• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mladé maminky Praha

(Zamčená)
19. března 2011 
Ahoj holky,
dneska jsme měli nakupovací den. Opět bylo taaaaak krásně. :slight_smile:

Marfu, taky mám Lukáška ukňouranýho, někdy je zlatíčko, ale většinou je takovej, že si vyžaduje pozornost.
Určitě se to zlepší. Taky tiše závidím miminko, o kterém maminky skoro nevědí. :dizzy_face:

Ale přesto vše je milujeme :slight_smile:
3. dub 2009 v 19:10  • Odpověz
lessi máš pravdu milujeme :slight_smile:
jak se jmenuješ?

misko co mužík už je to dobrý?
3. dub 2009 v 19:16  • Odpověz
Marfu, já jsem Markéta. A ty? :wink:
3. dub 2009 v 19:40  • Odpověz
marfu:jj,už je to dobré:slight_smile:Zítra mě chce vzít do Prahy prý na romantiku:slight_smile:...Se dneska snažil...
jj,holky ať zlobí jakkoliv jsou naše:slight_smile: a milujeme je:slight_smile:...
Markét:tak to ses měla...já teďka otáčím každou korunky,takže nákupy pár dní nehrozí:frowning2:
3. dub 2009 v 19:45  • Odpověz
Misko, já už musela, protože po porodu jsem dosti široká a už jsem dlouho neměla co na sebe :frowning2: , tak jsem si musela koupit pár věciček, abych zase vypadala jako člověk :wink: .
3. dub 2009 v 19:51  • Odpověz
tak to jo...A člověk se po nákupech hnedka cítí líp,že?:slight_smile: a Luky????Už spinká??
Holky,já mám uspáno!!!dneska rekordně brzo!!! :grinning:
3. dub 2009 v 19:56  • Odpověz
Markét já jsem Martina.
Tak jsou obě dítka vykoupaný a navečeřený, Martin zase klinbá no jsem zvědavá na noc :grinning: .
Miško to je fajn že máte doma zase pohodu a tu romantiku závidim taky bych si dala říct :slight_smile:
3. dub 2009 v 19:59  • Odpověz
Lukýsek ještě nespinká, teď se půjde koupat a potom se nabaští a do hajan. :slight_smile:
3. dub 2009 ve 20:00  • Odpověz
Ahoj lessi a spol.!
Taky jsem neodolala a naběhla do CA.Mám dvoje kalhoty a dvě blůzy :sunglasses:
Jinak dnešní prochajda se Sofi naprostý fiasko :unamused: Chce čučet z kočáru, ale sedět jí ještě nenechám,aby se jínebortila páteř.Opět vyváděla a tak jsem ji nosila v ruce a tlačila kočár,Abych nakoupila,tak jsem volala příteli,aťpro ni přijede
3. dub 2009 ve 20:01  • Odpověz
Miško,nejak nestíhám :astonished:
Co se u vás dělo? Teď koukám,že jste meli tichou domácnost
3. dub 2009 ve 20:03  • Odpověz
Ahoj andy,
koukám Sofinka začíná být taky náladová,co?!...To já Vivi zvedla opěrku do polosedu(plolehu)a je spokojená...ALe chci ten šátek,abych ji mohla i nosit!!!...Ale nějak jsme měli pomorku,jak měla Viv to špatně období tak se to na náas podepsalo!!!Ale už ok:slight_smile:...
3. dub 2009 ve 20:14  • Odpověz
Tak toje fajn,že jste ok :wink:
Ty jo já nevim.Včera měla 37,1 tak jsem jí ani nenechala očkovat a ted večer trochu průjem.Asi nějaká viroza nebo zuby :astonished: ??? Takhle to má od mala ségry mrnous. Teplota prujem a do 2týdnů zub :grinning:
3. dub 2009 ve 20:17  • Odpověz
je je...tak snad o bude dobrý...třeba jen změna počasí nebo už bude mít zoubek:slight_smile:...Ale ty se prý nejvíc ozývají v noc,ne?!...Tak hlavně aby to bylo všechno ok!a jdeš zítra na tu burzu???
jj,už je to dobrý:slight_smile:,ono je to vždycky takový přechodný,ale je mi to vždycky líto,když spolu nemluvíme!!!Ale tentokrát jsem to asi i zapříčinila já,jak jsem byla protivná:frowning2:
3. dub 2009 ve 20:20  • Odpověz
do dneška jsem byla přesvědčená,že jdu, ale te d jsem nějaká vyšťavená a přemýšlím zda ano nebo ne :frowning2:
3. dub 2009 ve 20:25  • Odpověz
no to chápu...stejně bys asi šla bez Sofi,co
3. dub 2009 ve 20:27  • Odpověz
no určitě. jak jsem byla v tom sekáči Beruška,tak to koupila paní,co pořádá ty burzy-kadeřnice-a říkla, že 100% bez dětí,že tam neni kolikrát k hnutí
3. dub 2009 ve 20:32  • Odpověz
tak to je jasný!!!Já bych na burzu určo s Viv nešla...Koukám po neu a scháním ty chůvičky a asi koupím od phillips(ale už použitou),stejně ji budu používat jen minimálně!!!A teďka jsem odpověděla na inzerát na šátek...
včera jsem prala další várku oblečení pro Viv a co jsem měla jako velikost 6-9 měs.,tak to už jí je.Oni jsou ty trika široké,ale kratší...Takže tomu vůbec nerozumím...
3. dub 2009 ve 20:49  • Odpověz
Nám ty nový věci stačej 3-6, ALE MÁŠ PRAVDU,ŽE STARŠÍ VĚCIČKY MUSÍME MÍT VĚTŠÍ.Tím praním se to různě posráží a vytáhne
3. dub 2009 ve 21:13  • Odpověz
holky,tady to vázně koukám :cry:
3. dub 2009 ve 21:13  • Odpověz
Já tu chůvu mám novou,protož ji používáme denně a těch 1600 i se světýlkem mi přišla jako dobrá cena. Nešla bych do těch úplně drahejch a hlavně tu digitální jsem chtěla,protože si sama hledá frekvence,na který si jen ty.Některý analogový maj třeba jen 6 kanálů a dosah 1500m a v takovým okruhu může být třeba 8 lidí s analog.chůvou a u se na někoho napojíš,protože víc kanálů nemás k dispozici :unamused:
3. dub 2009 ve 21:17  • Odpověz
Tak já se loučím, dneska nejsem moc ukecaná, protože mě přemohla únava (asi z nákupů) :grinning: .

Přeji všem dobrou noc :wink:
3. dub 2009 ve 21:17  • Odpověz
Lessi,teda Markét dobrou noc :slight_smile:
3. dub 2009 ve 21:18  • Odpověz
Mrkét dobrou:slight_smile:
Andy,tahle má dosah (jen) 250 metrů a 2 kanály.Což mi bohatě stačí na to abych jí měla jen když zůstane Viv spinkat na zahradě nebo když někam pojedu...
3. dub 2009 ve 21:22  • Odpověz
aha.no kolem nás jsou samý mladý s dětičkama,tak jsem nechtěla riskovat
3. dub 2009 ve 21:24  • Odpověz
my ji využíváme dost,protože Sofinka přes den spí ložnici
3. dub 2009 ve 21:26  • Odpověz
ty jo.to hezký počasí mě dost zmáhá. Fakt jsem unavená.Asi z těch dlouhejch procházek.Kadej den někde
3. dub 2009 ve 21:28  • Odpověz
ikdyž spí někdy Viv v pokojíčku tak jí slyším,protože máme slabé zdi:slight_smile:...a já mám v okolí jen samé babičky :sweat_smile: ...dneska jsem dostala od sousedky vajíčka:slight_smile:tak si jdu asi dát hemenex:slight_smile:
3. dub 2009 ve 21:28  • Odpověz
jůůů domácí vajíčka :astonished: ,tak ty bych si dala. Ty jsem měla naposled vloni u babičky
já hodila pračkus tmavým prádlem a ty nový kalhoty,tak se na ně těšém
3. dub 2009 ve 21:30  • Odpověz
no,to víš sousedky se slepičkama jsou k nezplacení:slight_smile:...Akorát se pořád se mnou vykecávají,jase nudí...heh...
jj,to věřím...já budu zítra prát várku tepláčků a mikink.Ale vše v bílé barvě(takže vydrží čisté max.půl dne:slight_smile:)
3. dub 2009 ve 21:42  • Odpověz
ahojte holkýýý, tak jsem taky tadý..jsme byly dneska ve Stromovce :dizzy_face: úúúúplně úžasný :dizzy_face: fotky mám v albu...jsem nadšenááááááá :dizzy_face:
3. dub 2009 ve 21:54  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.