• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mladé maminky Praha

(Zamčená)
19. března 2011 
pipiii snad to bude ok! a všechno řekni u doktorky...Genetiku jsem si já užila,měla jsem od tamtud krásnou 3d fotečku,kde bylo krásně vidětže bude Viv holčička:slight_smile:....
můžu se zeptat kolik ti je?
1. dub 2009 ve 12:09  • Odpověz
je mi 22:slight_smile: za par mesicu 23:slight_smile: ja jsme ve 13tt, to by uz bylo videt pohlavi?!
1. dub 2009 ve 12:13  • Odpověz
to asi ještě ne!!!Teda u mě přišli na to že to bude holčička až ve 4,protože se schovávala a ukazovala nám jen zaáda...To víš holky jsou stydlivky:slight_smile:
1. dub 2009 ve 12:17  • Odpověz
pipii, dá se to poznat z plodovky.

lessi,když já tam chodila,tak tys mohla bejt tak v 1\.třidě nebo ve školce :grinning: já tam chdila půlku 4.
1. dub 2009 ve 12:19  • Odpověz
1. dub 2009 ve 12:19  • Odpověz
Andy kdy sem dáš fota z výtání občánků??? :wink:
1. dub 2009 ve 12:23  • Odpověz
pipii ty jsi ješte krátce těhulka, já naštěstí měla ty problémy až 3týdny před porodem, kdy Sofinka byla už upečená a hotová :slight_smile:
jinak, co jsem tady četla debatu, tak jsme obě měly dost velkou kliku. některý holky musely na císaře třeba ve 30.tt :cry:
1. dub 2009 ve 12:23  • Odpověz
misko,až mi je pošletáta. můj foťák dělá fotky ve velkém rozlišení a to můj pc nezvládá zpracovat-KRÁM JEDEN :angry:
1. dub 2009 ve 12:24  • Odpověz
soanpe, na fotelu si muzes nastavit mnohem horsi kvali :wink: tu
1. dub 2009 ve 12:27  • Odpověz
LOUČÍM SE A FRČÍME NA pROSEK
1. dub 2009 ve 12:27  • Odpověz
jj andy užij si to:slight_smile:....
já jdu kojit holky a pak nakoupit...papa
1. dub 2009 ve 12:30  • Odpověz
papa
1. dub 2009 ve 12:33  • Odpověz
Papapa
1. dub 2009 ve 12:37  • Odpověz
Tak jsme doma ze sociny, jsem z toho počasí dneska nějaká unavená a to za chvilku přijede švagrovka s dětma. No nějak to zvládnem.
Piip já mám obvoďačku už dlouho na P10, tak ti nepomůžu.
Tak večer holky pa.
1. dub 2009 v 15:03  • Odpověz
Ahojky tak jsem doma z nákupu a jdu uklízet,vařit...si neumím odpočinout!:frowning2:...
marfu: ty úřady dají zabrat,co?
Zatím se mějte.Papa
1. dub 2009 v 15:25  • Odpověz
miska..to se máš, já se nějak nemůžu dokopat k tomu, abych zase začala vařit,uklízet a tak :grinning:
1. dub 2009 v 17:30  • Odpověz
Já jsem dneska vyprala a navařila zeleninku pro Lukýse. Tak dneska jsem nějakou práci odvedla :grinning:
1. dub 2009 v 17:37  • Odpověz
:grinning: já pustila myčku :slight_smile:
1. dub 2009 v 17:43  • Odpověz
No taky dobrá činnost :grinning:
1. dub 2009 v 17:50  • Odpověz
...aspoň něco, aby bylo z čeho jíst..třeba až uvařim.. :grinning:
večer dělám ty kuřecí stehna s tim Maggi nápady Šťavnaté kuře, tak jsem zvědavá co z toho vyleze..hoooodně šťavnaté :sweat_smile:
1. dub 2009 v 17:53  • Odpověz
Tak to bych pak chtěla vědět, jak to dopadlo. Taky mě to lákalo. :slight_smile:
1. dub 2009 v 18:08  • Odpověz
až na to přijde,tak poreferuju :wink:
1. dub 2009 v 18:16  • Odpověz
tak mám skoro hotovo,jen není uvařeno(stihnu při fotbale)...Jé,to dej sluni vědět,taky jsem to chtěla zkusit!Já budu dělat nějakou směs z mletýho,ještě tady mám zbytek rokforový omáčky s kuiřecím,ale abych nemusela zítra vařit tak si to dneska připravím!
Jsem dneska hotová.Doma je atmosféra že by se dala krájet a ještě jsem utahaná!!!Peklo :angry:
1. dub 2009 v 18:49  • Odpověz
misko..bojová nálada,jo? jaktó? :sweat_smile:
1. dub 2009 v 18:56  • Odpověz
sluni:jj,přímo jako na minovém poly!Jak jsem nevyspalá,tak jsem trošku protivná a přítel ne a ne pochopit,že se my dneska nic nechce dělat!Naopak mi ještě práci přidělal!:frowning2:
1. dub 2009 v 19:14  • Odpověz
Ahojte holky, tak jsem odpoledne tekla, švagrová přišla s dětma a opět obě nachcípaný, jedno nudle až na zem a druhý průjem. No když jsem to viděla tak jsem byla doslova nasra.. Ale protože jsem matka šikovná a svoje dětičky se snažim uchránit, tak jsem během hoďky navrhla, že pojedeme do Arkád na Pankrác a naštěstí s to ujalo. Nebejt to švagrová, ale někdo jinej, tak si něco vyslechne :angry: .
Já budu zítra dělat kuře na paprice, ale to šťavnatý kuře by mě taky zajímalo :wink: .
Sluni my měli dusno předevčírem, jsem se s mužíkem celej nebavila. A ten zloduch toho využil a chrápal :grinning: . Příště až mě naštve, tak ho budu celej den otravovat.
1. dub 2009 v 19:36  • Odpověz
Ahoj holky, tak takové rodinné chvilky taky znám. Někdy je u nás tichá domácnost i dva dny. :rolling_eyes:

Marfu, tak to bych asi taky vraždila, kdyby mi někdo přišel na návštěvu s nemocným děckem nebo on sám by byl nemocnej. :angry:
1. dub 2009 v 19:40  • Odpověz
Lessi už je to po několikátý co s nima přišla s nemocnejma a Matěj to taky kolikrát chytil, když jsem něco řekla, tak jsem byla přecitlivělá a moc ustrašěná atd. Už mě to fakt štve, ale nic jinýho než omezit styk se dělat nedá :frowning2: .
1. dub 2009 v 19:56  • Odpověz
marfu..teda tak to můj chlap nikdy neusne a ni by třeba nebouchl dveřma a odešel, ten vždycky musí všechno vyřešit, hrozný, jsme se dřív hádali celou noc,mě prostě nenechal spát..zabít ho :grinning: ale co je malá na světě, tak je doma pohoda..naštěstí..

jinak vařit budu až zítra, manža dorazí pozdě a teď fakt večeřet už nebudu a kuře jim jen když je čerstvý, jinak to je hnus..takže vařim zítra :wink:
1. dub 2009 ve 20:01  • Odpověz
Sluni muj manžílek je flegmouš, ale totální. Moje maminka vždycky řiká, že je ze zlata, protože prej jinej by se mnou nevydržel :grinning: .
1. dub 2009 ve 20:13  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.