• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mladé maminky Praha

(Zamčená)
19. března 2011 
soan...taky házim kočárek do auta a Natýnka je všude se mnou..bez ní bych nikam nejela :wink:
27. bře 2009 v 18:23  • Odpověz
Ahoj sluni.když tak jsem Andrea :wink:
Máš pravdu, že bez malý ani na krok, ale pokud jdu na nákup do hypermarketu, tak ji raději nechávám chlapovi,pokud to jde.
Nesnáším,když mi lidi čučí do kočáu nebo sedačky a chrchlaj a sahaj na Sofinku :angry: To bych vraždila.
27. bře 2009 v 18:36  • Odpověz
:grinning: tak na naši natýnku zatim nikdo nesáhl, tak bych jim ruce urazila :grinning: ale beru ji sebou i tam, jí to i celkem občas baví..takový Letňany, tam i vydrží :grinning:

jdeme se koupat, budu tu později :wink:
27. bře 2009 v 18:42  • Odpověz
Andrej... já Věra :wink:
27. bře 2009 v 18:43  • Odpověz
Jůů sluni,koukala jsem ti do alba a Natálka mi připomíná Sofinku :astonished: a koníčky jsme pásly taky brzy :sunglasses:
27. bře 2009 v 18:43  • Odpověz
Já taky nesnášim, když mi čučí do kočáru zrovna nedávno jsme byli nakoupit a nějaká snaživá babča, že nám Martínka pohoupe :astonished: nějak mi to hlava nebrala proč, když jsme tam byli dva :confused: .
27. bře 2009 v 19:01  • Odpověz
mar
:grinning: :grinning: :grinning: to víš, stařecká demence :grinning: :grinning: :grinning:
já bych jí řekla něco v tom smyslu, že nemám houpací kočár :wink:
27. bře 2009 v 19:09  • Odpověz
autor
Ahoj holky!

Téda, nějakou dobu jsem byla bez netu a koukám jak se to tu rozjelo :grinning: Samé nové tváře.. se tu cejtím tak nějak ztraceně :sweat_smile:
27. bře 2009 v 19:10  • Odpověz
rova
neboj,najdeš se :grinning: :grinning:
27. bře 2009 v 19:12  • Odpověz
Andrej to by asi čuměla :grinning: já se nezmohla na moc, jen jsem řekla, že není potřeba. Nejsem v těhle chvílích moc pohotová spíš mě vše napadá až 5 min po :sweat_smile: .
Já jsem Martina.
27. bře 2009 v 19:14  • Odpověz
Ahoj Rova, koukala jsem, že si ze Zahraďáku já sem tam vyrostla a mám tam maminku, tak jsem tam dost často :slight_smile: .
Asi se nikdy nebudu jinde cítit tak doma jako na "Garden city" :grinning:
27. bře 2009 v 19:16  • Odpověz
autor
Ahoj Marfus, já na Zahraďáku žiju asi tři roky. Předtím jsem žila nedaleko, takže jsem spokojená. Teď nemám moc času, hrajem takovou hru - včera jsem jí vyrobila - trošku pozměněně - jsou tam úkoly a otázky, aby se při tom něco naučila..docela jí to zatím jde :wink: Ty už máš jednoho školáčka, viď? Nebo půjde až příští rok?? Já si to tu přečtu, ale až bude víc času..
27. bře 2009 v 19:26  • Odpověz
jé to je samej zahraďák, já jsem tam taky chvilku bydlela :grinning: v tom vysoko vysoce nejvysokovatějším věžáku... :dizzy_face:
27. bře 2009 v 19:37  • Odpověz
Matýsek půjde do školy až v září, taky máme rádi hry a to všechny možný. Máta je moc učenlivej.
Tak si hezky hrajte :wink:
27. bře 2009 v 19:48  • Odpověz
sluni a teď bydlíš kde?
27. bře 2009 ve 20:05  • Odpověz
marfu... IP :wink:
27. bře 2009 ve 20:08  • Odpověz
marfu..jo toho už jsem si všimla kde sidlíš :slight_smile: já jezdim kousek odtamtud k zubařce
27. bře 2009 ve 20:17  • Odpověz
holky,zase jsme rozlezlý všude a já nestíhám :grinning:

to je hrozny,
Co mrňata, chrní? já se dnes snažila Sofince protáhnout den, protože včera mi usnula před 18.hod a crněla do 4.40 :confounded:
27. bře 2009 ve 20:34  • Odpověz
Martínek nespinká on chodí až tak kolem 11 a to už se to celkem srovnalo, dřív chodil třeba až ve 2 ráno :unamused: a jsem pak ráno byla jak po flámu :angry: .
to je Sofinka moc hodná, to bych chtěla taky :slight_smile: .

Sluni já zas kousek od tebe jezdim na gyndu :slight_smile:
27. bře 2009 ve 20:41  • Odpověz
soan...já to taky nestíhám :grinning:

marfu..tipjuju - Hloubák???
27. bře 2009 ve 20:41  • Odpověz
Nene Čerňák :slight_smile:
27. bře 2009 ve 20:43  • Odpověz
sluni, soan koukám, kde vy všude jste. holky šikovný :wink: já kojim, tak mám volnou jen jednu ruku :sweat_smile:
27. bře 2009 ve 20:44  • Odpověz
marfu..áááha.tak tam znam jen Globus a jednu hodnou paní fotografku co nám nafocovala kalendář když jsem měla pupek (teda ne že bych ho teď neměla taky, ale předtim byl takovej hezčí :grinning: )
27. bře 2009 ve 20:48  • Odpověz
sluninka: tak jsem tady...Zakotvíme tu???...s tou váhou ste na tom krásně holky:slight_smile:
27. bře 2009 ve 20:48  • Odpověz
sluni a kolik ten endář stál líbilo by se mi něco takovýho s klukama :slight_smile:
27. bře 2009 ve 20:50  • Odpověz
ne endář, ale kalendář. no mám jen jednu ruku :grinning:
27. bře 2009 ve 20:52  • Odpověz
tak kotvíme teda tady :grinning:

marfu... ten nás vyšel asi na 1200,- i se samotnýma fotkama..ale ta paní je hrozně hodná a super...taky budem dělat fotky s malou...
27. bře 2009 ve 20:52  • Odpověz
marfu..pošlu Ti do IP www stránky
27. bře 2009 ve 20:55  • Odpověz
je tak to je dobrá cena, pošli mi prosím kontakt do IP až bude Marťas větší, tak bych do toho určitě šla :slight_smile:
27. bře 2009 ve 20:55  • Odpověz
marti,já háčkuju,takže taky jedna ruka a
do toho UFONUV FOFRINTERNET :angry:

já se taky chtěla nafotit s pupkem, ale furt jsem měla čas a pak jsem otekla, viz album, a bylo po focení :cry:
27. bře 2009 ve 20:57  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.