• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mladé maminky Praha

(Zamčená)
19. března 2011 
dneska jsem spaly taky celou noc, probudila se v 6,papala a pak si povídala a v 7jsme vstávaly..teď ale chrní....
23. bře 2009 v 08:23  • Odpověz
Tak to je Natálka velká šikulka :slight_smile:.

Lukýsek mi ted taky spinká, ale každou chvilku se probudí. Přes den vydrží tak dvě až tři hodinky a potom usne tak na půl hodinky (někdy i hodinka).

Zítra budu muset s ním na odběr kvůli nedostatku železa a v pátek brouček dostane druhou hexu. Tak tento týden bude mít dva píchance :frowning2:
23. bře 2009 v 08:29  • Odpověz
mě přes den taky nechce vůbec chrnět, jen v kočárku nebo autosedačce, ale doma ani za boha..to jsou jen takový 10ti minutovky...

jééé, chudák majinkej...samá injekce,fuj :frowning2: taky mohli vymyslet něco míň drastickýho :wink:
23. bře 2009 v 08:32  • Odpověz
mohli by něco vymyslet, třeba jako nějaké kapičky :grinning:

Jestli bude po mně, tak se toho bát nebude :wink: , ale manžel ten má z toho hrůzu.
23. bře 2009 v 08:38  • Odpověz
mě to taky nevadí,ale nesmim na to koukat, to se mi obrací žaludek..když jsem byla na základce, tak mi šptně učitelka vyndala klíště a já pak musela každej tejden na krev - 2měsíce jsem byla doma..tak sjem si na injekce zvykla

jak poznali,že má málo železa??? :confused:
23. bře 2009 v 08:42  • Odpověz
Dobré ranko,
no venku je teda fakt hnus, zataženo a prší doufám, že se mi podaří přemluvit manžílka, aby vyzvedl Matýska ze školky. Nikam se mi nechce :stuck_out_tongue_closed_eyes: .
Teda vy ste toho tady včera nabrebentily, Martínek překvapivě usnul už v 11, tak jsem se krásně vyspala.
Jani já mám taky dva kluky, ale zatim je Martin jen miminko a jsem docela ráda, taky jsem byla vždycky spíš takovej kluk :slight_smile:

Na kadeřnici jsem myslela zrovna včera, moc bych ji potřebovala :slight_smile: .

Už jsem zvědavá co ta deathy, snad se tady co nejdřív ukáže.
23. bře 2009 v 08:45  • Odpověz
Paní doktorce se zdál bleďounkej, tak jsme šli na odběr a tam to potvrdili. Ze začátku mu předepsala kapičky, ale to hodně zvracel, tak pak jsem začala jíst to železo já, tak se to snad zlepšilo. Uvidíme jak dopadnou výsledky.
23. bře 2009 v 08:47  • Odpověz
marfuuu...ahojky

laessi...áha, tak to snad bude dobrý,aby ho pak zase netrápili nějakýma doplňkama :wink:
23. bře 2009 v 08:49  • Odpověz
Dobré ráno marfuuusko,
u kadeřnice jsem byla naposledy v listopadu, kdy jsem se nechala ostříhat. Už bych potřebovala melíry :wink: .

Taky se těším až se ukáže deathy, myslím, že by nám mohla dát vědět zítra nebo ve středu. :slight_smile:
23. bře 2009 v 08:51  • Odpověz
Tak injekce bych taky zrušila, já když se nedívám tak mi nevadí, ale Matýsek se strašně bojí. Jedna doktorka mu asi před dvěma rokama při odběru nějak špatně napíchla žílu a jemu z toho strašně cákala krev a trvalo strašně dlouho než to přestalo, tak má teď strach a každá injekce je s brekem Musim mu to vždy říct dopředu a něco slíbit za statečnost jinak na sebe u doktorky nenechá ani sahnout. Ale je pravda, že si Máťas doktorama už užil svoje.

Nejvíc mě naštvala sestra v porodnici, když brali Martínkovi tu kapku krve z paty. Samozřejmě řičel a když jsem ho utěšovala, tak pronela něco jako ať to tak neřešim, že ho to nebolí. No nevim kdybyjí píchali do paty jestli by jí to nebolelo :rolling_eyes: .
23. bře 2009 v 08:52  • Odpověz
marfu..teda to byla nějaká trubka, ne? si jí to měla říct, že ji píchneš do paty co bude dělat :angry:
23. bře 2009 v 08:58  • Odpověz
dobré ránko

vy jste po ránu kecalky
já jsem tu spíše večer,v noci
teď letíme do letnan k babičce a pak jedu za manželem do Prahy podepsat hypotéku

ráno pršelo,ted svítí krásně sluníčko,ale je zima brrrr
chci jaro
večer si vás tu přečtu
pa
23. bře 2009 v 09:03  • Odpověz
Lessi chudinka malej Lukášek moc ti přeju ať je vše OK, nejdůležitější je dětský zdraví :wink: .

Sluninko no znáš to všude narazíš na nějaký trubky. Nic jsem neříkala, protže si myslim, že by to stejně nemělo cenu a já stejně šla domu. Umluvila jsem totiž pani doktorku, aby nás pustila přesně 72 hodin po porodu.
Četla jsem jak ti Natálka krásně spinká to je skvělý.
23. bře 2009 v 09:05  • Odpověz
marfu, tak to teda brouček má strašný zkušenosti. Nedivím se, že se tak bojí. :frowning2:

Oni ty sestry jsou někdy opravdu chytré :angry: , jsou to naše děti, tak si je budeme utěšovat,kdy uznáme za vhodné, že :rolling_eyes: .
23. bře 2009 v 09:06  • Odpověz
Ahoj holky :slight_smile:
U nás svítí sluníčko,ale fouká vítr :unamused:
23. bře 2009 v 09:24  • Odpověz
Ahoj Soanpe,
tak v Krči teda sluníčko nesvítí, ale vítr taky fouká :frowning2:
23. bře 2009 v 09:29  • Odpověz
tady už to taky svítí...ale fičí tam jak blázen...chjo :frowning2:

marfu...to už si šla tak brzy?? jakto? si pospíchala za Matějem? :dizzy_face: :slight_smile:
23. bře 2009 v 09:29  • Odpověz
Ahojky holky..:slight_smile: Ja jsem take z Prahy, ale mimiska teprve cekam :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Chtela jsem se vas pouze zeptat, zda byste nemeli zajem o kadernicke sluzby primo u vas doma. Jsem doma a rada bych zajela primo k vam domu a ostrihala vas, obarvila, nebo klidne i ucesala na nejakou spolecenskou udalost:slight_smile: Uz jsme tady par holek z konika cesala, kdybyste meli zajem, tak mi muzete pisnout do interni posty a ja vam treba na e.mail muzu poslat ukazky mych pracicek:slight_smile: tak papa
23. bře 2009 v 09:30  • Odpověz
Sluninko jojo pospíchala jsem za Máťou, on je totiž maminčin mazánek a já chtěla, aby byli kluci spolu co nejdřív.
Ale byli jsme s Martínkem oba zdraví, kdyby byl nějakej problem, tak bych domu tak nespěchala.
Je pravda, že kdyby mě pustili hned po porodu, tak bych šla :slight_smile: .
23. bře 2009 v 09:44  • Odpověz
a ty si rodila kde? a za jak dlouho tě pustili?
23. bře 2009 v 09:45  • Odpověz
marfu...no tak to se nedivim, já až budu mít druhý mimčo,taky budu pospíchat domů za Natálkou :wink:

pipi..já mám kadeřnici přes ulici, ale děkuju :dizzy_face:
23. bře 2009 v 09:47  • Odpověz
jéé, tak tady u nás v Modřanech taky vykukuje sluníčko :slight_smile:
23. bře 2009 v 09:47  • Odpověz
marfu..já jsem rodila v Neratovicích, do Phy jsem nechtěla... malá vykoukla v pondělí a domů jsme šly v pátek, protože ne a ne přibrat aspoň na desetinu na porodní váhy
23. bře 2009 v 09:49  • Odpověz
hlasim ze na Praze 4 take krasne sviti slunicko:slight_smile:
23. bře 2009 v 09:49  • Odpověz
hurá všichni na P4 :dizzy_face: :grinning:
23. bře 2009 v 09:51  • Odpověz
jojo v Krči už vysvitlo slunko hurá, třeba se ještě udělá pěkně :slight_smile:
23. bře 2009 v 09:53  • Odpověz
Sluninko a proč si nechtěla do Prahy? To Martin se narodil v neděli v 16:22 a šli jsem dom ve středu v 17:00.
23. bře 2009 v 09:58  • Odpověz
,arfu..měla jsem hrůzu z těch dopravních kolapsů a my musímedo všech nemocnic po spojce :wink: a chtěla jsem nějakou klidnou nemocnici.....navíc Nerátky se mi strašně moc líbili a mám je 20min i když tam byla jeden den objížďka :grinning:
23. bře 2009 v 10:02  • Odpověz
holky ja se chystam rodit v Jablonci nad nisou, bydli tam moje rodina, ale tady v Praze jsem byla v soku z pokoju na Podoli na sestinedeli:( bleee bleee bleee:(:(:( a na nadstandart nemam, v albicku mam fotecky jablonecke porodnice, je to tam krasne, male, takze pristup sestricek je lepsi, miminka mame na pokoji, vazi se tam atd. :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
23. bře 2009 v 10:05  • Odpověz
Lukášek se narodil ve 02:06 ve čtvrtek a domů jsem šli v neděli 12:30, naštěstí jsme neměli žloutenku a také jsme čekali až přibere nějaká deka :slight_smile:
23. bře 2009 v 10:05  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.