• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mladé maminky Praha

(Zamčená)
19. března 2011 
:grinning: no pěkný, tak to u nás jsem flegmouš já, ale jsem nervák na entou teda :grinning:
1. dub 2009 ve 20:21  • Odpověz
tak holky jsem uspala po hodině!!!A s přítelem spolu pořád nemluvíme!Aspoň je doma ticho a klid:slight_smile:!To já jsem docela fegmouš,ale přítel je cholerik a já když se naštvu tak se taky neznám!Někdy to stojí za to.Ale nikdy neodejde na pivo nebo tak...spíš se hádáme dokud neutichneme a pak den dva než vychladneme...
1. dub 2009 ve 20:21  • Odpověz
holky,kam pak ste utekly???
1. dub 2009 ve 20:56  • Odpověz
Ahojky!
Právě jsem vylezla z vany a je mi líp. Po včerejší ZOO a dnešní procházce-potkala jsem ještě známý,tak se to protáhlo- mě bolí celej člověk

Sofi usnula v 17.45, jen co jsem ji dala do postýlky.Ahorát asi za půl dodiny chtěla přídavek mlíka a během 5minut vytuhla :grinning:

Takže to vidím denně na dlouhý procházky.

Dnes jsem se s vařením nepřetrhla. Byla čočka s párkem
1. dub 2009 ve 20:58  • Odpověz
Ahojky Andy,
ja to závidím,že Sofi tak hezky usnula a jaká byla prochajda???Jj,čočku bych si taky dala,ale kvůli Viv nemůžu :confounded:
1. dub 2009 ve 21:15  • Odpověz
Dobré ránko.
Tak asi Přecházíme na vydatnější stravu. Sofinka se mi v noci 4x budila kvůli papání :astonished:
No a jak byla mooooc napitá, tak pročůrala plínu a musíme práv celou postýlku

Co vy a vaše ratolesti?
2. dub 2009 v 08:05  • Odpověz
Dobré ráno,
my jsme měli standartní noc. Probudil se mi v půl šestý a pak dospal ještě hodinku.

Dneska jdeme plavat (poprvé), tak jsem zvědavá, jak to proběhne. :wink:
2. dub 2009 v 08:12  • Odpověz
krásné ráno, my hlásíme dneska ukňouranou náladičku :sweat_smile:
2. dub 2009 v 08:14  • Odpověz
Ahojky,
u nás noc super:slight_smile:Viiv byla jen dvakrát vzhůru:slight_smile:.Teďka se chystáme na procházku a pak musíme něco vymyslet na odpoledne
2. dub 2009 v 09:31  • Odpověz
misko ahojky..tak to se jí spinkalo super, my jsme byly vzhůru akorát jednou,ale vstávačka v půl sedmý no..teď jsem pěkně protivný :sweat_smile: :grinning:
2. dub 2009 v 09:47  • Odpověz
sluni:je tk snad jí to brzy přejde.to Viv je vyjímečně milá:slight_smile:...ani v noci nebyla se mnou v postely,takže úspěch velikej:slight_smile:!!!!
teďka jsem si dala spršku nakojím a jdu na chvíli ven...
Tak zatím holky...Papa
2. dub 2009 v 09:53  • Odpověz
Ahojky holky, mam obvodaka:grinning: sice jsem do telefonu znela dost zoufale, ze jsem si myslela ze opet (asi po 10) neuspeji ale ona se zasmala a at se prijdu zaregistrovat:grinning: uffff. pujdu tam az tam za tyden, ab zapomnela ze jsem to byla ja kdo volal:grinning:
2. dub 2009 v 10:05  • Odpověz
Pipi, tak to je fajn, že si ho sehnala. :wink:

Sluni, taky jsme dneska nějaký protivný a přesto je venku krásně :grinning: .
2. dub 2009 v 10:09  • Odpověz
lessi, ja dneska musim doma uklizet, takze se ven zase urcite nedostanu:( ale pocasi je parada:slight_smile: :dizzy_face:
2. dub 2009 v 10:14  • Odpověz
Pipii hlavně to nepřeháněj. :confused:
2. dub 2009 v 10:17  • Odpověz
lessi, me je doma strasne smutno, bydlim tu teprve 2. rokem a tak mi je tady smutno, kdybyste nekdy treba radi pokacely pri vozeni kocerku tak budu strasne rada :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
2. dub 2009 v 10:23  • Odpověz
pipi...kašli na uklid a jdi ven...se můžem domluvit třebajs na zítra a někam vyrazit :wink:
2. dub 2009 v 10:26  • Odpověz
Hrozně ráda. Akorát zítra jdu nakupovat se ségrou a v sobotu odjíždíme na chalupu. V Praze budu až o Velikonocích, tak potom se ti kdyžtak ozvu a můžeme někam vyrazit. :slight_smile:
2. dub 2009 v 10:31  • Odpověz
sluni, zitra jsem v jablonci na Nt screeningu a na nejakych vysetrenich... ale rada se s vami nekdy domluvim:slight_smile: byla bych mooooc rada:slight_smile: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
2. dub 2009 v 10:37  • Odpověz
pip..jasan,tak pak dej vědět až budeš mít někdy čas a chuť :wink:
2. dub 2009 v 10:42  • Odpověz
Ahojky holky,
tak jsme doma z prochajdy a jdu na domácí povinnosti:slight_smile: a pak opět ven...
Pipiii:určo se k vám ráda přidám:slight_smile: a neuklízej!!!úklid nikdy nikam neuteče....užívej pohody:slight_smile:
2. dub 2009 v 11:08  • Odpověz
a nepujdete nektera odpoledne kocarkovat?!?chytla jsme dneska depku, kdyz tam je tak kraaaaaaasne! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
2. dub 2009 v 11:10  • Odpověz
misko..já jsem ještě ani nevylezla, malá mi tady teď chrní, tak věším vlajky :dizzy_face: :grinning: a taky prádlo, nepodstatný :slight_smile:
2. dub 2009 v 11:12  • Odpověz
Holky já se ráda přidám :slight_smile:
Pipp já na Novodvorský bydlela 4 roky a tady v Krči už skoro rok a stále tu nikoho neznám a je mi taky smutno, tak budu ráda, když občas s někym pokecám :wink:
Sluni a lessi i náš Martínek je dnes nějakej protivnejší než jindy :frowning2: , ale venku je krásně, tak zajedu zase na to hřišťátko k Budějárně.
2. dub 2009 v 11:12  • Odpověz
a nemohla bych dneska s nekam pokecat venku??
2. dub 2009 v 11:14  • Odpověz
pipii, ach jo dneska máme to plavčo, jinak bych neváhala a někde bychom se sešly :confused:
2. dub 2009 v 11:23  • Odpověz
pipi..já jdu určitě ven :wink: akorát teda nevim kde bysme se sešly :wink:
2. dub 2009 v 11:24  • Odpověz
juuu, vy jste tak hodne!!!!! sluni, ja bych prijela kamkoliv, hlavne abych nachvili vypadla z bytu:slight_smile: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
2. dub 2009 v 11:27  • Odpověz
pipi..jak se jmenuješ vůbec jmenem?? tak co třeba na Prosek? je to na metru....
2. dub 2009 v 11:31  • Odpověz
jmenuji si Misa:slight_smile:

sluni, muzu se jen zeptat kolik ti je let??:grinning:mrknu na jakem je to metru:grinning:
2. dub 2009 v 11:32  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.