• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mladé maminky Praha

(Zamčená)
19. března 2011 
já jsem tu taky, čekala jsem, že malá usne...hm dobrých 15minut....
23. bře 2009 ve 13:13  • Odpověz
Tak jsme se napapali oba, dožehlila jsem prádlo. Ted by si dala dvacet :slight_smile: .
23. bře 2009 ve 13:47  • Odpověz
My jsme se taky napápošili a pak si hráli, když Martínek skoro spal tak mi zavolal brácha a vzbudil ho :rolling_eyes: , dostane na papulu až ho potkám :grinning: . Lessi já bych si dala i třicet, ale za chvilku musim do školky pro Máťu.
23. bře 2009 ve 13:58  • Odpověz
jé ahoj Pipiii
moc zdravím
už se známe ze snažilek z února chviličku jsme u vás byla :wink:
ale už jsem ve snažilkách v březnu
23. bře 2009 ve 21:37  • Odpověz
jee ahoj lenerka:slight_smile:

nj chtela jsme tady holcinam nabidnout zda nechteji doma udelat vlasky, uz mi ta prace chybi:( :wink:
23. bře 2009 ve 21:52  • Odpověz
tedy holky vy jste se dneska rozpovídaly
šikulky
já se buhužels tou naší divoškou k PC dostanu až večer

kačka se narodila v 8 02
a měla 3.170kg a 47cm

já chtěla nejdříve kluka,ale když mě řekli,že to bude holka,byla jsem ráda
bych jí nedala
druhý bych taky chtěla holku,tak uvidíme co se povede
23. bře 2009 ve 21:55  • Odpověz
lenerka, a jak vypadala holcicka na UTZ?!:grinning: mela krizem nozky?:-d
23. bře 2009 ve 21:56  • Odpověz
no moje gynekoložka má ultrazvuk ,že na tom nebylo nic vidět
jen říkala,že bude drobek a že mám asi málo plodový vody
plodový vody jsme opravdu měla málo
jsem ráda,že mě hodně hlídali na Genetu na Letný
a tam jsem byla xkrát na ultrazvuku 3D
fotku jsme si nenechali udělat
a jestli měla nožky křížem :grinning: tak to ti nepovím

já si jen pamatuju,že na prvním ultrazvuku co mě řekli,že to bude holka byla se mnou ségra
a ta měla slzy
mě to pořád nějak nedocházelo
já chtěla spíše ,aby tam byl pytlík :grinning: ale jsem ráda za holčičku
23. bře 2009 ve 22:02  • Odpověz
pipiii

a tobě v těhu nevadí barvit vlasy?
já vím,že když jsme byla těhu tam mě to hodně vadilo

a ty jsi kadeřnice?
já bych potřebovala ostříhat,vypadám jako strašidlo už :grinning:

a co,že budeš rodit až v Jablonci?
23. bře 2009 ve 22:06  • Odpověz
Pipiii ahoj,
jsem zase tady. Měla jsem nějaký frmol... nákup,prádlo, karbanátky,pokaděný plíny,vytřít,nádobí do myčky, krmení... :grinning:
z který Prahy jsi?
23. bře 2009 ve 22:57  • Odpověz
dobré ráno maminky a mimísci :dizzy_face:
24. bře 2009 v 08:23  • Odpověz
Dobré ráno,
tak jsme byli ráno na odběru krve a Lukášek byl mooc statečný. :slight_smile:
24. bře 2009 v 08:40  • Odpověz
lessi.copak za tu statečnost dostal?? to byl statečnější než maminka,co? :dizzy_face: :grinning:
24. bře 2009 v 08:55  • Odpověz
dostal čokoládku, ale tu sní tatínek. Lukýsek dostal krásnou pusinku na čelíčko :dizzy_face: . Mamince injekce nevadí :wink: , tak snad bude po mně.
24. bře 2009 v 09:07  • Odpověz
tak pusinu snad ocení :wink: čokoláda bude za pár měsíců :dizzy_face:
24. bře 2009 v 09:16  • Odpověz
ahojky,,jj jsem kadernice:slight_smile: kdyz mam rukavice tak to opravdu nevadi:slight_smile: bydlim na Budejovicka Praha 4.

lenerka, budu rodit v jablonci, pac jsme z jablonce, mam tam celou rodinu a znamy vsude mozne, takze i v porodnici:slight_smile: jzdim tam ted i za gynekolozkou :wink: Chtela jsem rodit naPodoli ale bylo mi zle z pokoju na sestinedeli:(dost jsme o tom cetla a plno negativnich reakci, v jablonci je nova krasna porodnice, je tam malo pokoju, takze se ti sestricky hodne venuji, vahu na pokoji a miminko mas porad u sebe..no parada.. porodnici mam v albicku :wink:
24. bře 2009 v 09:25  • Odpověz
pipii, já jsem rodila v Podolí a zas tak hrozný to tam není. Váhy jsme na pokoji měli taky i miminko stále u sebe. Sestřičky špatné nebyly, ale to záleží na koho narazíš :wink: . Jsou tam myslím dvě nebo tři oddělení šestinedělí a tam, kde jsem byla já, tak si nemůžu teda stěžovat. Samozřejmě nejhorší jsou sprchy a záchody, ale chystá se tam rekonstrukce.
24. bře 2009 v 09:33  • Odpověz
lessi a ty jsi byla na nadstandartu?? ja jsme videla fotky ze sprch a to bych asi jenom brecela a nesla tam:( jsme an to hakliva, nemuzu mit spolecne zachodky!:(natoz po porodu, kdyz se budu sotva plazit
24. bře 2009 v 09:36  • Odpověz
ne nebyla jsem na nadstandartu, byla jsem na klasickém pokoji, byli jsme tam tři maminky. záchody nebyli moc příjemné, ale naštěstí tam nebyla v době mého pobytu žádná tzv. špindíra. :confused:
24. bře 2009 v 09:45  • Odpověz
lessi, ja videla otresne fotky- sprchy bez zavesu, na zemi pouzite jednorazove vlozky..no fuj! a vadi mi ze jsou miminka v tech kuklach, to si myslim ze ze je ,,zastarale,, rozebirali jsme to hodne na diskuzi o podoli a vsichni se sjednotili, ze bud nastandart nebo rodit jinde, ale v Praze je to vsude tak.. pekne porodni saly a osklive sestinedeli. V jablonci budeme 2 na pokoji, televize na pokoji, moznost internetu... no a jelikoz tam mam znamy tak za mnou budou moct az na pokoj a kdykoliv:slight_smile:
24. bře 2009 v 09:56  • Odpověz
pipi..věř, že internet a TV Ti bude uplně jedno :grinning:
já měla taky tu možnost, TV jsem měla teda zapnutou, ale že bych se na ni dívala? nenenene...měla jsem jiný starosti, mimísek je hezčí než nějaký kecy v bedně :wink:
24. bře 2009 v 10:05  • Odpověz
sluni, ja vim, ale urcite se budu citit dobre v cistem novejsim prostredi a budu moct na zachode tlacit jak dlouho budu chtit:grinning: ja jsem treba na velkou nikdy nesla ani v praci:-X proste mam z toho trauma:grinning: ale vim ze me nebude nic jineho zajimat naz moje mimi:grinning: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: holky ja se uz tak starsne moc tesim:slight_smile:
24. bře 2009 v 10:07  • Odpověz
pipi...jo to máš recht, proto jsem šla do Nerátek, je to tam čistý, barevný a prostě nej :wink:
to věřim,že se těšíš, taky je na co :dizzy_face: ale fakt užívej a odpočívej, pak už to jen tak nepůjde :grinning: to budeš užívat a odpočívat trošku jinak :dizzy_face:
já se těšim na druhý těhotenství, zase prolejzat těma stavama, to je sranda..teda až teď se tomu směju, předtím mi moc do smíchu nebylo :grinning: :sweat_smile:
24. bře 2009 v 10:10  • Odpověz
No nevím, my jsme ve sprše závěsy měli a naštěstí se na zemi žádné použité vložky neválely. Ty kukly jsou možná zastaralé, ale moje dítko v tom bylo klidnější než když jsem ho vybalila. Připadal si více v bezpečí. Ručičky si vždycky vytáhnul ven a tak byl nejvíce spokojený :slight_smile: . Nemůžu říct, že by pokoje byly ošklivé a to jsem hodně zvyklá na nadstandartní věci a moderní zařízení. :wink:
24. bře 2009 v 10:12  • Odpověz
holky pečte na to..je to věc názoru a hlavně každá porodnice má svoje pro i proti..zrovna můžeš narazit na hroznej personál nebo neumytý sprchy...jednou tak podruhý tak...hlavní je aby prckové vylezli na svět a měli u sebe vás a hotovo dvacet :grinning:
24. bře 2009 v 10:14  • Odpověz
Přesně tak, byla jsem štastná, že mám u sebe zdravého tvorečka :slight_smile:
24. bře 2009 v 10:17  • Odpověz
presne ja taky nebudu myslet an nic jineho nez na zdraveho prcka! :dizzy_face:
24. bře 2009 v 10:20  • Odpověz
Dobré dopoledne :slight_smile: ,
tak mám dnes doma oba kluky, protože Matýsek je nějakej nastydlej, tak ho nechám vyležet, aby mi nelehnul úplně.
Ahoj Lessi, tak to je Lukášek šikulka, držim palce ať mu to vydrží :slight_smile:

Pipi já kdybych měla tu možnost, tak bych taky šla do porodky, kde bych měla lepší prostředí a když tam máš i rodinu, tak neni co řešit :wink:
24. bře 2009 v 10:20  • Odpověz
tak :slight_smile: a co máme dál za téma? :dizzy_face: :grinning:
24. bře 2009 v 10:22  • Odpověz
:grinning: Těším se na příští čtvrtek, to jdeme s Lukášem plavat - první lekce, tak jsem zvědavá, jak to bude probíhat. :slight_smile:
24. bře 2009 v 10:24  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.