• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mladé maminky Praha

(Zamčená)
19. března 2011 
ahojky misko..jedem s Naty na Prosek do Billy a pak na procházku do toho páárku tam..pokud teda nazačne nějak vehementně lejt :wink: co Ty???
1. dub 2009 v 10:28  • Odpověz
Marti, po Nutrilonu sme měly hrozný potíže-zácpy,větry, blibkání- hrooozný
Bebou jsem ji oblbla v noci ale nám prostě sedí to DM mličko,nevím proč. Asi je to tím,že není tak sladký.lavně po rozpuštění má konzistenci jako Mutr.comfot-nepění
Sunar je jak kafe latte-samá pěna

Misko,je to děs to počasí. JSem jako praštěná po hlavě.

Sluni, doufám,že vám to mlíčko sedne stejně jako nám. Já mám kontaktní alergie na kovy, pak mi vadí prach a ndost kosm. adrog.výrobků a Sofi je v poho po tom mlíku
1. dub 2009 v 10:35  • Odpověz
jo ten Sunar je hnus, mi připadá jak písek :confounded: a Beba je fakt sladká, ta nejede ani mě... :grinning:
1. dub 2009 v 10:39  • Odpověz
já dneska odpočívám a dospávám tu noc!!! :angry:
1. dub 2009 v 10:56  • Odpověz
Holčinky, malej mi papá Nutrilon, zatím tedy jednou denně a jednou denně mu dávám mrkvičku, zbytek je mé mlíčko. Jelikož ho taky už nemám dost, tak musím dokrmovat Nutrilonem.

Marfu, mě zase spíš blinkal po mém mlíčku. Nutrilon udrží. Doktorka nám poradila, že kdyby stále ublinkával, tak máme mu přidat do mlíčka Nutriton. Já ho tedy nekoupila, ale jestli chceš, tak to zkus.
1. dub 2009 v 11:01  • Odpověz
Holky toho sunaru jsem se taky bála, Máťa ho papal až od 4.měsíce a nebyl problém, ale Martin je úplně jiný dítko :fearful: .
Zkusim zajet do Modřan do DM a sehnat to mlíčko tam a zkusim ho. Díky moc za rady a zkušenosti :slight_smile: .
Tak teď Marťas poprvé chytil chrastítko a hraje si s nim je to moje šikulka :dizzy_face: .
Dneska je fakt hnusně a já za chvilku jedu na tu socinu.
1. dub 2009 v 11:15  • Odpověz
Marfu, tak to pojedeš k nám. Já bydlím v Modřanech. :slight_smile: Tak to je Martínek šikulka.
1. dub 2009 v 11:19  • Odpověz
marfu...naše Naty teď taky pořád chytá chrastítka, ji vždycky pověsim na hrazdičku nebo na tu hrací deku milion kravin aby na ně došáhla a ta užívá :wink:
1. dub 2009 v 11:21  • Odpověz
Bydlí tam i tchánovci, já tam chodim na polikliniku s malym k Dr Vyhnálkový a ty chodíš taky k ní?
1. dub 2009 v 11:21  • Odpověz
holky nebydli z vas nektera na Praze 4?!?!
1. dub 2009 v 11:36  • Odpověz
pipi..já už ne-e :wink:
1. dub 2009 v 11:37  • Odpověz
Já chodím k dr. Strukový (ted ji zastupuje dr. Dudová) :slight_smile:

Pipi, já bydlím na P 4 (Modřany). :wink:
1. dub 2009 v 11:40  • Odpověz
A já bydlim na P4 - Krč :slight_smile:
1. dub 2009 v 11:42  • Odpověz
Tak to jsem od sebe celkem kousek. :wink:
1. dub 2009 v 11:45  • Odpověz
jeee holky, chtela jsme se vas na neco strasne moc zeptat, s manzelem mam starsny problem najit obvodaka:( vsude nam rikaji ze maji plne kapacity atd:( ze patrim pod pane Broze, ale ja u nej byla a on na me rval, ponizoval me co tam vubec lezu kdyz jsem tehotna atd. tak jsem s palcem odesla a rekla jsem ze uz k nemu nikdy nepujdu...nooo ale ted jsem beznadejna a jinde me nechteji vzit:( nemate moznost se u vaseho obvodaka zeptat zda by me nevzal?!?!kdekoliv na Praze 4:(:(:(:(
1. dub 2009 v 11:45  • Odpověz
To jo je to kousíček, ale já bydlim na konci 193, tak musim do Modřan přestupovat, což je škoda.
Holky loučím se mám tady maminku :slight_smile:
1. dub 2009 v 11:46  • Odpověz
Pipii, já bych se ti zeptala, ale u své obvodní lékařky jsem nebyla skoro tři roky. Jestli chceš můžu ti poslat do IP na ní kontakt. Mám ji taky na poliklinice v Modřanech. V nejbližší době tam k ní budu muset jít kvůli tetanovce. :frowning2:
1. dub 2009 v 11:48  • Odpověz
aha:( no posli, jsme z toho uz uplne na nervy:(
1. dub 2009 v 11:49  • Odpověz
marfu: to je malej,ale šikovnej!Sluni tvá malá taky:slight_smile:
to mi začali chytat chrastítko až tak před třema týdnama,ale dneska rve všechny hračky co má po ruce a hnedka je ochutnává:slight_smile:
Ahojky Pipiii tak už je ti dneska líp?
1. dub 2009 v 11:52  • Odpověz
JŮ HOLKY, JÁ BYDLELA V MODŘANECH A NAŠI TAM JEŠTĚ JSOU

LESSI, KDE TAM BYDLÍŠ?
1. dub 2009 v 11:54  • Odpověz
miska, je mi trochu lip, jen me trapi zadni ryma:( ten tlak uz je asi v poradku
1. dub 2009 v 11:55  • Odpověz
Pipi, máš to v IP :wink: .
1. dub 2009 v 11:58  • Odpověz
PIPII,ten tlak si hlídej a hlavnš bílkoviny v moči.Já s tím měla dost velký problémy.bylo to fakt jen tak tak :unamused:
Ahoj soanpe, já bydlím na konečný tram. :wink:
pipiii tak se vylež a dávej na sebe bacha!!!hlavně se ti sklidnil ten tlak!!!
Holky koukám to je samá Praha 4:slight_smile: :grinning:
1. dub 2009 ve 12:00  • Odpověz
soanpe, hned to s tim tlakem reknu gyndarce...jdu tam v patek na genetiku
1. dub 2009 ve 12:00  • Odpověz
aha, naši jsou Na beráku na tom kopci.
Asi půl roku jsem codila ne zš Angelovova, protože u nás před těmi 22lety :astonished: :astonished: :astonished: nebyla ještě škola
1. dub 2009 ve 12:01  • Odpověz
Na beránku to znám taky. To je sranda, já vychodila Angelovku :grinning: .
1. dub 2009 ve 12:03  • Odpověz
pipii já měla preeklamsii-dost hnus,ale nebudu tě strašit.většinou se o týká prvorodiček kolem 30let
1. dub 2009 ve 12:04  • Odpověz
soanpe, moc jsme zatim mela vzdy v poradku, tak uvidim co s tim tlakem:(
1. dub 2009 ve 12:07  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.