• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mladé maminky Praha

(Zamčená)
19. března 2011 
mně je jedno,když se vykecávaj,jen at mi nesahaj do kočárku :wink:
Zítra musím do HM. koupila jsem Sofi kšiltovku 6-9m a je jí hrozně velká
3. dub 2009 ve 21:55  • Odpověz
Andy,to já mámtakových čepiček,baretek,kloboučků,že je ani nestihneme unosit:frowning2:...
Sluni,tak to bylo fajn,co???to my dneska jenom couraly po zahrádce...
jj,já mám novou v albu,jak Víva pase:slight_smile:
3. dub 2009 ve 22:03  • Odpověz
sluni: vám to sluší holky:slight_smile:!!! :sunglasses:
3. dub 2009 ve 22:06  • Odpověz
Ahoj Věru!
Taky jsem chtěla dnes do Stromovky, ale nějak to nevyšlo :astonished:
miško,jdu kouknout :wink:
3. dub 2009 ve 22:07  • Odpověz
teda já mám jenom jednu čepičku, která se dá teď nosit :unamused:

misko...já jsem v ksichtě růžová jak prasátko a mám spálenou pravou ruku..malá má taky červený tvářičky :wink: musíme jí koupit krém s faktorem,hned zítra ráno,abysme mohly pak ven...
3. dub 2009 ve 22:07  • Odpověz
miško, Vivinka je úžasná a ta čepičk :astonished: ta je taky úžasná. kdo vámji dělal?
3. dub 2009 ve 22:14  • Odpověz
sluni: já zatím amžu niveou,než koupím s faktorem...Ale ste hezký holky!!!
3. dub 2009 ve 22:15  • Odpověz
věru,tak ty to takhle bereš ve velkým :wink: obcházíš celýho koníka :grinning: :grinning: :grinning:
3. dub 2009 ve 22:18  • Odpověz
děkujeme za pochvalu :grinning:

Andrej..já se vetřu všude..jajinku znám už dlouho, ale ono není nad to pokecat a hledat kdo má čas, aspoň se nenudíme doma, tady to máme už prolezlý a takový procházka v Pze jsou super, já jsem z toho uplně hotová :grinning: :dizzy_face:
3. dub 2009 ve 22:25  • Odpověz
holky jdu crnět.třeba na tu burzu nakonec půjdu. ach jo! váhavá váha :frowning2:
3. dub 2009 ve 22:28  • Odpověz
misko..teda ta čepka je luxusní :dizzy_face: mooooc Viv sluší, kurňajs taky takovou musim sehnat, dneska jsem Natýnce čepku musela sundat,měla uplně mokrý vlásky :sweat_smile: a to máme slaboučkou no..jsem se bála bočního větru :grinning:
sluni: to je jasný...chce to změnu...my zítra taky jedeme do Ph,a v neděli jdu na Obamu(jestli mi tam pustí s kočárem) a pak na žižkov na parukářku za kamarádkou...Takže víkend si hodlám s Viv co nejvíc užít,a pak velikonoce u našich!!!To bude odych:slight_smile: :sunglasses: :grinning:
miško,kde si koupila tu super čepuli???
3. dub 2009 ve 22:30  • Odpověz
holky já mastim do postele, jsem k.o :frowning2: dnešek mi dal fakt zabrat :sweat_smile:

Andrej..prosím, kdybys tam šla a měli tam tu háčkovanou čepku kolem 100,- bílou,nebo růžovou vezmeš mi ji prosíííím, nějakou maličko..oni mají všude velký :frowning2: jo a pokud narazíš na to mlíčko z DM tak taký? :frowning2: oni ho zase na Proseku neměli :unamused:
3. dub 2009 ve 22:32  • Odpověz
tu jsem dostala od kamarádky:slight_smile:
3. dub 2009 ve 22:32  • Odpověz
sluni dobrou noc!
Já jdu taky holky...musím se na zítřek pořádně vyspat :grinning:
Papa a klidnou noc!!!
3. dub 2009 ve 22:37  • Odpověz
Ahojky holky,
tak jaká byla noc???u mě noc dobrá ale Viv měla budíček v 5 ráno:frowning2:
Ale večer jsem si něco provedla se zádama...Blbě jsem se ohnula a už jsem se nenarovnala:slight_smile:hihi...
Dneska tak kolem oběda razíme s přítelem do Ph,tak se tady objevím až budeme doma
Tak hezký,slunečný den a ať pinďové dneska nezlobí!!!
Papa :sunglasses:
4. dub 2009 v 10:40  • Odpověz
Ahojky misko, vcera Martínek překvapil a usnul sám už v 23.00 :dizzy_face: a spal do 4 pak do 5.30 a vstával po 7, tak noc docela dobrá. Nám přijede po obědě babička a jedeme na zahrádku, tak už se těšíme :slight_smile: . Dneska bude krásně :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
4. dub 2009 v 11:06  • Odpověz
Ahoj holky!
To byl krááásnej den :slight_smile: Sofi byla celej den na zahradě.

Holky, mám dotaz. Zmínila jsem se mamce,že chci koupit opalovák La Roche 50+ .Já ho koupila včera a ona mi ho koupila taky.
Je to tenhle http://www.pharmacyplus.cz/shop.php?action=show_product_detail&product_id=345204 Normálně stojí 460-520,- na internetu. Já ho dám Za 350,- .
To + za tím faktorem je nové značení faktorů, dříve to bylo jako SPF 80, ale podle nových norem a nových technologií se to musí značit takhle.
4. dub 2009 v 18:11  • Odpověz
Je specielně pro děti.
4. dub 2009 v 18:11  • Odpověz
Ahojky holky,
tak jsme dneska celý den byly v Praze.Začaly jsme na vyšehradě,pak jsem to vzaly kolem Vltavy,na karlův most,kampu a domů:slight_smile:
Krása.Viv byla hodná,ale chvíli se chtěla nosit,tak jsme povovlily:slight_smile:...teďka si hoví vykoupaná v lehátku a kouká s tátou na hokej:slight_smile:
fotečky z výletu mám v albu:slight_smile:A co jste dělaly vy holky???
marfu:hlavně že spinkal sám od sebe:slight_smile: a docela dlouuho vydžel:slight_smile:,to víš šikula:slight_smile:
4. dub 2009 v 19:15  • Odpověz
Jů fotečky hezký a ten Vivinčin čepeček :slight_smile: je krásne
Sofinka spinká (od 18.30leží v postýlce), taťka žhaví gril a mamka má hlad :confounded:
4. dub 2009 v 19:51  • Odpověz
Hezký večer holčiny,
my jsme dneska odjeli na chalupu, tak doufáme, že budeme mít pěkné počasíčko. Já mám od včerejška migrénu, ale teď už je to trochu lepší. :wink:

Andy, já bych si od tebe ten opalovák koupila :dizzy_face: .
4. dub 2009 v 19:55  • Odpověz
Tak jo lessi,ty si praha 4,Takže se můžem sejít kdykoli. Hned ho stahuju z bazárku
4. dub 2009 ve 20:04  • Odpověz
ahoj holky,já byla ráno na tý burze,nechala jsem tam 800,ale mám to co jsem potřebovala i nový věci pro ségřiný mimčo :slight_smile: a hned po o sme vyrazily do zoo-masakr největší kde zaparkovat nebylo,u hlavníh vstupu fronta tak na dvě hodiny,našěstí nás náký pán informoval,že dole je úplně volný vchod,takže nakonec sme se do zoo dostaly,ale i vevnitř hrůza,zvířátek sme moc neviděli,ale nešly sme tam naposled že :wink: vyčkaly sme půl hodinovou frontu na občerstvení-chudák automaty na pití a jídlo byly vybrakovaný :sweat_smile:
Andy grilovačka hmmmm závidím strašně moc.
JInak to u nás se spaním dnes vypadá blb,protože spinkala dvakrát nejdřív po o a pak když sme jeli ze zoo,nják jí to zmohlo,ale zvířátka se jí líbila :slight_smile:
4. dub 2009 ve 20:04  • Odpověz
Jinak teda vedro takový,že malá byla jen v lacláčích a tričku ,tričko s dlouhým sem jí po chvilce sundala :sweat_smile:
4. dub 2009 ve 20:07  • Odpověz
Andy, tento týden jsem mimo Prahu. Tak jestli ti to nevadí, že bychom se sešly až příští týden. Mohly bychom se sejít na Sofijském náměstí u pošty (zast. Poliklinika Modřany), ale klidně navrhni, kde by to bylo pro tebe lepší. Já se klíďo přizpůsobím. :slight_smile:

Ahoj Leni, do zoo se taky někdy chystáme, ale chtěla bych vychytat čas, kdy tam nebude tak narváno. Ale aby zase bylo přijatelné počasí :confused: .
4. dub 2009 ve 20:12  • Odpověz
leni to je fajn,že se Klaudince líbilo v ZOO.To byla odměna za tu frontu.
Na burze jsem byla ,ale příště musím jít dřív,protože jsem přišla v 9.45 a bylo to už probraný :frowning2:

Lessi, ty jsi ted na tý chajdě, tak se sejdeme asi po Velik. adám ti ten krémík pro Lukyho. Já už s ním Sofi napatlala, protože jsem ji měla celý odpol. v kočárku na zahradě
Bylo jí tam dobře. Nožičky si vyhodina přes okraj korbičky :sunglasses: a broukala si :grinning:
4. dub 2009 ve 20:22  • Odpověz
jé Andy grilovačku bych taky brala...já jí dneska chtěla dát baretku,ale přišla mi teplá a tenhle kloubouček byl nejlepší:slight_smile:...
Jsme na Vyšehradě prošli okolo tak 4-letýho chlapečka a ten se kouknul na Viv a povídá: Maminko,to miminko vypaá jako panenka:slight_smile:,tak jsem se musela smát:slight_smile:....
Mě Viv už usnula,dnska jenom spůlhodinovým řevem,takže to docela šlo:slight_smile: a mě teda pěkně bolí nožky...Takovej vejšlap dal zabrat:slight_smile:!!!
Jinak dneska bylo hrozný vedro,Viv jsem musela vozit v kočárku bez deky,i fusak na kterém ležela musel ven z kočárku,abych jí neupekla!!!Na zítra jsem vymyslela že se sejdu s kamarádkou na žižkově pro změnu:slight_smile:...
4. dub 2009 ve 20:27  • Odpověz
Andy,tak to sme se tam někde musely minot,my tam čekaly v tu dobu někde na schodech na placení,ono jak otevřely tak to tam nejprv všechno naběhlo dopředu na ty bundy .
Lessi,no ono to bude asi nejlepší když bude poloasno olačno a navíc ve všední den dopoledne :sweat_smile:
4. dub 2009 ve 20:30  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.