• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mladé maminky Praha

(Zamčená)
19. března 2011 
sluninko, tak to jo po spojce je to někdy děs a když si měla Neratovice blízko, tak to určitě rozhodlo, hlavně, že ti tam bylo fajn to je důležitý.

Pipiii a co když začneš rodit dřív? Nechci strašit, ale stát se to může. Máš to nějak zjištěný?

Lessi, tak to jste šli taky docela brzy domu, Martin s přibíránim problem neměl a teď už je tak velkej a tlusťoučkej, že mu moje mlíčko nestačí, tak dokrmujeme.
23. bře 2009 v 10:17  • Odpověz
marfus, no mame to dyztak 1h presne do jablonce, ale ja budu v jablonci uz cca 14 dni pred porodem:slight_smile: kdyby se zacalo neco dit tak tam muzu byt treba 3 tydny pred porodem:slight_smile: :wink: a to budou nasi na dovoleny, tak bych mela barak pro sebe:grinning:
23. bře 2009 v 10:19  • Odpověz
jejda.tady to žije :astonished:
člověk si odskočí k pračce,troubě atd a je mimo.
pipiii: vítej tady.
prožíváš krásný období.V kolikátem týdnu jsi? :slight_smile:
23. bře 2009 v 10:29  • Odpověz
marfu...my taky dokrmujem, mám málo mlíka, asi pociťuju tu ekonomickou krizi :grinning: kojim už jen v noci, přes den občas, ale stejně se vzteká a pak musí přijít Mr. Nutrilon HA... :dizzy_face:
23. bře 2009 v 10:29  • Odpověz
sluninko. já jsem se Sofinkou bojovala s různejma mlíčkama.nutrilon atd. a ted jsme na mlíčku za 119,-Kč/800gr
a nedám na něj dopustit DM Babylove :sunglasses:
23. bře 2009 v 10:31  • Odpověz
ahojky soanpe, podle UTZ jsem uz ve 12tt:slight_smile: podle MS 10+5
23. bře 2009 v 10:32  • Odpověz
son...fakt jo? teda to je cena :dizzy_face: :dizzy_face: a nemají tam náhodou HA? mě se malá po normálu osypala :unamused:

pipi...tak to už máš asi i průkajdu,ne?? :dizzy_face:
23. bře 2009 v 10:36  • Odpověz
Tak to já stále kojím, teda přes den odstříkávám a ráno kojím, ale je stále na mém mléčku. Pomalu začneme přikrmovat. Před měsícem se mi začalo mléčko ztrácet (umřel mi tatínek a já ho našla v bytě :frowning2: :cry: , tak asi z toho šoku), chtěla jsem vydržet do půl roku a ted už to zvládneme. Ve středu je Lukáškovi půl roku.
23. bře 2009 v 10:36  • Odpověz
less..proboha, teda, až jsi mě rozplakala :pensive: teda,tak to mi je hrozně líto, to jsi dobrá, že ses z toho dostala a zase se rozkojila, to jsi teda šikula, klobouk dolů... :fearful:
23. bře 2009 v 10:40  • Odpověz
Pipii, těhotenství je nádherné. A jak prožíváš začátky? Máš nějaké nevolnosti?
23. bře 2009 v 10:40  • Odpověz
Sluni,tak to nevím,ale za těch 119 to za zkoušku stojí.
pipiii, tak to jje krásný.šla bych do toho znova i přes ty komplikace na konci :frowning2: pár str.zpátky
Já tak do toho 8.měs.úplně v poho.8kg nahoře,stěhování do baráčku,šití závěsů,záclon...no idillka
6.-7. měs.už krásný bříško,hezká pleť, vlasy... no bylo mi báááááááječně :sunglasses:
Lessi.naše mi v noci pije 200ml.tak asi taky zkusíme za pár dní první příkrm.Hami První lžičky-mrkvičku.¨
Sofinka je taky bledá a kapeme železo.Má t o pomně-při porodu krevní ztráta,tak to převzala :cry:
23. bře 2009 v 10:42  • Odpověz
lessi,s tím tatínkem mi je to líto :frowning2:
23. bře 2009 v 10:43  • Odpověz
soan..to teda jo..no počkám aspoň do toho 3.měsíce a pak jdu do toho..moc díky za tip...
23. bře 2009 v 10:45  • Odpověz
holky, prukajdu mam uz od 6tt:grinning: jezdim na gyndu do jablonce , je to velice dobra gynekolozka a je to nase znama, takze mame plno vyhod atd:grinning: takze s emi to vyplati tam jezdit:slight_smile:

Nezvracela jsem ani jednou, spis jsme mela vylike krece a tahne se s mnou nachlazeni od zacatklu tehu, V albicku mam prcka v patek na UTZ:slight_smile:.. No uz abch vedela co to bude:slight_smile:
23. bře 2009 v 10:45  • Odpověz
my byly od nar.na UM a z Nutrilonu měla šílený křeče až mi křičela,zkusila jsem nutr.comfort a děs.pak nám dr, doporučila Bebu a ta jí moc nejede-je hodně sladká,tak jsem to prubla s tím Babylove.A klaplo to. Jinak složení je identické s Nutr.jen tohle má víc minerálů. Maj i kašičky atd.
23. bře 2009 v 10:48  • Odpověz
pipi,já měla celý těhu rýmu :grinning:
Nám s eSofinka furt nechtěla ukázat.Porád měla překřížený nožičky,takže nic nebylo vidět. A 3d utz.....?
Věčně ručičky před obličejem,to jsem si i baběhala po schodech,dřepoval a pila kafe, aby se hnula a nic :unamused:
Za to na živo je nádherná. I když pro každou mámu je to její mimi to nejkááásnější
23. bře 2009 v 10:51  • Odpověz
pipi..já ji při prvním těhu dostala taky brzy,ale bohužel to nedopadlo..takže při tom druhým jsme čekali až bude po 12tt...

já taky nezvracela ale do 4.měsíce mi bylo pořád šíleně zle, nemohla jsem pít ani vodu jak mi bylo hrozně...shodila jsem 6kg namísto toho abych nabírala...

soan..teď jedu taky pro Bebu a ještě Sunar, oba HA, protože malá mi jí každý 2hoďky kolem 120ml, tak chci zkusit, jestli ji něco nezasytí na dýl...
23. bře 2009 v 10:55  • Odpověz
soan.. nám na 3D utz pořád spala, běhala jsem schody, dělala dřepy a nic, hlavičku zabořenou v děloze a nazdar :grinning:
23. bře 2009 v 10:58  • Odpověz
já jí tu bebu dávám na noc, protože mi zbyla,ale přes den mi ji nepozře. V noci ani neotevře oči a jen mlaskne a já už běžím míchat mlíko.
Vodu mám v termosce,tak je to fofr.
Jo v těch 2měs.mi taky takhle baštila a taky dost vyrostla.Ted tipuju,že bude mít tak 63cm

V nooci se ti taky budí po 2 hod.?
23. bře 2009 v 10:59  • Odpověz
Jů pipi,jsem si všimla, že se ti má narodit mimi 13.10. Já jsem 15.10. :slight_smile:
23. bře 2009 v 11:00  • Odpověz
soan...taky mám vodu v termosce.. v noci se budí 1x nebo vůbec, to je zlatá... my teď vážíme kolem 5,2kg :sweat_smile: podle mojí váhy a cm nevim v 6týdnech měla 57cm
23. bře 2009 v 11:01  • Odpověz
sluni, ja doufam ze ted uz bude vse ok, krasne rosteme:slight_smile: :dizzy_face: :dizzy_face: jinak muj mimis ma take prekrizene nozicky:grinning:
23. bře 2009 v 11:02  • Odpověz
soanpe, v prukajde mam 14.10 ale ted podle UTZ to vychazi na 10.10 :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
Já jsem naštěstí žádné nevolnosti neměla, jen trochu unavená a to bylo tak všechno, až ten konec se trochu zkomplikoval, ale to už jsem psala. Nám řekli v pátém měsíci, že to bude chlapeček na 99,9%. :wink: Na 3D ultrazvuku jsme nebyli.
já jsem 8.10 :grinning:
23. bře 2009 v 11:03  • Odpověz
pipi,takže to bude Amálka :slight_smile:
Kluci prej ty nožičky neuměj dát k sobě,protože jim tam překáží pytlík :grinning:

sluni,tak tol je hodňoučká.
Já sofi nakrmím před spaním mezi 18.-19.hod. pak 23.-24.hod. a pak až kolem 5.hod.chodím spát kolem tý půlnoci,takže mi to vyhovuje. No a ráno se mi budí před 9.
Jinak \Natálka j etaky pěkně velká slečna. Já pobrekávala,když mi v 6ti týdnech měřila 56cm a měla 5,2Okg už to neby lo to malý miminečko
23. bře 2009 v 11:07  • Odpověz
jů,tak jsme tu samé váhavé váhy :slight_smile:

lessi,co pak si měla za komplikace? já si totiž tan konec taky "užila"
23. bře 2009 v 11:09  • Odpověz
soan..my měly 4,44 a 57... ale po kom je tak velká, nevim, já mám 158c, :grinning:

my krmíme kolem 19h a teď už spí až třeba do 2h, to papá a kolem 7vstává...
23. bře 2009 v 11:11  • Odpověz
holky,nám zbyl celý balík 98ks Pampers3 midi 4-9kg. najely jsme na 4. Stál nás 480,- Za 400,- ho posílám do světa
23. bře 2009 v 11:13  • Odpověz
soanpe, ted mi vjela do oci slzicka stesti, jsem takova hodne precitlivela..hraje mi krasna pisnicka a ty sji mi jeste rekla by to mohla byt holcicka :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ja bych tak strasne chtela holcicku, pocali jsme 11DC coz odpovida ze by se melo vice darit holcicim spermijkam....
23. bře 2009 v 11:15  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.