé maminky Praha

(Zamčená)
19. března 2011 
lener, děkuji :slight_smile:
17. srp 2009 v 10:32  • Odpověz
marsu, jeee tak mooc ti drzim palecky!!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
17. srp 2009 v 11:11  • Odpověz
pipiii, děkuju :slight_smile: , snad už to bude brzy
17. srp 2009 ve 14:18  • Odpověz
hehehe, mimí klepe na dveře :grinning:

marsul, tak at to máš už za sebou :wink:
17. srp 2009 ve 14:50  • Odpověz
marsul

už se těšíš až budeš mít prcka u sebe co?
a kdepak budeš rodit?
17. srp 2009 v 15:14  • Odpověz
Marsul držim palce tobě i Adámkovi ať to co nejlíp zvládnete :slight_smile:

Dneska jdeme na kontrolu a sundání dlahy, tak jsem zvědavá jakou tu sádru bude mít.
18. srp 2009 v 09:08  • Odpověz
marti,co to čtu???
matěj má sádru???
dostali jste tu odlehčenou? držím palce,aby se vš doz´bře zahojilo a srostlo
18. srp 2009 ve 22:48  • Odpověz
Ahojky Andy,
to máme letos léto co? Snad až skončí bude konec i tomuhle :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Odlehčenou sádru mu nedali, doktor tvrdil, že když by sundali dlahu, tak by se zlomenina mohla pohnout a bylo by zle, tak mu to jen přesádrovali. Mě spíš přišlo, že nechtěli mít práci navíc, protože tam včera bylo oprravdu hodně dětí na sádry. No nebudu soudit nejsem doktor :wink: .
Jinak Martínek se nám začíná posunovat po obýváku cožje sranda. zatim se to na bříšku dokolečka, občas se mu podaří posunout a jinak válí sudy. Zatim mu nejde sedět pevně, tak uvidíme kdy se posadí.
A co Sofinka?
19. srp 2009 v 08:03  • Odpověz
Ahoj holky, tak se hlásím, že jsme stálel 2V1 :grinning: , doufám, že už to bude brzy. Dneska jsem vygruntovala celý byt, ale cítím se dobře, tak to moc nevidím.....

Jinak budu rodit u Apolináře lenerko :slight_smile:
19. srp 2009 v 15:09  • Odpověz
MArsul přeju ti at máš už brzy Adámka u sebe :dizzy_face:
20. srp 2009 v 09:38  • Odpověz
marfu, děkuju :slight_smile:
20. srp 2009 v 16:13  • Odpověz
ahoj holky,
marsul, já sotva dejchám v tomhle horku a uklízím jen nutné
ale je fakt, že vloni v září jsme se stihli přestěhovat, vygruntovala jsem barák, ušila závěsy a záclony,vymyslela si sedačku a našla firmu,co mi ji vyrobí
tomu se ríká zahnízdovací syndrom a trpí tím ženy těsně před porodem :grinning:

marti
to je skoda s tou sádrou, ale na druhou stranu by se to mohlo fakt hnout.nevím, nerozumím ortopedii a chirurgii
TAk Martínek se už snaží posouvat po prostoru? Tak ted budeš mít, co dělat :wink:
pokud ty naše robátka jen leží, je to paráda :wink:
Sofí se plazí po celém baráku a včera už málem přelezla práh u dveří na zahradu.jsou stejný jako se dávaj na balkon.
tenhle tejden se začala stavět na kolínka a pohupuje se,takže si maslím,že příští tejden bude lízt :sweat_smile:
dnes mi odstěhovala takovej camping stolek ,kterej mám u žehlicího prkna na složený prádlo .normálně ho odtáhla asi o 1,5m :grinning:
ted tu ještě řádí a kouká s tatkou na atletiku
20. srp 2009 ve 20:51  • Odpověz
Soanpe, jo jo, o té uklízecí mánii jsem taky slyšela, před porodem :grinning: , je to šílený...........
Sofinka je teda šikovná, počkej za chvilinku Vám bude už převracet květináče a další zajímavý věci, aby zjistila co to je :grinning:

Jinak holky, dneska noc hrozná, snesu hodně, ale takhle špatně jsem se nevyspala už dlouho, když pominu věčné noční čůrání, tak pak přišly kontrakce, které ustaly asi po hodině a pak mě začaly brát záda a kyčle a nemohla jsem už usnout, takže dneska jsem jak chodící mrtvola :grinning: , takže dneska ani snad rodit nechci.........hihi
21. srp 2009 v 10:34  • Odpověz
marsul
už i na květináč došlo :confounded:

a ted jí trápí zuby.tenhle tejden jí vylezl 3. a další jsou na cestě
22. srp 2009 v 00:16  • Odpověz
soanpe, no jo musí všechno objevovat :grinning: , to je jasný

jejej zoubky, tak to si užijete...
22. srp 2009 v 17:00  • Odpověz
neboj, však vy brzy taky :grinning: :grinning: :grinning:
23. srp 2009 v 19:13  • Odpověz
23. srp 2009 v 19:51  • Odpověz
Ahojky holky, tak my jsme dneska bli s marínkem konečně na první Hexe, konečně :slight_smile:
24. srp 2009 v 15:27  • Odpověz
POZOOOR

marsulinka je maminka :wink:
dnes v osm ráno se jí narodil zdravý kluk Adámek. Měří 49cm a váží 3,47kg a všichni jsou v pořádku.
25. srp 2009 ve 22:05  • Odpověz
Ahoj holky tak k vám jen nakukuju a rovnou gratuluju k Adámkovi :slight_smile: :slight_smile:
Já už se těším na synovečka,svoje druhý ještě nechci,si to nejprv vyzkouším jestly bych zvládala byť na chvilku pohlídat :sweat_smile:
Marfu,chudák Máťa :frowning2:
Andy,ty jo když sem ,ale viděla Sofi v tom kočárku,tak sem spíš čekala,že vstane a dojde mi naproti :sweat_smile:
25. srp 2009 ve 23:13  • Odpověz
marsulinko moooocccccccccc GRATULUUUUUUUUUJIIIIIIIII! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Adamek ma krasne miry:slight_smile: :dizzy_face: :dizzy_face:
25. srp 2009 ve 23:14  • Odpověz
Veliká gratulace Marsulince k Adámkovi :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
26. srp 2009 ve 12:11  • Odpověz
leni, já jsem ráda, že ještě nechodí.už jen to plazení a lezení atd. je pro mě fuška :grinning:
26. srp 2009 ve 23:53  • Odpověz
Ahojky holky, tak máme konečně prořízlej první zoubek. Za chvilku nám bude 7 měsíců :astonished: to uteklo jak voda :grinning:

Andy koukala jsem do albíčka a Sofinka je fakt skvělá jak stojí v postýlce a okusuje jí. Náš Matýsek takhle taky okusoval postýlku až jí celou okousal a ještě okusoval rohy u peřinek :grinning:
27. srp 2009 v 08:40  • Odpověz
Holky, hlásím, že si SOfí včera stoupal v postýlce.
přišla jsem do ložnice a klečela.jak mě viděla,tak si stoupla a zatleskala si :astonished: :grinning: :grinning: :grinning:
každý den máme vysypanou jinou kytku, šuplíky jsem musela přelepit izolepou, vylejzá mi na zahradu,schovává se pod cestovní postýlku vysokou cca 20cm :fearful: a neustále žužlá ponožku :grinning:

marti
letí to , co ? sofí bude mít v neděli 3/4 roku :cry:
kde je to miniaturní miminečko, co se furt tulilo???
jo dnes se připlazila pomazlit, ale jen kvůli tomu,že měla prikaděnou plínu, body i kalhoty. nějak jí nesedla švestka :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
28. srp 2009 v 17:00  • Odpověz
Andy, tak u nás už to taky začíná. Martínek si včera skoro sednul, ale pak už to neudělal, tak jsem zvědavá jak dlouho ještě vydrží ležet. U nás jsou vysypaný proutěný košíčky na který dosáhne a pořád nenápadně zkouší tátovu elektroniku, kterýmu z toho rostou vlasy :grinning:

Jojo letí to, ale já to ani, tak nepozoruju na tom malym jako na velkym. Zítra jdeme poprvé do školy a já mám žaludeční neurozu už teď :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: . Normálně začínám mít strach jako kdybych do tý školy šla já. A to jsem ještě nedávno byla za drsnou, že se nic neděje :grinning:

Gratuluju Sofi ke třičtvrtě roku :dizzy_face: :dizzy_face: , Martínkovi bude za týden 7M :dizzy_face:
31. srp 2009 v 07:54  • Odpověz
Ahoj holky,

tak prvně velká gratulace marsulince k Adámkovi :dizzy_face: :dizzy_face: .

Marti, tobě nebo spíš Martínkovi k zoubku. To my ještě nemáme žádnej, ale už je tři dny dost nevrlej a včera měl i teplotu, dneska jsem mu musela už dát čípek, tak snad mu ten zoubek už vykoukne a bude na chvíli klid.
Snad ta teplota bude k těm zoubkům.

Andy to je Sofinka opravdu dost šikovná. :slight_smile:

Lukášek se plazí o 106, už se tedy zvedá i na čtyři, ale nějak se mu nechce po těch kolínkách.

O prázdninách jsme zjistili, že je to vodní živel, tak už se těšíme na další plavání, které nás čeká ve čtvrtek.
31. srp 2009 ve 20:14  • Odpověz
Ahojky Markét,
tak to je Lukýsek šikulka, on bude kliďoch což buď ráda. Já už musim pořád kontrolovat, aby něco nevysypal atd. už u nás začíná být veselo. Zítra jde Máťa prvně do školy a moc se těší, tak doufám, že bude učitelka rozumná a nezkazí mu pevní dojem. No začínám být norvozní :grinning: .
31. srp 2009 ve 20:56  • Odpověz
Marti, tak jaký byl první školní den pro Matýska!!
1. zář 2009 v 16:58  • Odpověz
Ahojky Markét, teprve teď jsem se dostala k PC a ještě budu mít spoustu práce s přípravou. Bylo to super, ale jsem úplně hotová :grinning: .
Zítra písnu víc.
1. zář 2009 ve 20:41  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.