• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mladé maminky Praha

(Zamčená)
19. března 2011 
misko jestli můžu mluvit za sebe, tak bych rači děti po třech letech. já je mám po 6 a výhoda je v tom, že se ten starší o sebe prakticky už postará sám ,ale zase strašně žárlí. Neni zlej na malýho, ale začal se vztekat, nejt drzej, strašně zlobit a prostě věci, který normálně nedělal, ale každý dítko je jiný.
29. bře 2009 ve 23:11  • Odpověz
marfu: já sem s bráchou o 3 a super a se ségrou o 10 a vlastně nic moc vztah ani nemáme!!!
To víš musím doma zlomit chlapa,aby to bylo dřív:slight_smile:
29. bře 2009 ve 23:13  • Odpověz
lener, tak to je hustý s těma školkama od 4 let a jak to jako maj dělat maminky, který jdou do práce, když se teď musíš na socině dopředu upsat na jak dlouho budeš na mateřský. :angry: . To zase vymysleli nějaký chytráci.
29. bře 2009 ve 23:14  • Odpověz
pro mě ideál 3 až 4roky
když se to nepovede,zůstane kačka jedináček

já chtěla nejdříve holku a teď bych jí nevyměnila
druhý zase holku :slight_smile:
29. bře 2009 ve 23:14  • Odpověz
Misko koukala jsem na fotky a můžu se zeptat o kolik jste s přítelem od sebe?
29. bře 2009 ve 23:15  • Odpověz
já chci kluka ještě!!!holka teda byla vytoužená ale kluci jsou draci a já chci doma živel:slight_smile:co poleze po stromech a tak
29. bře 2009 ve 23:16  • Odpověz
marfu to vymysleli hovada
co nemaj děti a maj dost peněz

známý řekli,že ať si sežene chůvu nebo ať dá dvojčata do soukromý školky
29. bře 2009 ve 23:16  • Odpověz
lener tak to je síla, no jo nejdřív bylo málo dětí, tak ze školek udělali sociální domy a důchoďáky a teď už to nejde vrátit zpátky a dětí je zas moc.
29. bře 2009 ve 23:19  • Odpověz
marfu:jsme od sebe o 22 let...
Jj, sou to hovada.Jim je to jedno,když na to mají peníze!!!
No holky jdu pomalu do hajan....
Dobrou
29. bře 2009 ve 23:21  • Odpověz
miško dobrou :slight_smile:
29. bře 2009 ve 23:22  • Odpověz
misko dobrou :slight_smile:
já jdu taky uspat toho našeho nespavce. Doufám, že se z něj postupem času stane spavec, protože já strašně ráda spim :slight_smile:
lener dobrou.
29. bře 2009 ve 23:23  • Odpověz
já taky strašně ráda dlouho spím
pa dobrou
holky až ve čtvrtek :sweat_smile:
nepopiště moc stránek :grinning:
29. bře 2009 ve 23:25  • Odpověz
ježiš vy jste drbny :grinning: jak se tu máte po ránu???
30. bře 2009 v 09:25  • Odpověz
Ahojky sluni,
tak my jsme od 8 vzhůru.Teďka naskojím a pádím k pediatričce a pak na sociálku.Takže dneska toho máme s Viv až na dlahu...
30. bře 2009 v 09:41  • Odpověz
aspoň se nebudete nudit :wink:
30. bře 2009 v 09:50  • Odpověz
Ahojky holky, ozyvam se po vikendu, byla jsem mimo Prahu u babicek:grinning:, tak jak se mate?! uz ksme napsala na srazy, ze bych se rada pridala:slight_smile:
30. bře 2009 v 09:51  • Odpověz
Dobré ráno,
dneska jsem se hezky vyspala :slight_smile: . Máme před sebou hezký týden, alespoň co se počasí týče :dizzy_face: .
30. bře 2009 v 09:55  • Odpověz
Ahojky holky,
tak martínek po změně času usnul až ve 2 ráno, tak to už je síla. Naštěstí nebrečí jen mu musim pořád dávat dudlíka. Vstávali jsme před chvilkou a probudil se jen jednou, tak jsem se vyspala :slight_smile:
Lessi kéž by dneska bylo hezky :wink:
30. bře 2009 v 10:02  • Odpověz
Marfu, tak to opravdu usnul pěkně pozdě. U nás ta změna času proběhla celkem v pohodě. Usnul okolo deváté hodiny.
30. bře 2009 v 10:06  • Odpověz
ahojté..nás se ta změna času nijak zvláštně nedotkla..u nás vše při starém, vstávaly jsme před sedmou, takže super
30. bře 2009 v 10:13  • Odpověz
Marfu, dočítala jsem a psala si o své váze. Jestli chceš uklidnit, tak já měla vždycky 69-70 kg (to ještě šlo). Před těhu jsem musela vysadit prášky, které jsem brala na hoodně vysokou hladinu cholesterolu a to jsem přibrala dalších 10 kilo. Takže když jsem otěhotněla tak má váha byla na 80kilech. No a když se prcek narodil tak ze mě byla skoro metráková kočička :grinning: . Shodila jsem asi 5 kilo a teď už to dolů nějak nejde. :frowning2:
30. bře 2009 v 10:13  • Odpověz
čus

jsem tu jen na skok
kačka si hraje s autíčkem :sweat_smile:
a já dobalila věci,až přijde manžel z práce tak razíme

no počasí venku zatím vypadá pěkně,ale nemá to vydržet
tak uvidíme no
30. bře 2009 v 10:15  • Odpověz
lenerka, ahoj:slight_smile: ja nemuzu najit kabel od fotaku, abych nahrala aktualni otecku briska:grinning:
30. bře 2009 v 10:16  • Odpověz
pipi..tak hledej,hledej, ať se na Tebe juknem jak rostete :wink: :dizzy_face:

lener...snad to vydrží, aspoň trochu...tenhle týden už mají být teploty příjemný a hlavně by nemělo pršet....
30. bře 2009 v 10:19  • Odpověz
ten déšť je fakt protivnej
teploty oko 10C paráda :wink:
30. bře 2009 v 10:21  • Odpověz
pipiii hledej
jsme zvědavý :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
a jak ti je?
na mě 12tt nebyl vůbec vidět,vypadala jsem spíše,jako když jsem několok dní nebyla na záchodě :grinning:
ale od toho 5měsíce to začlo
30. bře 2009 v 10:23  • Odpověz
lessi já s tim bojuju už moc dlouho. Vždycky se mi podařilo něco shodit a to moc těžko a pak jsem to moc lehko nabrala zpátky. :frowning2:
No prostě někdo je hubenej a ty kilča navíc zůstaly asi na nás :grinning: , dyť by to byla nuda kdyby sme byly všechny stejný :sunglasses:
30. bře 2009 v 10:24  • Odpověz
lener, tak to bylo stejný. Na mě to taky nebylo pořádně vidět a to jsme v období měli několik svateb a teď když koukám na fotky, tak se divim jak sem v těch společenskejch šatech vypadala divně :sweat_smile: . Pak už to byla pohoda, bříško narostlo a já byla konečně ofiko těhu.
30. bře 2009 v 10:28  • Odpověz
Marfu, to je fakt :grinning: .

Pipii, tak co ten kabel :wink: , taky jsem zvědavá :grinning: , no asi budu brzy stará :grinning: .
30. bře 2009 v 10:28  • Odpověz
holky rodila jste některá na Bulovce????
30. bře 2009 v 10:29  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.