• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mladé maminky Praha

(Zamčená)
19. března 2011 
jo je zlatíčko.

leni,já mám taky v plánu mít Sofinku v ložnici tak do roka, ale zásadně ve svý postýlce.
Sofi ,když si chce hrát, tak dělá,že kašle atahá to až z paty :grinning: to samý dělal i synovec. Nebo hrozně nahlas vykřikne něco jako EH :grinning: a fajn je,když je doma ticho a najednou takovej dooost hlasitej výkřik.Už jsem se párkrát i lekla
2. dub 2009 ve 22:31  • Odpověz
no,já prstě nedokážu odhadnout oblečení na tohle počasí...Takže podzimní bundička je už moc,viď?!stačila by teplejší mikina?Ona je pak ve fusaku a v tom deklu přes kočár...A přijde mi že je to moc!!!
Dneska bylo teplo nádheeeerně:slight_smile: a v sobotu bude ještě líp :grinning: ,takže jdu vejletit :slight_smile:...
2. dub 2009 ve 22:31  • Odpověz
já dnes fusak vyprala a půjde hluboko do skříně.Obecně platí, že o vrstvu víc,než máš ty.
Jinak ji přehřeješ a to je průser. Takhle "pečlivá" byla ségřiný kolegyně maminka a chlapečka museli odvézt do nemocnice,aby ho hydratovali.
2. dub 2009 ve 22:34  • Odpověz
Misko nechtěla jsem tě vystrašit s tim pupíkem, byl to prostě případ u nás a tak to nechci u Martina zažít znova. Ale u nikoho jinýho jsem to neslyšela, tak jsme třeba unikát :confused: .
Já Martina nosim jen, když řve moc jinak pobrekávat ho nechávám, ale Marťas je hodně ubrečený a nespavý miminko to mi říkají všichni. Spí za celej den i s nocí, tak max.10hod. a to v lepšim případe :frowning2: .
Jo a Martínka oblíkám taky jako ty, zatim nebyl spocenej, tak myslim, že je to dobrý.
O víkendu má bejt prej 22 stupňů :slight_smile:
2. dub 2009 ve 22:34  • Odpověz
marti,ty máš ještě miminečko ,my jsme už holky velký 4měsíční :wink:
Dnes jsem Sofi vyndala z kočáru a koukala na svět. Byla udivená a náramně se jí tolíbylo.Smála se nahlas :grinning: :grinning: :grinning:
Jen to sluníčko je zákeřný. Zkusím ji vyzkoušet ty dětský brejličky, co jsou na gumu a když v nich nezešílí,tak je koupím a nějakej krémík s optickými UV filtry.
2. dub 2009 ve 22:40  • Odpověz
Jeje, tak tos mě Andy dala, já teda ten fusak už taky zastelu do postele a dám mu dečku.
Nechcete se někdy holky sejít třeba na tom Pankráci, je tam park a taková asi kavárna s lavičkama venku kde se dá něco koupit a taky prolejzky pro větší dětičky.
2. dub 2009 ve 22:40  • Odpověz
tchýně je zdrav.sestra a kamarádka dokonce dětská a taky říkaly,že kýla se dá vyřvat
2. dub 2009 ve 22:41  • Odpověz
marfu:ale stejně je dobře žes mi na to upozornila,aspoň vím,že se to může stát!Mě Viv když byla menší spala pořád,ale teďka už malinko jenom...
andy,já dala hluboko do skříně zimní overaly(které už nám příští zimu ani nebudou:frowning2:)
Jj,teplíčko ať je pořád :sunglasses:
2. dub 2009 ve 22:42  • Odpověz
No něco bychom mohly podniknout. My z Miškou už byly na Pankráci.
Nechala bych to ale až na příští týden, tak čtvrtek a ideální by to bylo až po Velikonocích
2. dub 2009 ve 22:43  • Odpověz
marfu: to zní docela dobře:slight_smile:....
andy a už takhle malý potřebují sl.brýle???Jj,krémík taky musím koupit!
2. dub 2009 ve 22:44  • Odpověz
my dnes utrácely v Háemku :wink:
máme kšiltovku,ale hoodně velkou,takže ji musím vyměnit
pak růžovobílou kostkovanou košili a sametový kaťata
2. dub 2009 ve 22:45  • Odpověz
No jasně až budeme mít všechny čas a Martínek bude zase o nějakej ten den starši a třeba i rozumnější :grinning:
2. dub 2009 ve 22:45  • Odpověz
miško,právě,že takhle malý mimi maj ty očka hodně citlivý a slunko je sviňa zákeřná :grinning: tak nebudu riskovat,že ve 40 bude mít rakovinu oka nebo takněco.Já jsem původně fotografka a tak mám takovou úchylku,protože jsme tam měly i druhy záření a vliv na člověka atd
2. dub 2009 ve 22:48  • Odpověz
je já bych taky chtěla utrácet, ale nemůžu šetříme na nový byt.jádro. Ale je pravda, že občas se nechám unýst a klukům něco koupim. :grinning: . jsou to moji miláčci.
2. dub 2009 ve 22:49  • Odpověz
kočky,loučím se
zejtra musím na poštu,mám tam něco s pruhem z Phy 2 asi zdr.poj. :angry:
2. dub 2009 ve 22:52  • Odpověz
Andy takže profesionální deformace :wink: . To znám, ja jsem aranžér (vystudovanej) a občas se nestačim divit co jsou lidi schopný udělat. Ale neživim se tim :frowning2:
Taky pádim zatim pa jdu uspávat :slight_smile:
Andy tak tohle jsem vůbec nevěděla...to abych je už začala schánět...jj,takovýhle slunko je zákeřňák!
marfu:já tedka taky moc utrácet nemůžu,máme hodně výdajů a kupování!takže tenhle měsíc jsem se zařekla,že kupuju jen chůvičku a žádný zbytečnosti okolo!!!
Holky,jdu spát jsem unavená...Dobrou
2. dub 2009 ve 22:53  • Odpověz
Marti, aspon se ti bude dobře kakat v novém :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

DOBROU
2. dub 2009 ve 22:53  • Odpověz
MIŠKO MY MÁME DIGITÁLNI topcom ZA 1600
TY ANALOGOVÝ JSOU NA PRD,CHYTNEŠ NA TO IS OUSEDY
mARTI ARANŽERKA,TO JE KRÁÁÁÁSNÁ PRÁCE.JÁ JSEM TAKY HROZNEJ ESTET :wink:
JÁ SE VYŘÁDILA,KDYŽ JSEM MĚLA SVŮJ KRÁM
2. dub 2009 ve 22:55  • Odpověz
Andy hodně jsem se zasmála :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
2. dub 2009 ve 22:57  • Odpověz
Dobré ráno,

tak jsem vás dočítala. Jinak my už jsem taky bez fusaku. Lukášek má většinou na sobě bodýčko, kalhoty a bundičku, která je tak akorát do tohoto počasí. Myslím, že mu bylo do teď fajn. Dneska asi dám bodýčko a nějakou teplejší mikču.

Jinak my máme chůvičku philips - stála 2100,-. Má 17 kanálů, tak když se nám stalo, že jsme chytili sousedy, tak jsme přeladili a byl klid. :slight_smile:

Dneska pádíme na nákupy, tak tu zase moc nebudu.
Ráda se s vámi taky sejdu někdy po Velikonocích. :slight_smile:
3. dub 2009 v 09:00  • Odpověz
Dobré ránko.
Jů s chůvičkama je legrace. kamarádka má analog.a bydlí v paneláku a hytá všechny ostatní :grinning: takže maj o zábavu postaráno.A hlavně i je chytaj ti, co maj analogovou, takže je odposlouchávaná sousedy :grinning: :grinning:

Lessi,jasně.4ím víc kočárků, tím líp. Vy už jezdíte asi ve sporťáku,co? Sofi by tak ráda koukala kolem sebe.Přece jenom ty starý kočáry, v jakým jsem drandila já, byly lepší-byly větší a měly okýnka
3. dub 2009 v 09:14  • Odpověz
čus

dneska to vypadá zas na super den
už se těším až zase budeme venku :wink:
docela mě včera chytlo na obličeji sluníčko i kačku
3. dub 2009 v 09:18  • Odpověz
v neděli jedeme do ZOO
zase :grinning: :grinning: :grinning:
musíme si užít tu roční permici
3. dub 2009 v 09:19  • Odpověz
kdy tedy uděláme sraz pro pražandy v ZOO????
3. dub 2009 v 09:20  • Odpověz
Ahoj holky,tak my ven oblíkáme trošku víc,teda když fičí vítr,protože buď jde pěšo nebo sedí v golfkách a proti tomu větru moc chráněná není,takže máme většinou slabý punčocháče,kalhoty,bodíčko,lehkou mikču a bundu,když je hezky tak teplou mikču a na tom vestičku :slight_smile:
K těm chůvičkám máme taky Philips a spokojenost :sunglasses:
Holky dneska je tak krásně,že za chvilku asi pofrčíme ven,nejprv dopo nakoupit a po oědě až se vysp tak na písek :dizzy_face: :dizzy_face:
3. dub 2009 v 09:21  • Odpověz
no včera kačka v ZOO měla slabší punčochy manžesrtáky
tílko,tričko ,flísku a vestičku
po obědě jsem jí musela svléknout,byl fakt pařák
takže džíny a flíska
3. dub 2009 v 09:23  • Odpověz
Ahoj holky,
tak koukám s chůviščkama je veselo:slight_smile:...Dneska se těším ven:slight_smile:Tatínek bude pracovat něco na zahradě a my vypadneme ven...
Luci,ty jsi taky v zoo pořád,že?
3. dub 2009 v 09:30  • Odpověz
ne né
mám tu roční permici a zatím jse byla jen 2x :grinning:
co v praze že?a kačka si to tam fakt užije :wink:

ale za chvíli budeme jezdit na chatu,takže pak si tu ZOO už neužijeme
3. dub 2009 v 09:34  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.