• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mladé maminky Praha

(Zamčená)
19. března 2011 
kačenka je kozoroh
je jako moje švagrová
a ta mě řekla,co přesně dělala,když ona byla malá
a kačka se projevuje úplně stejně

ve školce kam chodíme jen 1x za týden na 3h
tak si vezme hračku a letí s ní do kouta a tam si hraje
prostě děti moc nepotřebuje vystačí si sama

a švagrová ještě říkala,že jí za život stačily 2 š nejlepší kámošky
a pro ty by i vraždila :grinning:
prostě nestřídala kámošky ani partnery
takže docela klidný znamení
my chtěli to druhý taky Kozoroha,ale bohužel se nezadařilo
tak to bude vodnář
no jedině,že bych rodila dříve,ale to nechci přivolávat
jen at si tam sedí aspo%n do toho 38tt že?

no kačka taky byla do 2let anděl
a teď,to je dáblík,ale jak už jsme psala umí být i hodná :wink:
to vztekání má bohužel po mě
i to,že u ničeho nevydrží :frowning2:
a obdobím vzdoru si musí projít každý dítě

počkej až budou mít pubetu
to se zblázníme
ty 2kluky a já 2holky no ot bude bomba
ale my se ségrou byly hodný
5. lis 2009 v 16:56  • Odpověz
a jak Matěj zvládá učení?
máš na něj čas,když máš Martínka?
učí se s ním i tatínek?

a když šel do školy už uměl počítat a psát?
mě přijdou ty děti šíleně rychlý
umějí na PC,jazyky,číst
to my jsme takový nebyly co myslíš?
5. lis 2009 v 16:57  • Odpověz
z jaký vy jste části Prahy?
my z prahy 9
5. lis 2009 v 16:58  • Odpověz
Matýsek se učí výborně, tak s nim ani nemám moc práce, ale učíme se každý den, tak hoďku. Musim to zvládat i s malym a to ještě dělám z domova, takže docela záhul jo a manžel chodí z práce až večer, tak je to spíš dítě navíc, ale nějak to zvládám.
Martínek začíná chodit za ruce normálně si přijde chytí mě za ruku a tahá, tak se zvednu a musim chodit. Jde to nějak rychle, nikdy jsem lidem nevěřila, že děti v 9měsících chodí a nás to asi čeká taky no sranda :grinning: .

Já jsem rak a byla jsem taky samotář a nejlepší kámoška je pro mě máma do dneška :sweat_smile:

Jojo dětičky jsou mnohem šikovnější než jsme byli my.

Já jsem z prahy 4 z krče ani nevim kde je praha 9 to je prosek?
5. lis 2009 v 18:12  • Odpověz
jo jo Praha 9 je prosek letňany...atd.
prostě druhý konec Prahy než jste vy

já mám ségru na Chodově a cesta za ní mě trvá když jede MHD dobře tak 1h
to je šílený :confounded:
5. lis 2009 v 19:30  • Odpověz
no tak to bude Martínek šikulka
kačka se poprvé postavila před 9měsícem
a začla sama chodit v 11měs.
švagrový dcera začla sama chodit v 10měsících
prostě ty děti josu nějaký rychlý :slight_smile:
5. lis 2009 v 19:32  • Odpověz
Takže to tak divný neni, no tak to možná bude fakt sám chodit už na vánoce :slight_smile:
No teď už dětičky spinkaj, tak mám klídek. :sunglasses:
5. lis 2009 ve 20:04  • Odpověz
jo jo kačka naštěstí taky ulehla
takže si můžu užívat seriál
manžel je na schůzi takže pohoda klídek :wink:
5. lis 2009 ve 21:09  • Odpověz
jů tady se to hejblo :slight_smile:

No koukám,že všichni maroděj.Já si odbyla ATB a Sofí to odnesla jen s rýmou.do čaje ji leju echynaceový sirup od megafytu a drží se.to mi doporučila moje obvodačka. ne pediatr, ale doktorka,co má sama děti. asi to fakt funguje,ale nechci to zakřiknout.

ve středu Sofinka dostala první opravdový botičky,protože už ujde tak 10m za ručičku a sem tam se pustí a stojí třeba půl minuty. a když chodíme do dětskýho koutku nebo na hřiště,tak ji vyndavám ,at si ťape kolem laviček atd.

zejtra si vás dočtu a budu reagovat na vaše pokroky.dne si jdu dát vanu :sunglasses: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
a opečovat se.koupila jsem si kosmetiku mary kay (měla jem 32.nar. :sweat_smile: ) tak se musím odměnit a starat se o plet a zatím můžu říct,že nic lepšího jsem neměla, a že jsem byla maniak do kosmetiky :grinning:

na mmb ji maj levnější,než od těch jejich prodejkyň
6. lis 2009 ve 22:52  • Odpověz
andy

tak všechno nejlepší k narozkám :wink:
7. lis 2009 ve 13:18  • Odpověz
no k těm botičkám
kačka začla chodut sama v 11měs.takže tak nějak jsme jí koupili první opravdický boty
byly to ty Essi vel 19.a ted jsem na ně koukala,že jsou jako nový
tak snad je užije i druhý dítko :wink:

teď už má velikost 26
to je šílený,jak rychle ty děti rostou
7. lis 2009 ve 13:20  • Odpověz
a co dárečky už máte nakoupený a co?

no ještě k tý kosmetice
já používám jen Niveu,ale asi budu muset začít neco mazat na vrásky
a na suchou kůži
ale je fakt,že jak je člověk těhotnej,tak má všechno rozházený
7. lis 2009 ve 13:21  • Odpověz
koukám samý pokroky :wink:

lener, díky za přání :slight_smile:
my máme první botky taky essi a 19velikost :grinning: a koukala jsem v humanicu na superfitky, ale jsou drahý :cry:

kosmetika je žrout peněz a času :angry: ale co se dá dělat? už mi není 20 :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:. skvělý je levandulový.perfektně hojí beďary :grinning: a co je důležitý ,nebyla jsem po něm mastná,jako po špatně zvoleném krému. pak je dobrej ylang ylang,ten zase regeneruje a dodává vláhu do pleti
v těhu jsem používala obličejové oleje od salusu (maj je v DM) já je měla v krámku
9. lis 2009 ve 23:25  • Odpověz
ahoj Andy

jo jo mě už taky není 20 :stuck_out_tongue_closed_eyes:
příští rok už 30,tak se sebou budu muset začít dělat :sweat_smile:

no my od malička používáme jen Essíky a spokojenost
i jsou za rozumný peníze :wink:
máme od nich sandále na doma i zimní botky a paráda
na proseku jsou 2 prodejny v poliklinice,ale to 100%víš
10. lis 2009 v 11:58  • Odpověz
Ahojky holky,
tak my ještě boty nemáme, ale vůbec nevim jaký mu koupim až e budeme potřebovat. Jakej máte názor na adidas, nike atd.?

Jinak k dárečkům pro Martínka máme vozík s kostkama, gumovou skákací krávu, plyšovýho bleska a oblečení.
pro Matýska veliký lego policejní stanice, autíčka z filmu Cars, látkovýho Batmana a oblečení.
Snažili sme se toho moc nekupovat, protože Matýsek, když toho měl hodně, tak pak neměl z ničeho pořádně radost a ani se mu nechtělo rozbalovat a Martínek je malej.

Jo Martínek si dnes celej den sedá a krásně rovně sedí což je další pokrok :dizzy_face:

A co máte vy holky pro prcoušky?

já už se na vánoce moc těšim, už mám upečený perníčky a Matýsek mi moc pomáhal ani bych neřekla jak ho to bude bavit a hlavně jak je šikovnej. No a o víkendu chci péct linecký.
10. lis 2009 v 17:51  • Odpověz
Tak se mi asi zavařil mozek, protože jsem přemejšlela, že těch dárků je přece jen nějak málo a ještě jsem si vzpomněla, že mám ještě pro Martínka žirafu tobogán od fisher price a pro Matýska auto na dálkový s blikajícíma kolama :grinning:
10. lis 2009 v 18:14  • Odpověz
Holky, tak koukám, že tady chcíplo co?
ještě mě napadly hřejivý plyšáci, maj bejt i uklidňující, na bolavý bříško atd. a voněj levandulí tu mám ráda :slight_smile:
Co Andy? Nemáš nějaký zkušenosti?
10. lis 2009 ve 21:51  • Odpověz
marti
na adidasky a spol. se zatím vykašli,protože první botky maj býtkotníkové a bez tvarované stélky.
koukni na www.bedrichova.cz
má úžasně udělaný stránky

hřejivý plyšáky neznám.máme pytlík s třešňovejma peckama z dm a aromalampu,kam si kapu olejíčky dle libosti :wink:
levandule je fajn a pokud je opravdu 100% přírodní,tak se dá na kůži použít i naředěný. jinak vše se musí ředit,když je chceš použít na masáž, do lázně atd.
teď jeleme zrovna v mátě kadeřavý, aby se líp dejchalo.je jemnější než peprná.eukalypt je ještě lepší,ale pozor,děti a ti,co mají citlivý oči,tak můžou slzet

ty jo ,vy už pečete?

já si nechám pro Sofí k 1.nar. udělat dort od jedný holčiny z MK
http://petruna.rajce.idnes.cz/dorty/#IMG_5146.jpg

bude mít hranatej se zvířázky ze ZOO a uprostřed bude sedět model Sofinky s pidi dortíčkem a svíčkou :grinning:
10. lis 2009 ve 22:23  • Odpověz
Andy super, ty botičky jsou krásný a ještě se žirafkou, tak bezva a na praze 10 tak to je fajn. Už se těšim až mu půjdu koupit první opravdový botičky.
Ten druhej odkaz se nezobrazuje.
Co se mi dneska stalo, jeli sme s matýskem od mojí mamky a já před barákem vyndavala nákup z kufru a říkám máťovi at jde na chodník a jak sem zavírala kufr, tak sem si nevšimla, že ten malej neposlucha mi do toho kufru kouká a těma dveřma sem mu řachla do hlavy no, ale fakt hodně. V tu chvíli bych si namlátila, že sem se nekoukla a to to jindy kontroluju i ruce abych mi je někam nezavřela, tak ho teď hlídám a sand bude vše ok. Už mě fakt švihne pořád něco.
11. lis 2009 ve 21:54  • Odpověz
marti
já na žirafku nehraju,protože ta se dává na meteriál a ne na tvar boty :confounded:
12. lis 2009 ve 20:54  • Odpověz
ahojik, ty dorty jsou luxusni!!!!!! hele odkud ta holcina je???? a jake jsou ceny???
12. lis 2009 ve 22:45  • Odpověz
pipiii

holčina je z čimic a ceny jsou podle materiálu (krém,tvarok, korpus...) a podle náročnosti.jedna figurka se modeluje i víc než hodinu :sweat_smile:

ségra vloni mámě objednávala dort s mandlovkou ve tvaru srdce a kytkou .vyšel na 600,- :stuck_out_tongue_closed_eyes: a to bylo v berouně,kde ty ceny jsou o dost nižší
13. lis 2009 ve 20:31  • Odpověz
soanpe..ahaaaa, ja jsem myslela ze dela dorty doma-ze se tim nezivi. neco jako ja vlasy:grinning:
13. lis 2009 ve 20:45  • Odpověz
jj dělá to doma, ten pro mámu byl z berouna
pro sofí bude od tý holčiny .na MMB se pohybujou mezi 600,- až 2000,- za dort
14. lis 2009 v 11:06  • Odpověz
soanpe..tak to je docela dost:frowning2: my jsme meli veliky svatebni marcipanovy dort za 1800 v Pribrami:frowning2: takze to asi zase objednam tam..na pul roku a pak i na rok..
14. lis 2009 ve 20:29  • Odpověz
Soa : co delas mezi mladejma maminkama ? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
dostala jsem echo, ze mi tu delas reklamu :grinning: díky :wink:
16. lis 2009 ve 20:12  • Odpověz
ahoj holky

co jste dávali dětičkám na prdíky?
my kačce dávali Sabsimplex a masírovali gelem Pupík

existuje ještě něco jinýho
už si dávám pomaloučku věci na mimčo,tak hledám rady
my si užívaly prdíky do 4měsíce a bylo ot docela peklo
18. lis 2009 ve 21:23  • Odpověz
luci, my měli jen Sab. a DM nahřívací pytlík s peckama a kadý večer před koupáním jsme cvičili s nožičkama a fakt neznám koliky :wink:
19. lis 2009 v 17:47  • Odpověz
Ahojky Andy,
velká gratulace Sofince k ročku. To to uteklo co? :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
30. lis 2009 v 19:38  • Odpověz
ahoj

taky přejeme Sofince vše nejlepší
hlavně zdravíčko štestíčko
pak nám ukaž dortík a fotky z oslavy :wink:
30. lis 2009 ve 21:00  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.