• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mladé maminky Praha

(Zamčená)
19. března 2011 
neboj nejedeme
holky už šly spát
28. bře 2009 ve 22:50  • Odpověz
budeme dříve vstávat
takže zítra touhle dobou bude 23 51min
28. bře 2009 ve 22:51  • Odpověz
miško kde pak jsi byla?nějak mě to uniklo :slight_smile:
28. bře 2009 ve 22:51  • Odpověz
Luci,
byla jsem s kamarádkama na muzice tady ve vsi.Na dvě hodinky.Taková dámská jízda:slight_smile:.Takže čas jde o hodinku napřed,ju?
28. bře 2009 ve 22:54  • Odpověz
asi jo
takhle mě to říkal manžel
ještě se mrkni na net,určitě se o tom bude psát :wink:
28. bře 2009 ve 22:55  • Odpověz
to je dobře,že jsi si zašla ven
a manžel hlídal jo?šikula
28. bře 2009 ve 22:56  • Odpověz
jj,hlídal:slight_smile:je poklad!!!Hlavně jsem byla na telefonu.Ale Vivi hned po kojení usnula a ještě spinká!Jsou to moje zlatíčka oba! :sunglasses:
28. bře 2009 ve 22:59  • Odpověz
tak to máš dobrý
to ti přeju :wink:
28. bře 2009 ve 23:04  • Odpověz
kačka se v noci na kojení budila 1 až 2x
to bylo dobrý
byla spáč a vlastně jí to zůstalo :wink:
28. bře 2009 ve 23:05  • Odpověz
j,nemůžu si na ně stěžovat:slight_smile:
A co ste dělali dneska holky???
teďka je nějak mrtvo:frowning2:
28. bře 2009 ve 23:06  • Odpověz
je,tak to je zlatíčko teda.Viv vztává někdy jednou,dvakrát.Ale někdy i 4krát! :angry: a to je záhul...
No,ale předevčírem se vzbudila kolem ¨3 ráno hlady,začala histericky řvát asi 10 minut(ani se nepřisála,jen řvala) a potom z ničeho nic (asi)vyčerpáním usnula...No komedie pěkná
Hlavně je chyba že spinká se mnou v postely
28. bře 2009 ve 23:11  • Odpověz
Luci,jdu už chrnět.Nějak jsem utahaná...
Tak hezkou,klidnou dobrou a ať tě Kačenka nechá vyspat :grinning:
28. bře 2009 ve 23:22  • Odpověz
no to asi jo
kačka byla od začátku ve svý postýlce
jsem se bála že jí zalehnu
28. bře 2009 ve 23:22  • Odpověz
a hlavně spala ve svý,protože jsme měli ten monitor dechu
28. bře 2009 ve 23:23  • Odpověz
miško Kačenka mě nechá vyspat,protože jí doma nemáme :grinning: :grinning: :grinning:
jde po dlouhé době u babičky a dědy
tak ať si jí tam užijou :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

pa dobrou
28. bře 2009 ve 23:24  • Odpověz
tak to máš pohodičku:slight_smile:
závidím!:slight_smile:
jo,to já monitor dechu nemám,ale já si Viv naučila hnedka jak jsme přišli z porodnice že může spát se mnou a teďka je to boj jí dostat do postýlky...
Ale už pádím..Papa
28. bře 2009 ve 23:26  • Odpověz
dobrou

jsou to potvůrky,všechno se rychle moc učí
ta postel je blbá
jsme zvědavá ,jak to zvládnete no
budu vám držet palečky :wink: :wink: :wink:
28. bře 2009 ve 23:34  • Odpověz
Ahojky holky,
tak jaká byla noc???U nás děs:frowning2: a malá vstávala v 6 ráno!:frowning2:...A opět byla u mě v postely.Prstě postýlku nechce!!!
Jinak počasí u nás docela pěkný,tak e těším ven na vzduch:slight_smile:
Jinak holky přejeme s Viv pěkný den :sunglasses:
29. bře 2009 v 11:26  • Odpověz
Ahoj misko,
u nás byla noc celkem dobrá. Lukáš mi naštěstí v postýlce spinká od narození a od čtyř měsíců je sám v pokoji. Všechno to proběhlo s klidem :grinning: . Také ti přejeme pěkný den
29. bře 2009 v 11:29  • Odpověz
Ahojte maminky, tak jsem myslela, že vás dočtu, ale vy jste za těch pár dní popsaly asi 10 stránek :grinning: Taky jste ze začátku nevěděly co dřív? :unamused: Já fakt nestíhám nic navíc, jsem ráda, že občas vyperu a hodim nádobí do myčky.. mno, ale musím uznat, že je to lepší a lepší.. i v noci jsem se zvykla už vstávat, to bylo dost náročný :grinning:
Misko, čtu, že malá spinká s tebou v posteli a že nechce do svý postýlky - naše Lili spí taky s náma, postýlku jsme použili prakticky jen párkrát ze začátku přes den.. a už teď tam nechce být a pláče.. přes den spinká v kolíbce v obyváku nebo v kočárku venku..tak jsem zvědavá, jak to pak uděláme, až bude větší.. :angry:
29. bře 2009 v 11:42  • Odpověz
Ahoj miru,
tak koukám stejný problém jako u nás!Já si s ní taky nevím rady a teďlituji že sem jí kdy do postele pustila.U nás je postýlka jen na ozdobu:slight_smile:!
Je,ty máš takovou malou princeznu:slight_smile:,to je krásné:slight_smile:...Jo,noční vztávání je záhul,že?Ale do všeho přijdeš a pak bude ještě času až Lili povyroste:slight_smile:
29. bře 2009 ve 12:26  • Odpověz
Ahoj Miško, Miru ,Lessi a spol :slight_smile:

Já měla úžasnou noc,dnes to na sebe vzal taťka a ráno mě nechali spát do 10.30 zimního času :sunglasses:
Slíbila jsem, že za to něco upeču.

Miru, já se zapřísahala, že Sofinka přes noc bude spinkat zásadně v postýlce a držím to. Postýlku má asi 20cm od naší postele.
Ráno po přebalení si ji tak na půl hodinky bereme k sobě a pak jinakrmím a jdeme si hrát a pak teprv moje snídaně atd.
Ty jo Lessi, ty jsi ještě větší tvrďák než já s tím samostatným spinkáním :grinning:
29. bře 2009 ve 12:59  • Odpověz
Lessi, ty jsi z Prahy 4?
A můžu se vás holky blbě optaz kolik vám je? :sweat_smile:
Já tu jsem snad jediná postarší prvorodička a ne jen tady :astonished:
Miru aty jsi odkud? Musím to nějak zmapovat, abysme si naplánovaly aspoň částečně společnou trasu na venčení miminek :wink:
29. bře 2009 ve 13:13  • Odpověz
Soanpe, malinko tvrdší jsem, ale zase to zatím přináší ovoce :wink: , jak se říká :slight_smile: .
Ano jsem z Prahy 4 a za pár měsíců mi bude 27. :confused:
29. bře 2009 ve 13:26  • Odpověz
Ty jo, já jsem fakt stařešina :unamused:
No nic se nedá dělat :wink:
Já si taky říkám,že bejt malinko tvrdší je dobrý, ale je to citově dost náročný
29. bře 2009 ve 13:41  • Odpověz
hele, zase mi přišel mail z německýho C und A

http://www.cunda.de/#level1%3D%27Babies%27%26level3%3D%27Kollektion%27%26level4%3D%27Oberteile%27

bych umřela,jak to maj kráásný.Škoda, že to euro je tak vysoký
29. bře 2009 ve 13:44  • Odpověz
Holčinky, já se teď loučím. Odjíždíme pryč. Ukážu se tady zase večír. Papa :slight_smile:
29. bře 2009 ve 13:48  • Odpověz
jj,Lesi má obdiv!!!Je tvrďák:slight_smile:i ty Andy!:slight_smile:
No,holky dneska teda děs!!!Jsem unavená,jako nikdy!Asi bych potřebovala dlouhý zimní spánek!!!:slight_smile:
Jdu ven,snad po cestě neusnu:slight_smile:
Papa
29. bře 2009 ve 13:49  • Odpověz
Mno, u nás je hlavně problém, že máme spací patro, takže postýlka je pod ním.. a ze začátku jsem k ní běžela jakmile majinko zakuňkala, tak jsme jí začali brát nahoru, abych nemusela běhat k ní.. mno, a už to tak zůstalo.. Tak nevím kdy to začít odnaučovat, už teď mi sama v postýlce pláče :unamused:

Soanpe, mě je dneska přesně 25 :slight_smile: A jsem taky z Prahy 4, kousek od Budějovické - Zelený pruh.. nakýblovala jsem se sem k přítelovi, před necelým rokem, ale teprve teď to tu poznávám s kočárkem :grinning: A tobě je kolik?A věk neurčuje stáří :sunglasses: Záleží na tom, jak se cítíš :sunglasses:
29. bře 2009 v 18:17  • Odpověz
Ahojky miru,
koukám tady se schází Praha 4:slight_smile:..To já sem druhej konec Prahy:slight_smile:...
No koukám že na to jak je malinkatá tak to má pěkně nacvičený...Já se to snažím odnaučovat douho a nejde mi to.v postýlce nebude ani za nic!Je tam jen když si tam hraje s kolotočem,ale spát tam nechce!
Já jí večer uspím třeba v postely nebo na gauči a pak jí do postýlky musím řenést a je to peklo!!!
Je!!!Vše nej.!nej.! k narozkám :sunglasses:
29. bře 2009 v 18:36  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.