• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mladé maminky Praha

(Zamčená)
19. března 2011 
Holky, kdy se chystáte učit prcky na nočník? Já Matěje neučila ve dvou letech už plínu nechtěl, ale s nim jsem chodila do školy, tak to moc učit nešlo, ale td s Martinem bych začala mnohem dřív, kdy je to podle vás nejlepší doba začít. Tak půl rok, když už sedí?
24. bře 2009 v 10:25  • Odpověz
Marfu, já tedy nemám vůbec žádnou zkušenost, ale asi to budu zkoušet až se malý udrží v sedě. Teď mi teda už chce sedět, ale stále padá do stran. :slight_smile:
24. bře 2009 v 10:30  • Odpověz
holk ja budu chodit na tehu plavani, mate nejake tipy tady v Praze?
24. bře 2009 v 10:30  • Odpověz
Tak jsem si napsala dotaz do kamaráda googla a vyjelo mi, že nemá cenu dítko učit dřív než po 18 měsíci, tak rušim dotaz a :slight_smile: a udělám to stejně jako u Matýska :slight_smile: .
24. bře 2009 v 10:32  • Odpověz
Lessi, fakt nevim no doktoři maji nějakej názor a znáš to babičky a tetičky zas jinak, že za nich to bylo tak a tak.
Mám známou ve Švédsku a ta mi říkala, že tam je naprosto normální, že se děti nechaj s plínama i do pěti let a to už mi přijde dost divný.
24. bře 2009 v 10:34  • Odpověz
Less kam chodíš s Lukáškem na plavání?
24. bře 2009 v 10:36  • Odpověz
No vidíš to marfu, tak to taky nebudu nějak hrotit :slight_smile: .
24. bře 2009 v 10:37  • Odpověz
marfu..dobrej google :slight_smile: ale posazovat ho tam asi můžeš stejně,ne? :slight_smile: :wink:
24. bře 2009 v 10:37  • Odpověz
Holkýýýýý!!!Já se sem nedostanu jeden den a vy si tu napíšete přes 5 stránek!!! :grinning: :grinning: :grinning:
Jak to stíháte??Já mám pocit, že celý den jen kojím, přebaluju a uspávám.. a nestíhám nic jinýho.. jo a peru a suším plínky :stuck_out_tongue_closed_eyes:
24. bře 2009 v 10:44  • Odpověz
Budeme chodit do Petrovic, tam je rodinné centrum Čtyřlístek.
24. bře 2009 v 10:44  • Odpověz
sluni to je fakt, že zkoušet to můžu. Přiznám se, že je úplně jiný mít dítě v 19 a v 25, dřív jsem takový věci vůbec neřešila a teď jsem strašnej řešitel. :grinning:
24. bře 2009 v 10:46  • Odpověz
miru, ty používáš hadrový pleny? Já uvařila oběd včera večer a dnes jsem dala prát a umyla nádobí a tohle je pro mě takovej relax, když mám chvilku klid.

Less, tak do těch Petrovic bych pak chodila taky, jak dlouho dopředu se musíš hlásit, nebo maj dost volnejch míst?
24. bře 2009 v 10:50  • Odpověz
Vždycky mají vypsané termíny na zápisy. Myslím, že berou dost a když tak otevřou další skupinku. Jukni na www.rc-ctyrlistek.cz . :wink:
24. bře 2009 v 10:56  • Odpověz
marfu Tobě bylo při Matějovi 29? týýýýjo,plánovanej?? :wink:

miru...Ty používáš hadrový? tak to Tě teda obdivuju, já je peru jak divá a to je máme jen jna utírání ,papání, spinkání a tak... :sweat_smile:
24. bře 2009 v 10:59  • Odpověz
holky a chodily jste nekam na tehu plavani??
24. bře 2009 v 11:04  • Odpověz
pipi..já jsem chtěla, ale nějak jsem to nestihla, nejdřív komplikace, pak zánět, takže plavání jen na fotce :grinning:
ale příště bych to stihnout nějak chtěla...celkem mě to mrzí..teď budem chodit s malou,tak se těšim...
24. bře 2009 v 11:08  • Odpověz
pipi já nikam na plavání nechodila, jediné kam jsem chodila, tak bylo těhu cvičení a fyzioterapeutkou. Ostatní jsem nestíhala kvůli práci. :frowning2:
24. bře 2009 v 11:11  • Odpověz
ahaaa, jsem nasla jedno super plavani ale prjde mi to priserne drahe!:( asi za 8 lekci 2 000:( :-O
24. bře 2009 v 11:12  • Odpověz
Lessi díky určitě na to juknu :wink:

sluni Matěje jsem měla v 19 plánovanej nebyl to už sem tu psala, ale byla to šťastná náhoda :slight_smile:
24. bře 2009 v 11:12  • Odpověz
Zatim se s vámi loučím a pouštím k PC Matyse a já jdu uspávat Marťase :slight_smile: zatim pa.
24. bře 2009 v 11:13  • Odpověz
marfu, tobe bylo 19:slight_smile: jeee to je pekne, ted te mamince ve vymene manzelek muselo byt 18 :slight_smile:
24. bře 2009 v 11:14  • Odpověz
pipi..jestli jsi u VZP, tak Ti přispějou 1000,- ale musí to být vážně lekce, ne obyč.bazen...

marfu...tak to je super, aspon budou mít kluci mladý, moderní rodiče,co? :grinning: a plánujete další? kvůli holčičce? :wink:
24. bře 2009 v 11:16  • Odpověz
sluni, jj jsem u VZP, o tom prispevku vim, je to primo lekce pro tehulky:slight_smile: moje plavani by zacinalo za mesic a pul, chodila bych s maminama, ktery rodi v rijnu:slight_smile:
24. bře 2009 v 11:20  • Odpověz
my jdeme papat..zatim ahojte
24. bře 2009 v 11:22  • Odpověz
jj, plenky peru.. používám takový ty moderní látkový, ne ty čtvercový, co jsme měli my.. vypadá to jak normální jednorázová plenka, jen to není z papíru, ale z příjemných materiálů.. :slight_smile: Mám z toho lepší pocit, že Lilinka má zadek v něčem jiným, než v papírových plenkách :slight_smile: A kdybyste viděly maminky, co se dneska vyrábí :grinning:

Holkýýýý, vy jedete!!!!! :grinning: :grinning: Kam zavíráte děti??? :grinning: :grinning: Lili zas pláče, zas má hlad, tak zas jedu do maratonu.. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
24. bře 2009 ve 12:27  • Odpověz
Ahoj miru, já ze začátku také nic nestíhala. :frowning2: To je normální. Teď už je to lepší. :wink:
24. bře 2009 ve 12:30  • Odpověz
Občas si fakt připadám jak stroj.. ještě že přítel pracuje prakticky doma, takže mi hodně pomáhá a hlavně uvaří, za to jsem fakt vděčná.. už se taky těším, až to bude lepší :grinning:
24. bře 2009 ve 12:55  • Odpověz
ahoj kočky

tak koukám,že nás ještě tady nenavštívila Petra
jak pak jí asi je
ach jo,že já jsem si na ní nevzala ten mobil :confounded:
24. bře 2009 v 17:15  • Odpověz
koukám,že jste tu probírali Podolí
je fakt,že porodní sály super
šestninedělí horší no
naštěstí jsem měla pokoj já a ještě jedna mamča,tak to šlo
ale ta vedle mě ,měla divočejší mimčo,tak jsme se nevyspaly
kačka byla spáč,tu nic nevzbudilo!

záchody strašný
sprchy taky otřes
naštěstí sestřičky dobrý,měla jsem štěstí
24. bře 2009 v 17:18  • Odpověz
pipiii

a ty dojíždíš do každýho koutu Prahy maminky ostříhat? :slight_smile:
24. bře 2009 v 17:18  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.