• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mladé maminky Praha

(Zamčená)
19. března 2011 
Misko a odkud jsi?
jo, to teda, už v tomhle věku se nedá přečurat :grinning: Ikdyž nám usne v náručí, tak v postýlce se zaručeně probere a ječí a ječí :angry: Mno, tak nechám to šestinedělí a pak budem trénovat :grinning: (jsem zvědavá, co budu říkat potom :grinning: ) Jinak děkuju za přání..
29. bře 2009 v 18:45  • Odpověz
Já jsem z Hovorčovic,to je za čakovicema...
Držím palečky ať si dá potom říct a nezlobí!!!Já kolikrát žasnu jak už takhle malinký nás mají pěkně na háku:slight_smile:
29. bře 2009 v 18:48  • Odpověz
Ahoj Miru, takže 1/4 století :grinning:

GRATULUJU

Mně je 31 a půl :wink: Já jsem taky kousek od mezi Zdiby, Březiněvsí a Líbeznicemi.Asi 5km od Letňan.
Rodiče mám v Modřanech, takže Prahu 4 znám
29. bře 2009 v 19:33  • Odpověz
Ahojky holky,
Miru vše nej k narozkám :slight_smile:
Holky, tak Martínek spí někdy se mnou v posteli a někdy v postýlce (to častějc), ale je pravda, že líp se mu usíná v posteli a vydrží i dýl spinkat, takže když jsem unavená, tak si ho nechám u sebe a naopak. Mám postýlku i v obýváku a v tý spinká rád, ale když jsem na koníkovi, tak ho mám vedle sebe a kouká na mě a já si snim povidám :slight_smile: .
Andy je to pravda, že kařdej je tak starej jak se cítí. Já dneska jela busem :stuck_out_tongue_closed_eyes: (autí je pořád v nemocnici) jen s Martínkem a přistoupili rodiče mláďata, tak 19náctiletý, no ta slečna na mě hodila takovej pohled jako "ty si teda matka vykopávka" a mě najednou došlo, že nejsem tak mladá jak si myslim :grinning: a přitom mě přijde, že je mi pořád 18 :sweat_smile: .
29. bře 2009 v 19:40  • Odpověz
hi hi hi
já si taky připadám ferever young :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
my máme postýlku v ložnici a v býváku a houpací lehátko Fisher Price.
K dyž je Sofinka utahaná,tak si vyžádá ložnici. V obýváku mi mechce spinkat. To raději řádí v lehátku.
V ložnici mi přes den spinká tak 1-1 a 1/2hod. a pak ji v chůvičce slyším,jak si ještě tak 15minut povídá s hračkama :slight_smile:
No prostě jsem porodila andílka :sunglasses: :wink:
29. bře 2009 ve 20:03  • Odpověz
Holky, já mám veget :sunglasses:
Dítě už skoro hodinu nakrmený, vykoupaný a v postýlce. Někdy přemýšlím, čím jsem si to zasloužila :astonished:

Jupííí! Dávaj manželky. Zase mě ten pořad utvrdí v tom, že jsem normální.
29. bře 2009 ve 20:08  • Odpověz
koukám na manželky a teď už nebudu nadávat, že chci novou koupelnu. Máme ji pěknou :slight_smile: .
29. bře 2009 ve 20:15  • Odpověz
hi hi hi :grinning:
taky jsem trochu zaražená :astonished:
29. bře 2009 ve 20:17  • Odpověz
Ahojky holky,
tak u nás už je Viv umytá,spinká a já koukám na tv...No,ta jedna domácnost fakt hnus,že?
No stím věkěm se tady řadím pořád mezi nejmaldší:frowning2:,je mi 19...ale neřeším to,ldi beru jaký jsou ne podle věku!
Heleď Marfu,takový pohledy vídám taky a to jsem kolikrát v jejich věku...
29. bře 2009 ve 20:18  • Odpověz
a abych nemusela koukat na ty ksychty, tak jezdím autem :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
i když budu muset na výměnu oleje :unamused:
29. bře 2009 ve 20:21  • Odpověz
Andy taky se těším až udělám řidičák a budu mít ty ksichty za sebou!!!
Jj,dneska jsem si konečně vybrala na léto golfky a super http://www.elinka.eu/detail.php?zbozi=444311
už se těším:slight_smile:
29. bře 2009 ve 20:23  • Odpověz
Misko,jsou hezký ,ale bála bych se těch malejch koleček.
Koukni na www.dětskyraj.cz
maj jich tam mraky
29. bře 2009 ve 20:26  • Odpověz
No,já hned jak sem ho viděla tak jsem se do něj zamilovala:slight_smile:!díky za typ.Juknu
29. bře 2009 ve 20:36  • Odpověz
já si na bazaru koupila http://www.elinka.eu/detail.php?zbozi=682150protože jsem potřebovala malej podvozek kvůli dr., nákupům a můžu na ně dát i hlubokou korbu

jinak moc se mi líbí http://www.elinka.eu/detail.php?zbozi=1021750
29. bře 2009 ve 20:41  • Odpověz
krásnej hele:slight_smile:.Jako oba krásný...Jápořád vybírám,ale tamty se mi líbili hnedka bez rozmyslu...Ale do května času dost než něco vyberu:slight_smile:
29. bře 2009 ve 20:43  • Odpověz
no to jo.
ségra kvuli místu atd. kupovala Quinny Zapp a po kostkách to skáče jako koza :unamused: a to byl tehdy za 6000
29. bře 2009 ve 20:51  • Odpověz
jůůů já bych nakupovala
29. bře 2009 ve 20:58  • Odpověz
no to my povídej...už se těším jak malá na mateřskou jak vyrazím ke kadeřnici a po nákupech:slight_smile:...
Dneska odpoledne jsem dělala revizi jarního šatníku a musím něco dokoupit:slight_smile:
29. bře 2009 ve 21:04  • Odpověz
jééé misko ten je peknej :slight_smile: , já mám kočár i u mamky tak asi žádnej jinej kupovat nebudu, ale my ženský jsme nakupovací, tak je možný, že taky nějakej malinkatej kočárek koupim. :grinning:
29. bře 2009 ve 21:08  • Odpověz
to jsou vypečený rodinky :grinning:
a ta ještě otěhotněla s tím povalečem
nechápu
29. bře 2009 ve 21:10  • Odpověz
maminka z hor byla asi veselá v rozkroku :grinning:
29. bře 2009 ve 21:18  • Odpověz
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :
Marti, tak to si mě fakt pobavila
29. bře 2009 ve 21:22  • Odpověz
no ta horalka ta byla teda kravka!!!a toho povaleče bych nechtěla ani za nic...
Marfu:já mám kočár u mámi,u babičky i u tchýně.ale sem do Prahy potřebuju golfky,mám totiž šíleně velikej kočář a jako sedačka se mi prostě nelíbí:slight_smile:...Apříbuzenstvo je od Prahy daleko...
já sem nakupovací jako deset ženskejch :grinning:
29. bře 2009 ve 21:23  • Odpověz
já se včera vrhla na cvičení, abych nemusela kupovat mega velikost
29. bře 2009 ve 21:26  • Odpověz
Andy do léta času dost:slight_smile: a koukám pořád řešíš váhu!!!Neřeš to!!! :sunglasses: ...seš v pohodě a to je hlavní!!!!
Heleď,ale mohli bysme prozkoumat to fitko v bořanovicích,ne???
29. bře 2009 ve 21:28  • Odpověz
koukáte na střepiny?

jo politici, za co jsou placení??? to je jako haranti na hřišti :angry:
29. bře 2009 ve 21:28  • Odpověz
Nekoukám!!!To za to ani nestojí!!!
Jdu dát vanu
29. bře 2009 ve 21:30  • Odpověz
uij si relax ve vaně :slight_smile:
29. bře 2009 ve 21:34  • Odpověz
misko tak to chapu, ze potrebujes malej kočár já sem s Matějem taky neměla řidičák a a taky jsem pořídila golfky, ale vše sem prodala a tak přemejšlim jestli je vůbec užiju, ale asi jo některý kočárky jsou k sežrání a já to nevydržim, jen musim vymyslet na manžela, hrozně mi nadává, že utrácim za dětičky :slight_smile:
29. bře 2009 ve 21:52  • Odpověz
Andy já taky řešim váhu než jsem otěhotněla s Matějem, tak jsem měla 58kg pak jsem přibrala 30kg a do dneška jsem to neschodila. Potřebovala bych se s někym hecovat, abych měla motivaci. Kolem mě sou, ale samý rachytici a tak neni s kym :frowning2: Od manžela v rodině jsou všichni kolem 45-50kg a já, když někam jdeme, tak vypadám jak kdybych jim všechno sežrala a u nás v rodině je to podobný 55-60kg jen babička byla kulička :sweat_smile:
29. bře 2009 ve 21:58  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.