• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mladé maminky Praha

(Zamčená)
19. března 2011 
Holky,
hlásím, že jsme byly opět celej den venku.Od prosecký poliklinyky až k Tescu jsme šly pěšky.
Dopol.jsme byly na prohlídce,ale ani nevím kolik váží,protože Sofi předvedla ukázkovej hysterák
2. dub 2009 v 18:55  • Odpověz
čus vy drbny
já říkala,že máte prokecat jen pár stránek a né tolik
kdo to má číst???? :grinning: :grinning: :grinning:
2. dub 2009 v 18:56  • Odpověz
my byly s malou celý den v ZOO
musíme tam udělat srazík :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

v týdnu je to samá mimina těhule a miminka super
2. dub 2009 v 18:57  • Odpověz
co se tady dělo,když jsem tu nebyla????
2. dub 2009 v 18:59  • Odpověz
Holky,mám vyžehleno,iuklizenou Vivinky skříň a teď jen vařit:slight_smile:
sluni:já mám klokanku a malá jí nemá ráda:frowning2:,e na prd.musí být hlavou ke mě...Já chci taky šátek použitej,víš na doma když něco dělám je to ideální a na výlety lepčší jak kočárek
Andy,jakto že měla histerák?.Koukám pěkná prochajda:slight_smile:my byly venku celý odpoledne a pěkně jsem si ala do těla prochákou:slight_smile:
Luci:tak to je super,že jste tak užívaly...Kačenka musí být nadšená když je venku tak hezky,co???
2. dub 2009 v 19:04  • Odpověz
soan :grinning:a míry aspoň nemáš? :wink:

lener asi aninic...byly jsme se projít včera na Proseku s holkama
2. dub 2009 v 19:04  • Odpověz
misko..a to nemáš tu jak může být na obě strany????

já budu dělat konečně to šťavnatý kuře až na to,že jsem zapomněla vyndat stehýnka z mrazáku :sweat_smile: :grinning: tak rozmrazujem no
2. dub 2009 v 19:07  • Odpověz
jen na váhu jsem stačila kouknout. 6.'80kg ale v úterý jdema na krev.obr.,protože jsme měl málo železa a na očkování. dnes měla 37tepl.tak jsme se dohodly,že očkovat budeme v úterý
2. dub 2009 v 19:09  • Odpověz
holky,mám nějaký slevový kupony do DM JOHNSON, PLÍNY MALÝ DO 7KG,KOJÍCÍ ČAJE,PRSNÍ VLOŽKY...já to nevyužiju
2. dub 2009 v 19:12  • Odpověz
aha
takže se tu už snáte jo?
2. dub 2009 v 19:20  • Odpověz
sluni:mám jen tu jednoustrannou,takže je mi na nic,ale teďka mi rodila teta tak jí skusím udat...
Andy,krásné míry:slight_smile:...heleď do kdy platí ty kupony dm???
Holky,opět má Viv hodinový histerák!!!Ne a ne spinkat:frowning2:...asi mi večer upadne hlava z těch decibelů...hihi :sweat_smile:
2. dub 2009 v 19:42  • Odpověz
ahoj,koukám,že ste mi zas zdrhly sem :grinning:
já se jdu osprchovat a pak zkusit uspat naší princeznu a příjdu
2. dub 2009 v 19:45  • Odpověz
Ahoj holky,
tak máme za sebou první lekci plavání. Bylo to super, ale jsem unavenější než prďolka. :wink:
2. dub 2009 v 19:47  • Odpověz
Ahojky holky,
tak jsem dnes ač bylo tak pěkně nějaká unavená. Prospala bych snad týden :rolling_eyes: .
Misko, tak na to nemám srdce nechat Martina, tak dlouho řvát, to tě obdivuju. Proto asi chodí spinakt, tak pozdě, protože jsem měkká :frowning2: .
Včera jsem koupila to mlíčko z DM, tak ho pak zkusim jak bude Marťovi chutnat.
2. dub 2009 v 19:57  • Odpověz
Lessi na to plavání se taky těšim, akorát si musim koupit plavky mám doma jedny co jsem nosila před 3O kg :grinning:
2. dub 2009 v 19:59  • Odpověz
marfu:já jí dřív taky nenechala,ale prstě mi pak pomalu skákala po hlavě.tak jsem se rozhodla,že musím být přísnější!!! :angry:
2. dub 2009 ve 20:00  • Odpověz
marfu..tak mi pak písni jak Martínek baštil,taky ho chceme koupit...oni ho na Proseku neměli :unamused:
2. dub 2009 ve 20:07  • Odpověz
No Matěj si kůli řvaní udělal kýlu, naštěstí nemusel na operaci, ale dlouho musel mít zalepenej pupík a tak mám strach, aby si to Martin taky nevyřval :unamused: . Ale, když je to u vás v poho, tak neni problém a aspoň budeš mít klid což ti závidim :wink:
2. dub 2009 ve 20:08  • Odpověz
Sluni na zahraďáku ho taky neměli. sehnala sem ho v DM v Arkádách Pankrác.
2. dub 2009 ve 20:11  • Odpověz
sluni, ani v tescu ho nemaj :confounded:

misko, kupony jsou do 2010

marti,takže si udělám vejlet na Akády :grinning:
z Proseka metrem to máme 20minut
2. dub 2009 ve 20:24  • Odpověz
holky a nevíte co v dmku zavedly místo těch bodíků :confused: ?
2. dub 2009 ve 21:07  • Odpověz
Holky,
tak u nás už se spinká a já peru jako o život.musela jsem probrat dvě tašky oblečení abych našla Vivi něco na tohle období...
marfu:no ona řve jen aby si vyřvala pozornost a pak to vzdá,takže to snad bude ok...Ale s tou kýlou si mi vystrašila :confounded: ...
Holky,copak plánujete zítra???
2. dub 2009 ve 21:29  • Odpověz
leni koukni na jejich stránky. maj nový karty a sbíráš body,který vyměníš dle svýho uvážení a výběru za sl.kupony,slevy na kosmetiku,kadeřnictví atd,
2. dub 2009 ve 21:34  • Odpověz
koukám,že tu jsem sama :cry:
2. dub 2009 ve 22:09  • Odpověz
nejsi já taddy taky koukám...nikde nikdo:frowning2:...A co Sofinka???spokojená,když je takhle hezky viď?!...
2. dub 2009 ve 22:12  • Odpověz
Andy,já dotď žehlila,na stránky mrknu :slight_smile:
Já nenechala Klaudinku jako maličkou vyřvat vůbec,pokaždý sem měla strach,že jí něco je,takže sem pokaždý chovala,došlo to tak daleko,že když sme houpat přestaly tak začla nejprv natahovat a pak hysterák,no teď už jí občas prostě řvát nechám,ikdyž už je to jinej řev- opravdu hysterickej a vzteklej,no jo no holt sem měká,takže malá spiinká a asi ještě njákou dobu bude spát u nás v ložnici(což mi nevdí) bude muset bejt uspávaná(to celkem taky nev),jenže jí pokaždý budu muset uspávat já (to mi pomaličku vadit začíná,ale člověk si po půl roce zvyke :unamused: )
2. dub 2009 ve 22:16  • Odpověz
Leni,
mě všicjni radili ať jí vyřvat nechám...tak nevím jestli je to správně,ale já když vyměknu tak mám strach že si na to vykne!!!Ona si totiž proncezna dokáže úžasně vydupávat(vyřvávat)pozornost!!!Hlavně přes den.Jak je zvyklá,že je tatínkovi pořád za zadkem tak to skouší i na mě a když není po jejím tak je zle...Víš,já se bojím abych jí moc nerozmazlila!...dneska jsem byla u kamarádky co má taky takovýho pinďu a ta malou musí nosit na rukou,aby jí usnula.A do takového stadia se opravdu nechci dostat!!!
Holky,jak oblíkáte prcky v tomhle teplém počasí?Já dávám bodíčko,tepláčky,mikinu,podzimní budnu,čepici,rukavice a do fusaku a přijde mi to moc
2. dub 2009 ve 22:21  • Odpověz
Sofinka chrní.
Já to prostě nechápu,ten dnešní řev :astonished: :confounded: Ona je fakt kliďas a známí mi říkaj, žemi závidí takov miminko, ale jakmile na Sofinku dnes sáhla sestřička,aby jí změřila hlavičku, tak ječák.Vážení probíhalo ještě v klidu. No a byla k neutišení. Čekala na nás kamarádka a taky se hrozně divila.
Pak mě napadlo, že Sofi je zvyklá od 10,30 do cca 12.00spát a my byly objednaný právě na tu 12.
Jen co jsem ji oblíkla a dala do autosedačky,tak usnula a chrněla i když jsem ji přendavala do kočáru a celý tři hodiny , co jsme chodiy
2. dub 2009 ve 22:21  • Odpověz
Andy,
tak je asi zvyklá na svůj režim a nelíbilo se jí žes jí ho takhle narušila a takti to vrátila!...pokud už to potom bylo v klidu tak se jí to prostě jen nemuselo líbit!!!Vždyť je jinak andílek,ne?
2. dub 2009 ve 22:25  • Odpověz
dnes bylo 20°C :slight_smile: a u polikliniky jsem na autě měla dokonce 26,ale to bylo na sluníčku
miško,já měla malou dnes froté punčochy,lacláčky,body,tričko a fleesku.bez fusaku a byla mokrá jako kuře.přes kočár plínu kvůli sluníčku a ten dekl na kočár, aby jí tam nefunělo,když byla spocená

jo a deku přes nožičky
2. dub 2009 ve 22:26  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.