• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mladé maminky Praha

(Zamčená)
19. března 2011 
marsulinka

to to letí
Adámkovi už je měsíc :wink:
myslíš,že mu pak nebude vadit,že má svátek a vánoce v jeden den?

já mám kámošku Evu a docela jí to štvalo
dárky dostávala ráno a pak večer
a myslela si ,že je ošizená

já řeším holčičí jména
jestli natálku ta je 21.12 to se jí taky pomstím
nebo Nikolku ta je v listopadu to je ok
nebo Hanku neo Annu nebo Aničku
prostě nevím :sweat_smile:
30. zář 2009 ve 22:42  • Odpověz
Lener, me Amálie proste padla do oka tady nekde na konikovi, ted se zacala docela davat, myslela jsme ze u manzela neprojde a jemu se to moc libilo, ale mysleli jsme si ze to bude na 100% kluk:grinning: Daniel:grinning: takze do nejakyho 18tt jsme brisku rikali Danecek:grinning: a tobe mooooc gratuluji k holcicce:slight_smile:
1. říj 2009 v 11:18  • Odpověz
pipiii

děkuji
a jak je dneska tobě?co malá?ještě jsi pohromadě?
my taky říkali mimču brácha Davídek Davča

ale Amálka není v českém kalendáři nebo jo?
1. říj 2009 v 11:48  • Odpověz
ahoj lener, tak KO za mnou, jsme otevrena na 2 prsty, vypada to k porodu atd... ale neresim, to mi rikaji uz vice jak mesic. Ted mi jenom neni moc dobre, ale zitra jedu asi do Prahy s milackem a vratim se do Jablonce ve stredu, uz nema co na sebe a tak bych doma poprala:slight_smile: Dyztak porodim na dalnici:grinning:

Amálie je v ceskem kalendari:slight_smile: 10.7. spolecne s Libusi:slight_smile: :dizzy_face: :dizzy_face:
3. říj 2009 v 08:58  • Odpověz
tak kde pak jsi pipiii?
neporodila jsi náhodou?
5. říj 2009 ve 22:59  • Odpověz
jejda,tady se konečně debatuje a já chybím :wink:
dnes jsem potkala Lenku.Klaudinka je už velká slečna.

Hurá, mám pro Sofí dárek k narozkám http://www.modroocko.cz/zbozi/3980/Geomag---Geobaby-Farm-Large--19-dilku.htm
koupila jsme ji na výstavě hraček za 550,- :sunglasses:
6. říj 2009 v 00:35  • Odpověz
Ahojky holky,
já zas po dlouhý době nakoukla a tady nikde nikdo.
Martínek je už velkej kluk už sedíme, plazíme (občas i lezeme), klekáme si a stoupáme. Snaží se udělat krok, když stojí, ale to mu ještě nejde a tak potom křičí ať ho někdo posadí už totiž spadnul a tak se bojí. No je s nim sranda.
Říká táta a bába což si myslim, že je máma, ale je to jen můj pocit :grinning:
Matýsek chodí do školy a jde mu to, teď je nemocnej, tak se musíme učit doma, ale neni to tak strašný zatim.

A co vy holky všechny co vaše ratolesti a pokroky? :slight_smile:
9. říj 2009 ve 21:19  • Odpověz
Cauky
Marfuuu: tak to je super, tomoc gratuluju, mas kluky sikovne!!! .-)

Tak co, uz ma Pipiii svou Amalku u sebe? Furt na ni myslim!!!

No, nase Eliska ma dneska pul roku, des bes! A uz taky rika, mama, (to uz teda rika dlouho, asi mesic) ale uz rekla, tata i baba a pa, pa, i kdyz asi nevi co to je, ale opakuje... :slight_smile:
Vcera jsme udelaly prvni naznak sedu- jako ze jsem si ji opirala a rovnala jsem pod ni deku a ona furt sedela, sama.. tak jsem cumela jak puk... :slight_smile:

Tak co, u vas noveho? Sem skoro nikdo nechodi.... :unamused:
10. říj 2009 ve 23:04  • Odpověz
no nějak to tu zamrzlo co?
no teď začne zima,tak snad sem zas budeme chodit
my byly pořád venku
a teď máme lítačku na MHD tak jezdíme
kačka je nadšená

v týdnu jsme byly v ZOO a super
jinak mimčo roste
já pěkně tloustnu :grinning:
a trošku bolí žíly

kačka zlobí v normálu
ale nejvíce mě točí,jakej je lenoch
vůbec se nechce oblíkat!!!!!ani obouvat
marfu jak se to Matěj naučil?
11. říj 2009 v 10:11  • Odpověz
Ahojky,

ZAPOMNĚLA JSEM NAPSAT,ŽE PIPIII MÁ AMÁLKU :slight_smile:

9.10. ve 12.04 přišlqa na svět s 3350g a 49cm :dizzy_face:

marfu, gratuluji k pokrokům

Sofí řádí jako černá ruka. Ráno ve 4 se postaví v postýlce a řve ťaťa pápá, hele baba...
když přítel seká trávu ,tak stojí u balkonovek a řve ťaťa hele brrr
ale aby řekla máma, tak to nééé
ale zase mi dává úúúžasný francouzáky :grinning: :grinning: :grinning:

jo a po 6.nemoci, kterou prodělala před měsícem, má stále nějaký podrážděný střeva, takže jsem s ní byla u dr.mám jí dávat mlíko bez laktozy, ale po prvním loku se jí zved žaludek a bylo po pití :cry: tři dny jí budu trápit.nemám jí dávat ani mléčný výrobky.tak jsem zvědavá,jak to zvládneme.
chděra má průjem.nasadila jsem ji rýžovo-mrkvovou dietu,tak už nekaká 8x denně :sweat_smile:
12. říj 2009 v 18:30  • Odpověz
raubi,my když si přivezli Sofí domů, zak jsme ji přebalovali a celý vykulený jsme nad ní stáli a najednou z ní vypadlo zřetelné ACH JO :astonished: :grinning: :grinning: :grinning:
To jí bylo asi 10dní :grinning: chuděra si povzdechla,jak má neschopné rodiče :sweat_smile:
12. říj 2009 ve 23:50  • Odpověz
jééé pipi veliká gratulaceeeee :dizzy_face: škoda, že ne o den dřív, to mám narozky :grinning:
12. říj 2009 ve 23:57  • Odpověz
tak to je dobře,že Pipiii to už má za sebou
a má Amálku u sebe
snad se tu brzy objeví a podělí se o dojmy a zážitky :wink:
13. říj 2009 ve 21:25  • Odpověz
ahojik, tak popis porodu je treba tady:slight_smile:

http://www.modrykonik.cz/forum/show.php?vThreadID=98366&vOffset=19020&vGroupOffset=40&vGotoLast=1#end

a fotecky mam v albicku:slight_smile:

holky ja ted nemam na nic cas:grinning::grinning::grinning: jsem dolst unavena a porad je spousty veci ve kterych se musim zorientovat:grinning::grinning::grinning:
13. říj 2009 ve 22:18  • Odpověz
Ahoj holky,

pipii velká gratulace k Amálce. Je krásná.

Lenerko, tobě se to taky blíží kvapem. My začneme zkoušet druhé mimčo příští rok.

Jinak Lukášek je každým týdnem šikovnější a šikovnější. Leze o stošest, stoupá si na kolínka (na nožičky zatím jenom v postýlce) okolo nábytku a všechno musí prozkoumávat. :slight_smile: Hrozně rád se sám češe.

Marti, musíme se zase nějak domluvit a někam vyrazit. Jsem zvědavá na ty tvoje šikovný kluky. Martínek musí být už taky zase o kus velký chlapák. :wink:
14. říj 2009 ve 12:14  • Odpověz
Ahoj holky,

pipii moc gratuluji k Amálce, je kouzelná......., tak hodně zdravíčka a štěstíčka přeji oběma :wink: a ať doma hezky zvládáte

Adámek už má skoro 5kg, hrozně to letí.........., už se krásně směje a začíná si hrát s hračkama na hrazdičce :wink:
14. říj 2009 ve 12:38  • Odpověz
pipiii

Amálka je krásná
konečně šťastná rodinka co?
no na začátku je ot záhul ,ale pak už je to jen a jen krásný

hodně štěstí ať je malá zdravá a netrápí jí prdíky
jestli máš hodně mlíka,tak bacha na záněty
hlavně odstříkávat
14. říj 2009 ve 22:40  • Odpověz
marsulinko

tak to už je Adámek obřík
kačka má 14kg :grinning:
14. říj 2009 ve 22:41  • Odpověz
halo, halo.... kde to vázne?
25. říj 2009 ve 22:49  • Odpověz
jo jo tady to chcíplo :grinning:
26. říj 2009 v 11:17  • Odpověz
a totálně
:confounded:
1. lis 2009 v 10:02  • Odpověz
a kam jsi zmizela ty?
je to škoda,musíme to tady zase rozjet!!!!
2. lis 2009 ve 21:14  • Odpověz
holky me je v Praze smutno, mam kojici depku ze tu nikoho neznam atd:frowning2: chjooo, 1.12 se sethujeme do Reporyji, bude nekdo bydlet blizko??? :frowning2:
3. lis 2009 v 15:26  • Odpověz
bohužel my jsme z Prahy 9
jak kojící depku?
a jak holky spolu válčíte?má Amálka prdíky nebo je v pohodě?
a jak ti spí v noci?

koukala jsme na vaše stánky ve snažilkách
už vás tam dost porodilo super :wink:
3. lis 2009 ve 22:36  • Odpověz
Ahojky holky,
tak co jak se všechny máte?
Martínek už chodí kolem nábytku a dneska se i na vteřinu pustil a stál sám, no koukám na něj jak zjara a možná bude na vánoce sám chodit.
Matýskovi jsem byla včera na třídní schůzce a byla jsem moc překvapená, protože ho pani učitelka moc chválila jak je šikovnej a chytrej no prostě se rozplívala ani nevim pokom to ten kluk má :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
Markét my teď nikam nesmíme byli jsme v nemocnici a Martínek má poruchu imunity, tak teď nemáme chodit ani ven, ale až bude lepší, tak se určo ozvu a někam zajdem. Co Lukášek to už je taky pěknej rošťák co?
Andy taky písni co Sofinka jsem zvědavá, ta už určo chodí viď?
Teď sem budu chodit častějc, tak se snad přidáte?

A vy ostatní holky taky napište covaši prcoušci jak jsou šikovní. :slight_smile:
4. lis 2009 ve 22:26  • Odpověz
ahoj marfu

tak chudák kačka dneska dostala ATB na 10dní
kašle už od srpna,ale teď jí to vlezlo na průdušky
tak snad bude brzy fit

dneska je tak krásně a my musíme sedět doma :frowning2:
jinak pupík mě roste
ta naše divoška v břichu pěkně řádí
a stále jsme se nerozhodly pro jméno
máme x favoritů:
Janička Nikolka Kristýnka

Kačka je pěknej paličák,ale taky umí být hodná
jen docela bojujeme s oblékáním je lenoška
ale po boji už se trošku snaží
jen nechce pochopit ponožky a punčochy
jak jste to zvládli s matějem?
a v kolika se naučil si zavazovat tkaničky u bot?
5. lis 2009 ve 12:33  • Odpověz
Lener, tak to je sranda mám doma dva kluky a vždycky jsem si říkala, že s holčičkama je to určitě jednodušší a jak vidim tam nee. Máťa se sám oblíká až něco mezi 3-4 rokem, ale punčochy až poslední rok jo a tkaničky si nezaváže dodnes má špatnou jemnou motoriku a navíc u ničeho nevydrží, tak to vždy vzdal a já kupuju boty na sucháč nebo na zip, tak jsem se s tim naučila žít a věřim, že až to bude potřebovat třeba ke sportu, tak se to rád a rychle naučí.

Jinak chudák Kačenka, že musí brát antibiotika. Já byla přes víkend s martínkem v nemocnici, protože mu vyskočily teploty přes 40 a tak divně sebou škubal, ale jen chvilku, tak sinás tam nechali na pozorování a teď už je dobrej ani teplotu nemá, tak nevim z čeho to bylo, ještě nám budou dělat testy na cystickou fybrozu, jak má pořád od narození ty ošklivý rýmy, tak doufám, že bude vše ok.

Jo dneska jsem pekla první cukrový. Dělalajsem perníčky, ale já trdlo zapomněla, že musim udělat jen max. polovinu těsta z receptu, že je toho moc a tak budu péct ještě, dlouho a pak to musimudat po příbuznejch :grinning: :grinning: :grinning: , ale myslim, že to nikomu nebude vadit jsou opravdu moc dobrý a hned měkký.

Ty budeš mít taky únorňátko jako je Martínek, tak držim palečky ať se vám brzy podaří vybrat to nej jméno. :wink:
5. lis 2009 ve 13:23  • Odpověz
tak to jsi mě uklidnila,že se to naučil až mezi 3 až 4rokem
ale já jí honím,aby se to naučila co nejdříve jinak jí nevezmou do školky
i když bůh ví,jak to bude se školkou,když budu doma s druhým prckem

Matěj chodil do školky od kolika?
tady u nás ve školkách chtěj 100%samostatnost v oblékání svlékání obouvání toaletě

no jestli bude Kačka po mě ,tak se máme na co těšit
taky u ničeho nevydrží
vsteká se a já se naučila plavat a zavazovat tkaničky snad až v 8letch!
prostě žádná výdrž
to se pak budeme mít na co těšit,až bude chodit do školy

no já jí koupila taky boty na sucháč
ty už se vztekáním obuje :grinning:
prostě je to holka paličák

no Kačka má ATB po 3tí v životě
se mě to zdá už docela dost,aby jí to nezničilo iminitu :frowning2:
pak jí budu muset kupovat něco s probiotiky

jo jo budeme mít únoráčka
možná prdnu i dříve uvidíme no
5. lis 2009 ve 13:39  • Odpověz
Martínek je rybka nebo vodnář?
jaký je to znamení?
potřebuju hodný klidný dítě :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
5. lis 2009 ve 13:40  • Odpověz
Matýsek chodil do školky od 3let, ale jen na 4 hodiny denně já to měla kůli škole tak mi ho tam vzali bez problému.
Martínek už měl taky ATB, ale u nás je ta imunita špatná od narození.

Martínek je 8.února a je vodnář a klidnej neni vůbec od narození jen brečí a teď se začal i vztekat. No samo, že je i roztomilej, ale ten řeva vztekání převišuje.
To Matýsek je ryba a je pravej opak, když byl miminko, tak byl neuvěřitelně hodnej a sladkej akaždej ho měl rád a to mu vydrželo do dneška akorát se začal vtekat, ale to má období každý dítě.
Takže mám každýho kluka úplně jinýho. A ty se vyznáš ve znameních? Jestli to na ty moje kluky sedí nebo je to úplně mimo.

A Kačenka je co za znamení?
5. lis 2009 ve 14:20  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.