• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mladé maminky Praha

(Zamčená)
19. března 2011 
Ahoj sluninko :slight_smile:
Jsi tu vítána
22. bře 2009 v 19:14  • Odpověz
Ahoj sluninko!
Buď tu vítána a hezky se bav :wink:
Konečně taky mamči s mrňouskama.Většinou jsem narazila na maminy už s téměř dvouletejma slečnama :sunglasses:
22. bře 2009 v 19:24  • Odpověz
Ahoj sluninko, taky tě vítám :slight_smile: .
22. bře 2009 v 19:29  • Odpověz
koupala jsem malou...

děkuju za přivítání :dizzy_face:

kolik se vás tady tak pohybujé?? :confused: :grinning:
22. bře 2009 ve 20:06  • Odpověz
Ahojky maminka, nebude vadit když se taky přidám? Neustále se považuji za mladou maminku. Je mi letos 25 a mé ratolesti vydíte v pasu :grinning: Sice jsem Praha západ, ale to snad nevadí.
22. bře 2009 ve 21:13  • Odpověz
Jani, to si piš,že jsi mladá :grinning:
A já jsem taky mladá mamina-bude mi 32 :wink:
22. bře 2009 ve 21:19  • Odpověz
vítám novou duši
ahoj Sluninko :slight_smile:
tak se nám to tu začíná rozjíždět super
22. bře 2009 ve 21:25  • Odpověz
ahoj jani
super další duše :wink:
takže dnes 2
to tu ještě nebylo
já se taky považuji za mladou maminku a to mě v květnu bude 29 :wink:
určitě tě tu rádi uvidíme
22. bře 2009 ve 21:27  • Odpověz
andy

konečně vidím jak vypadáš
i manžela
koukej tam přihodit ještě nějaký fotky :wink:
teď už budou adminky happy a nesmažou tě :wink:
22. bře 2009 ve 21:29  • Odpověz
Admini si vymýšlí. já se tu s nimi už taky kvůli fotce v pasu chytla :slight_smile:
22. bře 2009 ve 21:34  • Odpověz
Moc se omlouvám, že nepíšu. Snažím se vydražit malému kočár na ebay. No snaží. Dostala jsem lepší nabýdku v čechách a tak s hrůzou doufám, že mě někdo přestřelí. Končí za hodinu.
22. bře 2009 ve 21:35  • Odpověz
ahoj Jani

a jaký je to mít 2děti a ještě kluky?
a co školka?vzali ti ho v pohodě?
a z jaký části Prahy pocházíte?
22. bře 2009 ve 21:38  • Odpověz
Jsem z Jenče _praha západ no a ze školkou to byl boj. Mě se naštěstí podařilo tam Káju protlačit už loni. On je dost komunikativní a byl na děti od malinka zviklí. Operovala jsem s tím, že mám před státnicema a že ho prostě do školky potřebuju za každou cenu dát. No otravovala jsem je cca dva měsíce skoro 3X týdně a nakonec ho vzali. Pak jsem zjistila že jsem znovu těhu. K tomu hodně sledované těhu kdy nechtěli aby se Honzík narodil a bylo. No a školu snad budu končit letos.
Jaký to je mít dva kluky? Náročná :grinning: ale jsou to moje zlatíčka a Kája mi dost pomáhá. Honzík je spavec a tuleň takže se v noci vyspím a přez den můžu pracovat. To si hraje a nebo jezdí pracovat se mnou. Když jsem v práci celý den a nebo by to pro něj bylo náročné, tak už mám paní na hlídání, ale to je nouzovka. Přeci jenou rychle rostou a člověk si je chce užít. Tak asi tak o nás :stuck_out_tongue_closed_eyes:
22. bře 2009 ve 21:44  • Odpověz
aha
takže ještě studující pracující maminka?
to máš můj obdiv :wink:
já jsem s malou pořád doma,nepracuju,mateřskou mám na 3roky
takže už se pokoušíme o sourozence :wink:

no se školkama je to na prd
mám z toho hrůzu
bydlíme v Praze Letňanech je tu moc dětí,jako asi všude no
mám obavy,že mě jí vezmou až rok než půjde do školy
22. bře 2009 ve 21:54  • Odpověz
Jo to je tady taky. Naštěstí já to nebudu muset řešit ani u mladšího, protože jednoho vystřídám za druhého a to místo mi prostě dát musí. Je to tak v podmínkách a já jsem schopná jim kolem toho udělat čoro moro. Takže jsem v klidu.
No ale letos už tu je 7mimin a to nepočítám ty loňské co spadají už školkově do ročníku k Honzovi a školka aspoň letos bere 15dětí a hlásí se místních cca 40. No horor
22. bře 2009 ve 21:59  • Odpověz
no to je snad ve všech školkách
že když máš tam už jedno dítko,tak jsou povinni ti vzít i druhé!
to prostě musí

horor to bohužel je
a bude to horor asi i se školama
22. bře 2009 ve 22:03  • Odpověz
Nejhorší na tom je, že je to cca půl roku co jsem se snažila zařídit svoji vlastní školku a nakonec mi ji nepovolili kvůli higieně. Pravý důvod byl ten, že jedna paní ředitelka v okolí otevýrala svoji vlastní školku a měla ty správné páky. No tak jsme neprošli :slight_smile:
22. bře 2009 ve 22:07  • Odpověz
jé ty jsi si fakt chtěla zařídit vlastní školku
a co budeš to zkoušet dál nebo na to už dlabeš?
22. bře 2009 ve 22:09  • Odpověz
Dlabu na to, našla jsem super práci, které se věnuji tehdy kdy chci a mám fůru času na kluky no a peníze mám uplně suprové (podle toho jak pracuju, nejsem závislá na tom kdo zrovna příjde a nebo koupí). Takže to zkoušet už nebudu.
22. bře 2009 ve 22:14  • Odpověz
Jinak ty jsi odkud?
22. bře 2009 ve 22:16  • Odpověz
Praha Letnany
22. bře 2009 ve 22:22  • Odpověz
jani a můžu se zeptat co děláš za práci?
22. bře 2009 ve 22:22  • Odpověz
Pomáhám lidem jak legální cestou získad od státu svoje peníze z věcí co musí povině platit :grinning:, ale to nejde takto vysvětlit. Klidně se můžeme sejít a já ti to řeknu. Je to super pro studenty a maminky na MD, protože je v tom vzdělání, které je podporované ministerstvem školství tzn. rekvalifikace no a k tomu fakt hezký korunky.
22. bře 2009 ve 22:29  • Odpověz
Luci, koukala si na Suchoše s Geňou?
zavzpominala jsem si na mladá léta a přítel mi tu z youtube pouští hitovky z 80.let :grinning:
a do toho celí večer ucucávám jednu sklenku martini s coloua docela to cejtím :sweat_smile:
22. bře 2009 ve 22:33  • Odpověz
Kočárek jsme vyhráli. Netuším jestli se radovat, ale je doma. Konečně budeme mít v čem jezdit.
22. bře 2009 ve 22:34  • Odpověz
Jé tak to já se poprve v životě přiopila včera. Na lačný želudek jsme ze sousedkou zvládli ve dvou sklenku šampíčka (já abstinent :confused: )
22. bře 2009 ve 22:35  • Odpověz
Soanpe a ty jsi odkud?
22. bře 2009 ve 22:36  • Odpověz
teda holky připadám si, že trpím samomluvou :grinning:
22. bře 2009 ve 22:36  • Odpověz
ahoj Jani. po jakém kočárku jsi touižila?
Já shánela Quinny Speedi,ale kolekci 2OO6 nebo 07 a zy jsou už rozprodaný, ale nakonec jsem sehnala , ale skoro o 1/3 dražší, než je ta letošní :angry:
22. bře 2009 ve 22:37  • Odpověz
holky tak já doma moc nepiju
jen když jsme u švagrový,tak si dáme sklenku bílého vína
22. bře 2009 ve 22:41  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.