• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mladé maminky Praha

(Zamčená)
19. března 2011 
Misko žehlení teda bytostně nesnášim, takže žehlim jen nejnutnější věci :slight_smile: . A hodný dítko teda máš to ti závidim :sweat_smile: .
Tak jsem se rozhodla, že dnes už nikam nepůjdeme. Máťa spad venku z prolejzačky a neřek mi, že ho bolí hlava (asi aby nemusel domu) a teď jsem zjistila, že má vzadu bouli jak vejce, tak ho rači nechám odpočívat.
31. bře 2009 v 16:48  • Odpověz
Ahoj holčiny!!!!

Tak jsme dorazily ze ZOO :slight_smile:
No náááádhera. Vyrazily jsme ve 12.00

Dnes byl hřích bejt doma.

Pipiii,kombinéza je krásná.Já měla Koupenou 0-3 a dokupovala jsem ještě 56, protože by se mi malá v ní utopila.
Dne s jsme měli kombinédu a pod tím jen bavlněvou soupr.a lehkou deku,kdyby něco,takže bych do tý bílý klidně šla a kdyby byla fakt zima,tak fusak.
My máme Emitex 3v1 exclusive. Je i do autosedačka a má nastavovací díl i pro velký děti. Uvnvitř je fleece, kterj je odepínací, takže nemusím mít fusaky dva jaro/podzim a zima. Byl sice za 2000,ale ted na jeře je seženeš se slevou

Miško, lessi, Martinko, Miru, Luc, sluni atd.i příští tejden razíme do ZOO,jo? :wink:

Miško,zejtra jdu prozkoumat trasu přes pole směr Beziněves.Doufám,že nikde nezapadneme :grinning:
31. bře 2009 v 18:09  • Odpověz
ja si netroufnu koupit tu 56:( prijde mi to maly:(
31. bře 2009 v 18:44  • Odpověz
mně to taky přišlo malý a dokupovala jsem menší.
přece neporodíš 55cm mimi :grinning:
až budeš mít toho drobečka v ruce,tak nebudeš chápat :slight_smile: Na celou zimu ti ta jedna vel stejně nevydrží a v tý 62 se to bude blbě upínat do autosedačky a za tu cenu, nevím nad čím přemýšlíš? :wink:
31. bře 2009 v 19:17  • Odpověz
Sofi měla 51cm a 3400g
31. bře 2009 v 19:18  • Odpověz
Ahojky Andy se zoo souhlasím a těším se moc!!!My dneska byly venku téměř celý den a zítra pokračujeme:slight_smile: a na pátek jsem přemluvila přítele na romantickou procházku:slight_smile: :sunglasses:
Jj,držím palce ať se cesta zdaří:slight_smile:...
marfu:jaj,tak doufá že to zůstane jen u boule....
pipiii: heleď moje malá 49cm,3170g a 56 nám byla větší(což ani nevadí)...určitě kdybys měla porodit větší dítě tak by to gynekologpoznal to se nebuj!!!Ber 56!!!
31. bře 2009 v 19:41  • Odpověz
Joo, dneska bylo krásně. Taky sme byli venku, potkala sem jednu známou, tak sme kecali třičtvrtě hodiny jak nějaký klepny :grinning: :grinning: :grinning:
Dítě už je vykoupaný, teď ho chová děda, tak já se pudu nadlábnout, protože jinak asi umřu už hlady. Dítko dlabe skoro pořád a já nemám ani čas něco zhltnout :grinning:

Ahoj moba, jo děkujeme, malá se povedla, a fakt netušim po kom :grinning: A to neni žert. Jinak porod byl...no vlastně dobrej. Žádný komplikace, řikají že bych mohla rodit za korunu :grinning: Ale mě se teda nějak nechce :grinning:
31. bře 2009 ve 20:49  • Odpověz
Ty jo. Tak jsem dnes ještě vyprala dvě pračky, uvařila a jsem KO.
Sofinka usnula vpůl osmý bez ceknutíí. Položila jsem jí do postýlky, otočila si hlavičku na stranu a v tu ránu byla tuhá :pensive: :slight_smile:
Vejlet od 12.00 do 18.00 byl i na ní záhul :grinning:
31. bře 2009 ve 20:50  • Odpověz
Ségře dnes prcek taky spadnul atak nějak blbě přes ruku a rovnou na hlavičku a má vodřenej obličej.Ach jo, mrňata
31. bře 2009 ve 20:53  • Odpověz
Ahoj holky,koukám,že jste mi zdrhly sem :grinning:
Já bych zoo taky brala,vyrazíme asi o víkendu,mi dnes byly venku na prochajdě pěšo a koupily jarní botičky :slight_smile:
Holky závidím,že vaše prdelky usínaj sami,já musím uspávat :unamused: ,ale co on je to nadruhou stranu hezkej pocit,když se ke mě malá večer přitulí a ráno mě probudí :slight_smile:
31. bře 2009 ve 21:24  • Odpověz
Leni,já dneska po dlouháý době taky musela uspávat Viv nechtěla sama usnout.Měla 35 minutový záchvat řevu!peklo:frowning2:...
Andy to věřím...Já byla dneska dohromady 5 hodin venku a jsem taky docela dead!!!A na žehlení se dneska asi vyprdnu!!!
deathy: tak to je dobře že jsi měla porod ok!!!A kde jsi rodila???
31. bře 2009 ve 21:28  • Odpověz
Míšo,tak já už jsem za těch půl roku uspávání zvyklá :sweat_smile: dřív stačilo dát do postýlky a usla teDˇjsou hysteráky jak se s ní přiblíží do ložnice někdo jinej než já a to ani nemluvím o tom,že s náma bude spát asi do 6 let :sweat_smile:
Já dnes taky na žehlení prdím,nják jsem to přehnala s cvičením a jsem ráda,že můžu chodit :confounded:
31. bře 2009 ve 21:32  • Odpověz
Leni,já jsem ráda že jsem dneska uklidila,uvařila a vyprala.Procházky s kočárkem mě dost zmohli:frowning2:,alejsem ráda aspoň nějaký pohyb...
Jj,u nás jsou histeráky když nejde spát,ale to někdy i Viv modrá!!!Ale nejdýl do hodiny to vzdá a usne!Ale je to o nervy kolikrát!
31. bře 2009 ve 21:34  • Odpověz
holky,tay to dneska ale vázne,ne?
31. bře 2009 ve 21:48  • Odpověz
Tak jsem dneska měla další pokus o uspávání Martínka dřív. Od 16.00 jsem ho nenechala spinkat a dala ho spát ve 21.00 - usnul sám a krásně spinkal, tak jsem se radovala jak to zabralo, ale nějak nee vzbudil se ve 21.45 a od tý doby řve, tak jsem zvědavá kdy mi dneska usne :frowning2:
31. bře 2009 ve 22:10  • Odpověz
Holky jsem vykoupaná a jdu spinkat!!!
Tak pěknou dobrou noc!!!!
31. bře 2009 ve 22:10  • Odpověz
Jeeeeee, já bych šla taky. Dobrou Miško :slight_smile:
31. bře 2009 ve 22:11  • Odpověz
marfu tak pevné nervy...už ale letím do hajan:slight_smile:
31. bře 2009 ve 22:20  • Odpověz
dobré ránoooo :wink:
1. dub 2009 v 08:52  • Odpověz
Dobré ráno sluni :slight_smile:
1. dub 2009 v 09:31  • Odpověz
Dneska se to nějak nechce protrhat. Včera bylo krásně.
1. dub 2009 v 09:42  • Odpověz
lessi taky na to koukám...když bude takhle tak to ještě jde, ale hlavně žádnej déšť :confounded:
1. dub 2009 v 09:44  • Odpověz
Jdu Lukáškovi připravit papání :slight_smile: . Jinak na déšť to snad nevypadá :confused:
1. dub 2009 v 09:50  • Odpověz
my teď spinkáme :wink: no tady to teda vypadá na sníh :grinning:
1. dub 2009 v 09:59  • Odpověz
Ahojy holky, no fuj sníh :stuck_out_tongue_closed_eyes: toho bylo už letes dost :slight_smile: . Já musim na socinu a potěšila mě mamka, protože pro nás přijede a bude nám dnes dělat taxi, když mám pořád autí v "nemocnici", tak nemusim sockou :dizzy_face: .
1. dub 2009 v 10:12  • Odpověz
Dobréééé ránko

Marti ja musím taky v brzký době na socialku-žádat o rod.přísúěvek.končí mi mateřská :confounded: :cry: :unamused: :frowning2:
Takže budeme o půlku chudší :unamused:
Ach jo
1. dub 2009 v 10:15  • Odpověz
Holky mám dotaz jaký máte zkušenosti s mlíčkama pro prcky. Malej mi začal po Nutrilonu blinkat, po kojení je to dobrý a když mu dám nutrilon, tak blinká. Jaký mlíčko je podle vaší zkušenosti dobrý, kojit už asi dlouho nebudu nějak se mi ztrácí mlíčko a včera jsem odstříkala jen 60 a to mu nestačí :frowning2: , tak nechci, aby mu po UM bylo špatně.
1. dub 2009 v 10:17  • Odpověz
Ahojky holky,
počasí dneska nic moc,co???
Já spala jen 5 hodin Viv se rozhodla v noci nespat pořád křičela a byla asi 5krát vzhůru,takže dneska jsem ráda že žiju:frowning2:
Andy to je děs,že?Ty rod.příspěvky:frowning2:....
Marfu:já jen kojím,ale taky mi kolikrát přijde,že mám málo...Tak to ještě skus třeba se rozkojíš,ne?
1. dub 2009 v 10:21  • Odpověz
marfu... já zkusila už uplně všechny :grinning: kromě mlíčka z DM, pro něj jedu dneska...tak třeba Hami jí moc nechutná, po Sunaru mi blinká, Beba - tu jí každou hoďku..zůstáváme u Nutrilonu, ten je zatím pořád OK, akorát musíme mít HA? protože jsem alergik a astmatik, ta po normálu se mi osypala :frowning2:
hlavně malej vytáhne víc, než Ty odstříkáš, tak ho přikládej častěji...byla by škoda, kdybys o to mlíčko přišla :frowning2:
1. dub 2009 v 10:22  • Odpověz
hojky sluni,
co dneska plánuješ???
1. dub 2009 v 10:25  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.