• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mladé maminky Praha

(Zamčená)
19. března 2011 
já ve 12tt taky neměla nic, jsem nejedla, tak jsem začala růst kolem 2O tt
30. bře 2009 v 10:31  • Odpověz
nejedla jsi proč?
bylo ti špatně?
já tedy musela jíst pořád,když jsem se nenajedla bylo mě špatně
30. bře 2009 v 10:32  • Odpověz
Tak to na mně to bylo vidět už kolem toho 12tt. Všichni mi říkali, že to budou dvojčátka. :slight_smile:
30. bře 2009 v 10:33  • Odpověz
lener..bylo mi první čtyři měsíce zle jak psovi, nemohla jsem pít ani vodu jak mi bylo zle, ale zvracela jsem jen 2x..ale nemohla jsem vůbec nic jíst...po tom jsem do sebe začala cpát jen chleba s rajským,nic jinýho jsem nemohla ani vidět...

pipi...jůůůůůůůů :dizzy_face: to je ještě takový ňuňatý :grinning:
30. bře 2009 v 10:36  • Odpověz
já jedla hodně mrkev a rohlík :wink:
uzeniny jsem nemusela ani maso
asi do 4měsíce
pak už to bylo ok
30. bře 2009 v 10:38  • Odpověz
sluni:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ňuňatý :grinning: :grinning: :grinning:
30. bře 2009 v 10:40  • Odpověz
pipiii
pěkný už roste :wink:

pěkný album
křeček je boží :grinning:
30. bře 2009 v 10:40  • Odpověz
pipi - krásné :dizzy_face:
30. bře 2009 v 10:41  • Odpověz
lenerka:grinning: krecka jsme uz chtela smazat:grinning: byl jen pro ukazku,ale sklizi obdivy, tak ho tam asi necham:slight_smile:
30. bře 2009 v 10:42  • Odpověz
nechej je krásnej
my taky měli doma křečky,morčata
30. bře 2009 v 10:43  • Odpověz
ja miluju kreciky! ted mam 1 ale v jednu chvili s emi to nejak ozmnozilo a ja mela 20 krecku a hrozilo ze se mrnata mezi sebou taky budou roznozovat tak je tata dal asi na krmeni hadum:( ale ve zverimexem je nikde nechteli:( no ale predstava ze bychom doma brzy meli treba 1000 krecku:grinning::grinning:
30. bře 2009 v 10:45  • Odpověz
no jo křečci
my měli jen ty džungarský
nám se rozmnožovali spíše morčata :grinning:
syn oplodnil 2ségry a svojí mámu
strašný to bylo morčat,ale udali jsme je
hadi baštu neměli
30. bře 2009 v 10:47  • Odpověz
Tak křečíky doma nemáme já mám alergii zato máme velkýho psa a občas mi přijde jak 1000křečků :grinning:
30. bře 2009 v 10:54  • Odpověz
Ahojky maminky, tak jsme včera přišli na výbornou věc - naše Lili se uklidní, jakmile s ní začneme skákat na takovym tom nafukovacim míči :slight_smile: Takže jsme celej večer skákali, ani nemukla a usnula jak princezna.. :dizzy_face: Tak jsem zvědavá, za jak dlouho nás prokoukne, že jí oblbujem :grinning: :grinning: A teď jí musím vzbudit, aby se napapala, to mi vždycky rve srdce :unamused: Ale budit jí musíme, ona nám nepřibírá, dneska jí jsou 3 týdny a v pátek na kontrole ještě neměla svojí porodní váhu (ikdyž ta byla 4125g :grinning: ) Ale snad to bude OK :wink: Teď ve ST jdeme znova na kontrolu váhy a pokud nepřibereme, tak budeme muset přikrmovat :(
30. bře 2009 v 10:56  • Odpověz
Ahoj Miru, tak držím palečky ať přibíráte. :wink:
30. bře 2009 v 10:59  • Odpověz
miru..ahojky..teda, tak ji buď k jídlu pořád, ať máš pořádný mlíčko a Lilinka přibírá..byla by škoda UM :frowning2: koukejte baštit holky :dizzy_face:
30. bře 2009 v 11:02  • Odpověz
lenerka, me bracha oplodnil segru a dceru:grinning::grinning::grinning:
30. bře 2009 v 11:07  • Odpověz
to jsou kecy :grinning:
30. bře 2009 v 11:08  • Odpověz
30. bře 2009 v 11:10  • Odpověz
lener...jé Ty jedeš sem k nám ny výlet,jo...? :dizzy_face: hlásim,že tu svítísluníčko :wink:
30. bře 2009 v 11:11  • Odpověz
Budím ji každé 2,5hod, pokud si sama neřekne dřív a v noci musíme nejdéle po 6hod - je schopná spát celou noc.. sice mám pocit, že pořád jen sedím a kojím, ale snad to bude stát za to.. hrozně bych chtěla jen kojit.. takže piju čajíky na kojení, beru vitamíny na podporu mlíka a tak.. mno, snažím se co to dá :slight_smile:
30. bře 2009 ve 13:38  • Odpověz
mirunda, teeeda ty mas velice pekny program na cely den, jsme zvedava na svoje mimi.... :sweat_smile:
30. bře 2009 ve 13:51  • Odpověz
Ahoj holky,vy ale jedete:slight_smile:...
My už jsme doma od doktork.Malá měla 5710g a vše ok!
ALE!!!Ve mětě(po cestě na sociálku)se mi urvalo zadní kolečko na kočárku:frowning2:tak jsem musela jet domů)naštěstí mě vzal kamará) a teďka mi kolečko spravuje,tak douám,že to bud ok,jinak muím sehnat nové kolečko nebo nevím...Takže den na dvě věi:frowning2:....
miru:mě taky cvíli Viv padala s váhou a nakonec dobrý!Nevdávej to!!!skoušej kojit!!!UM je až poslední řšení!
30. bře 2009 ve 14:22  • Odpověz
Ahoj holky:slight_smile:tak kočárek je funkční konečně,tak mám hnedka lepší náladičku:slight_smile:
30. bře 2009 v 15:31  • Odpověz
Ahoj Misko, mě upadlo kolečko u kočárku s Matějem, ale když ho opravili, tak jsem se neradovala chtěla jsem novej kočár :grinning: . Za chvilku jdeme ven, tak je tam snad pěkně.
30. bře 2009 v 15:38  • Odpověz
Misko koukala jsem na ten kočárek co si sem včera hodila, moc se mi totiž líbil, tak jsem na něj koukala trochu důkladnějc a jediný co se mi na něm moc nelíbilo je, že nejde natáhnout opěrka nožiček jako u jinejch kočárků. Když byl Máťa malej, tak mi paní doktorka (byla známá) radila ať koupim jen golfky s tímhle nastavovánim, že když dětičky usnou, tak se jim nožičky maj natáhnout a nenechat viset jen tak dolu jak je to někdy vidět, protože se jim pak překrvujou a bolej je atd. Dneska možná půjdu kolem prodejny kde by ho měli mít, tak na to kouknu, protože kdyby nastavování bylo, tak do kočárku jdu určitě - je moc pěknej :slight_smile:
30. bře 2009 v 15:50  • Odpověz
Ahoj holkyyyy :slight_smile:

Tak mám za sebou poštu, Vítání občánků,nákup...
Finančák jsem nechala na chlapovi :wink:
Na Vítání obč.jsme dostali zlatý přívěšek :astonished: takže milé překvapaní.Pak sem odím fotky.
Sofinka má dnes 4 měsíce. Ach jo, to to letí :cry:
Dnes se mi budila po 3hod. na mlíčko,takže budem muset přejít na kašičku. Ve čtvrtej jdu k dr.a poradím se s ní.
30. bře 2009 v 16:03  • Odpověz
Andy na to vítání občánků se prej musí někde přihlašovat? S Matějem jsem se nikde nepřihlašovala, tak by to byli novinky :wink:
30. bře 2009 v 16:05  • Odpověz
ahojky soanpe, proc achjoo 4 mesice:grinning: je to preci uzasne! vzdy se mas na co tesit, prvni usmev, prvni zvednuti hlavicky, prvni krucky, prvni slovicka:slight_smile: atd atd:slight_smile: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: a super zlaty privesek:slight_smile:
30. bře 2009 v 16:07  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.