• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mladé maminky Praha

(Zamčená)
19. března 2011 
tmarfu: teďka jsem douklidila,uvařím ajdeme se projít na delší prochajdu.Ráno jsme byly 3 hodiny venku,ale v tomhle počasí je to málo:slight_smile:...
Jj,pořád jenom po doktorech a úřadech.Ale už to vypadá na jarní počasí tak to budu všechno brát s úsměvem:slight_smile:
31. bře 2009 ve 12:19  • Odpověz
Deathy malá je kouzelná tak hlavně ať je zdravá a pořádně roste
31. bře 2009 ve 12:21  • Odpověz
ahojky hoky mam dneska strasne rychly tep a neni mi dobre:( a zachvili mi prijde pani na barvu:( mam tep 102/ minutu:(
31. bře 2009 ve 12:33  • Odpověz
pipiii rači se šetři začátky těhu jsou různý, ale chce to hlavně klídek a odpočinek, je to přece jen jinej stav :wink:
31. bře 2009 ve 12:55  • Odpověz
holky ja jsem ted mela delat ten melir a srih, ale musela jsem to hned zrusit:( zacalo me tak starsne tepat srdce a ja jsme prestala citit ruce atd, tak se mi udelalo strasne zle, takze ted lezim a cekam co z toho bude:(
31. bře 2009 ve 12:56  • Odpověz
pipiii to jsem mívala taky v těhu,ale až dýl kolem 4-6 měsíce a samo to přešlo.Ono hodně udělá počasí,venkovní tlak!Hlavně hodně odpočívej a moc se nenamáhej.Lepší je zůstat v postely a v pohodě!!!
31. bře 2009 ve 13:27  • Odpověz
miska, ja jsme se minuly tyden sesypala v metru a ted se mi o stalo uplne nahle u pociatce ale uz nemam tep 102 al encelych 90/ minutu, takze se to pomalu zlepsuje
31. bře 2009 ve 13:33  • Odpověz
Ahoj hoky, my jsme teď přišli z venku na jídlo a za hodinku razíme zase. Je tam fakt krásně. :slight_smile:
31. bře 2009 ve 13:33  • Odpověz
Pipi, opravdu se musíš šetřit.
31. bře 2009 ve 13:35  • Odpověz
ahojte holkýýý :wink:
31. bře 2009 ve 13:39  • Odpověz
pipiii,já dokonece omdlívala v autobuse v tomhle počasí!Takže opravdu klídeček,radši být doma,hodně větrat!!!
Lessi:já se chystám ven,ale Viv se ne a ne vzbudit,a to už jsem uklidila celej byt a navařila...
ahojky sluni:slight_smile:,jak je???
31. bře 2009 ve 13:41  • Odpověz
já jsem se taky mlem sesypala..jednou na poště, to byly ty hrozný vedra :confounded:

miska...no u nás super, byly jsme nakoupit a teď malá chrní, tak čekám až se probere a pojedem na procházku..co u vás?
31. bře 2009 ve 13:43  • Odpověz
uz mi je urcite lepe..ufffff, jen me boli mizerne v krku:( dneska mam nejaky kriticky den:(
31. bře 2009 ve 13:43  • Odpověz
sluninka:my ráno byly na sociálce,asi 3 hodiny sme běhali po Praze,teďka jsem uklidila,uvařila a chystám se ven:slight_smile:...Na pátek jsem vylákala přítele na romantickou prochajdu po Praze:slight_smile:...
pipiii: to víš těhu nesmíš podceňovat!,ale nebuj časem to už bude jen lepší,ony ty začátky nebejvají moc veselý,zvlášť když jsou venku vedra...
31. bře 2009 ve 13:48  • Odpověz
ja mam pocit jakobych byla zhulena:grinning: jdu si zdrimnout:(
31. bře 2009 ve 13:50  • Odpověz
miska..téda, my jsme plánovali taky a víkend nám vyšel jen z poloviny :frowning2: ale těším se na další, hlavně aby vydrželo počasí...

pipi...mě se vdycky klepalo celý tělo, jsem si musela jít normálně zdřímnout..no hormony,bude hůř :grinning:
31. bře 2009 ve 13:52  • Odpověz
sluninka:jakpak to že vyšel jen na půl???Já doufám,že mě počasí nevypeče,když se tak moc těším!
pipiiii: já dokonce jednou necítila ruku a neviděla jsem na jedno oko!!!...Jj,spánek je potřeba:slight_smile:
31. bře 2009 ve 13:54  • Odpověz
ja jsem se plne bala o se muze stat:( ale mrzi me to mohl ajsme mit korunky:( mooc je potrebujeme:(
31. bře 2009 ve 13:55  • Odpověz
pipi..máš zkušenosti,jo? :grinning: jen spi, dokud můžeš..u nás to jen tak nejde :grinning:

misko...no chtěli jsme na Vyšák,ale nějak jsem nestíhali, manža musel připravit hřiště na novou fotbal. sezonu, ale nakonec jsem skončili na Proseku v tom parku jak jsem psala a když jsem jeli domů, začalo pršet... hnus fakt..
31. bře 2009 ve 13:56  • Odpověz
skuni, s cim zkusenosti?!?! :confused:
31. bře 2009 ve 13:58  • Odpověz
sluni:teďka si to vynahradíte,počasí už bude na naší straně!!!!I na proseku je fajn:slight_smile:
pipiii:já spala pořád v těhu,já byla doma od 4 měsíce na rizikovym!!!A sluninka má pravdu,s mimčem si jentak do postele nezalzeš!!!
Holky tak ta moje princezna už je vzhůru.Tak jdu kojit a tradá ven!!! :sunglasses: :grinning:
Papa
31. bře 2009 ve 14:01  • Odpověz
misko..pápá a užijte si to venku..my půjdem taky :wink:
31. bře 2009 ve 14:17  • Odpověz
Holky, tak jsme teď dorazili domu :slight_smile: . Venku je krásně Marťas ještě dospává v kočáru a Matěj se cpe piškotama :slight_smile:
Mám to hodný chlapečky :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
Ještě dneska vyrazíme jednou, musim koupit na zítřek knedlík - nechce se mi s nim patlat :grinning: .
PiPii každá jsme měli nějaký nevolnosti nebo slabosti v těhu, ale nepodceňuj to a i když peníze potřebuješ, tak si vždy řikej, že zdraví ti nenahradí. Pořádně se vyspi a uvidíš, že bude líp :wink: . Kdyby se to nelepšilo, tak rači zajdi k doktorovi je lepší, když tě zkontroluje, ale bude to určitě v poho neboj.
Večer sem hodim nějaký fotky z procházkování :slight_smile: .
31. bře 2009 v 15:48  • Odpověz
Ahoj holky,
tak jsme zpátky z prochajdy.Prošli jsme půlku vesnice a Viv si teď hraje na dece s plýšáčkem usínáčkem:slight_smile:...
Teď už mě jen čeká dodělat včeři než přítel přijde a večer žehlit!!!
marfu:máš to ale zlatíčka :slight_smile:
31. bře 2009 v 15:57  • Odpověz
Tak uz mi je mnohem lepe, tep se mi uplne srovnal:slight_smile: ufffff, ted si pujdu asi udelat radost na mimibazarek a neco si pujdu koupit, mam otaz kdyz se mi narodi mimi kolem 10.10 ponesu si ho domu uz treba v te chundelate kombinezce, nebo na to jeste bude teplo?! nemam vubec odhad na ty velikosti jake ma mit z porodnice atd:(
31. bře 2009 v 16:06  • Odpověz
Misko ty si teda šikulka, takový práce přes den stihneš :slight_smile:
pip myslim, že v tý kombinéze v říjnu jet může a zbytek dooblečeš podle počasí :wink:
31. bře 2009 v 16:15  • Odpověz
marfus, jake velikosti jsi kupovala od narozeni?!?! me prijde ta 50 strasne mala:-X
31. bře 2009 v 16:22  • Odpověz
http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=21543344&tab=0

tohle na rijen?!?! a dyztak jakou velikost:slight_smile: do te porodnice:D
31. bře 2009 v 16:33  • Odpověz
pipiii: já měla pro malou velikost 47,ale od mala měla 50....já to dělala tak že jsem koupila v těch pidi veikostech jen pár kousků,stejně hodně rychle rostou a spoustu toho neunosí!!!
jé kombinézka krásná!!!N přechod domů proč ne a pak ti nastane zima bude úplně ideální a velikost bych vzala radši větší ať jí chvíli unosíte...
Marfu: já mám tak hodný dítě,že o ní ani nevím kolikrát,proto toho doma tolik stihnu:slight_smile: a navíc mě to i baví(kromě žehlení-žehlím jednu za 3-4 dny a to je kopa)
31. bře 2009 v 16:40  • Odpověz
Ta kombinézka je moc pěkná, ale je teploučká, to se nedá tekhle odhadnout jaký bude počasí v říjnu. Znáš dneska to počasí, může být velká zima, ale i teplo. Já vezla oba kluky domu v kombinéze Máťa je březnovej, tak jsem mu pod ní dala jen body a dupačky a Martin letos v únoru, tak jsem ho oblíkla víc. Miminka nemaj termoregulaci, tak je lepší je mít ve většim teplíčku :slight_smile: .
A ty velikosti já kupovala 56, ale zase je to od velikosti miminka. Mimča strašně rychle rostou, takže do toho brzy dorostou, ale je určitě lepší mít i nějakou 52, když čekáš menší miminko.
31. bře 2009 v 16:44  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.