• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mladé maminky Praha

(Zamčená)
19. března 2011 
nám se ten růst teď zpomalil.porodní váha 3.380kg, 51cm ,při propuštění z porod. 3,020kg a ve 3 měs.60cm, 6,02kg
23. bře 2009 v 11:16  • Odpověz
soanpe, v albicku je 3D fotecka a tam ma mimisek nozicky zkrizene a ruciku u ocicka :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
Poslední měsíc jsem měla otoky, takové že jsem nemohla skoro nosit žádné boty. Při nástupu do poradny do porodnice si mě tam rovnou nechali a šla jsem na rizikové těhotenství. Měla jsem vysoký tlak a pak mi zjistili bílkovinu v moči. Musela jsem polykat prášky na snižování tlaku, celé dny a noci jsem musela být ve stahovacích punčochách a pak mi píchali injekce do bříška na ředění krve, jelikož mi hrozila embolie. Nakonec mi porod museli vyvolat o dva týdny před termínem. Na vizitě mi řekli, že mi hrozí selhání ledvin. :unamused:
Pipii, jukla jsem do tvého albíčka, máš hezké fotečky mimíska. Přeji ti, aby to ta holčička byla.
Druhé miminko bych si také přála holčičku, ale když to bude zase chlapák, tak se nic nestane. :wink:
23. bře 2009 v 11:20  • Odpověz
jůůů tak to jsme na tom byly stejně,lessi. az na to,že u mě furt tvrdili,že je to normální.ještě dva(pátek) dny před porodem jsem měla tlak 140/90 a objevila se mi ta bílkovina ale otoky jsem měla fakt mega.v sobotu mi vylít tlak až někam ke 190/160 a v neděli ráno císař. Měla jsem fakt kliku,protože jsme měla i krevní ztrátu a na sál jsm byal4hod.kamarádka-porodní as. mi to řekla až po propuštění.Kde si rodila llessi?
23. bře 2009 v 11:21  • Odpověz
Lukášek měl porodní váhu 2810g a při propuštění 2610g. Teď v půl roce má bez pár gramíků 8 kilo a když jsem ho zkoušela měřit doma, tak to vypadá na 70 cm. :dizzy_face:
23. bře 2009 v 11:22  • Odpověz
pipi.my chtěli furt kluka a když nám řekli,že to bude holčička,tak jsme byli trošku zaražený. No ale teď bych tu mojí princezhničku,andílka milovanýho za nic na světě nevyměnila :slight_smile:
23. bře 2009 v 11:23  • Odpověz
lessi,takže taky pěknej kousek :grinning:
23. bře 2009 v 11:24  • Odpověz
Soanpe, tak to jsi měla opravdu šíleně vysokej ten tlak. Já rodila v Podolí a naštěstí jsem to zvládla spontálně. :confused:
23. bře 2009 v 11:25  • Odpověz
soanpe, manzilek chce chlapecka a ja holcicku:grinning: no me je to jedno tak trochu ale tajne doufam v holcicku:grinning: uvidime kdy se dockame odhaleni:grinning:
23. bře 2009 v 11:25  • Odpověz
já byla vděčná za toho císaře. nejhorší je,že ten vysokej tlak vůbec necejtíš a je to ze dne na den.
Holky koukám vám do albíček a vy jste takový vzorňasky :grinning:
ty sesnamy,vitamínky atd...
já se před zaděláváním na mimi nacpala jen kyselinou listovou a brala jsem ji 1.trim. pak bylo léto a vitamíny šla z ovoce a zeleniny. počali jsme asi nejspíš 6.3.
23. bře 2009 v 11:30  • Odpověz
pipi..my chtěli zase pořád kluka, protože já i manža hrajem fotbal a jsme velký fandové jednoho klubu a nakonec máme holčičku a manžel je z ani šťastnej jak blecha :wink: ono to je asi vážně fuk co to bude, hlavně jak se říká - ať je to zdryvý :dizzy_face:

soan..já brala první těhu Calibrum a bohužel na nic..druhý těhu jsem jela jen v listovce a máme zdravou majinkou bérušku :dizzy_face: :wink:
23. bře 2009 v 11:37  • Odpověz
jj.listovka to jistí :slight_smile:
můj přítel říkal,že jak chtěl kluka,tak je rád za hlčičku, protože je na ní víc fixovanej. prej už se ted děsí toho,až jí někdo v 15. přefikne :grinning:
23. bře 2009 v 11:39  • Odpověz
Tak to my taky papáme Nutrilon, zkusila jsem ten pro dlouhodobější zasycení a papá tak po 3-4 hodinách, ale já jednou kojim a jednou dám UM. Taky pak zkusim tu DM ta cena je lákavá.

Less to s tatínkem je smutný :frowning2:

Já měla první těhotenství skvělý ani jsem nevěděla, že jsem těhotná až na to jak moc jsem přibrala. Ale teď s Martinem to byl děs nevolnosti a pořád nějaký bolesti a hrozně špatně se mi dýchalo, kolikrát jsem se do kopce musela vždy po několika krocích zastavit a rozdýchávat to, tak jsem nakonec všude jezdila autem tam mi bylo fajn :slight_smile: .

Já mám kluky veliký v 6 týdnech Matěj 60cm a Váha 5800g a Martin 60cm a 5150g no jsou to otesánci :grinning: .

Pipp tak to si užívej já neměla ani jedno těhu přes léto s bříškem a ak by se mi líbily ty těhu šatičky :slight_smile:
23. bře 2009 v 11:39  • Odpověz
sluni koukni do nase alba -vybavicka:grinning::grinning: manza je starsnej Slvista a uz mame objednane dupacky Slavia a bryndak:grinning: nastesti je to cerveno-bily takze i pro holcicku:grinning:
23. bře 2009 v 11:40  • Odpověz
já jsem ze začátku těhu jedla mamavit a pak už nic, přesně jak píše soanpe, pak bylo léto a vitamíny byly z ovoce a zeleniny. Kolegyňky v práci na mě dohlížely, protože já zelenině moc neholduju :confused:
23. bře 2009 v 11:42  • Odpověz
holky, loučím se
jdu se věnovat Sofince
23. bře 2009 v 11:42  • Odpověz
lessi,ja zeleninu take moc nemusim,ale casto si vymackavam pomerance a grepy! ty uplne miluju!:slight_smile: :dizzy_face: x-lesii a ty nevic jestli tvuj mimis mel prekrizene nozicky nebo ne? kdyz mas chlapecka:grinning:
23. bře 2009 v 11:43  • Odpověz
kdyby měl někdo zájem o ty pampersky,tak písněte do IP :wink:
23. bře 2009 v 11:44  • Odpověz
pipp, tak to manžílek je zas Sparťan, tak to taky mám doma, teď už i od synátora :wink:
piip..my jsme bohemáci, takže dudlíky, dupačky, triko..no prostě hadrů tady máme - zelenobílá jak vyšitá :grinning:

soan papaaa
Pa soanpe
23. bře 2009 v 11:45  • Odpověz
jezis to budou bitky:grinning::grinning::grinning: pustit slavistu a spartana na jedno piskoviste:grinning::grinning:
23. bře 2009 v 11:46  • Odpověz
no tak to určitě už teď chodí domu ze školky, že tam má nějakýho Slavistu a nemůže to rozdejchat :grinning: :grinning:
23. bře 2009 v 11:48  • Odpověz
Pipiii, překřížené je měl, ale doktor na ultrazvuku do něho trochu štouchnul a on se nastavil tak, že byl vidět pytlíček, dokonce ho máme vyfoceného :grinning: .

Můj manžel moc sport nesleduje a já mám ráda spíš hokej. Takže když hraje naše repre, tak nastoupí moje ségra a fandíme o stošest :grinning:
23. bře 2009 v 11:48  • Odpověz
Lessi někdy bych byla rači kdyby se u nás doma taky tolik neholdovalo sportu, teď je nějaká ta extraliga a to mám odpoledne zabitý hokejem, před tim lyžování a atd, atd... :sweat_smile:
23. bře 2009 v 11:51  • Odpověz
Marťas se vzbudil, tak jdeme papat zatim papa :slight_smile:
23. bře 2009 v 11:52  • Odpověz
Papa marfu, taky si jdu hrat s prdolkou. :slight_smile:
23. bře 2009 v 11:56  • Odpověz
jdeme papat
23. bře 2009 ve 12:01  • Odpověz
TAK JSEM TU.
Sofinka si vyžádala tatínka :slight_smile:
23. bře 2009 ve 12:39  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.