• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mladé maminky Praha

(Zamčená)
19. března 2011 
tak jsem vykoupaná:slight_smile:...marfu,já taky nechtěla kupovat kočárek,ale pak to na mě přišlo a jdu do něj!!!...Jj,já taky dostávám doma "vynadáno"že šíleně utrácím za malou.Ale mě to prostě nedá!!!sobě ani už nenakupuju,ale spíš jí nebo věci do domácnosti.Ulítávám na doplňkách všeho druhu!...Akorát teďka jsem se rozhodla zajít ke kadeřnici,aby mi něco vykouzlila...
29. bře 2009 ve 22:02  • Odpověz
jééé, tak ke kadeřnici se taky chystám. Máme kadeřnici známou jen musim počkat až dodělaj mamce koupelnu a záchod, protože kadeřničit se bude u mamky :slight_smile: .
Já se musim moc krotit, abych tolik neutrácela, když je všude tak moc krásnejch věcí, který, ale opravdu kolikrát ani moc nevyužijeme :unamused:
29. bře 2009 ve 22:07  • Odpověz
no,já bych se měla taky krotit!Malá má oblečení do 3 let:slight_smile:,ale mě to stejně kolikrát nedá a kupuju další:slight_smile:...Ale teďka nekupuju tolik hadříky,ale kosmetiku:slight_smile:...a hračky jsem teďka hodně nakupovala...
Ale teď jsem si řekla dost!Teďka budu kupovat ty golfky takže nic okolo nebude!!!Tenhle měsíc jsem totiž hodně investovala do záclon,závěsů a tak...
Je,známou kadeřnici závidím,já se jezdím střihat na učňák kadeřnic:slight_smile:za levno a hezky holky stříhají :grinning:
29. bře 2009 ve 22:12  • Odpověz
ahoj

tak co nového
co probíráte drbny :grinning: :grinning: :grinning:
29. bře 2009 ve 22:15  • Odpověz
Hračky, jsem ještě nekupovala čekám až bude Martin větší, ale je pravda, že Matěj má plnej pokojíček, tak to stačí :grinning: . Ale strašně se mi líbí to štěkající štěně od Lamaze, tak to určo koupim jen musim vymyslet příležitost, abych vyzrála na mužíka.
29. bře 2009 ve 22:17  • Odpověz
Jo a na učňáku kadeřnic jsem se byla taky jednou na škole nechat osříhat a dopadlo to strašně chtěla jsem to zkrátit o 5 cm a přišla jsem tak o 35cm no obrečela jsem to a pak dlouho kadeřnici nepotřebovala :grinning: :sweat_smile:
29. bře 2009 ve 22:19  • Odpověz
tak hračky plyšáky nekupujem
teď se zamilovala do velkýho kočárku pro panenky

marfu ,kdy jste kupovali Matějovi jeho první kolo?a jakou značku?
29. bře 2009 ve 22:19  • Odpověz
ty jo lener první kolo jsme kupovali, když mu byli tři ve sportysimu pak řikali v TV, že dopadlo jako jedno z nejhorších a paragon jsme nenašli, tak jen doufáme, že se na něm ani Martin nenamele. Ale Matěje baví spíš koloběžka tu dostal letos novou k narozkám, protože ta stará už byla opravdu ojetá, jak se udělá pěkně, tak bere koleběžku i do školky :slight_smile:
29. bře 2009 ve 22:24  • Odpověz
no na koloběžku je asi moc maličká
ale hodně tu prckové na jí jezdí,určitě jí pak pořídíme :wink:

a do školky ho vzali v pohodě?
29. bře 2009 ve 22:30  • Odpověz
Ahoj Marti a Luci!

Marti,klidně se budu s tebou hecovat, protože z přítelovy strany jsou taky všichni jaklo tyčky :angry:

Já s těmi nákupy to mám tak ,že ty domácí věcičky jsme podědili po synovci a ted v týý 68-74 už kupuju i věcičky na doma, protože už hodně rozlišujeme holčičí a klučičí.
Když byly Sofi jen dva měs.tak Sofi i synovec měli většinou neutrální barvy,tak jsem to neřešila.
Za to teď viz album a kaŤATA
29. bře 2009 ve 22:31  • Odpověz
ke kadeřnici potřebuju jako sůl
jsem jak strašidlo,už nemám žádný účes
už mě to přerostlo
culík to jistí :frowning2:
29. bře 2009 ve 22:32  • Odpověz
Holky dobrou :slight_smile:
29. bře 2009 ve 22:33  • Odpověz
Ahojky Luci,
tak jakej byl den???
Marfu: mě to zatím na to učňáku vyhovovalo,ale kolikrát jsem se takhle nechala ostříhat u normální kadeřnice a měla jsem na hlavě šílenost!!:frowning2:
U nás se oblečení moc nerzlšuje...mě se nějaký klučiččí barvičky moc líbí:slight_smile:
29. bře 2009 ve 22:35  • Odpověz
andy dobrou
29. bře 2009 ve 22:35  • Odpověz
Na školku jsem měla štěstí, chodil do školky na Zahraďáku, protože tam pracuju a když jsem zjistila, že sem těhotná, tak jsem hned musela zůstat na neschopence. A začala jsem shánět školku přes léto - napsala jsem mail do spousty školek v okolí Krče a nikde ho nechtěli vzít i když předškolní docházka je prý povinná až asi 14 dní před koncem prázdnin napsali z tý co máme nejblíž, že ho berou, takže štěstí. Nevim co bych jinak dělala.
Asi je nejlepší si zjistit podmínky přijetí ve vybraný školce co nejdřív je moc dětí a málo školek :angry:
29. bře 2009 ve 22:36  • Odpověz
Andy dobrou :slight_smile:
29. bře 2009 ve 22:37  • Odpověz
no já růžovou moc nemusím
ale Kačce moc sluší i červená vínová
nesnáší modrou hnědou už si vybírá potvora
je to slečna :grinning: :grinning: :grinning:

my oblečení musíme oblečení kupovat,už nemáme po kom dědit
všichni dědí po nás
29. bře 2009 ve 22:37  • Odpověz
Andy dobrou a všechno to zítra zvládni:slight_smile:
No marfu já zjistila ¨že i tady u nás na vsi mají problém s místama do školky.Jsm říkala,že si snad půjdu podat žádost až bude Viv tak rok,abych to měla jistý:slight_smile:
29. bře 2009 ve 22:38  • Odpověz
Matěj si oblečení taky už nějakej rok vybírá sám, teď u nás vedou lebky a hlavně sportovní motivy.
29. bře 2009 ve 22:41  • Odpověz
Holky jdu kojit :slight_smile: ještě se na vás pak kouknu, ale vy už tady asi nebudete, tak dobrou.
29. bře 2009 ve 22:42  • Odpověz
tak to já se teda netěším až si Viv bude diktovat co na sebe...
zatím u nás vede růžová,modrá,zelená:slight_smile:
29. bře 2009 ve 22:43  • Odpověz
no se školkama je to opravdu na palici!!!!
my ani letos k zápisům nepůjdeme ,je to bez šancí
podmínky přijetí mám zjištěný a stojí za ho... :angry:

berou od 4let
a od 3jen,když je schopná a má to potvrzený od DR.
školní rok začíná od září a to jí nebudou 3
jsme prosincový
snad se druhý povede,jinak jsme namydlený
29. bře 2009 ve 22:44  • Odpověz
miško myslím,že v roce k zápisu asi nehrozí :grinning:
budeš si muset počkat aspoň na 2roky
a vy neplánujete ještě pak jednoho potomka?
29. bře 2009 ve 22:45  • Odpověz
Luci,já nemyslím kzápisu,ale mě tady na výboře dělá známá a ta nám zajistí aby Viv vzali/prý)...Počkej,oni berou od 4 let???My jsme ale prosincový.hm,to je teda síla:frowning2:...Vůbec ten systém nechápu.na tohle jsem fakt hloupá :confused:
Jj,plánujeme ale nemůžeme se dohodnout zda až budou Viv 3 roky nebo až nasztoupí 1 třídu...Máme v tomhle dilema...Zatím jsme jenom dokázali naplánovat kdy bude svatba:slight_smile:hihi
29. bře 2009 ve 22:48  • Odpověz
aha
no já nevím,ale tady v Letnanech jsou 3školky a berou od 4
jinak snad od 3let

no já jsem řekla bud mimino hned po sobě nebo bude Kačka jedináček
6let mě přijde hodně velký věkový rozdíl a nejsem nejmladší,takže pospícháme pospícháme :grinning:
29. bře 2009 ve 22:54  • Odpověz
miško,tak to máte dobrý,že máte ba výboře známou
snad vám místo ve školce zajistí
my jsme také prosincový,takže do školy až v 7letech
29. bře 2009 ve 22:56  • Odpověz
no,to mi taky štve že malá půjde až v 7 letech,ale co.To není asi žádná tragedie...
Luci,kolik ti vlastně je???No,já bych byla pro po 3 letech(kluka:slight_smile:),ale přítel že po 6 aby byla Vivi větší.Ale pold mě pak Vivi takovej pindík nebude zajímat...
No nevím,jak to vůbec dopadne.Třeba bude Viv jediná a bude...Ale já bych si ještě dala říct :grinning:
29. bře 2009 ve 23:00  • Odpověz
no v květnu 29
29. bře 2009 ve 23:06  • Odpověz
no kdyby bylo na mě,tak budu mít jen Kačenku,ale manžel jedináčka nechce
takže jsem svolila k dalšímu mimču
jen doufám,že to nebudou dvojčata,to by mě odvezli :confounded:
29. bře 2009 ve 23:07  • Odpověz
tak to je ale krásnej věk:slight_smile:!N,u přítele v rodě někde dvojčata jsou a to bych nedokázala zvládnut!!!
U nás chci ještě mimi i kvůli příteli,aby měl toho syna.Když už postavil dům,zasadil strom...tak chybí jen syn:slight_smile: :grinning:
29. bře 2009 ve 23:09  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.