• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mladé maminky Praha

(Zamčená)
19. března 2011 
no to jo,budu musez vyměnit fusak a odepnout zimní vložku.já byla jen v mikče :sunglasses: ale raději bundu s sebou.zítra bych chtěla taky někam,ale nevím kam.tady po vesnici mě to neba,protože se tu nic neděje
28. bře 2009 v 18:27  • Odpověz
no,mě už tyhle procházky u nás nebaví.Furt to samý:frowning2:.Dneska sme se šli juknout na koníky,ale stejně žádná velká změna!!!Já byla v jarní bundičce.Ale bojim jestli jsem to nepřecenila!!!No,á ani malou tolik nenavlíkla
28. bře 2009 v 18:42  • Odpověz
jééé holky já vám závidim, já chtěla jít taky na procházu, ale když jsem začala kluky připravovat, tak přijeli tchánovci a když odjeli, tak se zase rozhodli mužík a synátor, že jedou na hokej ke kamarádům :rolling_eyes: . Tak jsem samotinká s Martínkem :slight_smile: a o :slight_smile: ba mlsáme :grinning:
28. bře 2009 v 19:02  • Odpověz
Andy ty eukaliptový kapky koupim a vykouřim to tu je to dobrej tip. :slight_smile: dík
28. bře 2009 v 19:03  • Odpověz
marfu: tak snad zítra bude taky krásně a naplno si to vynahradíš :grinning:
28. bře 2009 v 19:08  • Odpověz
miško zítra se tomu nevyhnou, vezmeme děti a pesana a pořádně se vyvětráme. Doufám, že bude pěkne.
To máš fajn, že ti mužík malou pohlídá, to Luky se bojí a Malýho se odváží pohlídat až tak kolem roka.
28. bře 2009 v 19:13  • Odpověz
marti,já je ted kupuju v Globusu v květinářství.maj je tam levný a jestli nemáš aromalampu,tak to dej do kastrůlku na nejmenší hořák,ale fakt to nesmíš vařit,protože bys seškvařila ty léčivé složky.
28. bře 2009 v 19:14  • Odpověz
Andy aromalampu mám jen jsem jí letos ještě nepoužila, protože jsem v těhu nesnášela jakoukoli vůn (dusilo mě to), teď už je to naštěstí dobrý. Zkusim se optat v květinářství u nás :slight_smile:
28. bře 2009 v 19:18  • Odpověz
marfu: no,hlídal už párkrát na chvilku,když jsem třeba byla nakoupit nebo tak...Ale když byla Viv malinkatá tak se taky bál jí i pochovat.To až teďka co je větší.
Taky doufám,že zítra zase bude krásně:slight_smile:.Jaj,sem zvědavá co s Vivinky vstáváním udělá zěmna času :sweat_smile:
28. bře 2009 v 19:19  • Odpověz
Jé no jo změna času, no myslim, že se tim Viv řídit nebude :grinning: a musí se přizpůsobit maminka.
28. bře 2009 v 19:34  • Odpověz
mo.maminka z toho teda nemá ani torchu radost:frowning2:...No holky mějte se.Já jdu kojit a pak na muziku.Papa
28. bře 2009 v 19:38  • Odpověz
Papa a užij si to i za nás :slight_smile:
28. bře 2009 v 19:39  • Odpověz
Mslím,že nám, školou a prací nepovinným změna času nějak harmonogram nanaruší :wink:
Martinko, koukni na http://www.saloos.cz/ je ztam celý sortiment. Když byla Sofinka ještě úplně malinká,tak jsme před spaním nemohly vynechat Dětský masážní olej.Je vněm sice výtažek z heřmánku, ale Salus používá stonky,protože alergen je pouze v květu, což ví málokdo.
Jo aromaterapie je věda :wink:
28. bře 2009 ve 20:23  • Odpověz
Hezký večer holky!
28. bře 2009 ve 20:59  • Odpověz
Ahoj lessi.
Lukášek už spinká?
28. bře 2009 ve 21:01  • Odpověz
čus ženský
vy jste kecalky :grinning:
28. bře 2009 ve 21:03  • Odpověz
ahojííík...tak jsme byli dnes venku,akorát na Vyšák jsme se nedostali, takže jsme skončili na Proseku v tom pěkným parčíku...
28. bře 2009 ve 21:04  • Odpověz
počasí krásný,ale škoda,že se to po 16h zkazilo a začlo mrholit,ale stejnak jsme si ten den užili
teď jsme přijeli od našich
Kačku jsme jim tam nechali,tak snad bude v pohodě :wink:

zítra jdeme plavat do letnan
28. bře 2009 ve 21:04  • Odpověz
sluninka souhlasím ten park je tu super :wink:
až na tu vodu
bojím se,že kačka mě tam skočí
je to divoška a vodu miluje :grinning:
28. bře 2009 ve 21:06  • Odpověz
díky za pozvání na společný výlet :wink:
v centru Prahy už si ani nepamatuju,kdy jsme byla :unamused:
28. bře 2009 ve 21:07  • Odpověz
Ahoj Luci.My vyrazily na procházku kolem blázince a taťka uklízel. :wink: Sofinka mi krásně chrupkala,tak jsem toho chtěla využít a šla pro květák do Lídku a nějakej senilní důchodce mi naboural vozejkem do kočárku,až mi probudil Sofinku :angry: Chudinka se tak lekla a nebyla k utišení.No byla to rána :confounded: :angry:
28. bře 2009 ve 21:09  • Odpověz
lener...mě se líbila ta pizzerka, teda spíš ta teráska nad tou vodičkou..

jsem zapomněla vzít foťák, tak mám fotku jen v mobilu ale nemám kabel, takže to do pc nedostanu :frowning2:
28. bře 2009 ve 21:09  • Odpověz
sluni,
ted je ta pizzerka krásná.dřív to byl takovej pajzl :unamused: a to hřiště,co tam dělaj.bude to fajn.jen je blbý,že tam bydlí hodně občanů z vých.Evropy a večer je to docela o ústa, 8let jsem tam bydlela
28. bře 2009 ve 21:15  • Odpověz
jo jo ta pizzerka je krásně zrekonstruovaná :wink: to je paráda,ale ty ceny nic moc :confounded:
my tam nechodíme
my si občas dáváme s miminkama a dětma spicha v pizzerce Severka
je tam dětský koutek a docela dobrý polední menu
a před tou pizzerkou udělali dětský hřiště
takže pro nás pohoda
28. bře 2009 ve 21:17  • Odpověz
Soanpe, jojo Lukášek už spinká. Chodí spát tak mezi půl devátou a devátou. Většinou usne, když ho dáme do postýlky. Dneska měl velký den. Měl poprvé pár lžiček mrkvičky. :slight_smile:
28. bře 2009 ve 21:18  • Odpověz
souhlasím s Andy
jak se setmí parkem nejdu
i když docela to křoví tam prořezali,ale stejnak bych se bála :unamused:
a tećh feťáků :confounded:

jo jo to nový hřistě bude ok
28. bře 2009 ve 21:19  • Odpověz
soan...tak odpo to tam bylo žůžo, všude dětí jako smetí, samý kočárky, na vodě kačenky :dizzy_face:

lener...my ještě potřebujem místo kam parkovat kočárky :slight_smile: na písek etě e-e :grinning:
28. bře 2009 ve 21:19  • Odpověz
lessi

my dávali první příkrm od 5 a půl měsíce
kačka začla mít zelenou hladovou stolici,tak mě doporučili už začít s příkrmama
ale s kojením jsem vydržela do 16měsíců
28. bře 2009 ve 21:20  • Odpověz
no právě
vy tady všechny máte strašný drobky :grinning:
28. bře 2009 ve 21:21  • Odpověz
andy a byly jsme i vevnitř toho areálu?
my tam občas taky chodíme
když je teplo,maj tam zvířátka a kačka je unešená,ale divný lidi tam jou no
28. bře 2009 ve 21:22  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.