• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mladé maminky Praha

(Zamčená)
19. března 2011 
ahoj holky,
díky za gratulace :slight_smile:

ty jo tak tu máme školáka, jak to Martínek zvládnul? 1.den ve škole, to je velká životní změna

markét, tak prdolka s e ti plazí.je to sranda s nima, co?

Viděly jste Adámka od marsulinky?
Ten je hezounkej. Normálně jí závidím ,že má mini pidi miminko :sweat_smile:

Sofí má za sebou uknouranej den. asi jí lezou jedničky a dvojky nahoře.celej den jen polehává,tulí se ,brečí, nepapá, nepije :cry: za celej den měla púl plátku eidamu s chlebíkem o rozměru asi 2x3cm, asi 400ml mlíka , 100ml vody a asi 10 piškotů
u oběda neotevřela ani pusinu. tak jí masírujeme dásně gelíkem a tím kartáčkem,co se nasazuje na prst.nejdřívnechtěla, ale pak zjistila,že to pomáhá.
okusuje kde co.
nechtěla , nebo spíš nemohla usnout.pořád si stoupala v postýlce a a brečela únavou.usnula až před 22.00 hod.
ach jo, je mi jí líto :frowning2:
3. zář 2009 v 00:12  • Odpověz
Ahojky, tak Matýsek to ve škole zatim zvládá super. Ještě se teda nic neučili, ale moc se mu tam líbí. První den byl bezva i pro rodiče.
Zítra mu sundaj sádru, tak doufám, že to bude mít v pořádku.
Martínek si už občas kleká na kolínka, ale většinou, když se vzteká :grinning: . Jednou už si skoro sednul, ale od tý doby to už neudělal
Andy až se Sofi zoubky vyklubaj, tak se jí uleví, budu držet palce ať je to co nejdřív :slight_smile:
Marsu Adámek je krásný miminko :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
3. zář 2009 v 08:25  • Odpověz
Ahojky holky,

tak hlásím, že Adámek je pěkná násoska, pěkně nám příbývá........ :grinning: hihi, vždycky tak hltá, jako by mu to měl někdo vypít, jinak až na jednu noc, kdy plakal kvůli prdíkům, je hrozně hodnej.......v noci se většinou zbudí akorát na kojení a pak zase hned usne.......Na prdíky jsem koupila kapičky Sab simplex, tak uvidíme......., zatím to nemá tak hrozné.

Jinak všem moc děkujeme za gratulace a pochvaly, průběžně se snažím doplňovat fotečky......., nemůžeme se na malýho vynadívat :grinning: , tak fotíme pořád, přeci jen dneska je mu 14 dní, teprve a já mám pocit, že to tak letí..., tak hrozně se každý den mění, no je to zlatíčko. Manžel je z něj taky uplně hotovej, pořád by ho jen choval a kontroloval :grinning:

soanpe, to je malá teda šikulka :wink:, že už se staví, no s těma zoubkama už je to horší, ale nás to pak taky čeká....

marfuu, to je fajn, že už Matýskovi sundají sádru....a že se mu líbí be škole, to ráda slyším
8. zář 2009 v 11:45  • Odpověz
Jinak co se týče porodu, tak jsem ho popisovala v tématu Porodnice Apolinář, tak můžete juknout. Proběhlo to všechno výborně, ve 2:15 mě přijali v porodnici a v 7:42 byl malej na světě, personál naprosto úžasnej a milej a vše šlo opravdu hladce, manžel byl celou dobu se mnou mimo té hodinky, kdy byl klystýr a tak, takže to bylo moc fajn...........
8. zář 2009 v 11:47  • Odpověz
Ahoj devcata!
Taaak, nejprve grauluji marsu k tomu krasnemu stvoreni, je krasavec ten maly uzlicek!!!!
At Vam dela jen radost!

Soanpe: tak drzim palecky k bezbolestnemu vyklubani zoubku! A gratuluji k pokrokum! .-)
to je hrozne, kdyz se deti takhle tuli, kdyz je neco boli :frowning2: to je pak maminka bezradna, cooo?
:cry:

Pipiii:sla jsem se hlavne mrknout, jak na tom jsi a tedaaa, ja mam uplne husi kuzi po celem tele, jak koukam na fotecky! Moc Ti to slusi, mas teda pupik ohromnej, strasne jsi narostla (brisko) a taky uz je krasne dole, treba se i mala ukaze drive :slight_smile: nooo, moc na Tebe myslim a uz se tesim az mala bude venku a das sem hned foto :slight_smile:

Market: teda malej je krasnej chlapik.... ty fotky v kocarku jsou super!! :slight_smile:

Marfuuu: a co vy, jak se mate?
8. zář 2009 ve 22:26  • Odpověz
marsulinka

moc velká gratulace k Adámkovi :slight_smile:
to je super,že jsi měla rychlý porod
mě kačka potrápila skoro 13h,ale stálo to za to
taky jsem měla manžela u porodu

je to šílený,jak to všechno letí
kačka už chodí do školky
v únoru druhý mimčo

a jak zvládáš šestinedělí?
8. zář 2009 ve 22:50  • Odpověz
pipiii

taky jsme koukala na tvoje albíčko
moc krásný fotky :wink:
koukám,že už to máš za 5neděl

jak už se na tu vaší princezničku těšíte?
a jak se cítíš?
8. zář 2009 ve 22:53  • Odpověz
Holky všichni včetně Adámka děkujeme :slight_smile:

lenerka, Musím říct, že zvládám to šestinedělí zatím dobře, až na občasné prdíky je malý zlatíčko. Každý den sleduju ty pokroky a jak roste, je to neuvěřitelné, jak se vyvíjí. Teď si tu zrovna brouká v lehátku :wink: a za chvilku se bude budit na kojení. Pěkně nám přibývá. V úterý jdeme zase na kontrolu, tak jsem zvědavá, kolik nám váha zase ukáže, protože za 4 dny nám minulý týden přibral 170gramů, nejradši by furt bumbal.

Pipii, tobě už se to taky krátí, fotečky jsou moc hezké :wink:
9. zář 2009 ve 12:26  • Odpověz
Zdravím vás holky :slight_smile:
Hlásím, že Sofí právě prodělává svou první chorobu :frowning2: zkolila jí 6.nemoc, ale už má na těle vyrážku, takže je na ústupu.JUPÍÍÍÍ :wink:

marsulinka je v sedmém nebi, co :dizzy_face: hlavně, že Adámek nezlobí

raubi už má velkou slečnu.Ty jo Elišce táhne na 5měsíců :astonished: to letí

lenerka se už zakulacuje.mám pravdu? mimochodem ,kdy bude podzimní burza? :wink:

Markét ta se tu neukázala delší dobu

a co ty Marti? Co Matějova ručička?
9. zář 2009 ve 12:54  • Odpověz
Ahojky holky,

jj, dlouho jsem tu nebyla, o prázdninách jsme byli hodně na chatě a teď je krásně, tak jsme furt venku.

Jinak se nám blíží velká oslava, Lukáškovi bude rok!!! Toto ale uteklo.

Byli jsme na neurologii, protože nám stále neleze, pouze se plazí (ale už se začal stavět na čtyři) a bylo nám řečeno, že to jeho zpoždění může být způsobené vysokým tlakem a otokama v těhotenství. Je to mazec, co může ty broučky poznamenat.
Jinak paní doktorka konstatovala, že je to velkej šikula, protože umí dost věcí, které dětičky v jeho věku ještě neumí. Prostě máme doma půlročního opozdilce. Jooo a zuby taky ještě nemáme, tak je to stále bezzubec. :grinning:
9. zář 2009 v 19:24  • Odpověz
Ahoj Andy

tak dneska jsme byla v ZOO
a samá těhulka
ale na mě to zatím moc není vidět
přibrala jsem zatím jen 3kg
nemám nějaký speciální chutě

ale za chvíli už budu v půlce
o burze nevím nějak to nesleduji,mám plno věcí na kačku po ségřiný sousedce
9. zář 2009 ve 21:18  • Odpověz
marsulinka

tak to je dobře,že ti Adámek baští
a dobře přibírá

no kačce začly prdíky po 14dnech
a skončily po 4měsíci
a jak chudák plakala,tak jsem si myslela,že má hlad
a pořád jsme jí kojila a ono se to v ní hromadilo a bolelo bříško
pak jak se začla hýbat,prdět a krkat :grinning: tak bylo po starostech

pro mě 6nedělí taky bylo docela dobrý
žádný depky slzy
jen trošku zánět v prsu,ale dalo se to
9. zář 2009 ve 21:20  • Odpověz
Ahojky holky,
tak my už vesele chodíme do školy a Máťa je moc šikovnej. Zatim samý jedničky a hvězdičky. Občas je mu smutno a do školy se mu nechce, ale on je mámina sukně, tak se ani nedivim :slight_smile:
Sádru má sundanou, ale nějak se mi ta ruka nelíbí, tak tam zítra jdu pro jistotu na KO.
Martínek už se vesele plazí a občas se udrží i na kolínkách. Luky, když se palzí, tak říká, že vypadá jak voják :grinning: Má druhej zoubek a za 14 dní jdeme na kyčla, tak doufám, že už budeme mít jadýrka.

Marsulinka Adámek je sladký miminko. Užívej si to uteče to jak voda.

Raubir co Eliška ta už taky umí spoustu věcí co?

Markét uvidíš, že Luky začne chodit stejně jako Martin jak jsem ti to řikala. Ty spolu ještě budou lumpačit :grinning:

Andy to je dobře, že máte 6.nemoc na ústupu. Znám jak je mamince, když je dítko nemocný a ty mu nemůžeš ijak pomoct :frowning2: .

Lener já taky s Máťou ani snad nevěděla, že nějaký 6-ti nedělí je. Zato Martin mi to vynadradil :grinning:
10. zář 2009 v 09:33  • Odpověz
ahojik, holky.... jsem zpet z kontroly a jsem zpatky v Praze:grinning::grinning::grinning:

manzilek me vezl do jablonce, ze tam mozna radsi zustanu. tak a ted ke kontrole, nataceli jsme monitor a Amálka nam chrapala:grinning: nakonec se probudila a deloha je hodne citliva s kontrakcema..no u me nic noveho, ze?:grinning: tak potom jsme sli k doktorce a rekla jsme ji ze se ted posledni 4 dny necitim vubec dobre, ze citim ze je mala nejak hodne dole, ze mam poslicky atd. Skocila jsem na kozu a vse se potvrdilo, malinka ma hlavicku v male panvi, cipek uz zandy nemam ale drzi u sebe:grinning: CS 7(nechala jsme si konecne rict moje skore,ona ho jinak nerika:grinning:) :grinning: amalka tlaci jak blazen dolu a chce ven, bylo mi receno: Miso, vydrz tyden a muzes rodit:grinning: na UTZ jsme krasne videla, jak je hlavicka hodne dole, nechala jsme si ji konecne zvazit a ted vazime kolem 2500-2600g, takze uz je to krasny:slight_smile: no poslala me domu, mam hodne odpocivat a setrit se a KO za tyden, snad na ni jeste dorazim:slight_smile:
11. zář 2009 v 11:46  • Odpověz
aho holky, tak zrovna chovám malýho, má nějaké bolení bříška, ale nepláče, kouká tu na mě a cumlá dudlík :slight_smile:

andy,tak at jste brzy uplně zdraví :slight_smile:

pipii, tak třeba už tu malá bude za chvilinku,takdržim palečky a odpočívej :slight_smile:
11. zář 2009 ve 13:11  • Odpověz
Holky, jinak Vám přeju krásný víkend, my jedeme s malým do Severních Čech....TAk se opatrujte, ozvu se po víkendu Papa
11. zář 2009 ve 13:23  • Odpověz
Ahoj holky.
V pátek, cestou na Tendence 2009,
jsem potkalal mišku s vivinkou.vivinka je už velká slečna a prej běhá s chodítkem a tlačí si ho před sebou :slight_smile:

Sofí jsem na výstavě koupila nábytek do pokojíku www.modlife.cz 4ku oranžovou a zelenou a 6 oranžovou.
Ukecala jsem je, aby mi prodali exponáty a mám je za půlku :sunglasses:
Sofí si s tím vyhraje.podlejzá to chodí kolem.super je,že když to pomaluje,tak se to umeje cifem.můžu jí to v létě dát i na zahradu, různě sestavovat a když bude ve škole a potřebovat jiný nábytek, tak se tohle rozloží a sukladní v krabici.
jsem z toho nadšená a všude to vychvaluju :grinning: :grinning: :grinning:
15. zář 2009 v 19:34  • Odpověz
ahoj Andy

škoda,že už sem Miša nechodí
psala jsem jí i do IP
17. zář 2009 ve 21:55  • Odpověz
pipiii

tak 2,6kg je na holčičku super
oni jsou drobnější,ale stejnak by bylo lepší být u maminky co nejdéle,ale u tebe to vypadá,že udeš asi rodit každým dnem co?

myslíš si,že to do toho Jablonce stihnete?
17. zář 2009 ve 21:57  • Odpověz
Ahoj holky, tak v úterý jsme byli na kontrole a Adámek už má 3840gramů, tak z nás měla paní doktorka radost.

Dneska se zase chystáme na víkend pryč z Prahy, u našich se koná velká oslava na počest Adámka, tak se tam jedeme juknout :slight_smile:

soanpe, nábytek je super :wink: , to se malá vyblbne...

pipii a co ty? Jak se cítíš? :slight_smile:
18. zář 2009 ve 13:02  • Odpověz
Ahoj holky

Adámek roste jako z vody :wink: Marsul, je supe, že ten nábytek je variabilní a dá se zněj stavět víc modelů. Předevčírem jsme ho měli venku a Sofí měla prolejzačku :grinning:

Ty jo, ona by už tááák chodila,zatím se jen tak plácá kolem stolu, židlí atd. Já jsem na prášky, protože všude vidím potencionální nebezpečí :unamused: Už jsme zatarasili i krb.Máme na něm mramorovou desku a kdyby na ní SOfí spadla, tak nechci ani myslet,jak by to dopadlo
Za dva měsíce budeme slavit rok :astonished: vůbec nechápu, jak rychle to letí :frowning2:
šestou nemoc máme už tejden pryč, ale zase zuby :confounded: věčný boj.

Pipiii, jak je? Jste holky ještě 2v1?
18. zář 2009 ve 22:09  • Odpověz
Juu, Adamek ma stejnou vahu, jako my porodni :slight_smile:

Soanpe: ten nabytek vypada moc dobre, snad si na nej vzpomenu, az budu zarizovat pokojicek :slight_smile:
At se zoubky rychle a bezbolestne vyklubou :frowning2:

Pipii, tak cooo??? :slight_smile: Ja uz mam takove tuseni, ze uz mas malou u sebe..
¨
20. zář 2009 ve 22:19  • Odpověz
ahojik holky...stale 2v1:grinning: vypada to ze si to mala rozmyslela:grinning: a me to uz silne nebavi:grinning: ode dneska jsem presidlena u nasich v Jablonci, takze to mam do porodky kousicek, tak uvidime:grinning: treba se ji zachce ven:slight_smile:
24. zář 2009 ve 23:40  • Odpověz
jinak zitra mam KO takze budu vedet vice:slight_smile: papa
24. zář 2009 ve 23:40  • Odpověz
Ahoj holky, opět po delší době vás všechny zdravím.
Moc se sem už nedostanu, protože Lukášek moc přes den už nespí a tak si hrajeme nebo jsme venku.

Jinak jsme oslavili první narozeniny a bylo to mooooc krásné.

Pipii držím palečky, ať to přijde co nejdříve a máš svoji Amálku v náručí.

Lenerko, ty už jseš koukám taky v půlce, ježiš to tak strašně utíká. :confused:
28. zář 2009 v 11:55  • Odpověz
ahoj Pipiii

a budeš mít manžela u porodu?
a jak se cítíš?a jak vyvádí malá v bříšku?
kačka už se na konci moc nechrula neměla chuděrka místo
pořád měla škytavku :grinning:
a hlavně pro mě byly noci šílený už jsem nevěděla ,jak si mám lehnout
ale máš ještě 2týdny to zvládneš :wink:
a kolik jsi přibrala?
28. zář 2009 ve 22:24  • Odpověz
ahoj lessi

jo jo letí to letí
30.9.snad budeme vědět co to bude
a snad bude vše v pořádku
jdeme na ten velký ultrazvuk :wink:
28. zář 2009 ve 22:25  • Odpověz
ahojik, stale jsem kindervajicko 2v1:grinning: malinka ma uz pres 3kg:grinning: bude docela velika:grinning:

lener, mam ted kontrakce kazdy den, ale vzdy odezni, uz toho mam plny zuby, nemuzu uz poradne chodit, mam zada v haji, strasny bolesti v podbrisku, na cipku..uz me to fakt nebavi:grinning: Uz jsem u nasich v Jablonci, rodim tady, manzel je v Praze, ale je tu za hodku, zitra sem ale prijizdi za mnou a bude tu do nedele:slight_smile: v pa a v so ma tady v Liberci skolu, tak tu bude u nasich spat:slight_smile: a urcite jde k porodu, spis jestli to stihne:grinning:
30. zář 2009 v 11:45  • Odpověz
Ahoj holky,

pipiii, tak držím palečky, mě taky strašili, že to bude dřív....., že jsem krásně připravená a otevřená a pak jsem se bála, abych nepřenášela, ale nakonec to bylo 3 dny před termínem :wink: Kontrakce jsem taky měla, asi týden předem....a pak když přišly ty pravé, tak jsem si říkala, ještě vydržim doma....a nakonec jsme jeli do porodky a už to bylo ono....... :slight_smile:

lener, držím palečky na ultrazvuku.. :slight_smile:

Já si tu teď povídám s Adámkem a chrastím na něj řechtačkou, to se mu hrozně líbí, už to hezky pozoruje... :slight_smile:
a dokonce už začíná koníkovat, jednu fotku mám v albíčku
30. zář 2009 ve 12:47  • Odpověz
pipiii

neboj stihne to
přece si to nenechá ujít
takový zážitek :wink:

jak jsi přišla na Amálku?
já taky řeším holčičí jméno
dneska mě řekl ana ultrazvuku,že to bude holka
byla jsem si 100%jistá,že to bude kluk Davídek
teď v tom mám hokej :grinning:
30. zář 2009 ve 22:39  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.