• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mladé maminky Praha

(Zamčená)
19. března 2011 
marfu: já to tak včer pozorovala a už sem pokokovala i po jiných.stjně bych kočárek potřebovala vidět na živo,to si líp vyberu...
Andy a co vítání?Pěkný?...nás to čeká až v květnu/červnu...Je,tak to ste veliký holky už:slight_smile:
30. bře 2009 v 16:07  • Odpověz
misko jojo naživo je to lepší - potěžkáš, pojezdíš atd a zjistíš jestli ti vyhovuje :slight_smile:
30. bře 2009 v 16:13  • Odpověz
Marti, musíš se přihlásim na MČ,kam patříte.

Pipiii, když ty malý miminečka jou tak úúúúúžasnýýýý a sladkýýýý

Miško, já bych byla naštvaná, kdyby mi opravili kolečko :sweat_smile: měla bych důvod ke koupi novýho kočárku :grinning: já bych futr něco kupovala. Ach jo
30. bře 2009 v 16:19  • Odpověz
miško koukni do IP
30. bře 2009 v 16:25  • Odpověz
Ahoj Soanpe, tak to je hezký dárek od MČ. Také půjdeme na vítání občánků, čekáme až nám přijde pozvánka. Už jsme se přihlásili na MČ.
Také jsem byla dnes na poště poslat balík a byla tam hrozná fronta a vůbec se to asi čtvrt hodiny nehlo. Už jsem začínala být nevrlá :angry: :sunglasses: , ale nakonec jsem to ustála :wink: .
30. bře 2009 v 16:35  • Odpověz
Andy koukala jsem a super:slight_smile:...
Já jsem ráda že je opravený,ale stejně hci ty golky a na podzim asi nový kočárek uhraju:slight_smile:!!!
Musím!:slight_smile:!!!
30. bře 2009 v 16:35  • Odpověz
Ahoj Lessi.
Já z pošty vždycky rostu, ale objevila jsem jednu takovou maličkou v Ďáblicích a tam je to na chviličku.

Holky, luxusně jsem se přejedla :grinning: D+lala jsem špagety Carbonara a fakt luxus

Budu muset vymyslet něco na zítřek. Asi to vyřeší čočka s párkem. Dlouho jsem ji nedělala.
30. bře 2009 v 18:04  • Odpověz
soanpe: musis si kazdy rok vytvaret novy miminko, aby jsi mel aporad to malinke a roztomiloucke!:grinning::grinning::grinning: nebo ti pak pujcim to moje:grinning:

ja jsme se ted prejedla sunkovyma chlebickama:grinning:
30. bře 2009 v 18:27  • Odpověz
pipiii,to bych tomu dala :grinning: Sociální dávky jsou malý :unamused:
A šunkový chlebíčky.... hm taky dobrý

Miško, jíá tajně toužím po http://www.babystyle.cz/golfky-cybex/
30. bře 2009 v 18:44  • Odpověz
A tady to je taky mrtvý :frowning2:
30. bře 2009 ve 20:38  • Odpověz
Ahoj tak jsem tady zase:slight_smile:
malá řve únavou.Musí usnout!
grilovali jsme u kamaráda takže pohodička:slight_smile:,ale vůbec se netěším na zítra znavu někde lítat...
Jj,Andy soc.dávky jsou teda minimální
30. bře 2009 ve 20:45  • Odpověz
za chvíli dostanu poslední mateřskou a pak už jen tui trapnou částku jako je rod.příspěvek :unamused: O ten se musí žádat nebo to automaticky dostanu?
30. bře 2009 ve 20:53  • Odpověz
o ten se musí žádat,a vybereš si na jak dlouho.2,3,4 roky.Já mam na 3(7600)...Vivi konečně spí!!!! :grinning:
30. bře 2009 ve 20:58  • Odpověz
Andy kočár krásnej!!!
30. bře 2009 ve 21:02  • Odpověz
já si dám asi taky ty 3,protože 2 jsou málo a ty 4 jsou za málo peněz :frowning2:
Ta naše princezna fakt usíná před 7, ale potřebuju to přesunout o hodinu dýl a nedaří se.
|Dnes jsem jí koupila od Nestlee mlíčko s kaší. je to hustější mlíko a už hotový ve 250ml krabičkách.Je to neochucený, takže jí tam později můžu dát třeba zeleninku nebo ovoce.
Asi příští tejden jí to dám,protože mi před spaním vypije 250 i víc a včera se mi budila ve 21.00, 23.30, 3.30 a pak v 6 a pokaždý vypila skoro 200ml
30. bře 2009 ve 21:07  • Odpověz
Sofi pěkně papá...no to víš rost a potřebuje víc. To já za noc kojila 2krát ve 3 a pak 7:30.Mě Viv usíná mezi 18:30-19:30 podle nálady,ale dneska to byla na ní moc a chudinka nemohla spinkat:frowning2:
30. bře 2009 ve 21:12  • Odpověz
tak to je zlatínko :slight_smile:
my jdeme 2.4. k dr. a tam se s ní dohodnu o těch kašičkách.
Kdy k ní jdeš ty?
30. bře 2009 ve 21:17  • Odpověz
Jdu jen na skok, holky to vám závidim nám Martin usíná, tak kolem 12-2 jak kdy a už mě to docela zmáhá a všechny snahy na uspávání dřív ztroskotaly. Snad se nám to brzy zlepší. papa :slight_smile:
30. bře 2009 ve 21:19  • Odpověz
marti,tak to mi je vás líto :cry:
šestinedělí jsme na to nějak nedbali, ale pak se to nějak samo vyvrbilo. Asi i tím,že jsme koupili chůvičku a na spinkání jsme ji začali dávat do ložnice a nějak si na to zvykla,že tam je klid a ted nechce spinkat jinde
30. bře 2009 ve 21:23  • Odpověz
já byla dneska na kntrole po průjmu a měla bych jít za 14 dní.Ale jsem domluvená na proseku že se mám po 1.4.ozvat a pak bych už šla tam.takže ve čtvrtek bud vlat a uvidím...
Marfu:jakpak to že nechce spinkat dřív?To musí být náročný teda:frowning2: ale pak spí celou noc,ne???
30. bře 2009 ve 21:23  • Odpověz
Holky pádím.Ráno mám brzo budíček.Papa
30. bře 2009 ve 21:36  • Odpověz
MISKO PA
30. bře 2009 ve 21:39  • Odpověz
Jejda, pár dní..no ono to je asi víc jak pár dní, tu nejsem, a najednou nestíhám dočítat.
Malá zaměstnává celou rodinu, ale spíš tim stylem, že všichni chovaj, mazlí, pusinkujou a práce stojí, a pak nevíme kam dřív skočit. A já každej den chodim s kočárem, aby byl pohyb a malá měla vzduch, procházka mě vždycky vysílí a já padnu za vlast.
Ale je to zlato, aspoň fotky sem tam stihnu vložit. Ale už začíná mít trochu rošťácký kukuč, takže se asi máme na co těšit :grinning:
Jinak někde sem tu četla, že mrňata se nakvartýrovala do postelý rodičů a postýlku nechtějí. Já si taky celou dobu v porodnici řikala, jak budu mít malou v posteli, ťuťu ňuňu, a nakonec strach abych jí třeba neublížila zvítězil, beru si jí tam jen třeba nad ránem když už vim že spát nebudu, a malá spinká hezky v postýlce a problémy nám to naštěstí nedělá. Přes den je v košíku a tam taky vytuhne skvěle.
No, tak já zase určitě pár dní nenapíšu, tak holky, mějte se hezky a papa
30. bře 2009 ve 23:40  • Odpověz
Ahojky deathy,
tak to seš rozumná ženská že si malou do postele nebereš!Buď ráda že zaměstná celou rodinku,to je správné.
My už jsme veliký a le pořád se okolo malý točí většina pozornosti!...
Jinak holky pěkný ráno,já sem už hodinku na nohou.A za chvíli letím na tu sociálku.
Dneska se tady objevím až k večeru,máme toho hodně na programu!
Tak přejeme hezký den všem...Papa
31. bře 2009 v 07:33  • Odpověz
Ahoj maminy :wink:

Je nádherný počasí, tak se ségrou a dětma pádíme do ZOO
Mějte se tu fajn
31. bře 2009 v 09:36  • Odpověz
Ahojky holky, no je to s tim spanim sila a pak se budi kolem 4,6 a vstává 8-9. Ale vcera usnul v 11, tak docela posun uvidíme jestli mu to vydrží nebo to byl jen jeden večer.
Andy já ho taky zkoušim dávat spát rovnou do ložnice, kde je klid, ale to pak jen řve až modrá, tak tam musim bejt s nim a to právě vydrží do těch hroznejch hodin. Chce to jen vydržet ono se to časem srovná :slight_smile: .
31. bře 2009 v 10:00  • Odpověz
jeee, do zoo bych šla taky :slight_smile: :slight_smile:
31. bře 2009 v 10:01  • Odpověz
Ahojky marfu,
tak co máš s malým dneska při tak nádherném počasí v plánu???
31. bře 2009 v 11:24  • Odpověz
Ahojky misko,
mám doma obě ratolesti celý týden, tak jsem ráda, že tak pěkně. Dneska pojedeme na hřiště blízko Budějovický a pak koupit něco dobrýho :slight_smile: .
A zítra musim na sociálku, přijde mi, že my maminky běháme pořád jenom po úřadech :grinning:
A co máte v plánu vy holky?
31. bře 2009 ve 12:02  • Odpověz
Ahoj deathy no a jaký byl porod?
Je fajn že už jsi tady vim že toho je na začátku hodně, ale neboj ono se to podá a pak už bude klídek a pohoda.
31. bře 2009 ve 12:16  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.