• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mladé maminky Praha

(Zamčená)
19. března 2011 
pipi..je mi 24..je to na červeným "C" :wink:
2. dub 2009 v 11:35  • Odpověz
joo, uz to mam je to na C :slight_smile: musim si v metru hned sednout:grinning: :slight_smile:
2. dub 2009 v 11:35  • Odpověz
ja jsem porad koukala na planek metra, kde to koncilo stanici Ladvi:grinning::grinning:a v kolik hodin bys to tak videla?
2. dub 2009 v 11:36  • Odpověz
pipp když někdy budeš chtít, tak se můžem sejít natom hříšti u Budějárny :slight_smile: .
2. dub 2009 v 11:37  • Odpověz
marfus, ja bydlim primo na budejarne ale o zadnem hristatku nevim:grinning: fakt tady nikam nechodim:grinning: to je nekde u DBK???
2. dub 2009 v 11:38  • Odpověz
pipi..mě to je celkem jedno..na kolikátou bys to tam stíhala Ty? :wink:
2. dub 2009 v 11:39  • Odpověz
sluni tak pul hodinky je asi cesta k vam, ja vubec nevim v kolik bys tak sla vozit, aby to nebylo brzy a zase pozde, ted si delam obed, tak se najim a muzu varazit, tak treba ve 14h ?!?!neni to uz pozde? :confused:
2. dub 2009 v 11:41  • Odpověz
pipi...nene, to by bylo fajn, malá tady na mě teď čučí a pak jí dam napapat a kolem tý druhý bysme tam byly...kdyžtak počkám u výlezu u Billy na tom place..zelenej kočárek a na sobě ještě nevim co si oblíknu :grinning:
2. dub 2009 v 11:44  • Odpověz
sluni, ja jsem tam nikdy v zivote nebyla:grinning: je tam jen jeden vylez z metra?!:grinning:
2. dub 2009 v 11:45  • Odpověz
pipi..ne asi pět :grinning: :sweat_smile:
2. dub 2009 v 11:47  • Odpověz
sluni, aha:grinning: taaak to bude veliky bludiste:grinning: na jakou ulici mam koukat na cedulkach v metru??:grinning:
2. dub 2009 v 11:49  • Odpověz
pipi..to já nevíííím :grinning: já moc mhd nejezdim :sweat_smile: tak kdyžtak někde vylezeš a to tu Billu tam uvidíš :grinning:
2. dub 2009 v 11:52  • Odpověz
pipii je to jedna zastavka z Budějárny směrem na Kačerov 193 a je to hned u zastávky, jsou tam lavičky a prolejzačky je to tam velký a pěkný :slight_smile: . Tak až budeš mít někdy chuť, tak písni a můžem tam zajít. Dneska se holky mějte pěkně já jdu uklidnit toho našeho protivu :frowning2: .
2. dub 2009 v 11:52  • Odpověz
marfu...tak papa..snad se ty naše mimča umoudří..taky je to u nás protivný... :unamused:
2. dub 2009 v 11:54  • Odpověz
marfus, tak to je super, 193 mi stoji primo u baracku, tak nevim jestli radsi nezajit s tebou na to hristatko, nez na ten prosek, nerikam to ze se mi nechce jet takovou dalku, ale nejela jsme metrem od te doby co jsem tam omdlela..:grinning:
2. dub 2009 v 11:55  • Odpověz
pipi..ježiš to mi ani neříkej že omdlíváš...tak to běž radši s marfu, ať to s Tebou ještě někde nesekne :sweat_smile: se uvidíme určitě i jindy, třeba na tom Vyšehradě :wink:
2. dub 2009 v 11:56  • Odpověz
sluni, stalo se mi to minuly tyden v pondeli a od te doby jsme sama nikam nejela, takze nevim zda to bylo jednorazovy....Holky tak ja se s vami domluvim treba pristi tyden i treba s marfus, az zitra zjistim jak jsme na tom s tim tlakem, ted mi napsala kamoska, jestli se u me nemuze stavit, tak bych se placala tady nekde okolo baracku:grinning: ale ja miluju miminka, takze rada s vama zajdu treba pristi tyden, kdyz bude pekne:slight_smile:
2. dub 2009 ve 12:00  • Odpověz
tak ok:wink:

já mizim za mimi a pak ven...pěknej den :dizzy_face:
2. dub 2009 ve 12:06  • Odpověz
taky vam preji pekny den a starsne vam dekuji, jste starsne fajn!!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
2. dub 2009 ve 12:07  • Odpověz
holky vy jedete:slight_smile:ale...
Koukám sraz dneska máte???Škoda,já už neěco mám,bych se i přidala...a zítra taky něco plánujete,to jsme volný:slight_smile: :grinning: ??
Míšo,s tím omdlíváním je to docela hustý,hlavně abys ten tlak moc nepodcenila!...
2. dub 2009 ve 12:25  • Odpověz
misko, zitra to hned reknu na gynde, treba dostanu nejake leky nebo tak...:slight_smile: take se dost bojim...vim ze tohle je vysoky, mela jsme problemy vtipne s nizkym a tohle je jine, naposledy jsem ho uz mela zvyseny ale norme:slight_smile:
2. dub 2009 ve 12:38  • Odpověz
Míšo,jj až jak uvidíš(držím palečky aby to bylo vše ok).Já taé měla dřív problémy s nízkým tlakem a pak mi v těhu hodně lítal nahoru,ale nic mi na to nedaly...hlavně aby ti bylo dobře.a hlavně nenamáhat se!!!Pohoda,klídek:slight_smile: :grinning: ,to mají mimča nejraději:slight_smile:
2. dub 2009 ve 12:50  • Odpověz
Holky,mám hotovo...jdu papat a ven!
mějte se krásně a užívejte teplíčka:slight_smile: :grinning:
2. dub 2009 ve 12:58  • Odpověz
deathy, ctu si tady tohle forum, protoze je mi 21 a zda se mi, ze potkavam same maminky nad 40, co se na me koukaji jako na dite co ma dite, a tak mi to pripada strasne moc smutne, protoze ostatni mamce se tlupi, berou mimca na vylety, poradaji akce na chatach, litaji po zoo atd...no a ja vsede sama s malinkou...koukam na tve prispevky z poslednich dnu tehotenstvi a pripada mi, ze to same bych napsala i ja...je to strasnezajimave...proste byt tebou, tak si to vytisknu a nekam zalozim a po hooodne dlouhe dobe bych si to chtela znova precist:slight_smile: tak at mala roste :slight_smile:
2. dub 2009 v 16:15  • Odpověz
ahojky holky, pred chvili jsem se vratila z Vysehradu, bylo to uzasne!!! to pocasi je krraaaaaasne!!!!!! a ted se prejidam olomouckyma tvaruzkama:grinning:
2. dub 2009 v 17:12  • Odpověz
Ahojky Míšo,
koukám že sis dnešek užila,co?!Já byla u kamarádky courat s dcerkama po vesnici a seuper den:slight_smile:...už aby se počasí neměnilo!!!
Je:slight_smile:ty se máš že si můžeš dát co tě napadne:slight_smile:
A co holky ste dneska dělali???
2. dub 2009 v 17:18  • Odpověz
ahojte, taky jsme taky doma z procházky :dizzy_face: to je fakt parádička to počásko :slight_smile:
2. dub 2009 v 17:38  • Odpověz
holky tak krasny den jsem uz dloooooooouho nemela :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: tesim se az s kocarkem pojedu na Vysehrad:slight_smile:
2. dub 2009 v 17:54  • Odpověz
Míšo,to si ještě s kočárkem užiješ takových procházek:slight_smile:zatím užívej že nemusíš nic tlačit před sebou:slight_smile:
sluni:jj,dnešek nááádhera:slight_smile:...
Holky máte někdo skušenost se šátkama na nošení dětí?Přemýšlío něm.Mám klokanku a tu malá nemusí:frowning2:
2. dub 2009 v 18:00  • Odpověz
pipi...se neboooj, se ještě navozíš :wink: denně venku za každýho počasí, tj parádička..mimčo prostě vzduch pořebuje :slight_smile:

misko...já teda s tim šátkem zkušenost nemám,ale chtěla bych koupit tu klokanku, akorát teda asi použitou,protože nová je drahá :unamused:
2. dub 2009 v 18:38  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.