• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mladé maminky Praha

(Zamčená)
19. března 2011 
holky, četla jsem, že některá se chcete jít kouknout na Obamu.
Nevim ale, jestli víte, že se tam nasmí se zavazadly atd.Jen holé ruce -nebo snad řikaly hole v ruce??? :astonished: :grinning: :grinning: :grinning:
Teď fakt. Původně nechtely ani mobily a klíče, ale to Obama povolil
3. dub 2009 v 10:45  • Odpověz
Ahoj Andy, jojo hodný pan Obama mobily a foťáky povolil, ale nesmíš sebou mít kolo :grinning: , z čehoš usuzuju, že asi ani kočárek.

Holky na Budějárně se do metra s kočárem dostanu v pohodě, nebo musim mít nějakýho spolunosiče sebou?
3. dub 2009 v 10:51  • Odpověz
Na Budějárně jsou eskalátory takže pohda.náa uloici se dostaneš přes DBK-výtah,eskalátory
3. dub 2009 v 10:53  • Odpověz
ahojky holky tak jsme zpet z UTZ:slight_smile: bylo to krááásné

miminko nam krasne roste, odpovidame 12+6.s nozickama mame uz 10cm:slight_smile: bez nozicek pres 5,5cm:slight_smile: mame krasnou pater, funguje nam zaludek, mocavy mechyr, takze miminko si paradne basti vodicku kolem sebe a nechtelo se nam otocit abychom videli nosni kustku, doktorka do nej stouchala a ono jenom kroutilo prdelkou bylo to strasne vtipny a rozhazovalo rukama- neco jako- nech me uz beeeejt ale nakonec tam nosni kustka byla:slight_smile: takze vse vypada uuuuzasne:slight_smile: 30.4. jdeme na odber krve na dalsi vrozeny vady a priste pry uz uvidime karsne pohlavi takze se strasne moc tesim!
3. dub 2009 v 11:01  • Odpověz
Jéééé pipiii, tak to mám radost za tebe, taky jsem vždy byla šťastná,když jsem šla z ultrazvuku a vše bylo OK. Pohlaď za nás mimíska a pošli mu něco dobrýho :dizzy_face:
3. dub 2009 v 11:04  • Odpověz
uz jsem pozdravovala:grinning: a mela jsme par piskotu pims:grinning: ty jsou vynikajici:grinning: a ted si dam rohlicek s necim a potom obidek:slight_smile: joo a nepribrala jsme ani deko:grinning:
3. dub 2009 v 11:06  • Odpověz
Ahojky holky,
tak s tím Obamou ste mě nepotěšily.Chtěla jsem se na něj jít juknout...
Míšo,
to je krásné že jsi mimíska viděla:slight_smile:,já se v ultrzvukových vyš.přímo vyžívala:slight_smile:....Držím palečky ať máš tu holčičku jak sispřála:slight_smile:...a říkala jsi o tom tlaku???
Luci,
to je fakt co v Praze...já ale zase už nevím co tady v hovo.je tady mrtvo a v tomlhle počasí bych někde lítala celý den,ale tady mě to nebaví.Za hodinku,2 obejdu celou vesnici:frowning2:
3. dub 2009 v 11:07  • Odpověz
Míša,jen koukej dlabat:slight_smile:...já když byla takhle malinko těhu tak jsem taky nenabírala až potom..nakonec jsem měla 20 nahoře...
3. dub 2009 v 11:13  • Odpověz
misko, jj rikala jsme to, zmerili me a byl celkem v pohode, mam si dojit k obvodakovi na tu prohlidku a ted by se mi to melo zlepsit, kdyz miminko ma vlastni placentu. Jinak me doporucili kdyz se mi to stane ze si mam co nejdrive sednout... moc jsem mela opet v poradku.

v albicku mam fotecku ufona:grinning:
3. dub 2009 v 11:32  • Odpověz
Míšo,
krásný ufonek:slight_smile:...No,tak to je dobře že je to vpořádku...takže hlavně žádné domácí velké úklidy a tak:slight_smile:!
Holky,tak já opět vařím,někdy si připadám jako velkovývařovna...Hlavně vůbec nevím c budu dělat dneska odpoldene:frowning2:
3. dub 2009 v 11:42  • Odpověz
misko, dneska mi prijde po obede zakaznice na barvicku a strihani:grinning: je z konika, tak snad dobre pokecame:grinning:
3. dub 2009 v 11:44  • Odpověz
míši,ty jsi kadeřnice???...
3. dub 2009 v 11:52  • Odpověz
miska, jj jsem prave ze jsem se do teto diskuze prihlasila, abych se zeptala praszkych zda nemate zajem o udelani vlasku...
3. dub 2009 ve 12:02  • Odpověz
ale potom jsem zjistila ze jste super mlade maminy a vetrela jsem se k vam do diskuze:grinning:
3. dub 2009 ve 12:02  • Odpověz
holky.já se furt nějak nemůžu vykopat z bytu :astonished: ted jsem se teprv osprchovala a Sofi chrní v lehátku.Ani nevím,co budu vařit.Na hlavě mám turban z ručníku,tak mi to asi přiškrtilo myšlenky :grinning:
pipiii, to je fajn,že jste ok. já de taky těšila,že uvidíme pohlaví mimi a ta mrška se ne a ne natočit.až někdy v 6.-7.měsíci se nám ukázala a to jen tak trošku :grinning:
3. dub 2009 ve 12:04  • Odpověz
Míšo,
tak to se k tobě rezervuji na hlavu...mám jí hroznou:slight_smile:...
Andy,já dělám foseny a viv mi hlídá tatínek na zahradě...taky vůbec netuším co dneska dělat...
3. dub 2009 ve 12:06  • Odpověz
miško,já nevím, co jsou foseny :frowning2:
3. dub 2009 ve 12:07  • Odpověz
misko, juuu tak jo:slight_smile: muzu prijit i k tobe domu:slight_smile:
3. dub 2009 ve 12:07  • Odpověz
Andy,těstoviny se špenátem,kuřecím masem a sýrem....
Ale já je dělám místo s kuřecím s mletým:slight_smile:
Míšo,
no tak to by bylo úplně nejlepší:slight_smile:
3. dub 2009 ve 12:10  • Odpověz
já znám fusily :wink:
3. dub 2009 ve 12:14  • Odpověz
tak malá snědla rybu s kaší a už chrupe,takže asi vyžehlím a dám si desetimunutové cvíčo ať nemusím večer :wink:
pipi,koukám,že čekáš mimi téměř ve stejném terínu jak moje sestra :slight_smile:
Luci až tu budeš,chtěla jsem vědět jak to děláš s Kačkou v zoo když jdete přes oběd,jestly si tam zajdete na njáký oěd,nebo jí dáš třeba rohlík s něčím? á furt přemýšlím jak to pak budu dělat,jako představa že jí dám párek v rohlíku :astonished: já se po nic sice můžu utlouct,ale u ní bych to ještě teď fakt nerada viděla
3. dub 2009 ve 12:41  • Odpověz
ahojky leni, faakt jo??:slight_smile: tak ze ji drzim palecky:slight_smile:
3. dub 2009 ve 12:45  • Odpověz
tak jsem zase doma...malá spinká na zahrádce a přítel pálí dříví tak vymýšlím co s volný odpolednem a nemůžu se dokopat začít něco dělat...
3. dub 2009 ve 13:42  • Odpověz
Misko, Martin spí celej den :astonished: budí se jen na jídlo a pak zase vytuhne :sweat_smile: , kdybych neměla doma Máťu tak chrupu s nim, ale musim s Máťou na zmrzlinu.
3. dub 2009 ve 14:17  • Odpověz
Pipi jojo akorát furt nevím kam se nahlásit do porodnice,protože neví kde budou s přítelem bydlet,jestly v jejich bytě na žižkově,nebo v Líbeznicích v baráčku.
JInak sme teď byly přes dvě hodinky na pskovišti-samozřejmě sme musely ochutnat písek :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
3. dub 2009 v 16:58  • Odpověz
marfu:tak to já si neumím jít přes den lehnout...
Šli jsme na malou prochajdu tady po vesnici a už jsem Vivi musela zvednout opěradlo v kočárku,aby napůl seděla a hnedka se jí svět víc líbil:slight_smile:...Tak už to asi tak nechám,aby neležela když jí to nebaví...Jen jsem ještě nepřišla na to jak otočit rukojeť na druhou stranu!?
Leni,tak jste aspoň měly veselo,ne?
3. dub 2009 v 17:03  • Odpověz
Tak jsme dorazili z procházky a pískoviště, Martínek je konečeně za celej den vzhůru a zatim neřve, tak uvidíme jak dlouho mu to vydrží :grinning: . Tohle počasí už by mohlo zůstat :slight_smile:
3. dub 2009 v 17:37  • Odpověz
marfu:tak hlaně aby mu to co nejdýl vydželo:slight_smile:...
My jsme po koupání,namazený krémíkem,vyčištěný ouška:slight_smile:(dneska vyjímečně bez řevu) a teď si Viv hraje na dečce...Teda vypadá že ty chrastítka urve:slight_smile:
3. dub 2009 v 18:18  • Odpověz
My budeme koupat za chvilku. a už zase kňourá, ach jo já bych chtěla hodný spokojený miminko :frowning2:
Třeba mi to vanahradí v pubertě a bude hodnej :slight_smile:
3. dub 2009 v 19:04  • Odpověz
marfu: já si ze začátků říkala jakýho mám doma andílka a teďka mi dává pěkně zabrat!Co pominuly ty 3 měsíce,tak nechce spát,večer je protivná!Musím mi být furt za zadkem...Ale co,aspoň se sní nenudím:slight_smile:hihi...I přesto jaký má teďka období je to hodná holka :grinning:
3. dub 2009 v 19:10  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.